کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
سلام دوستان...یه سواله خییلی مهم داشتم اینکه من به عنوان همراه هستم و همسرم برنده اصلی هستن حالا میخوام ببینم چون که در فرمه ‎260‎ مدرکه تحصیلیم رو زدم فوق لیسانس باید موقع مصاحبه مدارکش رو ببرم...چون الان زنگ زدم برا مدارکم به دانشگاه وااااااااای خییییلی باااااید جررریمه بدم چوووون دیر اقدام کردم برا فارقتحصیلی..واااااای من اصلا دوست نداااارم جرررریمه بددددم:-(((
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-07-12 ساعت 10:47)shivadavoudi نوشته:  سلام دوستان...یه سواله خییلی مهم داشتم اینکه من به عنوان همراه هستم و همسرم برنده اصلی هستن حالا میخوام ببینم چون که در فرمه ‎260‎ مدرکه تحصیلیم رو زدم فوق لیسانس باید موقع مصاحبه مدارکش رو ببرم...چون الان زنگ زدم برا مدارکم به دانشگاه وااااااااای خییییلی باااااید جررریمه بدم چوووون دیر اقدام کردم برا فارقتحصیلی..واااااای من اصلا دوست نداااارم جرررریمه بددددم:-(((

سلام
دوست عزیز مدرک تحصیلی فقط برای برنده نیاز هست فقط برای شما مدارک مربوط به ازدواج و شناسایی لازم
رتبه فراموش نشه Big Grin Big Grin
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، milad.abadani ، Vahiidd
با سلام خدمت دوستان محترم. اطلاعاتی در مورد ارسال مدارک به سفارت در آنکارا می خوام:
1- منظور از PTT چیست و آیا نیاز است در سایتی ثبت نام شود؟
2- بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه باید داخل سایت سفارت آمریکا در انکارا اقدامی صورت پذیرد ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: بهاره عارف ، milad.abadani
(2016-06-24 ساعت 17:22)sabmn نوشته:  
(2016-06-23 ساعت 22:10)alex2018 نوشته:  سلام دوست عزیز
من سال 81 مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم نیاز به مراحلی که شمار فرمودین برا منم هست یا برای سالهای اخیره؟
(2016-05-17 ساعت 17:21)sabmn نوشته:  سلا به همه دوستان

به اطلاع می رساند که روند ترجمه دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی به طور کامل عوض شده است !!!

آدرس دارالترجمه رو به صورت کامل و با کد پستی باید به همراه داشته باشین

ابتدا باید اصل دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی رو با یک کپی از هر کدام به دفتر پیشخوان دولت ببرید و همچنین ریزنمرات هر دو مدرک

دفتر پیشخوان دولت با نرم افزاری که دارن یه استعلام به آموزش و پرورش کل استان مربوطه میفرسته و اصل بودن مدارک را استعلام می کنن

بعد از اینکه جواب استعلام اومد (پرسیدم، گفتن ممکنه از یک روز تا یک ماه طول بکشه) دفتر پیشخوان دولت یه اس ام اس به شما میفرسته و سپس کپی مدارک را به آدرس دارالترجمه ای که به صورت کامل و با کد پستی بهشون میدین پست میکنن

از اینجا به بعد روند ترجمه مدارک شما آغاز شده و شما باید با دارالترجمه در تماس باشید تا ترجمه ها رو بهتون تحویل بدن !

من همین امروز صبح ایهت رو انجام دادن

اضافه می کنم که رسیدهای پیشخوان رو بردم اداره کل آموزش و پرورش و از سیستم استعلام گرفتن و اصل مدارک و ریز نمرات را تایید کردند !!!!  منتظر نتیجه استعلام دفتر پیشخوان دولت نشیییید !!

من ۷۹ گرفتم بله

سلام
اگه گواهینامه دیپلم رو ببریم دارلترجمه اونا ترجمه رسمی نمیکنن ومیگن برو برای استعلام دفتر پیشخوان؟!!!!
مطمنید؟
من قبلا برای کاری درخواست استعلام دیپلم دادم به پیشخوان دولت بیش از 4 ماه بعد اس ام اس اومد که جواب اومده
پاسخ
(2016-07-14 ساعت 12:59)amirali9051 نوشته:  
(2016-06-24 ساعت 17:22)sabmn نوشته:  
(2016-06-23 ساعت 22:10)alex2018 نوشته:  سلام دوست عزیز
من سال 81 مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم نیاز به مراحلی که شمار فرمودین برا منم هست یا برای سالهای اخیره؟

من ۷۹ گرفتم بله

سلام
اگه گواهینامه دیپلم رو ببریم دارلترجمه اونا ترجمه رسمی نمیکنن ومیگن برو برای استعلام دفتر پیشخوان؟!!!!
مطمنید؟
من قبلا برای کاری درخواست استعلام دیپلم دادم به پیشخوان دولت بیش از 4 ماه بعد اس ام اس اومد که جواب اومده

سلام
گواهی رو ببر آموزش و پرورش کل استان قسمت امتحانات تا تایید کنن
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
سلام دوستااان..میگم ترکیه این روزا خیلی وضع سیاسیش داغونه نکنه برا مایی که برا مصاحبمون باید بریم ترکیه مشکلی پیش بیاد؟؟؟:-( حالا از اون موقع ترکیه تو صلح و صفا بودااا از اون موقع که من لاتری برنده شدم یا راه به راه بمب میزارن یا مثله این روزا کودتا میشه احتمالا موقع مصاحبمم انقلابشون
پاسخ
(2016-07-16 ساعت 10:05)shivadavoudi نوشته:  سلام دوستااان..میگم ترکیه این روزا خیلی وضع سیاسیش داغونه نکنه برا مایی که برا مصاحبمون باید بریم ترکیه مشکلی پیش بیاد؟؟؟:-( حالا از اون موقع ترکیه تو صلح و صفا بودااا از اون موقع که من لاتری برنده شدم یا راه به راه بمب میزارن یا مثله این روزا کودتا میشه احتمالا موقع مصاحبمم انقلابشون

سلام دوستان
خدا بزرگه و به امید خدا هر کاری به وقتش و سر جای خودش انجام میشه
مثبت فکر کنیم و توکل کنیم به خدا
?
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، milad.abadani
(2016-07-16 ساعت 12:09)Paniz888 نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 10:05)shivadavoudi نوشته:  سلام دوستااان..میگم ترکیه این روزا خیلی وضع سیاسیش داغونه نکنه برا مایی که برا مصاحبمون باید بریم ترکیه مشکلی پیش بیاد؟؟؟:-( حالا از اون موقع ترکیه تو صلح و صفا بودااا از اون موقع که من لاتری برنده شدم یا راه به راه بمب میزارن یا مثله این روزا کودتا میشه احتمالا موقع مصاحبمم انقلابشون

سلام دوستان
?

یعنی درخواست ندیدم برا تغییر محل مصاحبه؟
پاسخ
(2016-07-16 ساعت 14:11)shivadavoudi نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 12:09)Paniz888 نوشته:  

سلام دوستان
?

یعنی درخواست ندیدم برا تغییر محل مصاحبه؟
فعلا که زمان مصاحبه ها معلوم نیست
شاید به لطف خدا تا اون موقع همه چی روبراه بشه
شاید هم خودشون عوض کنن
هیچ چیز معلوم نیست تو خاور میانه
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
(2016-07-14 ساعت 08:33)ali_aref_zaher نوشته:  با سلام خدمت دوستان محترم. اطلاعاتی در مورد ارسال مدارک به سفارت در آنکارا می خوام:
1- منظور از  PTT چیست و آیا نیاز است در سایتی ثبت نام شود؟
2- بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه باید داخل سایت سفارت آمریکا در انکارا اقدامی صورت پذیرد ؟
با تشکر

سلام
دوستان این سوال منم هست میشه یک نفر از باتجربه ها این ۲مورد رو توضیح بده
ممنون

پاسخ
(2016-05-05 ساعت 13:13)Kaveh نوشته:  مطالب و فایلهای مفید:

سلام پدرم لاتاری 2017 قبول شده ایا برای ترجمه مدارک مورد نیاز کارت بازنشستگیه مادرم هم لازمه لطفا راهنمایی کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
در مورد ترجمه مدارک تحصیلی با دو دارالترجمه صحبت کردم.

مدارک دیپلم و پیش داشنگاهی باید تائید آموزش و پرورش بشن. اول باید رفت پیشخوان دولت و بگفته اونا تو یک روز نامه تائیدیه مستقیم به دارالترجمه ارسال میشه و مهر آموزش وروزش رو خودمون باید بگیریم.
مدارک تحصیلی دانشگاهی هم باید تائید وزارت علوم رو داشته باشن. بعد از تسویه حساب و آزاد شدن مدرک باید از سایت مربوطه برای تائید درخواست کرد و بهتره پس از گرفتن کد پیگیری مستقیم رفت تائیدیه رو گرفت.
ریز نمرات هم گفتن بیارید بهتره البته چون دوستان پیشکسوت گفتن نمیخواد منم نمیبرم برا ترجمه اما برا آموزش و پرورش و وزارت علوم اگه مجبورشم میرم تهیه میکنم.

اگه میدونستم اینجوریه تو فرم 260 میزدم دیپلم اینقدر دردسر و هزینه رفت و آمد به شهرهای مختلف و تسویه حساب با صندوق رفاه رو انجام نمیدادم. :-/
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: naz s ، milad.abadani ، metigor
البته در مورد مدارک موقت هم اصرار کردم که دوستان میگن میشه اما گفتن چون تو سربرگ رسمی ترجمه میکنن و سریال میخوره مجاز نیستن. مگر اینکه مدرک موقت انتهاش ننوشته باشن غیرقابل ترجمه و مهر وزارت علوم هم داشته باشه که بعید میدونم اینجوری باشه. مدارک خودم که مهر وزارت علوم نداشتن.
البته گفتن میتونیم روکاغذ A4 ترجمه کنیم براتون و مهر دارالترجمه هم بزنیم اما چون مهر مترجم نمیخوره فاقد ارزشه. اگه دوستان تو این مورد تجربه مشابهی داشتن خوشحال میشم راهنمایی کنین.
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ

دوست عزیز اگه وضعیت ترکیه مناسب نباشه، kcc خودش سفارتتون رو تغییر میده. مثل امسال که برای ما این اتفاق افتاد و با اینکه آنکارا رو انتخاب کرده بودیم به ابوظبی تغییر دادن(فقط کیس ما نبود، خیلی ها این اتفاق براشون افتاد)
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، alonak ، milad.abadani
(2016-07-20 ساعت 13:55)hes94 نوشته:  

دوست عزیز اگه وضعیت ترکیه مناسب نباشه، kcc خودش سفارتتون رو تغییر میده. مثل امسال که برای ما این اتفاق افتاد و با اینکه آنکارا رو انتخاب کرده بودیم به ابوظبی تغییر دادن(فقط کیس ما نبود، خیلی ها این اتفاق براشون افتاد)
مرسی دوسته عزیز
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان