کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
نمیشود با این حرفها جلوی کسی را گرفت هر شخصی حق داردکاری که به صلاحش است را انجام دهد فقط در این چند روزه درسایتهای خبری نسبت به موضوع لاتاری حساس شده اند و مرتب از مضرات آن مینویسند.با توجه به قطعی گاه و بیگاه اینترنت مخصوصا اواخر شب. شاید برای سایت ثبت نام در این روزهای آخر اتفاقی بیافتد. تو این مملکت هیچ چیز بعید نیست. پیشنهاد میشود دوستانی که تا حالا ثبت نام نکرده اند هرچه زودتر اقدام کنند.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
دقیقا.
من هم قبلا عرض کردم.
همه کسانی که شرایط اولیه ثبت نام رو دارن (متولد کشورهای دارای سهمیه، واجد شرط تحصیل یا کار) حق ثبت نام دارن و با هم برابر هستن.

کسی که می‌خواد ثبت نام کنه، ثبت نام می‌کنه. آه و ناله دوستان اینجا هم بی‌تاثیره.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 13:38)m64kh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 01:07)star22 نوشته:  با سلام یه سوال دارم لطف کنین منو راهنمایی کنید . من یه دختر 17 ساله دارم که امسال دیپلم می گیرد یعنی تا زمان اعلام نتایج دیپلم می گیرد می خواستم بپرسم آیا دخترم می تونه یه بار خودش تنهایی ثبت نام کنه ؟ یعنی می تونه خودش به تنهایی و مستقل در لاتاری شرکت کنه.
ممنون میشم اگه هر چه سریعتر پاسخ بدین.

ملاک داشتن 12 سال تحصیل زمان درخواست ویزاست که یعنی لحظه ارسال فرم 260. ثبت نام کن.

ببخشید متوجه منظورتان نشدم که لحظه ارسال فرم 260 . من دخترم خرداد 96 دیپلم می گیره ولی جزو کسانی هست که 11 ساله دیپلم می گیرند ولی بلافاصله مهر 96 شروع به خواندن پیش دانشگاهی یا سال 12 تحصیل می کنه و اگر قبول بشه هنگامی که مصاحبه می ره دیپلم 11 ساله رو که داره و در حال تحصیل در سال پیش دانشگاهی هستش حالا با این شرایط می تونه ثبت نام کنه ؟
ممنون میشم جواب بدین
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 14:32)star22 نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 13:38)m64kh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 01:07)star22 نوشته:  با سلام یه سوال دارم لطف کنین منو راهنمایی کنید . من یه دختر 17 ساله دارم که امسال دیپلم می گیرد یعنی تا زمان اعلام نتایج دیپلم می گیرد می خواستم بپرسم آیا دخترم می تونه یه بار خودش تنهایی ثبت نام کنه ؟ یعنی می تونه خودش به تنهایی و مستقل در لاتاری شرکت کنه.
ممنون میشم اگه هر چه سریعتر پاسخ بدین.

ملاک داشتن 12 سال تحصیل زمان درخواست ویزاست که یعنی لحظه ارسال فرم 260. ثبت نام کن.

ببخشید متوجه منظورتان نشدم که لحظه ارسال فرم 260 . من دخترم خرداد 96 دیپلم می گیره ولی جزو کسانی هست که 11 ساله دیپلم می گیرند ولی بلافاصله مهر 96 شروع به خواندن پیش دانشگاهی یا سال 12 تحصیل می کنه و اگر قبول بشه هنگامی که مصاحبه می ره دیپلم 11 ساله رو که داره و در حال تحصیل در سال پیش دانشگاهی هستش حالا با این شرایط می تونه ثبت نام کنه ؟
ممنون میشم جواب بدین

اشتباه متوجه شده بودم. من فکر می‌کردم تا خرداد 96 پیش‌دانشگاهی رو می‌گیره.

دیپلم ما ملاک نیست. ملاک داشتن 12 سال تحصیلاته. دیپلم ما 11 ساله است. با پیش دانشگاهی می‌شه دوازه سال. و زمان داشتن دوازده سال تحصیل هم لحظه‌ایه که برای دریافت ویزا درخواست می‌دین نه لحظه مصاحبه. یعنی اگه برنده بشین و بخواین درخواست ویزای مهاجرتی بکنین(ارسال فرم 260) اون لحظه باید شرط 12 سال تحصیل رو داشته باشین. زمان مصاحبه تاثیری نداره.

دخترتون می تونه جدا ثبت نام کنه. منتها اگه برنده بشه و پیش از تکمیل 12 سال تحصیل درخواست ویزا بده، درخواستش رد می شه(قطعا). یعنی اگه اردیبهشت 96 نتیجه بیاد و ببینین برنده شده، نمی تونه فرم درخواست ویزا رو پر کنه. باید صبر کنه تا خرداد یا تیر 97 که 12 سال تحصیل اش تکمیل می شه. مهر 97 فرصت مصاحبه های لاتاری سال 2018تموم می شه. با توجه به اینکه فاصله بین خرداد 97 تا مهر 97 خیلی کمه، احتمال اینکه توی این فرصت براش وقت سفارت تعیین بشه و مصاحبه بشه و ویزا بگیره خیلی کم می شه. اما به لحاظ تئوری مشکلی نداره. چون دختره و سربازی نداره و کار هم نکرده احتمالش هست که نیاز به AP نباشه و ویزای یک ضرب بگیره.

اما و اگر زیاد داره اما به لحاظ تئوری مشکلی برای ثبت نام جدا نیست. ثبت نام کنین.
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 15:05)m64kh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 13:38)m64kh نوشته:  ملاک داشتن 12 سال تحصیل زمان درخواست ویزاست که یعنی لحظه ارسال فرم 260. ثبت نام کن.

ممنون میشم جواب بدین

دیپلم ما ملاک نیست. ملاک داشتن 12 سال تحصیلاته. دیپلم ما 11 ساله است. با پیش دانشگاهی می‌شه دوازه سال. و زمان داشتن دوازده سال تحصیل هم لحظه‌ایه که برای دریافت ویزا درخواست می‌دین نه لحظه مصاحبه. یعنی اگه برنده بشین و بخواین درخواست ویزای مهاجرتی بکنین(ارسال فرم 260) اون لحظه باید شرط 12 سال تحصیل رو داشته باشین. زمان مصاحبه تاثیری نداره.

دخترتون می تونه جدا ثبت نام کنه. منتها اگه برنده بشه و پیش از تکمیل 12 سال تحصیل درخواست ویزا بده، درخواستش رد می شه(قطعا). یعنی اگه اردیبهشت 96 نتیجه بیاد و ببینین برنده شده، نمی تونه فرم درخواست ویزا رو پر کنه. باید صبر کنه تا خرداد یا تیر 97 که 12 سال تحصیل اش تکمیل می شه. مهر 97 فرصت مصاحبه های لاتاری سال 2018تموم می شه. با توجه به اینکه فاصله بین خرداد 97 تا مهر 97 خیلی کمه، احتمال اینکه توی این فرصت براش وقت سفارت تعیین بشه و مصاحبه بشه و ویزا بگیره خیلی کم می شه. اما به لحاظ تئوری مشکلی نداره. چون دختره و سربازی نداره و کار هم نکرده احتمالش هست که نیاز به AP نباشه و ویزای یک ضرب بگیره.

اما و اگر زیاد داره اما به لحاظ تئوری مشکلی برای ثبت نام جدا نیست. ثبت نام کنین.

سپاس فراوان از شما که صمیمانه و بادقت پاسخ دادید حالا اگر که دخترم شرکت کنه برای شرکت خودم و همسرم که هر کدام می تونیم یک بار شرکت کنیم اسم دخترم رو هم باید بیاریم دیگه درست یعنی یکبار همسرم شرکت می کنه من و دخترم همراهش می شیم و یک بار هم من شرکت می کنم همسر و دخترم همراه من می شوند ؟ درست است؟ پس ما به این ترتیب سه بار می تونیم شرکت کنیم ؟
آیا شرکت کردن دخترم که هنوز مدرک 12 ساله رو نداره باعث نمیشه شانس خودش رو برای شرکت کردن با ما از دست بده؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 16:10)star22 نوشته:  سپاس فراوان از شما که صمیمانه و بادقت پاسخ دادید حالا اگر که دخترم شرکت کنه برای شرکت خودم و همسرم که هر کدام می تونیم یک بار شرکت کنیم اسم دخترم رو هم باید بیاریم دیگه درست یعنی یکبار همسرم شرکت می کنه من و دخترم همراهش می شیم و یک بار هم من شرکت می کنم همسر و دخترم همراه من می شوند ؟ درست است؟ پس ما به این ترتیب سه بار می تونیم شرکت کنیم ؟
آیا شرکت کردن دخترم که هنوز مدرک 12 ساله رو نداره باعث نمیشه شانس خودش رو برای شرکت کردن با ما از دست بده؟

خواهش می کنم.

شما ثبت نام می‌کنین و همسر و دخترتون رو هم باید توی قسمت وابستگان وارد کنین
همسرتون هم ثبت نام می کنن و شما و دخترتون وارد پرونده ایشون می‌شین.
دخترتون هم جداگانه و تنها ثبت نام می‌کنه بدون وابسته

کسی که زیر 21 سال سن داشته باشه در هر حال به عنوان زیرمجموعه والدین‌اش ثبت می‌شه و این موضوع ارتباطی به شانس نداره!
تشکر کنندگان: چشمه
(2016-10-29 ساعت 16:34)m64kh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 16:10)star22 نوشته:  سپاس فراوان از شما که صمیمانه و بادقت پاسخ دادید حالا اگر که دخترم شرکت کنه برای شرکت خودم و همسرم که هر کدام می تونیم یک بار شرکت کنیم اسم دخترم رو هم باید بیاریم دیگه درست یعنی یکبار همسرم شرکت می کنه من و دخترم همراهش می شیم و یک بار هم من شرکت می کنم همسر و دخترم همراه من می شوند ؟ درست است؟ پس ما به این ترتیب سه بار می تونیم شرکت کنیم ؟

خواهش می کنم.

کسی که زیر 21 سال سن داشته باشه در هر حال به عنوان زیرمجموعه والدین‌اش ثبت می‌شه و این موضوع ارتباطی به شانس نداره!

خیلی لطف کردین که به من اطلاعات کامل دادین. خیلی ممنون
تشکر کنندگان: farshid sobhani
m64kh ای کاش سوال من رو هم جواب میدادین
تشکر کنندگان:
(2016-10-27 ساعت 15:57)چشمه نوشته:  سلام دوستان برای پدر و مادرم میخوام ثبت نام کنم که دیپلم اونها 11 ساله هست. ولی خرداد ماه مدرک پیش دانشگاهی رو میگیرند.
الان در فرم ثبت نام گزینه ‎high school degree‎ رو انتخاب کنم؟ واگر پذیرفته بشن تاریخ فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی بعد از ثبت نام لاتاری هست. مشکلی پیش نمیاد؟
سوال دوم من این هست که هر کدام در دو شغل تبحر و سابقه کار دارند که از قرار هر 4 شغل و حرفه 6 تا ‎7 svp‎
و ‎zone 3‎ هست من در سایت چک کردم.
به نظرتون چکار کنم؟

همون high school degree رو بزنین. مشکلی نیست. مدرک دبیرستان ما 11 ساله است. ما مدرک پیش دانشگاهی داریم که اونا ندارن. این تفاوت توی اسامی مشکلی نداره. قابل درکه. تاریخ فارغ التحصیلی باید قبل از درخواست ویزا باشه، ربطی به زمان ثبت نام لاتاری نداره.

سوال دوم رو متوجه نمی شم: پدرتون توی دو تا شغل مهارت داره. مادرتون هم توی دو تا شغل. هر شغلی که سطح هفت و یا بالاتر باشه قبوله. الان مشکل چیه؟
البته باید در نظر داشته باشین که باید توی پنج سال اخیر دو سالش رو به همون کار مشغول بوده باشن.
تشکر کنندگان: چشمه ، farshid sobhani
سلام
به امید موفقیت برای تمامی ایرانیان عزیز
امسال سال نهم هست ثبت نام میکنم
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان: copol ، alirezanz
(2016-10-29 ساعت 16:45)star22 نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 16:34)m64kh نوشته:  

خواهش می کنم.

خیلی لطف کردین که به من اطلاعات کامل دادین. خیلی ممنون

دوست عزیز اگه دخترتون هنوز مدرک 12 سال تحصیل رو نداره نمیتونه به صورت جدا ثبت نام کنه
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 15:05)m64kh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 13:38)m64kh نوشته:  ملاک داشتن 12 سال تحصیل زمان درخواست ویزاست که یعنی لحظه ارسال فرم 260. ثبت نام کن.

ممنون میشم جواب بدین

ایکاش پارسال استدلال شما به ذهنم میریسد من الان پیش دانشگاهیم و لاتاری ثبت نام کردم و با این حساب سال سوم دبیرستانم میتونستم ثبت نام کنم ولی اگه اسمم درمیومید بعد خرداد میرفتم محاسبه
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان:
با درود ....
دوستان اگه سهوا حرفی از نام خانوادگی کم و زیاد بشه چطوری باید رفع کرد؟یا اینکه با کجا باید هماهنگ بود تا مشگلی پیش نیاد..؟ممنونم
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 21:40)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 15:04)elahe mousavi نوشته:  کسی از دوستان موفق شده با تلفن همراه در لاتاری ثبت نام کنه، من که نتونستم، قسمت انتخاب عکس، Browse نداره تا عکس رو سلکت کنه

سلام

توصیه من شما استفاده از کامپیوتر هست و اون هم از مرورگر گوگل کروم
مرورگر های موبایل با توجه به محدودیت ها نمی تونن ماند کامپیوتر تمامی توابع و دستورات برنامه نویسی وب رو نمایش و اجرا کنند

فقط از گوگل کروم استفاده کنید (آخرین نسخه)  

ممنون
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان ، یه سوال داشتم لطفا بنده رو راهنمایی کنید، اگر کسی تو لاتاری ثبت نام کرده باشه و در حین پروسه تا اعلام نتایج و یا بعد زمان اعلام نتایج بخواد ازدواج بکنه چه شرایطی داره و ایا مشکلی براش پیش میاد یا نه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان