کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت از طریق بستگان درجه 1
ببینید تقریبا بعیده که بتونید پسرتونو با همچین ویزایی ببرید به دلایل مختلف از جمله اینکه در بسیاری از مواقع داشتن در خواست ویزایه خانوادگی مانع دادن ویزاهایه دیگه به فرد میشه

در مورد سوال دومتون میشه بگید درخواست پاسپرت برایه چه کسی ؟

و در مورد سوال سومتون اینکه شما سیتیزن امریکا هستید کافی هست
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: سارینا79
(2013-07-28 ساعت 18:32)amir2640 نوشته:  ببینید تقریبا بعیده که بتونید پسرتونو با همچین ویزایی ببرید به دلایل مختلف از جمله اینکه در بسیاری از مواقع داشتن در خواست ویزایه خانوادگی مانع دادن ویزاهایه دیگه به فرد میشه

در مورد سوال دومتون میشه بگید درخواست پاسپرت بایه چه کسی ؟

و در مورد سوال سومتون اینکه شما سیتیزن آمریکا هستید کافی هست

شرط 5 سال اقامت یک سیتیزن آمریکا که حداقل 2 سال اون باید بعد از سن 14 سالگی باشه ، برای گرفتن پاسپورت آمریکا برای فرزند در سایت سفارت آمریکا در ابوظبی هست.
پس با توجه به جوابی که شما دادین من می تونم ابتدا با همون پاسپورت ایرانی که دارن تقاضای گرفتن ویزای مهاجرتی از سفارت آمریکا را داشته باشم، بعد از اون برای گرفتن پاسپورت آمریکایی برای همس و فرزند اقدام کنم.
آیا این کارها رو میتونم بدون رفتن به آمریکا انجام بدم و مشکلی پیش نمیاد اگر از طریق سفارتخانه آمریکا مثلا در ترکیه یا امارات انجام بدم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2013-07-28 ساعت 19:02)سارینا79 نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 18:32)amir2640 نوشته:  ببینید تقریبا بعیده که بتونید پسرتونو با همچین ویزایی ببرید به دلایل مختلف از جمله اینکه در بسیاری از مواقع داشتن در خواست ویزایه خانوادگی مانع دادن ویزاهایه دیگه به فرد میشه

در مورد سوال دومتون میشه بگید درخواست پاسپرت بایه چه کسی ؟

و در مورد سوال سومتون اینکه شما سیتیزن آمریکا هستید کافی هست

شرط 5 سال اقامت یک سیتیزن آمریکا که حداقل 2 سال اون باید بعد از سن 14 سالگی باشه ، برای گرفتن پاسپورت آمریکا برای فرزند در سایت سفارت آمریکا در ابوظبی هست.
پس با توجه به جوابی که شما دادین من می تونم ابتدا با همون پاسپورت ایرانی که دارن تقاضای گرفتن ویزای مهاجرتی از سفارت آمریکا را داشته باشم، بعد از اون برای گرفتن پاسپورت آمریکایی برای همس و فرزند اقدام کنم.
آیا این کارها رو میتونم بدون رفتن به آمریکا انجام بدم و مشکلی پیش نمیاد اگر از طریق سفارتخانه آمریکا مثلا در ترکیه یا امارات انجام بدم؟
ممنون

باسلام

بنده نگفتم که میتونید تقاضایه پاسپرت کنید گفتم میتونید در خواست ویزا بدید
برایه درخواستتون هم میتونید از سفارت امریکا در دبی و انکارا اقدام کنید و نیازی رفتن امریکا نیست

موفق باشید
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: سارینا79
سلام دوستان

من تازه عضو اين سايت شدم. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم راهنمهييم كنيد. کیس من خانوادگیه و از طریقه مامانم برای گرین کارت اقدام کرده بودم. خلاصه بهم وقت مصاحبه دادن. می‌خواستم بدونم که

۱. نامهٔ سفارت به دست من نرسیده و از روی امیلی‌ که از NVC فرستاده و وقت مصاحبهٔ منو رو تعیین کرده , کپی‌ گرفتم، همون کپی‌ رو برای سفارت ببرم کافیه؟

۲. برای کیس گرین کارت خانواد‌گی قبل از مصاحبه باید پولی‌ به بانک پرداخت کنم؟ زمان مصاحبه در سفارت چطور؟ چقدر پول روز مصاحبه باید بدم؟

۳.اگر ویزامو بدون FBI چک بدن چند روز بعد از مصاحبه ویزامو میدان؟ می‌خوام ببینم که چند روز بعد از مصاحبه تو دبی بمونم؟

۴. اگر شماره تلفن خانوم ملیکا در دبی رو کسی‌ داره ممنون میشم شمارشونو بهم بدین

خیلی‌ ممنون از محبتتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-19 ساعت 08:47)Sharareh130 نوشته:  سلام دوستان

من تازه عضو اين سايت شدم. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم راهنمهييم كنيد. کیس من خانوادگیه و از طریقه مامانم برای گرین کارت اقدام کرده بودم. خلاصه بهم وقت مصاحبه دادن. می‌خواستم بدونم که

۱. نامهٔ سفارت به دست من نرسیده و از روی امیلی‌ که از NVC فرستاده و وقت مصاحبهٔ منو رو تعیین کرده , کپی‌ گرفتم، همون کپی‌ رو برای سفارت ببرم کافیه؟

۲. برای کیس گرین کارت خانواد‌گی قبل از مصاحبه باید پولی‌ به بانک پرداخت کنم؟ زمان مصاحبه در سفارت چطور؟ چقدر پول روز مصاحبه باید بدم؟

۳.اگر ویزامو بدون FBI چک بدن چند روز بعد از مصاحبه ویزامو میدان؟ می‌خوام ببینم که چند روز بعد از مصاحبه تو دبی بمونم؟

۴. اگر شماره تلفن خانوم ملیکا در دبی رو کسی‌ داره ممنون میشم شمارشونو بهم بدین

خیلی‌ ممنون از محبتتون
با سلام
از شما خواهش میکنم از ارسال سوالات تکراری در تاپیکهای مختلف خودداری فرمائید دوستانی که قدیمی هستن و توانائی پاسخگوئی به سوالات شما رو دارن حتما از همه ارسالها مطلع میشن و در اولین فرصت پاسخ شما رو ارسال میکنن-با تشکر- اگر در امضاتون مشخصات پرونده خودتونو قید کنین در پاسخگوئی به شما تسریع میشه
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، romance33
سلام خسته نباشید . یه سوال داشتم ، می خواستم بدونم اگه خواهرم که مقیم آمریکا است ، واسه من اقدام کنه . من می تونم مثلا دو سال دیگه واسه ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ آیا این دو تا ( ویزای دانشجویی و ویزای مهاجرت ) به هم ربطی داره ؟ اخه شنیدم اگه مثلا خواهر برای برادر اقدام کنه ، نمی شه واسه ویزای دانشجویی اقدام کرد...

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام دوستان امیدوارم که حال همگی‌ خوب باشه من یه سوالی‌ داشتم ممنون میشم راهنمای کنید هرچی‌ تو پست‌های قبلی‌ گشتم به جوابی‌ نرسیدم مادر من برندهٔ لاتاری ۲۰۰۹ هستن و من زمان مصاحبه از ۲۱ سال گذشته بودم به من ویزا ندادن مادرم همون موقع برای من اقدام کرد الان بعده ۴ سال نامه اومده که پروندهٔ شما به آنکارا فرستاده شده...امیدوار به گرفتن ویزا باشم یا حالا حالاها طول میکشه؟؟؟؛)
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
(2013-11-17 ساعت 00:14)bibikhatoon نوشته:  سلام دوستان امیدوارم که حال همگی‌ خوب باشه من یه سوالی‌ داشتم ممنون میشم راهنمای کنید هرچی‌ تو پست‌های قبلی‌ گشتم به جوابی‌ نرسیدم مادر من برندهٔ لاتاری ۲۰۰۹ هستن و من زمان مصاحبه از ۲۱ سال گذشته بودم به من ویزا ندادن مادرم همون موقع برای من اقدام کرد الان بعده ۴ سال نامه اومده که پروندهٔ شما به آنکارا فرستاده شده...امیدوار به گرفتن ویزا باشم یا حالا حالاها طول میکشه؟؟؟؛)
.

سلام
به احتمال زیاد باید امیدوار باشی! خصوصا با تغییراتی که جدیدا در قوانین مهاجرت انجام شده! البته پروسه کلیرنس جای خودشو داره!
کی وقت مصاحبه دادن؟
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-10 ساعت 21:43)mehdi_442 نوشته:  سلام خسته نباشید . یه سوال داشتم ، می خواستم بدونم اگه خواهرم که مقیم آمریکا است ، واسه من اقدام کنه . من می تونم مثلا دو سال دیگه واسه ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ آیا این دو تا ( ویزای دانشجویی و ویزای مهاجرت ) به هم ربطی داره ؟ اخه شنیدم اگه مثلا خواهر برای برادر اقدام کنه ، نمی شه واسه ویزای دانشجویی اقدام کرد...

با تشکر

دوست عزیز پیشنهاد میکنم اول برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. به تاپیک تغییرات در قوانین را هم یک سر بزنید . فکر کنم دارن ویزا های F3 و F4 را برمیدارن!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
با سلام به همه دوستان
هفنه گذشته مکان مصاحبه من در آنکارا اعلام شد. می خواستم بدونم بعد از اعلام مکان مصاحبه تا زمان مصاحبه چقدر طول می کشد؟
ممنون می شم اگر کسی اطلاعات دقیق داره منو در جریان بذاره
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond
(2013-11-23 ساعت 01:45)کام یار نوشته:  با سلام به همه دوستان
هفنه گذشته مکان مصاحبه من در آنکارا اعلام شد. می خواستم بدونم بعد از اعلام مکان مصاحبه تا زمان مصاحبه چقدر طول می کشد؟

(2013-11-23 ساعت 01:45)کام یار نوشته:  با سلام به همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام .مادر من با ویسی‌ توریستی وارد آمریکا شدن و ویسشن ۶ ماهاست ،من می‌خوام برای گرینک اقدام کنم اما ایشون نمیتونن بیشتر از زمان ویزا اینجا بمونن،بنابر این می‌خوام بدونم اگه الان اپلی‌ کنم آیا تاثیری در صورت انجام پروسه داره یا خیر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
چطور میشه فهمید که ویزا بولتین پرونده ی چه سالی رو در دست اقدام داره؟
برادر من سیتیزن هست و ۲۰۰۶ برای من اقدام کرده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-18 ساعت 03:20)dariushir2002 نوشته:  سلام
کیس شما F4 هست و بولتن هر ماه رو در این آدرس میتونید نگاه کنید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-18 ساعت 14:00)amjad نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 03:20)dariushir2002 نوشته:  سلام
کیس شما F4 هست و بولتن هر ماه رو در این آدرس میتونید نگاه کنید
اگر PD شما 2006 باشه الان ويزا بولتن داره به اکتبر 2001 رسيدگي ميکنه با اين حساب فعلا" زمان مصاحبه شما نيست دوست عزيز
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان