کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2015-12-25 ساعت 18:57)saraza نوشته:  سلام.بحث درمورد ايالت شد و شغل ها. كسى اطلاع داره براى رشته ى مهندسى مكانيك كجا كار بهتر هست و هم چنين هزينه هاش مثل هزينه مسكن و خوراك و تحصيل كمتره!؟ SadCool

بهتره در نظر بگيريد كه در ايالتهاي مختلف چه صنايعي وجود داره كه مهندس مكانيك لازم داره، تا جايي كه ميدونم مهندسي مكانيك تو صنايع هوايي، دريايي و نفت و ... كارايي داره حالا بايد ببينيد زمينه و تخصص شما چيه و اينطوري ايالتها رو مقايسه كنيد
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: behjan ، Interuniversal ، saraza
با سلام و عرض ادب
يه سايت اختصاصي خوب براي كاريابي بچه هاي IT پيدا كردم . اينم آدرسش www.cybercoders.com
موفق و پيروز باشيد. Smile
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: matin.sh ، Interuniversal ، lingni ، matin86
دوستان عزیز
لطفاً بفرمائید in state شدن یعنی چی ؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-28 ساعت 23:40)ستوده نوشته:  دوستان عزیز

سلام ۱ چیزی تو مایه بومی خودمونه.به زبان خودمونی تر بچه محل اونجا میشید.بعضی ایالتها ۶ ماه و بعضی ۱ سال باید اونجا باشید
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، ستوده ، lingni ، matin86 ، Interuniversal ، battosai ، behjan

دوست گرامی
معنی لغویش میشه در حالت یا در وضعیت
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: ستوده
(2015-12-29 ساعت 00:29)hamiham007 نوشته:  

سلام ۱ چیزی تو مایه بومی خودمونه.به زبان خودمونی تر بچه محل اونجا میشید.بعضی ایالتها ۶ ماه و بعضی ۱ سال باید اونجا باشید
بعد از in state شدن حقوق و مزایایی به افراد تعلق میگیره ؟ (منظورم حقوق اجتماعی)
تشکر کنندگان: lingni
Big Grin 
سلام.تبريك ميگم نامه ى دوم كارنتى هاى اين ماه رسيد البته با كمى تاخير تبريك گفتم . . يك تشكر هم مى كنم از دوستانى ك ه توى تاپيك هاى مختلف جواب منو دادند .ممنون.چه خوب ميشد اگه مديريت خوب اين سايت يك گروپ هم براى دوستان مهاجرسرايى تو تلگرام درست مى كردند. عالى تر ميشد . Shy
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Interuniversal
(2015-12-29 ساعت 01:33)ستوده نوشته:  
(2015-12-29 ساعت 00:29)hamiham007 نوشته:  

بعد از in state شدن حقوق و مزایایی به افراد تعلق میگیره ؟ (منظورم حقوق اجتماعی)
سلام.من فقط اینو میدونم که برایin stateها شهریه کالج ودانشگاه نصف تا حتی یک سوم کمتره.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: ستوده ، Interuniversal ، matin86
(2015-12-30 ساعت 01:52)saraza نوشته:  سلام.تبريك ميگم نامه ى دوم كارنتى هاى اين ماه رسيد البته با كمى تاخير تبريك گفتم . . يك تشكر هم مى كنم از دوستانى ك ه توى تاپيك هاى مختلف جواب منو دادند .ممنون.چه خوب ميشد اگه مديريت خوب اين سايت يك گروپ هم براى دوستان مهاجرسرايى تو تلگرام درست مى كردند. عالى تر ميشد . Shy
خانم سارا سلام
در ابتدا بايد عرض كنم كه گروه هاي بيشماري هستند كه دوستان تشكيل دادند ولي نكته اي كه بنظرم در همشون بارزه اينه كه بعد گذشت چند روزي يا ماه ،هم خسته كننده ميشه و هم اون بار مثبت اوليه رو از دست ميدن اين گروه ها،چون اولش همه شوق و ذوق دارند و در آخر ميرسه به استيكر گذاشتن ،بطور كل ماندگار نيستند،
يعني اطلاعات و مطالبي كه اينجا هست هيچ كجا شما نميتونيد پيدا كنيد و صد البته ماندگار
حس كمك به ديگران و در كنار هم بودنتون رو درك و تحسين ميكنم ولي تجربه ثابت كرده گروه ها بي فايده اند!
در انتها كانال لاتاري همين بالاي صفحه هست همينطور كانال مهاجرسرا از اونها ميتونيد بهره ببريد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: battosai ، لطف اله ، chakavakl ، behjan ، غنچه ، sahar2016 ، lighthouse ، matin86 ، Ali Sepehr
(2015-12-30 ساعت 11:13)Interuniversal نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 01:52)saraza نوشته:  سلام.تبريك ميگم نامه ى دوم كارنتى هاى اين ماه رسيد البته با كمى تاخير تبريك گفتم . . يك تشكر هم مى كنم از دوستانى ك ه توى تاپيك هاى مختلف جواب منو دادند .ممنون.چه خوب ميشد اگه مديريت خوب اين سايت يك گروپ هم براى دوستان مهاجرسرايى تو تلگرام درست مى كردند. عالى تر ميشد . Shy
خانم سارا سلام
در ابتدا بايد عرض كنم كه گروه هاي بيشماري هستند كه دوستان تشكيل دادند ولي نكته اي كه بنظرم در همشون بارزه اينه كه بعد گذشت چند روزي يا ماه ،هم خسته كننده ميشه و هم اون بار مثبت اوليه رو از دست ميدن اين گروه ها،چون اولش همه شوق و ذوق دارند و در آخر ميرسه به استيكر گذاشتن ،بطور كل ماندگار نيستند،
يعني اطلاعات و مطالبي كه اينجا هست هيچ كجا شما نميتونيد پيدا كنيد و صد البته ماندگار
حس كمك به ديگران و در كنار هم بودنتون رو درك و تحسين ميكنم ولي تجربه ثابت كرده گروه ها بي فايده اند!
در انتها كانال لاتاري همين بالاي صفحه هست همينطور كانال مهاجرسرا از اونها ميتونيد بهره ببريد!
بله حق با شماست.شما درست ميگيد.همه چيزو در نظر نگرفته بودم. ممنون بابت جواب قانع كنندتون و راهنمايى درباره كانال هاى لاتارى?
تشکر کنندگان: Interuniversal ، battosai ، sahar2016 ، matin86
نيستي و حال خلباني را دارم
كه لحظه ي برخورد به كوه
در جعبه سياه هواپيما مي گويد
دوستت دارم....
می گذرد ...
تشکر کنندگان: sahar2016 ، matin86
سلام به همه دوستان
آیا از کاربران و عزیزان کسی هست که بلیط هواپیما رو از اینترنت گرفته باشه ؟
سوالی برام پیش اومده ، میخواستم کمک بگیرم.
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 09:13)ستوده نوشته:  سلام به همه دوستان

من هميشه از اينترنت بليت مي خرم سوالتون؟!

تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 10:16)Aabearff نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 09:13)ستوده نوشته:  سلام به همه دوستان

من هميشه از اينترنت بليت مي خرم سوالتون؟!

دوست عزیز میخواستم بپرسم برای گرفتن ارز مسافرتی باید به پرینت بلیط مهر زده بشه ؟ یا نیازی به مهر نیست و به همان صورت پذیرفته میشه ؟
بلیط برای سه نفر صادر شده ، آیا برای دریافت ارز مسافرتی باید برای هر نفر یک نسخه بلیط ارائه بشه ؟ یا یک نسخه پرینت بلیط برای هر سه نفر کافیه ؟
تشکر کنندگان:
براي گرفتن ارز مسافرتي بايد بليط به اسم هر نفر صادر شود و عوارض خروج را هم بپردازيد

تشکر کنندگان: Interuniversal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان