کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
با سلام دوستان عزيز ‎...‎
دوستان عزيز من چند تا سوال دارم مصاحبه‌ى من نزديك شده‌ و من 10ى نوڤمبر مصاحبه‌ دارم ..و خيلى نيگران بخاتر اين كه‌ اول من در فورم مشاركه‌ در لاتارى اسم پدر بزرگم و را به‌ جاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم ‎260‎ دروستش كردم ايا مشكلى پيش مياد ?دووه‌م من چند اشتباه‌ حرفى كردم ايا اين مشكل ساز ميشه‌ برام ?
خيلى ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ‎...‎
من در فورم شركت در لاتارى اسم پدر بزگم را بجاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم ‎260‎ دروستش كردم و 10 روز ديگر مصاحبه‌ دارم ايا كيسم ريجيكت ميشه‌ ?و ايا لازم هست اين اشتباهرا به‌ ‎kcc‎ مكاتب كنم ? ممنون از كمك كردنتون ‎....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ‎...‎
من در فورم شركت در لاتارى اسم پدر بزگم را بجاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم ‎260‎ دروستش كردم و 10 روز ديگر مصاحبه‌ دارم ايا كيسم ريجيكت ميشه‌ ?و ايا لازم هست اين اشتباهرا به‌ ‎kcc‎ مكاتب كنم ? ممنون از كمك كردنتون ‎....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 13:54)ako kurdistani نوشته:  دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ‎...‎

يعني شما نام خانوادگي تون در هنگام ثبت نام نام پدر بزرگتون وارد كردين؟؟ خيلي كارتون سخته. خيلي خيلي. اما دوستان باتجربه تر بهتر ميتونن نظر بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-29 ساعت 15:10)Civilizable نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 13:54)ako kurdistani نوشته:  دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ‎...‎

يعني شما نام خانوادگي تون در هنگام ثبت نام نام پدر بزرگتون وارد كردين؟؟ خيلي كارتون سخته. خيلي خيلي. اما دوستان باتجربه تر بهتر ميتونن نظر بدن

بلى همين جوريه‌ كه‌ شما فرموديد ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 16:34)ako kurdistani نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 15:10)Civilizable نوشته:  

خارج از بحث دوستان آقای Civilizable تا اینجا اومدید یه سفرنامه ای هم مختصر بنویسید و دازشرایط مصاحبه و مدیکال و.. بید برامون کمک بزرگیه برا بچه ها.. ممنون میشم اه وقت بگذارید..
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 17:13)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 16:34)ako kurdistani نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 15:10)Civilizable نوشته:  يعني شما نام خانوادگي تون در هنگام ثبت نام نام پدر بزرگتون وارد كردين؟؟ خيلي كارتون سخته. خيلي خيلي. اما دوستان باتجربه تر بهتر ميتونن نظر بدن

خارج از بحث دوستان آقای Civilizable تا اینجا اومدید یه سفرنامه ای هم مختصر بنویسید و دازشرایط مصاحبه و مدیکال و.. بید برامون کمک بزرگیه برا بچه ها.. ممنون میشم اه وقت بگذارید..

چشم دوست عزيز همين كارو ميكنم ولى شايد كارهاى من يه‌ خورده‌ى با دوستان عزيز فرق داشت باشد چون من پاسپورت عراقى دارم و مداركهاى موراد نياز و سفارت فرق ميكند ...
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، soruosh
سلام دوستان
به یک خانم ایرانی با مهارت اشپزی و سفره ارایی در سانفرانسیسکو احتیاج داریم. لطفا اطلاع رسانی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز سلام.
مگه تو اين روزها كسي براي مصاحبه نرفته؟چطور كسي سفرنامه نميذاره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، MOZHDEHHHHHH
(2016-10-30 ساعت 13:47)amirfarhan نوشته:  دوستان عزيز سلام.

درود به همه دوستان

راستش این سوال من هم هست. بنظر میرسه لاتاری 2016 و سالهای قبل تر مطالب بیشتری دارن تا لاتاری 2017. دوستای عزیزی که رفتین مصاحبه سفرنامه بگذارید تا ما هم از تجربیاتتون استفاده کنیم.
با تشکر فراوان و به امید موفقیت و گرفتن ویزای یکضرب برای همه Smile)))))
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، فرناز٥٧
(2016-10-30 ساعت 13:47)amirfarhan نوشته:  دوستان عزيز سلام.

یک سری از دوستان که مشغله کاری دارند و آرزوی موفقیت برای همه عزیزان که به نوعی درگیر هستند دارم ،
اما بعضی از دوستان که کلا چراغ خاموش میان و میرن
نمیدونم شاید احساس می کنند اگه چیزی رو به دیگران یاد بدن از خودشون چیزی کم میشه ،
به خدا از هر دستی بدی از همون دست می گیری ، کمک کن بگذار خدا کمکت کنه
الان عزیزانی هستند که یه امضاء درست نمی کنن مبادا کسی بفهمد کیس کجا مصاحبه داره
یا میان و میخونن و سریع از انجمن خارج میشن
شما آمار وضعیت کیسها رو نگاه کن ببین چند نفر هستن و چند نفر پست میزارن
مورد داشتیم دوستی اومد خوند و سوال کردو جواب گرفت الان در مرحله تهیه بلیط برای رفتن به آمریکا هست ،
هنوز امضاء نداره و جواب نمیده شما اونوقت میگی چرا سفرنامه نیست
کم لطف هستیم خیلی زیاد ،
دستشون طلا گلهایی که از تجربه خودشون به دیگران انتقال دادن
خدا هر چی که خیر هست رو بهشون ببخشه .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، omid1313 ، mostafa2017 ، فرناز٥٧ ، MOZHDEHHHHHH ، h.mgh ، farid993
سلام دوستان عزیز
اگر از دوستان کسی در ایروان مصاحبه دارد و نیاز به کمک و یا راهنمایی در مورد شهر ایروان داشت در خدمتم. در مورد تاکسی ها، محل های خرید و این چیزا، گرفتن وقت دکتر و هر چی سوالی چیزی داشتید در خدمتم.
آرزوی موفقیت برای همه دوستای گلم
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Tero.guy
(2016-10-30 ساعت 16:44)saeidsh نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگر از دوستان کسی در ایروان مصاحبه دارد و نیاز به کمک و یا راهنمایی در مورد شهر ایروان داشت در خدمتم. در مورد تاکسی ها، محل های خرید و این چیزا، گرفتن وقت دکتر و هر چی سوالی چیزی داشتید در خدمتم.
آرزوی موفقیت برای همه دوستای گلم

مرسی سعید آقو .... از شیراز !!!
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
سلام دوستان لاتاري أمسال و شركت كرديد مشكلي پيش نمي إد چون من پرسيدم گفتن نه ولي ديدم اينجا چند نفر نوشتن كه چرا ؟؟؟
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 22:22)فرناز٥٧ نوشته:  سلام دوستان لاتاري أمسال  و شركت كرديد مشكلي پيش نمي إد چون من پرسيدم گفتن نه ولي ديدم اينجا چند نفر نوشتن كه چرا ؟؟؟

میتونین شرکت کنین،هیچ مشکلی نداره.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان