کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
با عرض سلام و تشکر از زحماتتون
بنده در تکمیل فرم ds260 و در بخش آدرس تو امریکا شماره پلاک آپارتمان آشنامون رو نزدم و الان فرم را فرستادم خیلی کلافه ام میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من میخواستم سفارتم را از آنکارا به ارمنستان تغییر بدم ولی هرکاری میکنم نمیشه و از review هم استفاده میکنم ولی نمیشه ، لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 05:20)alex2018 نوشته:  با عرض سلام و تشکر از زحماتتون
بنده در تکمیل فرم ds260 و در بخش آدرس تو آمریکا شماره پلاک آپارتمان آشنامون رو نزدم و الان فرم را فرستادم خیلی کلافه ام میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید؟

اصلا مشکل خاصی نیست
یه ایمیل به KCC بدید و توضیح بدید براشون
اونا یا آنلاک میکنن یا اگه نکردن هم میتونید توی سفارت هم وقتی رسیدید آمریکا آدرس رو اکی کنید
فقط اطلاع بدید ب سفارت
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
(2016-05-20 ساعت 22:31)بابک نوری نوشته:  سلام
من به اشتباه کشور واجد شرایط رو ترکیه انتخاب کردم.لطفا راهنمایی بفرمایید؟

اگه sing کردید حتما این رو به KCC اطلاع بدید تا آنلاک کنند و اصلاح کنید
خیلی سریع این کار رو انجام بدید
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون اما اگر تا تاریخ سفارت نگم اتفاقی میفته؟ میترسم الان ایمیل بزنم انلاک بشم دو ماه کارم عقب بیفته همینجوریش کیس نامبر من بالا هست کافیه دو ماه هم اینجوری عقب بیفته
(2016-05-21 ساعت 10:53)chakavakl نوشته:  
بنده در تکمیل فرم ds260 و در بخش آدرس تو آمریکا شماره پلاک آپارتمان آشنامون رو نزدم و الان فرم را فرستادم خیلی کلافه ام میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید؟

اصلا مشکل خاصی نیست
اونا یا آنلاک میکنن یا اگه نکردن هم میتونید توی سفارت هم وقتی رسیدید آمریکا آدرس رو اکی کنید
فقط اطلاع بدید ب سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 11:43)alex2018 نوشته:  ممنون اما اگر تا تاریخ سفارت نگم اتفاقی میفته؟ میترسم الان ایمیل بزنم انلاک بشم دو ماه کارم عقب بیفته همینجوریش کیس نامبر من بالا هست کافیه دو ماه هم اینجوری عقب بیفته
(2016-05-21 ساعت 10:53)chakavakl نوشته:  

اصلا مشکل خاصی نیست
فقط اطلاع بدید ب سفارت

نگران نباش عقب نمیافته
چون به قول خودت شماره کیست بالا هست
دیگه تا همون موقع بررسی شد همه چی و عقب نمیندازن دیگه
این شرایط ک با آنلاک عقب بیافته برای کیس های پایین بیشتر هست

سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
(2016-05-20 ساعت 23:21)par2017 نوشته:  سلام دوستان من در تکمیل فرم دو تا اشتباه انجام دادم یکی اینکه تو توضیحات شناسنامه ام اسم فامیلم اصلاح شده که تو فرم این مورد را ذکر نکردم و فقطاسم فامیل فعلیم رو نوشتم و دیگه اینکه تاریخ محل زندگی الانم  رو اشتباه وارد کردم حالا درخواست انلاک بدم یا زمان مصاحبه قبل سوگند بگم تا درستش کنند ممنون میشم جواب بدید

روز مصاحبه اعلام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 00:57)grimfandango نوشته:  با سلام

من یک سوال داشتم و اونم اینکه من پسوند فامیلیم رو یک سال بعد از تولد حذف کردم و در هیچکدوم از مدارکم (مدارک تحصیلی ، کارت ملی ، شناسنامه ، پاسپورت و ...) ذکر نشده. فقط در قسمت توضیحات شناسنامه نوشته شده که در تاریخ فلان پسوند فامیل حذف شده است (مثلا رضایی تهرانی به رضایی تغییر یافته است). با توجه به کیس نامبر 30XX  لازم است که به KCC ایمیل بزنم و درخواست آنلاک فرم 260 رو بدم یا این مسئله مهم نیست و موردی ندارد؟؟
با تشکر
سلام شوهر من هم همین مورد رو داشت همان ترجمه شناسنامه که در صفحه آخرش تغییر فامیل ثبت شده باشه کافیه، نگران نباشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، Daneshjo
(2016-05-24 ساعت 10:15)grimfandango نوشته:  ممنون از پاسخ سریعتون. در واقع من در فرم،  فامیل بدون پسوند رو وارد کردم.  دیگه لازم نبود در قسمت other names با پسوندش رو مینوشتم؟؟  

Big Grin
(2016-05-24 ساعت 09:06)behjat نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 00:57)grimfandango نوشته:  با سلام

من یک سوال داشتم و اونم اینکه من پسوند فامیلیم رو یک سال بعد از تولد حذف کردم و در هیچکدوم از مدارکم (مدارک تحصیلی ، کارت ملی ، شناسنامه ، پاسپورت و ...) ذکر نشده. فقط در قسمت توضیحات شناسنامه نوشته شده که در تاریخ فلان پسوند فامیل حذف شده است (مثلا رضایی تهرانی به رضایی تغییر یافته است). با توجه به کیس نامبر 30XX  لازم است که به KCC ایمیل بزنم و درخواست آنلاک فرم 260 رو بدم یا این مسئله مهم نیست و موردی ندارد؟؟
با تشکر
سلام شوهر من هم همین مورد رو داشت همان ترجمه شناسنامه که در صفحه آخرش تغییر فامیل ثبت شده باشه کافیه،  نگران نباشید
من دقیق یادم نمیاد ولی فکر میکنم توی فرمها میپرسند که آیا اسم دیگری داشتید یا نه که اونجا باید بله رو میدید بهرحال ترجمه شناسنامتون باید صفحه آخر رو حتما توش قید شده باشه حالا بازهم میتونید از ،kcc ایمیل بزنید بپرسید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: سریوس ، Daneshjo
با سلام و تشکر صمیمانه از الطاف بی چشمداشت شما.چند تا سوال دارم در مورد فرم260 سپاسگزار میشم راهنمایی بفرمایید:
1-همسر من در یک شرکت خدماتی خصوصی نظارت بهداشت انجام میدهد.که این شرکت به عنوان پیمانکار برای یک شرکت نفتی ارایه خدمات بهداشتی و فضای سبز میکند.از آنجا که برای ایشون بیمه رد شده و 4 سال سابقه کار داره و محل انجام کار در شرکت نفتی بوده به نظر شما برای کلییرنس نخوردن باید چی بنویسیم؟چون ایشون تحت پوشش شرکت پیمانکاری خصوصی بوده و برای شرکت نفت کار نکرده و تحصیلاتش هم در زمینه نفتی نیست و کشاورزی است اما در این 5 سال این شرکتهای پیمانکاری عوض شده و محل کار ثابت بوده.اگر بنویسیم که سابقه کار نداره مشکلی پیش می آید؟یا اگر اسمی از شرکت نفتی نبریم؟
2-آیا انتخاب سفارت ابوظبی یا ایروان به جای آنکارا در مورد ایشون بهتر است؟
3-همسرم فوق لیسانسش را تمام کرده ولی مدرکش را تا یکی دو ماه دیگر میفرستند در این صورت بزنه که فوق لیسانس داره یا دانشجو هست؟
4-برای نوشتن ادرس چه در ایران و چه در امریکا فقط اسم خیابان لازمه یا در همون قسمت باید کوچه و پلاک و ادرس کامل قید شه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: سریوس
(2016-05-26 ساعت 02:08)نیلیا نوشته:  با سلام و تشکر صمیمانه از الطاف بی چشمداشت شما.چند تا سوال دارم در مورد فرم260 سپاسگزار میشم راهنمایی بفرمایید:
1-همسر من در یک شرکت خدماتی خصوصی نظارت بهداشت انجام میدهد.که این شرکت به عنوان پیمانکار برای یک شرکت نفتی  ارایه خدمات بهداشتی و فضای سبز میکند.از آنجا که برای ایشون بیمه رد شده و 4 سال سابقه کار داره و محل انجام کار در شرکت نفتی بوده به نظر شما برای کلییرنس نخوردن باید چی بنویسیم؟چون ایشون تحت پوشش شرکت پیمانکاری خصوصی بوده و برای شرکت نفت کار نکرده و تحصیلاتش هم در زمینه نفتی نیست و کشاورزی است اما در این 5 سال این شرکتهای پیمانکاری عوض شده و محل کار ثابت بوده.اگر بنویسیم که سابقه کار نداره مشکلی پیش می آید؟یا اگر اسمی از شرکت نفتی نبریم؟
2-آیا انتخاب سفارت ابوظبی یا ایروان به جای آنکارا در مورد ایشون بهتر است؟
3-همسرم فوق لیسانسش را تمام کرده ولی مدرکش را تا یکی دو ماه دیگر میفرستند در این صورت بزنه که فوق لیسانس داره یا دانشجو هست؟
4-برای نوشتن ادرس چه در ایران و چه در آمریکا فقط اسم خیابان لازمه یا در همون قسمت باید کوچه و پلاک و ادرس کامل قید شه؟
ممنون

سلام.1-نام شرکتهای خدماتی خصوصی رابنویسیدوهمینطورمدتی که تحت پوشش هرکدام بوده2-راستش هرسالی یک سفارتی بهترعمل میکند2016 به نظرمن ارمنستان بهتربوده3-فرق چندانی ندارد4-آدرس کامل .موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: سریوس
سلام عزیزان من تو فرم DS-260 قسمت سربازی جلوی Branch of Service نوشتم MARINEو جلوی Rank/Position نوشتم PRIVATEچون من تو ارتش نیروی زمینی و پیاده بودم شک دارم که اشتباه نوشتم میشه راهنمایی بفرمایید اگر اشتباه است چی بنویسم وچگونه و در کجا درست کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
من تاريخ ديپلمم رو فقط سال سوم دبيرستان وارد كردم،
آيا بايد از اول دبيرستان تا پايانش وارد ميكردم؟
بايد آنلاك كنم يا ميشه تو همون سفارت روز مصاحبه درستش كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام در مورد بالا که قسمت سربازی از نظر خودم فکر کنم اشتباه کردم باید انلایک کنم یا مهم نیست زمان مصاحبه به افیسر بگم ...چون کیس ام زیر ‎2000‎ و حالم خیلی گرفته است میشه کمک کنید مرسی از همه عزیزان...
من تو فرم DS-260قسمت سربازی ‎Branch of Service‎ نوشتم ‎MARINE‎ و جلوی ‎Rank/Position‎ نوشتم ‎PRIVATE‎ چون در ارتش نیروی زمینی و پیاده بودم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 10:56)fortminor نوشته:  سلام دوستان ایمیل در خواست آنلاک اکانت من امروزبعد از 3 روز از سمت KCC امد و این هم متن ایمیل که میگه اکانت شما unlock شده و میتونید تغییرات لازم رو انجام بدین .
Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website.  You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case.  Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/  

Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: HYPERLINK "mailto:KCCDV@state.gov"KCCDV@state.gov

[عکس: f9TCK.jpg]
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم شما وقتی درخواست انلاک دادید فرم همه ی نفرات رو سابمیت کرده بودید؟ و با یه ایمیل فرم تمام نفرات همراه هم باز شد ؟ چون ما دئ نفریم و وقتی سابمیت کردیم و درخواست انلاک دادیم فقط فرم نفر اصلی باز شد در صورتیکه اشتباه ما در فرم نفر همراه هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان