کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-08-07 ساعت 18:10)farnaz_jmo نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 10:22)Pedraaam نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 00:58)farnaz_jmo نوشته:  سلام دوستان
تبريك به همگي ?
متاسفانه ما چند ماه دير فهميديم كه همسرم برنده شده!
مثل بقيه دوستان چندتا سوْال پيش اومده واسمون، ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين

١- قبل از تكميل فرم بايد مدارك رو ترجمه كنيم؟ واكسيناسيون هم همينطور؟ قبلشه يا بعدش هم باشه مشكلي نيست؟!
٢- اگه ممكنه كل مراحل رو به صورت كلي بگين لطفا...
٣- در مورد مدارك شغلي، چه چيزهايي لازمه؟
٤- مثل اينكه قبل از مصاحبه براي انكارا بايد مداركي إرسال بشه، خودشون با ايميل اعلام ميكنن؟ لطفا اگه ليست مدارك يكسانه اعلام كنين، مرسي

مرسي از توجه و وقتتون
سلام و تبريك بابت برندگيتون
١.تكميل مدارك احتمالا زمانبر باشه ... پس اول فرم رو خيلييييييييي با دقت پر كنيد كليه اطلاعات لازم هم توو همين سايت هستش، كوچكترين اشتباهي در پر كردن فرم ٢٦٠ ميتونه با مشكل جدي روبروتون كنه ... يه فايل پي دي اف فارسي هم هست كه كامل كمكتون ميىكنه براي پر كردن فرم ....
٢. تكميل اطلاعت لازمه و مطالعه ي مطالب مرتبط تووو انجمن ... من شخصا يه هفته توو مهاجر سرا روزي ٥..٦ ساعت ميخوندم و سيرچ ميكردم ...
بطور جدي شروع كنيد به زبان خوندن
تكميل و ارسال فرم ٢٦٠ سپس  پرينت از : نامه ي قبولي - فرم ٢٦٠ - كانفرميشن ارسال و تاييد فرم ٢٦٠ ( همون باركده )
شروع واكسيناسيون + تكميل مدارك + ترجمه مدارك
بعد ترجمه چك كنيد كه مغايرتي بين ترجمه ها و اطلاعات وارده در فرم ٢٦٠ نباشه ......
مطالعه ي انجمن ها و بررسي ايالات و زندگي در امريكا
بعد از كارنت شدن و دريافت نام ي دوم بگردين و سفرنامه ي دوستان سال قبل رو بخونين كه خيلي كمكتون ميكنه
باز هم :  زبان ... زبان .... زباان ...
٣. اگه با مدرك پيش دانشگاهي و ليانس داريد اقدام ميكنيد مدرك شغلي خاصي نميخواد ... فقط براي محكم كاري نامه يا جواز يا چيزي كه اگر افيسر به شغلتون و ادعاتون شك كرد بتونين ثابت كنيد ...
٤. حدودا ٢ تا ٣ هفته قبل تايم مصاحبه كه توو نامه ي دومتون دقيق مشخص شده بايد پست dhl يا tnt كنيد . البته ممكنه توو نامه ي دوم دعوت به سفارت .. كشور و سفارتتون عوض بشه ...
البته پاسخ كليه سوالاتون با توضيحات و مفصل تر موجوده ... كمي جستجو كنيد حتما پيدا ميكنيد ....
موفق و مويد باشيد به اميد ويزاي يكضرب و سفري خوب و خوش در كنار عزيزانتون ....

سلام
مرسی از پاسختون، واقعا لطف کردین
بله اون pdf رو خوندم، یه سوال اینه که تو صفحه مشخصات و تجربه کاری، ذکر شده برای کسانیکه قصد دارن با تجربه کاری اقدام کنن...این به این معنیه که ما با مدرک تحصیلی میخوایم submit کنیم، کلا این قسمت رو خالی بذاریم؟ یا تمام تجربیات رو باید قید کنیم ولی مدرکشو نباید ارائه بدیم؟یا ...؟!

مرسي از توجه و وقتتون
فرناز

سلام ....
وقتی حداقل مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین دیگه نیاز به سابقه ی کاری نیست ...
اما قسمتی که ازتون درباره کار و سابقه ی کاری میپرسه ... که جدا از اون دو سال سابقه ی کاریه ...
باید اطلاعات کامل و صادقانه بفرمایید ....
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz_jmo ، a_cute65
سلام
ببخشید کسی که دیپلم ردی بوده و حالا بعد سی سال رفته دیپلم گرفته، سال شروع و پایان رو براش چی بنویسم؟ شروع 1350 بعد پایان 1395؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.باتشکر از دوستان.شماره کیسم حدود 3500 هست.هنوز فرم رو سابمیت نکردم.مشکلم اینجاست:10 ماه خدمت سربازی رفتم.بعد دانشگاه قبول شدم.اواخر دانشگاهم معافیت موارد خاص(3برادری)گرفتم.الان کارت معافیت دارم.جواب سوال مربوط به سربازی رو چی بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some ‎university‎ courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University ‎Degree‎ .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 04:10)a_cute65 نوشته:  مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some ‎university‎ courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University ‎Degree‎ .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .

درود
نه دوست عزیز هیچ مشکل نداره.
چون هم مدرکت تحصیلی بالاتره و هم ملاک ارزیابی DS-260 هست. شما کار درستی کردید که تو فرم DS-260 اطلاعات را تصحیح کردید.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-08-29 ساعت 20:09)omid1313 نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 04:10)a_cute65 نوشته:  مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some ‎university‎ courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University ‎Degree‎ .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .

درود
نه دوست عزیز هیچ مشکل نداره.
چون هم مدرکت تحصیلی بالاتره و هم ملاک ارزیابی DS-260 هست. شما کار درستی کردید که تو فرم DS-260 اطلاعات را تصحیح کردید.

با سلام
سپاسگزارم جناب
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313
(2016-08-08 ساعت 19:25)Pedraaam نوشته:  
(2016-08-07 ساعت 18:10)farnaz_jmo نوشته:  
(2016-08-06 ساعت 10:22)Pedraaam نوشته:  سلام و تبريك بابت برندگيتون
١.تكميل مدارك احتمالا زمانبر باشه ... پس اول فرم رو خيلييييييييي با دقت پر كنيد كليه اطلاعات لازم هم توو همين سايت هستش، كوچكترين اشتباهي در پر كردن فرم ٢٦٠ ميتونه با مشكل جدي روبروتون كنه ... يه فايل پي دي اف فارسي هم هست كه كامل كمكتون ميىكنه براي پر كردن فرم ....
٢. تكميل اطلاعت لازمه و مطالعه ي مطالب مرتبط تووو انجمن ... من شخصا يه هفته توو مهاجر سرا روزي ٥..٦ ساعت ميخوندم و سيرچ ميكردم ...
بطور جدي شروع كنيد به زبان خوندن
تكميل و ارسال فرم ٢٦٠ سپس  پرينت از : نامه ي قبولي - فرم ٢٦٠ - كانفرميشن ارسال و تاييد فرم ٢٦٠ ( همون باركده )
شروع واكسيناسيون + تكميل مدارك + ترجمه مدارك
بعد ترجمه چك كنيد كه مغايرتي بين ترجمه ها و اطلاعات وارده در فرم ٢٦٠ نباشه ......
مطالعه ي انجمن ها و بررسي ايالات و زندگي در امريكا
بعد از كارنت شدن و دريافت نام ي دوم بگردين و سفرنامه ي دوستان سال قبل رو بخونين كه خيلي كمكتون ميكنه
باز هم :  زبان ... زبان .... زباان ...
٣. اگه با مدرك پيش دانشگاهي و ليانس داريد اقدام ميكنيد مدرك شغلي خاصي نميخواد ... فقط براي محكم كاري نامه يا جواز يا چيزي كه اگر افيسر به شغلتون و ادعاتون شك كرد بتونين ثابت كنيد ...
٤. حدودا ٢ تا ٣ هفته قبل تايم مصاحبه كه توو نامه ي دومتون دقيق مشخص شده بايد پست dhl يا tnt كنيد . البته ممكنه توو نامه ي دوم دعوت به سفارت .. كشور و سفارتتون عوض بشه ...
البته پاسخ كليه سوالاتون با توضيحات و مفصل تر موجوده ... كمي جستجو كنيد حتما پيدا ميكنيد ....
موفق و مويد باشيد به اميد ويزاي يكضرب و سفري خوب و خوش در كنار عزيزانتون ....

سلام
بله اون pdf رو خوندم، یه سوال اینه که تو صفحه مشخصات و تجربه کاری، ذکر شده برای کسانیکه قصد دارن با تجربه کاری اقدام کنن...این به این معنیه که ما با مدرک تحصیلی میخوایم submit کنیم، کلا این قسمت رو خالی بذاریم؟ یا تمام تجربیات رو باید قید کنیم ولی مدرکشو نباید ارائه بدیم؟یا ...؟!

مرسي از توجه و وقتتون
فرناز

سلام ....
وقتی حداقل مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین دیگه نیاز  به سابقه ی کاری نیست ...
اما قسمتی که ازتون درباره کار و سابقه ی کاری میپرسه ... که جدا از اون دو سال سابقه ی کاریه ...

با سلام
سپاس
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313 ، admiral.arash
Thumbsup 
(2016-08-29 ساعت 22:27)a_cute65 نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 19:25)Pedraaam نوشته:  
(2016-08-07 ساعت 18:10)farnaz_jmo نوشته:  سلام

مرسي از توجه و وقتتون
فرناز

سلام ....
وقتی حداقل مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین دیگه نیاز  به سابقه ی کاری نیست ...

با سلام
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من تاريخ طلاقمو اشتباه تو فرم دي اس زدم

الان فرمم لاك شده

درخواست انلاك بزنم و يا براي كنتاكي ايميل بزنم و توضيح بدم؟!
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-31 ساعت 22:24)saraeesara نوشته:  سلام دوستان

من تاريخ طلاقمو اشتباه تو فرم دي اس زدم

الان فرمم لاك شده

درخواست انلاك بزنم و يا براي كنتاكي ايميل بزنم و توضيح بدم؟!
هیچکدوم، موقع مصاحبه قبل از سوگند به آفیسر اطلاع بدید خودش درست می کنه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خواهرم فرم Ds-260 فرستاده ولى هنوز نامه دوم نيومده الان امكانش هست يه نفر رو به كيس اضافه كنه يا نه؟ راهنمايى كنيد ممنون ميشم
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-17 ساعت 11:39)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان خواهرم فرم Ds-260 فرستاده ولى هنوز نامه دوم نيومده الان امكانش هست يه نفر رو به كيس اضافه كنه يا نه؟ راهنمايى كنيد ممنون ميشم

کیس نامبرشون حدودا چنده؟

منظورتون از اضافه کردن یک نفر یه کیس اینه که ازدواج کنند؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
(2016-09-21 ساعت 03:29)Nazem نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 11:39)Elina1385 نوشته:  سلام دوستان خواهرم فرم Ds-260 فرستاده ولى هنوز نامه دوم نيومده الان امكانش هست يه نفر رو به كيس اضافه كنه يا نه؟ راهنمايى كنيد ممنون ميشم

کیس نامبرشون حدودا چنده؟

كيس نامبرشون حدود 21xx هست البته فرم Ds-260 دير ارسال كردن 24jun .بله قصد دارن ازدواج كنند
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
(2016-09-23 ساعت 22:53)Elina1385 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 03:29)Nazem نوشته:  

کیس نامبرشون حدودا چنده؟

كيس نامبرشون حدود 21xx هست البته فرم Ds-260 دير ارسال كردن 24jun .بله قصد دارن ازدواج كنند

به هر حال اگه دارن ازدواج میکنن و تا قبل از تاریخ مصاحبه متاهل میشن حتما بلافاصله بعد ثبت عقد باید اعلام کنن و برای همسرشون هم فرم بفرستن. چون شرایط تاهل و تجرد در روز مصاحبه باید عین چیزی باشه که تو فرم ها اعلام شده... ولی اگه دارن فکر میکنن که شاید تا اون موقع ازدواج کنن و و رو حساب احتمالات میخوان فرم رو دستکاری کنن و اضافه کنن همسر رو در حالی که وقتی میرن پای مصاحبه هنوز چیزی ثبت رسمی نشده به مشکل میخورن.

چون یه نفر دیگه به کیس اضافه میشه احتمالا یه کم دیرتر میرن مصاحبه چون فرم همسر هم باید بررسی بشه و البته روز مصاحبه مدارکی باید همراه داشته باشن(عکس یادگاری قدیمی و جدید و .. و نمونه تماسها و مسیج ها و.. هرچی ثابت کنه ازدواج صوری نیست و رابطه منطقی بوده)، ولی در کل به هرحال بهتر از اینه که خواهرتون برن آمریکا وبعد از طریق کیس همسر بخوان دوسال منتظر بمونن تا همسرشون هم بیاد..
حالا این نظر منه مدیران بهتر میتونن راهنمایی کنن
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Elina1385
ممنون میشم لطفا به سوالات بنده که در لاتری 2017 انتخاب شدم بدید.
1- آیا بعد از تکیمل فرم 260 فرم دیگه‌ای یا پرداختی تا روز مصاحبه باید انجام بگیره؟
2- آیا کیس نامبرهای بالای 7800 احتمال موفقیت دارن و اگر بله این احتمال حدودا چقدره؟
3- در مدارک مورد نیاز اشاره به پلیس رکورد شده از کجا باید تهیه کنیم؟
4- همسرم آخرین مدرک تحصیلیش در گرو وزارت علوم هست باید چکار کنیم؟
5- آیا جنسیت برنده اصلی در گرفتن ویزا تاثیر دارد؟
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان