کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2016-05-27 ساعت 00:51)rain66 نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 10:56)fortminor نوشته:  سلام دوستان ایمیل در خواست آنلاک اکانت من امروزبعد از 3 روز از سمت KCC امد و این هم متن ایمیل که میگه اکانت شما unlock شده و میتونید تغییرات لازم رو انجام بدین .
Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website.  You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case.  Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/  

Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: HYPERLINK "mailto:KCCDV@state.gov"KCCDV@state.gov

[عکس: f9TCK.jpg]
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم شما وقتی درخواست انلاک دادید فرم همه ی نفرات رو سابمیت کرده بودید؟ و با یه ایمیل فرم تمام نفرات همراه هم باز شد ؟ چون ما دئ نفریم و وقتی سابمیت کردیم و درخواست انلاک دادیم فقط فرم نفر اصلی باز شد در صورتیکه اشتباه ما در فرم نفر همراه هستش.
این متن ایمیلی بود که من KCC زدم
to KCCDV
Case Number : 2017AS000XXXX
Name :XXXX , XXXX
Date of birth : XX/XX/XXX
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargebility : IRAN
ANKARA, TURKEY : Post
Dear Sir/Madam,
Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

i want to change my answer in Social Security Number Information page for PRINCIPAL Applicant and Accompanies in

Question-Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card?

and  
Question-Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?

correct answer is Yes.
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من در تکمیل فرم DS-260 یکی از اقوام اشتباه فرم رو پر کردم (2 قسمتشو) و SIGN هم کردم، الان چیکار میشه کرد؟؟
اشتباه من تو قسمت سربازی و تحصیلات بوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 10:43)lighthouse نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 02:08)نیلیا نوشته:  با سلام و تشکر صمیمانه از الطاف بی چشمداشت شما.چند تا سوال دارم در مورد فرم260 سپاسگزار میشم راهنمایی بفرمایید:
1-همسر من در یک شرکت خدماتی خصوصی نظارت بهداشت انجام میدهد.که این شرکت به عنوان پیمانکار برای یک شرکت نفتی  ارایه خدمات بهداشتی و فضای سبز میکند.از آنجا که برای ایشون بیمه رد شده و 4 سال سابقه کار داره و محل انجام کار در شرکت نفتی بوده به نظر شما برای کلییرنس نخوردن باید چی بنویسیم؟چون ایشون تحت پوشش شرکت پیمانکاری خصوصی بوده و برای شرکت نفت کار نکرده و تحصیلاتش هم در زمینه نفتی نیست و کشاورزی است اما در این 5 سال این شرکتهای پیمانکاری عوض شده و محل کار ثابت بوده.اگر بنویسیم که سابقه کار نداره مشکلی پیش می آید؟یا اگر اسمی از شرکت نفتی نبریم؟
2-آیا انتخاب سفارت ابوظبی یا ایروان به جای آنکارا در مورد ایشون بهتر است؟
3-همسرم فوق لیسانسش را تمام کرده ولی مدرکش را تا یکی دو ماه دیگر میفرستند در این صورت بزنه که فوق لیسانس داره یا دانشجو هست؟
4-برای نوشتن ادرس چه در ایران و چه در آمریکا فقط اسم خیابان لازمه یا در همون قسمت باید کوچه و پلاک و ادرس کامل قید شه؟
ممنون

سلام.1-نام شرکتهای خدماتی خصوصی رابنویسیدوهمینطورمدتی که تحت پوشش هرکدام بوده2-راستش هرسالی یک سفارتی بهترعمل میکند2016 به نظرمن ارمنستان بهتربوده3-فرق چندانی ندارد4-آدرس کامل .موفق باشید

ممنونم از پاسختون دوست عزیز اما مسئله اینه که آدرس این شرکت ها با هم فرق داره و حتی در شهرهای مختلفه در صورتی که محل کار ایشون یکسان بوده برای نوشتن ادرس محل کار مشکل رو چطور میشه حل کرد؟اصلا اونا به اطلاعات بیمه ایران دسترسی دارن؟یعنی اگر کسی سابقه کارش رو نگه متوجه میشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 03:03)grimfandango نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 01:08)mhamedta نوشته:  سلام
من در تکمیل فرم DS-260 یکی از اقوام اشتباه فرم رو پر کردم (2 قسمتشو) و SIGN هم کردم، الان چیکار میشه کرد؟؟
اشتباه من تو قسمت سربازی و تحصیلات بوده

با سلام،

جهت آنلاک کردن فرم و باز شدن مجدد فرم،  یک ایمیل با درخواست unlock  کردن فرم بدید اما حتما اسم و  تاریخ تولد شخصی که میخواهید فرمش رو unlock  کنید(اگر تعداد افراد کیستون بیشتر از یک نفر هست)  ذکر کنید.  در ضمن آخر  و یا اول ایمیل هم اسم و تاریخ تولد برنده اصلی و شماره کیس رو بنویسید وگرنه احتمال داره kcc بررسی نکنه ایمیل رو.

سلام دوست عزیز
یک ایمیل به kcc بفرستید ولی حتمت به این نکات توجه کنید.
1- در قسمت subject حتما کیس نامبر رو بنویسید
2-در گوشه بالای سمت راست نامه یا همون ایمیل به ترتیب اطلاعات زیر رو بنویسید.
Case Number: 2017AS0000xxxx
Principal Applicant Name:
Date of Birth: mm/dd/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Changeability : IRAN
Dear Sir/Madam:

I would like unlock form DS-260 for all of the applications in my case based on the following.

(PRINCIPAL)*

(SPOUSE)*

Thank you for your attention
Sincerely Yours
و در اخر هم اسم نفر اصلی
4-خط پایین تر از درخواست اسم نفر اصلی رو در کنار پرانتز اپلیکنت بنویسید . و اگر میخوایید که فرم نفرات همراه باز بشه اسم اون ها رو بترتیب هر کدام در یک خط در کنار spouse بنویسید.
معمولا در اخر وقت دوشنبه و جمعه جوا ب میدن
انشالله موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-27 ساعت 13:23)fortminor نوشته:  
(2016-05-27 ساعت 00:51)rain66 نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 10:56)fortminor نوشته:  سلام دوستان ایمیل در خواست آنلاک اکانت من امروزبعد از 3 روز از سمت KCC امد و این هم متن ایمیل که میگه اکانت شما unlock شده و میتونید تغییرات لازم رو انجام بدین .
Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website.  You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case.  Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/  

Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: HYPERLINK "mailto:KCCDV@state.gov"KCCDV@state.gov

[عکس: f9TCK.jpg]
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم شما وقتی درخواست انلاک دادید فرم همه ی نفرات رو سابمیت کرده بودید؟ و با یه ایمیل فرم تمام نفرات همراه هم باز شد ؟ چون ما دئ نفریم و وقتی سابمیت کردیم و درخواست انلاک دادیم فقط فرم نفر اصلی باز شد در صورتیکه اشتباه ما در فرم نفر همراه هستش.
این متن ایمیلی بود که من KCC زدم
to KCCDV
Case Number : 2017AS000XXXX
Name :XXXX , XXXX
Date of birth : XX/XX/XXX
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargebility : IRAN
ANKARA, TURKEY : Post
Dear Sir/Madam,
Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

i want to change my answer in Social Security Number Information page for PRINCIPAL Applicant and Accompanies in

Question-Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card?

and  
Question-Do you authorize disclosure of information from this form to the Department of Homeland Security, the Social Security Administration, and such other U.S. Government agencies as may be required for the purposes of assigning you a social security number (SSN) and issuing you a Social Security card and do you authorize the Social Security Administration to share your SSN with the Department of Homeland Security?

correct answer is Yes.
مرسی از شما.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-21 ساعت 03:41)matin.sh نوشته:  
(2016-05-20 ساعت 18:48)rain66 نوشته:  با سلام میخواستم از دوستان بپرسم که اگر فرم ds260  رو یک بار انلاک کرده باشیم و دوباره درخواست انلاک بدیم اشکالی داره؟
و اینکه وقتی درخواست  انلاک با کیس نامبر نفر اصلی هست  ایا فرم همراهان هم  قابل تصیح کردن می باشد؟
ممنون میشم  دوستان سریع بهم جواب بدن

سلام

فقط یکبار میتونید درخواست انلاک فرم رو بدید
مرسی از پاسخگویی شما. ولی ما دوباره درخواست دادیم فرم باز شد و الان تصیح کردیم و سابمیت کردیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 00:57)grimfandango نوشته:  با سلام

من یک سوال داشتم و اونم اینکه من پسوند فامیلیم رو یک سال بعد از تولد حذف کردم و در هیچکدوم از مدارکم (مدارک تحصیلی ، کارت ملی ، شناسنامه ، پاسپورت و ...) ذکر نشده. فقط در قسمت توضیحات شناسنامه نوشته شده که در تاریخ فلان پسوند فامیل حذف شده است (مثلا رضایی تهرانی به رضایی تغییر یافته است). با توجه به کیس نامبر 30XX  لازم است که به KCC ایمیل بزنم و درخواست آنلاک فرم 260 رو بدم یا این مسئله مهم نیست و موردی ندارد؟؟
با تشکر

سلام دوست عزیز , به من پیغام خصوصی داده بودین, راستش من اکانت اکتیو نیست , اگه سوالی دارین راجبه فرانکفورت , به این اکانت من پیغام بدین , یا به ایمیل شخصی من Masoud_shj@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
من جدا شدم ولي در فرم اوليه لاتاري اسم فرزندمو بايد قيد ميكردم ولي الان ايشان يعني فرزندم با من مهاجرت نمي كنن با توجه به اينكه در كيس من هست و من در فرم خودم زدم كه ايشان با من مهاجرت نميكنن لازم هست كه فرم ٢٦٠ براي ايشان پر كنم و بفرستم يا نيازي به اين كار نيست ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام چند سطر بالاترکسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تو فرم260تو قسمت سوالات چک امنیتی که پرسیده "ایا مدارکی که ثایت کنه واکسن های مطابق قانون آمریکا دریافت کرده اید؟"
جواب دادم خیر
حالا متوجه شدم که باید گزینه بله رو میزدم(با توجه به کارت واکسن بین اللملی که تو ایران میگیرم)
به نظرتون الان چیکار کنم ?
باید درخواست انلاک بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بنده خانمم از برنده لاتاري ٢٠١٧ هستند ،

فرم ايشان و خودم و هر دو فرزندم را خودم همون اوايل پر كردم.
الان كه متوجه شدم در اين سوال جواب نه را دادم :
‎Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?‎
و من اصلا منظورش را نفهميدم و جواب را NO زدم.

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به ‎yes ,‎ بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به ‎kcc‎ ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may
تعداد ٤ نفر.  انكارا را تغيير دادم به ابوظبي

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 19:58)Mehrzad1355 نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

‎Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?‎

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به ‎yes ,‎ بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به ‎kcc‎ ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟

دقیقا منم همین مشکل رو دارم وپیام گذاشتم هنوز کسی جواب منو نداده
البته اگر مدیر جواب بده ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
البته دوست عزيز من از جندتا از دوستان سوال كردم و گفتند كه نيازي به انلاك كردن نيست.
حال بايد منتظر جواب از دوستان و اساتيد بود.
واقعا منم ممنون ميشم اگر كسي بتونه جوابمون را بده...
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 20:32)grimfandango نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 19:58)Mehrzad1355 نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

سلام دوست عزیز

ضمن تبریک باید بگم با توجه به اینکه من سعی کردم کامنت های دوستان رو در این زمینه بخونم منطقی هست که جواب رو yes میزدید چون در هر صورت مجبور به تکمیل واکسنها و ارائه  کارت زرد واکسیناسیون به پزشک معتمد سفارت  هستید.  اما اینکه جواب رو no زدید و احیانا  توضیح داده باشید که واکسینه خواهید کرد رو من اطلاعی ندارم مورد قبول هست یا نه.  Kcc چیزی رو تغییر نمیده و اگه ایمیل بزنید و بپرسید احتمالا  میگه اگر میخواهید فرم رو آنلاک کنه.  برای یک مورد برای خود من همینطور بود.   البته شاید این مورد از مواردی باشه که میشه قبل از مصاحبه با افیسر در میون گذاشت و اصلا مشکلی نباشه.  به هر حال من در حد توان و یافته های خودم نظر دادم.  حتما نظرات دوستان با تجربه تر رو جویا شید

از لطف شما صميمانه سپاسگذارم
خيلي لطف كرديد
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان