کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-07-05 ساعت 22:58)amirali9051 نوشته:  
(2016-06-20 ساعت 22:42)faegheh_niazmand نوشته:  سلام ،یه سوال داشتم اگر میشه جواب بدین.داخل فرم قسمتی که راجع به تحصیلات بود من فقط مدرک دانشگاهی رو قید کردم و از دیپلم و پیش دانشگاهی چیزی ننوشتم،این قضیه مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟؟باید چکار کنم؟؟؟

سلام
خانم من هم که برنده اصلی است. عین مشکل شما رو داره از چند نفر پرسیدم گفتن بهتره تقاضای انلاک بدی ما هم ایمیل دادیم الان 2روزه
اما هنوز جوابی ندادن
احتمالا زمان مصاحبمون دیرتر میشه

باید تمام مدارج تحصلی شخص برنده و تمام همراهان به دقت تکمیل گردد.
دیپلم
پیش
و
مدارج دانشگاهی
و روز مصاحبه فقط اصل تمامی مدارک تحصیلی شخص برنده+ترجمه توسط آفیسر بررسی میگردد.
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-16 ساعت 00:13)faegheh_niazmand نوشته:  سلام. من فرم \DS-260 رو پر کردمولی بعدش بعضی از دوستان بهم گفتن که باید قبلش به صورت آنلاین 325 دلار پول واریز میکردم.آیا همراه این فرم باید پولی واریز بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک سوال دیگه اینکه آیا باید مدارک ترجمه شده رو به kcc ایمیل کنم یا زمان مصاحبه با خودم ببرم؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدین

خیر
هیچ پولی نباید در زمان تکمیل فرم DS260  پرداخت گردد.
روز مصاحبه در هر سه سفارت ابوظبی - ایروان- انکارا بابت هر نفرد کیس نفری 330 دلار باید به صورت نقدی پرداخت گردد.
سفارت آنکار قبل مصاحبه باید مدارک پست گردد.
دو سفارت ابوظبی و ایروان بعد از تکمیل با دقت فرم DS260  شما کار دیگری نباید انجام بدید و بایئ منتظر باشید تا روز مصاحبتون تعیین بشه
بعد از آن وقت مدیکال بگیرید و در روز مصاحبه اصل مدارک مورد نیاز + ترجمه را با خود به سفارت برده و تحویل دهید. Big Grin
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-06-10 ساعت 20:36)kaka22_milan نوشته:  دوستان سلام. یکی از دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۷ شده ولی توی فرم اولیه قرعه کشی در قسمت middle name اسم کوچیک یا nick name را وارد کرده و اسمش اینجوری شده در ثبت نام نهایی. Sahrayi Alireza Ali . واسه تمام افراد زیر مجموعش هم به همین صورت وارد کرده ولی اونا نیک نیمشون همون اسم داخل پاسپورت هست. این اطلاعات در فرم ۲۶۰ تصحیح شده و درستش وارد شده. به نظرتان نیاز به ایمیل زدن  به KCC هست یا خیر؟

فرم DS260 رو دقیق و مطابق با پاسپورت تکمیل کنید
روز مصاحبه به شخص تحویل گیرنده مدارک بگید اپتباه در ثبت نام اولیه بوده و درستش رو در DS260 وارد نمودید.
قبل از قسم خوردن حتما به آفیسر بگید

پاسخ
سلام دوستان عزیز
من کیسم نردیکه 6000 و فرم 260 را ارسال کردم میشه خواهش کنم این چند تا سوال را جواب بدین؟
1- فرم ptt چیه و کی باید پر کنم؟
2- زمان سفارت بنده حدودا کیه و تا اون موقع باید چیکار کنم؟
3- موضوع کارت واکسن چیه و در صورتیکه بریم انستیتو مثلا تجریش آبا تمام واکسیناسیون انجام میشه و لزومی به مراجعه به جای دیگه نیست؟
تشکر کنندگان:
از کجا باید چک کنیم زمان مصاحیه کیه؟اگر منظور سایت لاتاریه من اینکار رو کردم و جوابی نگرفتم
(2016-07-08 ساعت 22:55)mr.parandavar نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 21:04)alireza51 نوشته:  سلام
بعد تکمیل 260
چه مدت بعد ایمیل مصاحبه میاد؟

چیزی که من متوجه شدم به شماره کیستون بستگی داره
و اینکه کی فرم رو فرستادین
و فک نکنم ایمیل بیاد براتون باید خودتون چک کنید تو سایت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-29 ساعت 22:13)alex2018 نوشته:  از کجا باید چک کنیم زمان مصاحیه کیه؟اگر منظور سایت لاتاریه من اینکار رو کردم و جوابی نگرفتم
(2016-07-08 ساعت 22:55)mr.parandavar نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 21:04)alireza51 نوشته:  سلام
بعد تکمیل 260
چه مدت بعد ایمیل مصاحبه میاد؟

چیزی که من متوجه شدم به شماره کیستون بستگی داره

هنوز نامه دوم نیومده
چند هفته دیگه اواسط اگست میاد
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018 ، a_cute65
این نامه برای همه همزمان میاد یا به کیس نامبر بستگی داره؟
(2016-07-29 ساعت 22:54)mr.parandavar نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 22:13)alex2018 نوشته:  از کجا باید چک کنیم زمان مصاحیه کیه؟اگر منظور سایت لاتاریه من اینکار رو کردم و جوابی نگرفتم
(2016-07-08 ساعت 22:55)mr.parandavar نوشته:  چیزی که من متوجه شدم به شماره کیستون بستگی داره

هنوز نامه دوم نیومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-30 ساعت 11:06)alex2018 نوشته:  این نامه برای همه همزمان میاد یا به کیس نامبر بستگی داره؟
(2016-07-29 ساعت 22:54)mr.parandavar نوشته:  

هنوز نامه دوم نیومده

ببینید هر چند وقت یک بار یه رقمی از ویزا بولتون اعلام میشه بعد از اون یکی دو هفته بعد شاید نامه برای هر شخص میاد که باید خودتون چک کنید
بله به کیس نامبر مربوطه هرچقدر شماره کیس نامبر پایینتر باشه مصاحبه زودتر هست
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
(2016-07-29 ساعت 22:09)alex2018 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من کیسم نردیکه 6000 و فرم 260 را ارسال کردم میشه خواهش کنم این چند تا سوال را جواب بدین؟
1- فرم ptt چیه و کی باید پر کنم؟
2- زمان سفارت بنده حدودا کیه و تا اون موقع باید چیکار کنم؟
3- موضوع کارت واکسن چیه و در صورتیکه بریم انستیتو مثلا تجریش آبا تمام واکسیناسیون انجام میشه و لزومی به مراجعه به جای دیگه نیست؟
سلام
سفارت محل مصاحبتون آنکارا هست؟
زمان مصاحبتون رو باید از طریق همون سایتی که چک کردید برنده شده اید چک کینید.
اما از طریق دوستانی که سالهای قبل مصاحبه شده اند(لینک زیر) و مقایسه با کیس نامبر خودتون میتونید تخمین بزنید مصاحبتون چه ماهی هست!!تا اون موقع هم فقط زبان مطالعه کنید. اگر سفارت آنکارا هستید قبل مصاحبتون باید یک سری مدارک رو برای سفارت پست کنید.

‎http://britsimonsays.com/historical-visa-bulletin-numbers/

شما برای روزر مصاحبه باید کارت زرد رو برای انجام معاینات پزشکی به پزشک امین سه سفارت ارائه دهید.تمام واکسن ها در انستیتو پاستور تجریش و میدان پاستور صورت میگیرد. با توجه به تعداد افراد کیستون و سن هریک از افراد باید یک سری واکسن بزنید.
فایل PDF واکسنهای مورد نیاز رو در سفرنامه اینجانب دانلود کنید Big Grin
کیس نامبر، محل مصاحبه و تعداد افراد کیس را بفرمایید تا دقیقتر بهتون بگم زمان مصاحبتون کی هست؟

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، alex2018
Smile 
Shy  دوستان این فرم PDF  ممکنه به دردتون بخوره در تکمیل فرم DS 260

فایل‌های پیوست
.pdf   DS260.pdf (اندازه 14.41 MB / تعداد دانلود: 247)

پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam ، a_cute65 ، Solmaz.m
سلام دوستان
تبريك به همگي ?
متاسفانه ما چند ماه دير فهميديم كه همسرم برنده شده!
مثل بقيه دوستان چندتا سوْال پيش اومده واسمون، ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين

١- قبل از تكميل فرم بايد مدارك رو ترجمه كنيم؟ واكسيناسيون هم همينطور؟ قبلشه يا بعدش هم باشه مشكلي نيست؟!
٢- اگه ممكنه كل مراحل رو به صورت كلي بگين لطفا...
٣- در مورد مدارك شغلي، چه چيزهايي لازمه؟
٤- مثل اينكه قبل از مصاحبه براي انكارا بايد مداركي إرسال بشه، خودشون با ايميل اعلام ميكنن؟ لطفا اگه ليست مدارك يكسانه اعلام كنين، مرسي

مرسي از توجه و وقتتون
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎August‎ 2‎
تعداد اعضای کیس: 2
تاریخ شروع فرم: ‎هفته اول ‎August‎ ‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎12-08-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎15-08-2016‎
محل مصاحبه: آنكارا
تاريخ دريافت نامه دوم: 2017-01- 20
تاريخ مصاحبه: 2017-03-01
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت ها: ماه مارچ- 7، 8، ماه اپریل- 19، 20 و 25، ماه جون- 12، 13، 16، 20، 28، ماه جولای- 5، 11، 13، 17، 20، 26، 31، ماه آگوست- 1، 2، 3،
ارسال ایمیل به سفارت: 12 Jun
آپدیت برنده اصلی و دو خطی: 13 Jun
'OR' Jun 20
ایشود: نفر اصلی- 4 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-05 ساعت 00:58)farnaz_jmo نوشته:  سلام دوستان
تبريك به همگي ?

١- قبل از تكميل فرم بايد مدارك رو ترجمه كنيم؟ واكسيناسيون هم همينطور؟ قبلشه يا بعدش هم باشه مشكلي نيست؟!
٤- مثل اينكه قبل از مصاحبه براي انكارا بايد مداركي إرسال بشه، خودشون با ايميل اعلام ميكنن؟ لطفا اگه ليست مدارك يكسانه اعلام كنين، مرسي

مرسي از توجه و وقتتون
سلام و تبريك بابت برندگيتون
١.تكميل مدارك احتمالا زمانبر باشه ... پس اول فرم رو خيلييييييييي با دقت پر كنيد كليه اطلاعات لازم هم توو همين سايت هستش، كوچكترين اشتباهي در پر كردن فرم ٢٦٠ ميتونه با مشكل جدي روبروتون كنه ... يه فايل پي دي اف فارسي هم هست كه كامل كمكتون ميىكنه براي پر كردن فرم ....
٢. تكميل اطلاعت لازمه و مطالعه ي مطالب مرتبط تووو انجمن ... من شخصا يه هفته توو مهاجر سرا روزي ٥..٦ ساعت ميخوندم و سيرچ ميكردم ...
بطور جدي شروع كنيد به زبان خوندن
تكميل و ارسال فرم ٢٦٠ سپس پرينت از : نامه ي قبولي - فرم ٢٦٠ - كانفرميشن ارسال و تاييد فرم ٢٦٠ ( همون باركده )
شروع واكسيناسيون + تكميل مدارك + ترجمه مدارك
بعد ترجمه چك كنيد كه مغايرتي بين ترجمه ها و اطلاعات وارده در فرم ٢٦٠ نباشه ......
مطالعه ي انجمن ها و بررسي ايالات و زندگي در امريكا
بعد از كارنت شدن و دريافت نام ي دوم بگردين و سفرنامه ي دوستان سال قبل رو بخونين كه خيلي كمكتون ميكنه
باز هم : زبان ... زبان .... زباان ...
٣. اگه با مدرك پيش دانشگاهي و ليانس داريد اقدام ميكنيد مدرك شغلي خاصي نميخواد ... فقط براي محكم كاري نامه يا جواز يا چيزي كه اگر افيسر به شغلتون و ادعاتون شك كرد بتونين ثابت كنيد ...
٤. حدودا ٢ تا ٣ هفته قبل تايم مصاحبه كه توو نامه ي دومتون دقيق مشخص شده بايد پست dhl يا tnt كنيد . البته ممكنه توو نامه ي دوم دعوت به سفارت .. كشور و سفارتتون عوض بشه ...
البته پاسخ كليه سوالاتون با توضيحات و مفصل تر موجوده ... كمي جستجو كنيد حتما پيدا ميكنيد ....
موفق و مويد باشيد به اميد ويزاي يكضرب و سفري خوب و خوش در كنار عزيزانتون ....
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313 ، a_cute65
سلام دوستان ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون
الان متوجه ایراد عجیب شدم خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید
بنده تاریخ تولدم در پاسپورت و فرمهای 260 دقیقا مشابه اند اما ایراد عجیب اینه تاریخ تولدم در پاسپورت یک روز عقبتر از شناسنامست ماه و سال یکی اند فقط روز پاسپورتم یه روز با شناسنامم فرق داره به نظرتومپن ایراد میگیرن ازم؟و باید چیکار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 18:09)alex2018 نوشته:  سلام دوستان ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون
الان متوجه ایراد عجیب شدم خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید
بنده تاریخ تولدم در پاسپورت و فرمهای 260 دقیقا مشابه اند اما ایراد عجیب اینه تاریخ تولدم در پاسپورت یک روز عقبتر از شناسنامست ماه و سال یکی اند فقط روز پاسپورتم یه روز با شناسنامم فرق داره به نظرتومپن ایراد میگیرن ازم؟و باید چیکار کنم؟

سلام و تبریک
علتش بخاطر سالهای کبیسه و تغییر روزهای شمسی و میلادیه ...
من شخصا ملاک رو گذاشتم پاسپورت ... تاریخ پاسپورت رو زدم به عنوان روز تولد ...
باز میتونید سیرچ کنید تو انجمن ...
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
(2016-08-06 ساعت 10:22)Pedraaam نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 00:58)farnaz_jmo نوشته:  سلام دوستان
تبريك به همگي ?

مرسي از توجه و وقتتون
سلام و تبريك بابت برندگيتون
١.تكميل مدارك احتمالا زمانبر باشه ... پس اول فرم رو خيلييييييييي با دقت پر كنيد كليه اطلاعات لازم هم توو همين سايت هستش، كوچكترين اشتباهي در پر كردن فرم ٢٦٠ ميتونه با مشكل جدي روبروتون كنه ... يه فايل پي دي اف فارسي هم هست كه كامل كمكتون ميىكنه براي پر كردن فرم ....
٢. تكميل اطلاعت لازمه و مطالعه ي مطالب مرتبط تووو انجمن ... من شخصا يه هفته توو مهاجر سرا روزي ٥..٦ ساعت ميخوندم و سيرچ ميكردم ...
بطور جدي شروع كنيد به زبان خوندن
تكميل و ارسال فرم ٢٦٠ سپس  پرينت از : نامه ي قبولي - فرم ٢٦٠ - كانفرميشن ارسال و تاييد فرم ٢٦٠ ( همون باركده )
شروع واكسيناسيون + تكميل مدارك + ترجمه مدارك
بعد ترجمه چك كنيد كه مغايرتي بين ترجمه ها و اطلاعات وارده در فرم ٢٦٠ نباشه ......
مطالعه ي انجمن ها و بررسي ايالات و زندگي در امريكا
بعد از كارنت شدن و دريافت نام ي دوم بگردين و سفرنامه ي دوستان سال قبل رو بخونين كه خيلي كمكتون ميكنه
باز هم :  زبان ... زبان .... زباان ...
٣. اگه با مدرك پيش دانشگاهي و ليانس داريد اقدام ميكنيد مدرك شغلي خاصي نميخواد ... فقط براي محكم كاري نامه يا جواز يا چيزي كه اگر افيسر به شغلتون و ادعاتون شك كرد بتونين ثابت كنيد ...
٤. حدودا ٢ تا ٣ هفته قبل تايم مصاحبه كه توو نامه ي دومتون دقيق مشخص شده بايد پست dhl يا tnt كنيد . البته ممكنه توو نامه ي دوم دعوت به سفارت .. كشور و سفارتتون عوض بشه ...
البته پاسخ كليه سوالاتون با توضيحات و مفصل تر موجوده ... كمي جستجو كنيد حتما پيدا ميكنيد ....
موفق و مويد باشيد به اميد ويزاي يكضرب و سفري خوب و خوش در كنار عزيزانتون ....

سلام
مرسی از پاسختون، واقعا لطف کردین
بله اون pdf رو خوندم، یه سوال اینه که تو صفحه مشخصات و تجربه کاری، ذکر شده برای کسانیکه قصد دارن با تجربه کاری اقدام کنن...این به این معنیه که ما با مدرک تحصیلی میخوایم submit کنیم، کلا این قسمت رو خالی بذاریم؟ یا تمام تجربیات رو باید قید کنیم ولی مدرکشو نباید ارائه بدیم؟یا ...؟!

مرسي از توجه و وقتتون
فرناز
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎August‎ 2‎
تعداد اعضای کیس: 2
تاریخ شروع فرم: ‎هفته اول ‎August‎ ‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎12-08-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎15-08-2016‎
محل مصاحبه: آنكارا
تاريخ دريافت نامه دوم: 2017-01- 20
تاريخ مصاحبه: 2017-03-01
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت ها: ماه مارچ- 7، 8، ماه اپریل- 19، 20 و 25، ماه جون- 12، 13، 16، 20، 28، ماه جولای- 5، 11، 13، 17، 20، 26، 31، ماه آگوست- 1، 2، 3،
ارسال ایمیل به سفارت: 12 Jun
آپدیت برنده اصلی و دو خطی: 13 Jun
'OR' Jun 20
ایشود: نفر اصلی- 4 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان