کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت از طریق بستگان درجه 1
سلام دوستان عزیز.. من بد از سیتیزن شدن بر ای پدر و مادرم اقدام کنم می‌تونم همون موقع برا خواهرم که زیر ۲۱ سال هست هم تقاضا کنم؟؟ بد از سییتیزن شدن میدونم که پدر و مادر کارشون تا ۲-۳ سال ردیف می‌شه... خواهرم که زیر ۲۱ هست هم کارش همزمان با پدر مادرم درس می‌شه یعنی‌ همون ۲ سال؟ یا نه ۱۱ سال طول میکشه؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun
(2011-09-09 ساعت 20:07)nil2011 نوشته:  ... خواهرم که زیر ۲۱ هست هم کارش همزمان با پدر مادرم درس می‌شه یعنی‌ همون ۲ سال؟ یا نه ۱۱ سال طول میکشه؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
پارگراف آخر این صفحه را بخوانید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، frozen mind ، dreamer60 ، بنفشه ، الهه سابق ، battosai
سلام
اگه کسی از طریق کتگوری f4 اقدام کرده باشه آیا میتونه لاتاری هم شرکت کنه؟؟؟ کسی می دونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-07-24 ساعت 19:43)mashoof نوشته:  سلام
اگه کسی از طریق کتگوری f4 اقدام کرده باشه آیا میتونه لاتاری هم شرکت کنه؟؟؟ کسی می دونه؟
بله دوست عزیز. هیچ مانعی تداره
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mashoof ، battosai ، comrun
با سلام و تشکر فراوان از راهنمایهای با ارزشتون..

پدر و مادر من سیتیزن آمریکا هستن و من حدود ۱،۵ سال پیش از طریق مادرم اقدرم کردم و در حال حاضر کیس یا رسیپت نامبر دارم که با WAC1290...65 شروع می‌شه، از اونجایی‌ که بالای ۲۱ سال و متأهل هستم و 1,5 سال هم گذشته چقدر دیگه طول میکشه که کارم درست بشه ؟
از کجا می‌تونم با زدن شماره رسیپت مراحل انجام کارم رو پیگیری کنم؟؟
ممنونم از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
شما باید حدودا 1 سال پیش اپروو میشدید که حتما شدید. رسید نامبرتونو توی لینک زیر وارد کنید:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/ProcTimes.do

شما در کتگوری F3 هستید و طبق ویزا بولتن، الان دارن پرونده های may 2002 را بررسی میکنن. یعنی حدود 8-9 سال دیگه نوبتتون میشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، f1f
ببخشید ولی لینکتون باز نمیشه https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/ProcTimes.do میشه دوباره بزارین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله. برای پدر و مادر حدود 1 سال و برای برادر و خواهر حدود 12-13 سال
پاسخ
تشکر کنندگان: reza6966
با سلام به همه دوستان میخواستم بدونم قانون گارسیا چیست در مورد فرزندان بالای ۲۱ سال اگر کسی میدونه ممنون میشم توضیح بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه قانونی واسه فرزندان بالای 21 سال هست و به این ترتیبه:
اول مدت زمانی که طول کشیده پرونده اپروو بشه را درنظر بگیرید. (به سال و ماه و روز)
بعد سن دقیق فرد در روز مصاحبه (به سال و ماه و روز) را منهای عدد بالا کنید.
حاصل اگر زیر 21 سال تمام شد، شخص واجد شرایط دریافت ویزا هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dreamer60
(2012-10-10 ساعت 21:26)elahenadafy2 نوشته:  بله. برای پدر و مادر حدود 1 سال و برای برادر و خواهر حدود 12-13 سال
البته فراموش نشه که یک شرط دیگری هم هست و اونم اینه که اون فرد سیتیزن شده باید حداقل 18 سال تمام داشته باشد.Tongue
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، reza6966 ، الهه سابق ، sasan_rock
دوستان قانون کانادا به چه صورته شرایطش ؟ از چه موقعی میتونیم برای پدر مادر درخواست بدیم ؟ خواهر برادر چطور ؟ و مدت زمانی که طول می انجامه چقدره حدودا ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید.
انتظار.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز به انجمن کانادا مراجعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، f1f ، frozen mind
(2012-10-14 ساعت 18:23)elahenadafy2 نوشته:  دوست عزیز به انجمن کانادا مراجعه کنید

ممنون ولی اونجا برهوته Smile
سالی یه بار یکی میاد میره Big Grin
انتظار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، f1f ، dreamer60 ، الهه سابق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان