کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-09-23 ساعت 22:53)Elina1385 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 03:29)Nazem نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 11:39)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان خواهرم فرم Ds-260 فرستاده ولى هنوز نامه دوم نيومده الان امكانش هست يه نفر رو به كيس اضافه كنه يا نه؟ راهنمايى كنيد ممنون ميشم

کیس نامبرشون حدودا چنده؟

منظورتون از اضافه کردن یک نفر یه کیس اینه که ازدواج کنند؟

كيس نامبرشون حدود 21xx هست البته فرم Ds-260 دير ارسال كردن 24jun .بله قصد دارن ازدواج كنند

بله امکان پذیر هست و نیازی به آنلاک فرم هم نیست ، میتونید با دفتر ما تماس بگیرید بیشتر راهنمایی می شید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-09-25 ساعت 11:47)Nazem نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 22:53)Elina1385 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 03:29)Nazem نوشته:  کیس نامبرشون حدودا چنده؟

منظورتون از اضافه کردن یک نفر یه کیس اینه که ازدواج کنند؟

كيس نامبرشون حدود 21xx هست البته فرم Ds-260 دير ارسال كردن 24jun .بله قصد دارن ازدواج كنند

بله امکان پذیر هست و نیازی به آنلاک فرم هم نیست ، میتونید با دفتر ما تماس بگیرید بیشتر راهنمایی می شید.
با دفتر تماس گرفتم ولى اون خانم اصلا جواب درستى نداد . چون محرم وصفر در پيش هست سوال كردم الان تو اين چند روزه عقد كنند يا بعد از اومدن نامه دوم و اين ٢ ماه بهتره كه جوابى ندادند
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
دوستان در فرم DS260 پرسیده در اینده چه شغلی خواهی داشت وقتی ندونیم دقیقا چی جواب بدیم؟ ایا باید حدسی چیزی جواب داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 13:20)Elina1385 نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 11:47)Nazem نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 22:53)Elina1385 نوشته:  كيس نامبرشون حدود 21xx هست البته فرم Ds-260 دير ارسال كردن 24jun .بله قصد دارن ازدواج كنند

با دفتر تماس گرفتم ولى اون خانم اصلا جواب درستى نداد . چون محرم وصفر در پيش هست سوال كردم الان تو اين چند روزه عقد كنند يا بعد از اومدن نامه دوم و اين ٢ ماه بهتره كه جوابى ندادند

دوست عزیز ، منظورتون رو از اون خانم اصلا جواب درستی نداد متوجه نمیشم. چه زمانی تماس گرفتید و با چه کسی صحبت کردید؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
من هم همین کارو کردم و شنیدم اصلا مشکلی نداره و شما روز مصاحبه پاسپورت قبلیتون رو هم همراه داشته باشید.
(2016-10-02 ساعت 10:57)mrticoen نوشته:  سلام

من پاسپورتم تاریخش تا 30 مرداد هستش و Ds-260 با همین پاسپورت پر کردم و کیس number هم 75XX تا جایی که اینجا متوجه شدم ممکنه تا خرداد برم مصاحبه حالا به نظر شما من پاسپورتم رو تعویض کنم و درخواست آنلاک بدم یا رفتم برای مصاحبه به آفیسر بگم؟ به نظر شما برام مشکلی پیش نمیاد ممکنه به خاطر همین AP بخورم؟ اصولا تعویض پاسپورد به دلیل تاریخ اعتبار مشکل برام پیش میاره یا نه؟

ممنون
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
سلام به همه دوستان.
من هم توی لاتاری 2017 قبول شدم اما خیلی دیر متوجه شدم. دقیقا 30 سپتامبر. فرم DS-260 رو با یکی دو ساعت تاخیر فرستادم که شد 1 اکتبر. کیس نامبرم ×××۸ هست. لطفا راهنماییم کنید، احتمال اینکه دعوت به مصاحبه بشم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-05 ساعت 21:17)mrticoen نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 23:34)Nasirighartavol نوشته:  سلام به همه دوستان.
من هم توی لاتاری 2017 قبول شدم اما خیلی دیر متوجه شدم. دقیقا 30 سپتامبر. فرم DS-260 رو با یکی دو ساعت تاخیر فرستادم که شد 1 اکتبر. کیس نامبرم ×××۸ هست. لطفا راهنماییم کنید، احتمال اینکه دعوت به مصاحبه بشم هست؟

امیدت به خدا باشه منم مثل شما به قول دوستمون تمامی مراحل رو دقیق و به درستی انجام بدید و منتظر مصاحبه بشید اون وقت نتیجه گیری کنید

توکل بر خدا... امیدوارم اکی بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام امکان داره زمان مصاحبه آدرس آمریکا را عوض کرد؟آیا اشکالی نداره؟
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-06 ساعت 15:26)okhtapos نوشته:  سلام امکان داره زمان مصاحبه آدرس آمریکا را عوض کرد؟آیا اشکالی نداره؟

بله هم در زمان مصاحبه و هم در هنگام ورود به آمریکا و انجام کارهای ورود میشه تغییر داد.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
بنا بر کیس نامبرتون هیچ مشکلی نیست و احتمال زیاد خرداد و یا تیر سال اینده زمان مصاحبتونه هیچ عجله ای در ارسال فرم ها نکنید هرجه با دقت پر شه و بدون هیچ ابهامی بهتره تا این که سریع پر کنید بره
این که میگن فرم رو زود بفرستید برای کیس های زیر 3000 جواب میده یعنی زود تر مصاحبه میرن و برای شما زود فرستادن فرم زمان مصاحبتون رو جلو تر نمیندازه
کیس نامبر  : 2016AS6300  
تعداد : 3
برنده : مادر (شغل پرستار بیمارستان خصوصی)
اعضا : پدر (سربازی ارتش - شغل حسابدار شرکت خصوصی) خودم(دانشجو کارشناسی کامپیوتر )
رویت قبولی: agust2015
ارسال فرم : هفته اخر october(دیر ولی مشکلی پیش نیومد)
کارنت : april2016  
تاریخ مصاحبه : 11may 2016
سفارت : ابوظبی
نتیجه : ap (نفر اصلی و پدر . خودم ready)
آپدیت ها : 12 may-13
14 agust دو خطی
16 agust  او ار or
16 agust  شب ایمیل کلیری اومد(بعد از حدود 90 روز)
22 agust issued
مقصد : سن دیگو ( 28 october)
سوشال : ٢ هفته طول كشيد اين لعنتي
گرین کارت 11 december بعد از حدود 1 ماه 10 روز

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 13:36)نرگس2017 نوشته:  ممنون میشم لطفا به سوالات بنده که در لاتری 2017 انتخاب شدم بدید.
1- آیا بعد از تکیمل فرم 260 فرم دیگه‌ای یا پرداختی تا روز مصاحبه باید انجام بگیره؟
2- آیا کیس نامبرهای بالای 7800 احتمال موفقیت دارن و اگر بله این احتمال حدودا چقدره؟
3- در مدارک مورد نیاز اشاره به پلیس رکورد شده از کجا باید تهیه کنیم؟
4- همسرم آخرین مدرک تحصیلیش در گرو وزارت علوم هست باید چکار کنیم؟
5- آیا جنسیت برنده اصلی در گرفتن ویزا تاثیر دارد؟

1-نه فقط روز مصاحبه نفری حدود 330 دلار باید بپردازید
2-بله چرا که نه خیلی احتمالش بالاعه چون تیر به مصاحبه میرید و تا مهر مه میشه سپتامر 3 ماه فاصله است اگر ap بخورید احتمال زیاد جواب میاد
3- لازم نیست سفارت سو پیشینه ایران رو قبوا نداره
4- باید به هر نحوی شده آزاد کنن مدرکو و همراه ترجمه ببرن مصاحبه
5- به هیچ وجه فقط مسیله ای که هست اینه که تو ایران اقایون باید سربازی برن و امریکا سربازی ایرانو یخورده گیر میده که اونم نهایتا باعث ap یا fbi check میشه
اعضا : پدر (سربازی ارتش - شغل حسابدار شرکت خصوصی) خودم(دانشجو کارشناسی کامپیوتر )
14 agust دو خطی
16 agust  او ار or
22 agust issued

پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017 ، a_cute65
(2016-10-08 ساعت 17:43)moresa96 نوشته:  
بنا بر کیس نامبرتون هیچ مشکلی نیست و احتمال زیاد خرداد و یا تیر سال اینده زمان مصاحبتونه هیچ عجله ای در ارسال فرم ها نکنید هرجه با دقت پر شه و بدون هیچ ابهامی بهتره تا این که سریع پر کنید بره
این که میگن فرم رو زود بفرستید برای کیس های زیر 3000 جواب میده یعنی زود تر مصاحبه میرن و برای شما زود فرستادن فرم زمان مصاحبتون رو جلو تر نمیندازه

ممنونم از راهنمایی ارزشمندتون. من همون شبی که متوجه شدم برنده شدم فرممو ارسال کردم. چندتا غلط املایی فقط توش هست اونم مربوط میشه به سابقه کاریم. مشخصات خودم و مدارک دانشگاهیم اکیه. به نظرتون درخواست بدم که آنلاک کنن تا تغییرشون بدم یا مهم نیست؟
یه سوال دیگه، چقدر زمان می بره بعد از ارسال فرم DS-260 نامه دوم رو بزنن و تاریخ و محل مصاحبه رو اعلام کنن؟

سپاس
پاسخ
(2016-10-08 ساعت 20:49)Nasirighartavol نوشته:  
(2016-10-08 ساعت 17:43)moresa96 نوشته:  

ممنونم از راهنمایی ارزشمندتون. من همون شبی که متوجه شدم برنده شدم فرممو ارسال کردم. چندتا غلط املایی فقط توش هست اونم مربوط میشه به سابقه کاریم. مشخصات خودم و مدارک دانشگاهیم اکیه. به نظرتون درخواست بدم که آنلاک کنن تا تغییرشون بدم یا مهم نیست؟
یه سوال دیگه، چقدر زمان می بره بعد از ارسال فرم DS-260 نامه دوم رو بزنن و تاریخ و محل مصاحبه رو اعلام کنن؟

سپاس

میتونید انلاک کنید و تصحیح کنید ولی به نظر من اگه غلط تایپیه چیز خاصی نیست و به افیسر توضیح هم بدهید ایشون هم همینو میگن که زیاد مهم نیست
بستگی به شماره کیستون داره شما میتونید هفته دوم هر ماه میلادی به سایت ویزا بولتن برید و تو اون سایت شماره کارنتی ماه رو ببینید میشه با این کار حدود 15 روز جلوتر فهمید مصاحبه کیه
لینک ویزا بولتن:
https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html
14 agust دو خطی
16 agust  او ار or
22 agust issued

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام از دوستان عزيز پيش كسوت سوالى داشتم كه ممنون ميشم راهنمايى كنيد، من و نامزدم فروردين ماه با هم عقد مى كنيم ، مى خواستم بدونم الان براى ثبت نام لاتارى مي تونيم مشخصات هم رو به عنوان همسر بنويسيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و ممنون از راهنمایی های شما
بنده یک هفته است متوجه شده ام که در لاتاری 2017 انتخاب شده ام و کیس نامبر من 2017AS00057XX می باشد هنوز فرمهای 206 را پر نکرده ام لطفا به چند سوال من جواب بدهید :
1- ایا خیلی دیر شده برای شروع اقدام و پر کردن فرم 206؟
2 - اگر دیر نشدهاست خانواده من 4 نفر با خودم هستیم ایا برای همه انها من می توانم فرم 206 را تکمیل کنم ؟
3- دختر بزرگ من امسال پیش دانشگاهی می باشد و برای اینکه به درسش و کنکور ان لطمه نخورد ایا می شود کاری کرد که زمان مصاحبه با کنکور ( در تیر ماه ) همزمان نشوند  
4- کل مراحل و مدارک مورد نیاز که باید ترجمه شوند و نحوه واکسیناسیون در ایرا و نحوه وقت گرفتن کارهای پزشکی در مثلا ترکیه و غیره را از کجا می توانم متوجه شوم
ممنون از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان