کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
(2017-07-01 ساعت 10:50)behjat نوشته:  سلام مبارکه، دوست جوانم اگر اهل کار باشی برای شروع کارهای ساده تورستوران با ساعتی ده دلار پیدا میشه، تورستوران که من کار میکنم یک پسر جوان ایرانی که کمتر از یکماهه از ایران اومده مشغول کارشده، بعدازظهرهاهم تو یک فروشگاه ایرانی cachier شده حدودا ماهی بین دو،سه هزار دلار درآمد داره، اجاره سوییت هم ارزونتر ینش حدود ۹۰۰ دلار باید بدی ،شما که جوونی راه برای پیشرفتت کاملا بازه، فقط توکل و تلاش فراوون میخواد، اگر اهلشی بسم الله .... موفق باشی
سلام دوست عزیز و تشکر میکنم بابت اطلاعات خوبی که راجب کار تو رستوران دادین
فقط اینکه اطلاع دارین این جوان ایرانی که اومده اونجا از چه طریقی اومده ؟ برنده ی لاتاری شده یا فامیلی اومده یا ... ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-04 ساعت 07:30)shadi79 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونی خونه های  سکشن 8 توی منطقه وودلند هیلز رو از کجا می تونم پیداکنم باتشکر

سلام من وود لند هیلز زندگی میکنم ولی زیاد از برنامه section8 اطلاعات ندارم.اینو سرچ کنید امیدوارم بتونین اطلاعات مورد نظرتون رو پیدا کنید https://www.wetakesection8.com/search/CA...and-hills/ موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79
دوستان سلام
هرکسی که تو منطقه Valley میخواد Pierce College ثبت نام کنه یا ثبت نام کرده میتونه از خدمات رایگان College transition استفاده کنه. این یکی از چیز هایی که کمک میکنه زود تر تو کالج راه بیوفتید و خوشبختانه فارسی زبان هم داریم که یکی ش منم.
اگر خواستید بیاد Pierce College طبقه زیر کتابخونه توی ASO office یا Associate Student Organization درباره Pier to Pier Mentor program بپرسید و اگر کمک لازم داشتید اسم من بر بپرسید تا بتونم کمک تون کنم.
میبخشید اگر off topic وارد شدم چون دقیقا نمیدونم کجا باید این مطالب رو میذاشتم
هر کجا هستم باشم
                       آسمان مال من است
پنجره فکر  هوا عشق
                       زمین  مال  من   است

===================

CoolCool

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، ما هم بزودي قرار هست به كاليفرنيا و شهر ايرواين بياييم چند تا سوال مي خواستم بپرسم ممنون ميشم دوستاني كه اونجا هستن جواب بدن و راهنمايي كنن،اول اينكه فاصله بين لوس انجلس تا ايرواين چقدره و اگر ما بخواهيم بليط تهيه كنيم مقصد رو بايد لس انجلس بگيم يا ايرواين يعني فرودگاهي كه پرواز از جاهاي ديگه براي ونجا داشته باشه داره يا نه و اينكه اگر ما برسيم اونجا با توجه به اينكه خيلي به زبان مسلط نيستيم و كسي رو اونجا نداريم كسي مي تونه پيكاپ و اسكان ما رو انجام بده و روزهاي اول براي دريافت سوشال نامبر و گرين كارت و اكانت بانك ما رو راهنمايي كنه اگر هزينه اي هم داره لطفا بگيد مشكلي نيست خيلي ممنون هستم از دوستاني كه راهنمايي ميكنن و جواب ميدن چون خيلي از استرس و نگراني ما كم ميكنه
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-08-06 ساعت 14:41)fallah نوشته:  سلام دوستان ، ما هم بزودي قرار هست به كاليفرنيا و شهر ايرواين بياييم چند تا سوال مي خواستم بپرسم ممنون ميشم دوستاني كه اونجا هستن جواب بدن و راهنمايي كنن،اول  اينكه فاصله بين لوس انجلس تا ايرواين چقدره و اگر ما بخواهيم بليط تهيه كنيم مقصد رو بايد لس انجلس بگيم يا ايرواين يعني فرودگاهي كه پرواز از جاهاي ديگه براي ونجا داشته باشه داره يا نه و اينكه اگر ما برسيم اونجا با توجه به اينكه خيلي به زبان مسلط نيستيم و كسي رو اونجا نداريم كسي مي تونه پيكاپ و اسكان ما رو انجام بده و روزهاي اول براي دريافت سوشال نامبر و گرين كارت و اكانت بانك ما رو راهنمايي كنه اگر هزينه اي هم داره لطفا بگيد مشكلي نيست خيلي ممنون هستم از دوستاني كه راهنمايي ميكنن و  جواب ميدن چون خيلي از استرس و نگراني ما كم ميكنه

از فرودکاه تا ایرواین فقط میتونین با شاتل تشریف ببرین تا ایرواین، حدود ۱ ساعت ۱۵ دقیقه راهِ. نیاز به کمک ندارین واسه سوشیال ، نزدیکترین افیس سوشیال سکریوتی رو پیدا کنین با گوگل مپ و خودتون افدام کنین، خیلی راحته، از همونجا تشریف ببرین بانک ولز فارگو و حساب چکینگ و سیوینگ باز کنین و کردیت سکیور با مبلغ ۵۰۰ دلار . هروقت سوشیال اومد واسه گواهینامه و مدیکل اقدام کنین
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-08-07 ساعت 07:00)babisondes نوشته:  
(2017-08-06 ساعت 14:41)fallah نوشته:  سلام دوستان ، ما هم بزودي قرار هست به كاليفرنيا و شهر ايرواين بياييم چند تا سوال مي خواستم بپرسم ممنون ميشم دوستاني كه اونجا هستن جواب بدن و راهنمايي كنن،اول  اينكه فاصله بين لوس انجلس تا ايرواين چقدره و اگر ما بخواهيم بليط تهيه كنيم مقصد رو بايد لس انجلس بگيم يا ايرواين يعني فرودگاهي كه پرواز از جاهاي ديگه براي ونجا داشته باشه داره يا نه و اينكه اگر ما برسيم اونجا با توجه به اينكه خيلي به زبان مسلط نيستيم و كسي رو اونجا نداريم كسي مي تونه پيكاپ و اسكان ما رو انجام بده و روزهاي اول براي دريافت سوشال نامبر و گرين كارت و اكانت بانك ما رو راهنمايي كنه اگر هزينه اي هم داره لطفا بگيد مشكلي نيست خيلي ممنون هستم از دوستاني كه راهنمايي ميكنن و  جواب ميدن چون خيلي از استرس و نگراني ما كم ميكنه

از فرودکاه تا ایرواین فقط میتونین با شاتل تشریف ببرین تا ایرواین، حدود ۱ ساعت ۱۵ دقیقه راهِ. نیاز به کمک ندارین واسه سوشیال ، نزدیکترین افیس سوشیال سکریوتی رو پیدا کنین با گوگل مپ و خودتون افدام کنین، خیلی راحته، از همونجا تشریف ببرین بانک ولز فارگو و حساب چکینگ و سیوینگ باز کنین و کردیت سکیور با مبلغ ۵۰۰ دلار . هروقت سوشیال اومد واسه گواهینامه و مدیکل اقدام کنین

خواهشا کسی رو اینطوری راهنمایی نکنین!! شما از کجا میدونین ایشون احتیاج به کمک ندارن وبراشون خیلی آسونه؟؟ ازشرایط و موقعیت ایشون کاملا اطلاع دارین؟
برین برای سوشیال اقدام کنین. بعد حساب بانکی باز کنین بعد که سوشیال اومد برای گواهینامه اقدام کنین!! Cool
یکباردرایران ما از شخصی پرسیدیم ببخشید فلان فروشگاه کجاست؟ گفت باید نگاه کنی!! اصلا با راهنمایی ایشون مسیر زندگیمون عوض شد چون تا قبلش برای پیدا کردن آدرس بو میکشیدیم! Shy
دوست من اخیرا وارد امریکا شد و فقط بخاطر تلفظ اشتباه ایستگاه مورد نظر تا شب سرگردان شد تا به جای اولش برگشت .
بنظر من هم بهتره با یکنفر باتفاق این کارها رو انجام بدین. هرچند هزینه اش رو هم بپردازین
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، milad1995
(2017-08-07 ساعت 07:00)babisondes نوشته:  

حداقل دو مورد اخیر میشناسم که علیرغم داشتن سوشال سکیوریتی نامبر، حتی دو سه ماه بعد از ورود هم ولز فارگو بهشون کردیت سکیور نداد.
در نامه رد تقاضا دلایلی که نوشته بودن به ایرانی بودن یا تبعه کشور تحت تحریم بودن یا همچنین چیزی ارتباط داشت (دقیقا یادم نیست).
بنظر بعضی علما احتیاط واجب آن است که حتی بعد از گرفتن گرین کارت هم بهتره یک ماهی صبر کنید تا اطلاعاتتون در سیستمهای بسیار کند اداری اینها جا بیوفته تا ترجیحا تقاضاهاتون رد نشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، dv2017
دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
من و همسرم قصد داریم که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.
دوستان عزیز خواهش میکنم که برام ایمیل بفرستید من خیلی به ندرت به این صفحه سرمیزنم و اگر برام تو همین صفحه پیغام بذارید شرمندتون میشم چون پیغامهاتون رو نمیببینم .لطفا برای ایمیل بفرستید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: آنارچ ، فرهاد
(2017-08-13 ساعت 02:58)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
من و همسرم قصد داریم که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.
دوستان عزیز خواهش میکنم که برام ایمیل بفرستید من خیلی به ندرت به این صفحه سرمیزنم و اگر برام تو همین صفحه پیغام بذارید شرمندتون میشم چون پیغامهاتون رو نمیببینم .لطفا برای ایمیل بفرستید.

با سلام خدمت دوستان عزیز.منهم ساکن وودلند هیلز لس انجلس هستم.منهم خوشحال میشم اگر بتونم کاری برای هموطنان عزیزم انجام بدم(خصوصا خانم هایی که تنها هستن). میتونید با من به ادرس hadawi2000@yahoo.com تماس بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: sina35
(2017-05-01 ساعت 09:53)moj237 نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 06:24)behjat نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 04:51)mehrdad.agha نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک ماه به اتفاق همسر و فرزند ۱۵ ساله مان آمدبم سانتا کلاریتا در این کدت تونستم گواهبنامه رانندگی رو بگیرم و لی متاسفانه نتونستم سغلب بدست بیارم تو ایران پرستار بودم ولی اینجا لایسنس اینجا رو میخواد فعلا چون زبانم زیاد خوب نبست نمیتونم امتحانش رو بدم . گسی میتونه به من در مورد پیدا کردن کار معمولی تو فروشگاه و رانندگی و...... به کن گمگ‌کنه تا حداقل از پس کرایه خانه بر بیام .     ممنون میشم اگر کسی جایی رو سراغ داره به من پیام بده ضمنا خیلی از جاها آپلای کردم. وای خبری نشد.    با تسکر
سلام دوست عزیز، پیداکردن کار کمی سخت هست ولی ناامید نباشید ما که لس آنجلس هستیم ازطریق مجله هفته بازار میشه کارهای ساده یا پرستاری پیدا کرد بعضی از دوستانمون با داشتن گواهینامه رانندگی توکار دلیوری مشغول میشن یا سیستم جدیدتری هست به ماه post mait که باید ازطریق گوشیتون به سیستمش وارد شید و عضوبشید بد مرتب براتون پیغام میاد که مثلاً فلان مشتری سفارش غذا داره ، شما میرید میگیرید و ه آدرس مشتری میرسونید انعام خوبی هم میدن  هر چهار روز هم پولشو به حسابتون میریزن ، اگر وقت بگذارید تا روزی صددلارهم میتونید کار کنید البته تو شهر شما نمی‌دونم هست یا نه ، بهرحال موفق باشید
اين اطلاعاتي كه دوستمون دادن من هم موافقم با ايشون براي كسايي كه گواهينامه دارن عاليه البته تو سايت craigslist هم ميتونين بگردين براي كار رانندگي بعضي رستوران ها نياز به راننده دارن
در مورد اين دوستمون كه تو سانتا كلاريتا هست بگم كه راهي نيست تا محدوده لس آنجلس حدوده نيم ساعت راهه مي تونين بيايين روزا لس آنجلس كار كنين و بعد برگردين
سلام
با پيشنهاد دوستان موافقم، شما به غير از uber كه بايد يك سال از گواهينامه گذشته باشه، ميتونيد lyft كار كنيد كه اونم تاكسي هست، دليوري غذا هم ميتونيد post maid , door dash,grub hub كار كنيد حتي تا روزي ٢٠٠ دلار هم اگه جدي كار كنيد ميتونيد در آمد داشته باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه .از بین دوستان کسی هست که اطلاع داشته باشه که چه جوری میشه از دانشگاه های انریکا پذیرش گرفت؟ البته در رشته کارگردانی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگر بخواهیم از لس انجلس برای ایران پول ارسال کنیم، آیا باید از طریق صرافی انجام شود؟ آیا به خاطر مسایل تحریم دچار مشکل نمیشویم؟ خاله من میخواهد برایم مقداری پول ارسال کند ولی چون تازه رفته و تاحالا هم اینکار را انجام نداده اطلاعات کافی نداریم.

متشکر از راهنمایی دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-28 ساعت 03:40)SINA FALL نوشته:  salam

az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire.

سلام دوست عزيز ، منظورتون از كار فني چيه ، و در چه شاخه اي مورد نظرتون هست ، ما در ارواين زندگي ميكنيم ،
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان. شغل من ساخت کلیپ (خواننده و عروسی) تیزرهای تبلیغاتی و فیلمبرداری و تدوین و کارگردانی هستش...تقریبا ده سال که این کارو انجام میدم و توی کارم حرفه ای هستم و از چندتا از خواننده های لس آنجلسی هم پیشنهاد داشتم که توی دوبی براشون ویدیو بزنم... نمونه ی کارهم زیاد دارم. سی سال دارم ومتاهل هستم و یک دختر دو ساله دارم. میخواستم بدونم که آیا برای یک کسی مثل من توی لس آنجلس کار هست؟ و اگر کسی از دوستان آشنایی داره شرایط درآمدی برای این کار چطوره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان