کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
(2017-03-04 ساعت 03:14)moj237 نوشته:  من تقريبا دوسال پيش اومدم به لس آنجلس اگر كسي كه تازه قراره بياد هرگونه سوالي داشته باشه در خدمتم

دوست عزیز می شه راهنمایی کنید که در بدو ورود کجا می توان اسکان موقت داشت؟
در ضمن می خواستم بدونم اگهی های مربوط به آپارتمان در سایت zillow معتبر و واقعی هستند و می شه روش حساب کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-02-23 ساعت 21:08)American Darlin نوشته:  با سلام
دوستان در سال جدید بنظر شما چه مقدار پول لازمه آدم داشته باشه برای ورود به آمریکا ؟

بستگی به این داره که مجردی یا متاهل.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، pishtaz611
(2017-04-04 ساعت 12:22)BlueMooooon نوشته:  
دوستان در سال جدید بنظر شما چه مقدار پول لازمه آدم داشته باشه برای ورود به آمریکا ؟

مجردم ، اجناسی هم که میخرم معمولا ارزون نمیخرم و بهترین مارکها رو میخرم ، چه توی خوراکی و لوازم الکتریکی و ...
پاسخ
(2017-04-04 ساعت 13:15)American Darlin نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 12:22)BlueMooooon نوشته:  

مجردم ، اجناسی هم که میخرم معمولا ارزون نمیخرم و بهترین مارکها رو میخرم ، چه توی خوراکی و لوازم الکتریکی و ...

خوب خرجت زیاده پس. باز هم بستگی به خیلی چیزهای دیگه هم داره مثل تخصصت چیه و چه مدت بعد امدنت میری سر کار. و یا خونه میخری یا اجاره میکنی و چیزهای دیگه.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، pishtaz611
(2017-04-04 ساعت 20:47)BlueMooooon نوشته:  خوب خرجت زیاده پس. باز هم بستگی به خیلی چیزهای دیگه هم داره مثل تخصصت چیه و چه مدت بعد امدنت میری سر کار. و یا خونه میخری یا اجاره میکنی و چیزهای دیگه.
خب ببینید خونه که اجاره میکنم ، حالا فرض کنیم من یه انیمیشن ساز خوب باشم ، در این حالت چقدر طول میکشه یه جایی بتونم کار گیر بیارم ؟ حدودا چقدر طول میکشه ؟
پاسخ
(2017-04-04 ساعت 20:53)American Darlin نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 20:47)BlueMooooon نوشته:  خوب خرجت زیاده پس. باز هم بستگی به خیلی چیزهای دیگه هم داره مثل تخصصت چیه و چه مدت بعد امدنت میری سر کار. و یا خونه میخری یا اجاره میکنی و چیزهای دیگه.
خب ببینید خونه که اجاره میکنم ، حالا فرض کنیم من یه انیمیشن ساز خوب باشم ، در این حالت چقدر طول میکشه یه جایی بتونم کار گیر بیارم ؟ حدودا چقدر طول میکشه ؟

اگر کار انمیشن رو به صورت عالی بدونید در عرض کمتر از ده تا پانزده روز مصاحبه میشید و میرید سر کار. اگر عالی بلد باشی حدود ساعتی 30 تا 35 دلار در نظر بگیر و یا بیشتر.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، pishtaz611 ، dv2017
(2017-04-05 ساعت 00:38)BlueMooooon نوشته:  اگر کار انمیشن رو به صورت عالی بدونید در عرض کمتر از ده تا پانزده روز مصاحبه میشید و میرید سر کار. اگر عالی بلد باشی حدود ساعتی 30 تا 35 دلار در نظر بگیر و یا بیشتر.
مرسی از راهنماییتون
ولی شما مطمئنید ساعتی حدود 30-35 دلار میدن ؟ یکم کم نیست ؟
پاسخ
(2017-04-05 ساعت 10:45)American Darlin نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 00:38)BlueMooooon نوشته:  اگر کار انمیشن رو به صورت عالی بدونید در عرض کمتر از ده تا پانزده روز مصاحبه میشید و میرید سر کار. اگر عالی بلد باشی حدود ساعتی 30 تا 35 دلار در نظر بگیر و یا بیشتر.
مرسی از راهنماییتون
ولی شما مطمئنید ساعتی حدود 30-35 دلار میدن ؟ یکم کم نیست ؟

من تغریبی گفتم. اگر در کارت حرفه ای باشی شاید بیشتر از این هم بدن بهت. ولی اگر معمولی باشی 15 دلار یا حتی کمتر در نظر بگیر
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، pishtaz611 ، dv2017
(2017-04-05 ساعت 21:12)BlueMooooon نوشته:  من تغریبی گفتم. اگر در کارت حرفه ای باشی شاید بیشتر از این هم بدن بهت. ولی اگر معمولی باشی 15 دلار یا حتی کمتر در نظر بگیر
شما دقیقا منظورتون کدوم کار انیمیشن سازی هستش ؟ کار تو تبلیغات یا مثلا کار تو شرکتهای بازیسازی ؟
و راجب دستمزد طراحانی که توی شرکتهای بازیسازی کار میکنند هم اطلاعی دارین ؟
پاسخ
(2017-04-06 ساعت 18:10)American Darlin نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 21:12)BlueMooooon نوشته:  من تغریبی گفتم. اگر در کارت حرفه ای باشی شاید بیشتر از این هم بدن بهت. ولی اگر معمولی باشی 15 دلار یا حتی کمتر در نظر بگیر
شما دقیقا منظورتون کدوم کار انیمیشن سازی هستش ؟ کار تو تبلیغات یا مثلا کار تو شرکتهای بازیسازی ؟
و راجب دستمزد طراحانی که توی شرکتهای بازیسازی کار میکنند هم اطلاعی دارین ؟

من منظورم graphic designer. بود. البته اگر الان شما برید تو سایتهای کاریابی سرج کنید بین ساعتی 10 دلار تا 15 دلار پیدا خواهید کرد. من منظورم این بود که کارتون عالی باشه.که رزمتون رو میفرستید و اگر اونها تفهیم بشند که کار شما خوبه متمعن باشید اون مبلغیی که من گفتم رو میدن. کار طراحی در بازیسازی هم تقریبا به همون روال است.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، pishtaz611
با سلام

میگم کسی اطلاع داره که شخصی که مهارت خوبی در نرم افزارهای فتوشاپ ، ایلستریتور و 3ds Max و مایا داره ، توی لس آنجلس دقیقا چه کاری میتونه انجام بده ؟ حقوقش در چه حده ؟
پاسخ
برای کسب اطلاع از اقدامات اولیه پس از ورود به کالیفرنیا میتونید عضو این کانال تلگرامی بشید
https://t.me/CaliforniaChannel
پاسخ
دوستان کسی هست که طی یک ماه آینده بخواید از کالیفرنیا بیاد ایران؟ گرین کارت های ما رسیده به آدرسمون ولی گویا نمیشه با پست به ایران ارسال کرد.ممنون میشم اگه کسی میاد ایران به من اطلاع بده.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
(2017-03-22 ساعت 00:50)thg4gc نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 03:14)moj237 نوشته:  من تقريبا دوسال پيش اومدم به لس آنجلس اگر كسي كه تازه قراره بياد هرگونه سوالي داشته باشه در خدمتم

با تشكر قبلي از شما  يك كمي اطلاعاتي در مورد اجاره اپارتمان در مناطقحدود سطح وست وود ونتورا كه كمتر لاتينوس و فيليبيني باشن قيمت اپارتمان يك خوابه براي تازه وارد چنه منطقه اي رو شما صلاح ميدونيد و حدود قيمت رو هم لطف كنيد متشكر ميشم البته دو سال پيش يه يك ماهي لس انجلس بودم اما به هر حال متشكر ميشم البته اكر ايميل هم كنيد منتظر خواهم بود با تشكر بسيار

سلام دوستان عزیز من یک ماه به اتفاق همسر و فرزند ۱۵ ساله مان آمدبم سانتا کلاریتا در این کدت تونستم گواهبنامه رانندگی رو بگیرم و لی متاسفانه نتونستم سغلب بدست بیارم تو ایران پرستار بودم ولی اینجا لایسنس اینجا رو میخواد فعلا چون زبانم زیاد خوب نبست نمیتونم امتحانش رو بدم . گسی میتونه به من در مورد پیدا کردن کار معمولی تو فروشگاه و رانندگی و...... به کن گمگ‌کنه تا حداقل از پس کرایه خانه بر بیام . ممنون میشم اگر کسی جایی رو سراغ داره به من پیام بده ضمنا خیلی از جاها آپلای کردم. وای خبری نشد. با تسکر
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat ، sheghi ، pishtaz611
(2016-07-01 ساعت 22:41)yaani63 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 06:40)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
اولا که از دوستان به خاطر کوتاهی هامون معذرت میخوام اما ما به شدت درگیر کارهای سفر و کارهایی بودیم که باید اینجا انجام میدادیم بودیم و خدا رو شکر تا حدی تو این کشور جاگیر شدیم و همچنان داریم کارهامون رو پیش میبریم. اما علت اصلی مزاحمت من و همسرم این هست که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.

سلام من چندتا سوال ازتون داشتم لطف ميكنيد به ايميل من پيام بديد چون من ايميل شما رو نتونستم پيدا كنم
ايميل:yaani63@yahoo.com
سلام آقا فرهاد و ذهره خانم من و خانواده ام یک ماهی هست اومدیم سانتا کلاریتا میشه به ایمیلم پیام بدین چند تا سئوال ازتون داشتم. ممنون میشم
r_por606@yahoo.com
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان