کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا
(2017-05-01 ساعت 04:51)mehrdad.agha نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 00:50)thg4gc نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 03:14)moj237 نوشته:  من تقريبا دوسال پيش اومدم به لس آنجلس اگر كسي كه تازه قراره بياد هرگونه سوالي داشته باشه در خدمتم

با تشكر قبلي از شما  يك كمي اطلاعاتي در مورد اجاره اپارتمان در مناطقحدود سطح وست وود ونتورا كه كمتر لاتينوس و فيليبيني باشن قيمت اپارتمان يك خوابه براي تازه وارد چنه منطقه اي رو شما صلاح ميدونيد و حدود قيمت رو هم لطف كنيد متشكر ميشم البته دو سال پيش يه يك ماهي لس انجلس بودم اما به هر حال متشكر ميشم البته اكر ايميل هم كنيد منتظر خواهم بود با تشكر بسيار

سلام دوستان عزیز من یک ماه به اتفاق همسر و فرزند ۱۵ ساله مان آمدبم سانتا کلاریتا در این کدت تونستم گواهبنامه رانندگی رو بگیرم و لی متاسفانه نتونستم سغلب بدست بیارم تو ایران پرستار بودم ولی اینجا لایسنس اینجا رو میخواد فعلا چون زبانم زیاد خوب نبست نمیتونم امتحانش رو بدم . گسی میتونه به من در مورد پیدا کردن کار معمولی تو فروشگاه و رانندگی و...... به کن گمگ‌کنه تا حداقل از پس کرایه خانه بر بیام .     ممنون میشم اگر کسی جایی رو سراغ داره به من پیام بده ضمنا خیلی از جاها آپلای کردم. وای خبری نشد.    با تسکر
سلام دوست عزیز، پیداکردن کار کمی سخت هست ولی ناامید نباشید ما که لس آنجلس هستیم ازطریق مجله هفته بازار میشه کارهای ساده یا پرستاری پیدا کرد بعضی از دوستانمون با داشتن گواهینامه رانندگی توکار دلیوری مشغول میشن یا سیستم جدیدتری هست به ماه post mait که باید ازطریق گوشیتون به سیستمش وارد شید و عضوبشید بد مرتب براتون پیغام میاد که مثلاً فلان مشتری سفارش غذا داره ، شما میرید میگیرید و ه آدرس مشتری میرسونید انعام خوبی هم میدن هر چهار روز هم پولشو به حسابتون میریزن ، اگر وقت بگذارید تا روزی صددلارهم میتونید کار کنید البته تو شهر شما نمی‌دونم هست یا نه ، بهرحال موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، dv2017 ، Ashkan3832 ، pishtaz611
(2017-05-01 ساعت 06:24)behjat نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 04:51)mehrdad.agha نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 00:50)thg4gc نوشته:  با تشكر قبلي از شما  يك كمي اطلاعاتي در مورد اجاره اپارتمان در مناطقحدود سطح وست وود ونتورا كه كمتر لاتينوس و فيليبيني باشن قيمت اپارتمان يك خوابه براي تازه وارد چنه منطقه اي رو شما صلاح ميدونيد و حدود قيمت رو هم لطف كنيد متشكر ميشم البته دو سال پيش يه يك ماهي لس انجلس بودم اما به هر حال متشكر ميشم البته اكر ايميل هم كنيد منتظر خواهم بود با تشكر بسيار

سلام دوستان عزیز من یک ماه به اتفاق همسر و فرزند ۱۵ ساله مان آمدبم سانتا کلاریتا در این کدت تونستم گواهبنامه رانندگی رو بگیرم و لی متاسفانه نتونستم سغلب بدست بیارم تو ایران پرستار بودم ولی اینجا لایسنس اینجا رو میخواد فعلا چون زبانم زیاد خوب نبست نمیتونم امتحانش رو بدم . گسی میتونه به من در مورد پیدا کردن کار معمولی تو فروشگاه و رانندگی و...... به کن گمگ‌کنه تا حداقل از پس کرایه خانه بر بیام .     ممنون میشم اگر کسی جایی رو سراغ داره به من پیام بده ضمنا خیلی از جاها آپلای کردم. وای خبری نشد.    با تسکر
سلام دوست عزیز، پیداکردن کار کمی سخت هست ولی ناامید نباشید ما که لس آنجلس هستیم ازطریق مجله هفته بازار میشه کارهای ساده یا پرستاری پیدا کرد بعضی از دوستانمون با داشتن گواهینامه رانندگی توکار دلیوری مشغول میشن یا سیستم جدیدتری هست به ماه post mait که باید ازطریق گوشیتون به سیستمش وارد شید و عضوبشید بد مرتب براتون پیغام میاد که مثلاً فلان مشتری سفارش غذا داره ، شما میرید میگیرید و ه آدرس مشتری میرسونید انعام خوبی هم میدن  هر چهار روز هم پولشو به حسابتون میریزن ، اگر وقت بگذارید تا روزی صددلارهم میتونید کار کنید البته تو شهر شما نمی‌دونم هست یا نه ، بهرحال موفق باشید
اين اطلاعاتي كه دوستمون دادن من هم موافقم با ايشون براي كسايي كه گواهينامه دارن عاليه البته تو سايت craigslist هم ميتونين بگردين براي كار رانندگي بعضي رستوران ها نياز به راننده دارن
در مورد اين دوستمون كه تو سانتا كلاريتا هست بگم كه راهي نيست تا محدوده لس آنجلس حدوده نيم ساعت راهه مي تونين بيايين روزا لس آنجلس كار كنين و بعد برگردين
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، pishtaz611
سلام دوستان عزیز
یک خانواده 3 نفره میتونه یک آپارتمان یک خوابه اجاره کنه؟یا باید حتما دو خوابه باشه.این کار منع قانونی داره یا صاحب خونه یا مجتمع اجاره نمیده.و فرق استدیو با استدیو 1 یا دو خوابه با آپارتمان چیه؟ممنون از پاسختون.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-05-01 ساعت 19:33)y.n نوشته:  سلام دوستان عزیز
یک خانواده 3 نفره میتونه یک آپارتمان یک خوابه اجاره کنه؟یا باید حتما دو خوابه باشه.این کار منع قانونی داره یا صاحب خونه یا مجتمع اجاره نمیده.و فرق استدیو با استدیو 1 یا دو خوابه با آپارتمان چیه؟ممنون از پاسختون.

سلام بله میشه اجاره کرد
استدیو مثل خونه دانشجویی خودمون میمونه. یعنی حال و اشپزخونه یکیه....استدیو 1 خوابه هم فقط 1 اتاق بهش اضافه کن
اپارتمان هم اشپزخونش با حال یکسره نیست یعنی مجزا هست
فرق اپارتمان و استدیو اینه
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، y.n ، pishtaz611
سلام
کدوم محله لس آنجلس رو برای اجاره مناسب میدونید؟ که هم محله خوبی باشه هم اجاره مناسب.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام هرکسی یک منطقه رو ترجیح میده منطقه ونچورا، شرمن اوکس، رسیدا،مناطق خوبی هستند ایرانی ها هم بیشتر تو این ناطق ساکن هستند ما قبلاً یک اتاق از یک خونه رو اجاره کرده بودیم ماهی ۸۰۰ دلار می‌دادیم با همه امکانات، ولی به خاطر دوری به محل کارم اومدیم سمت Corey town تو خیابان Wilshireیک سوییت بزرگ با آب و گاز ، اجازه کردیم ماهی ۱۲۵۰ دلار ،اگه به خودم بود بازهم ترجیح می‌دادم تو همون اتاق میموندیم تا اینکه کلی اضافه کرایه بدم با پول اینترنت و برق حدود ۱۳۵۰ دلار برام درمیاد ای خوب به کارم نزدیکترشدم و راحتی آرامش خوبی هم داره البته ، اجاره همه قیمتی پیدا میشه از ۱۰۰۰ به بالا تا ۲۰۰۰ و بالاتر هم پیدا میشه باید بگردید،
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: azerila619 ، dv2017
(2017-05-01 ساعت 09:53)moj237 نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 06:24)behjat نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 04:51)mehrdad.agha نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک ماه به اتفاق همسر و فرزند ۱۵ ساله مان آمدبم سانتا کلاریتا در این کدت تونستم گواهبنامه رانندگی رو بگیرم و لی متاسفانه نتونستم سغلب بدست بیارم تو ایران پرستار بودم ولی اینجا لایسنس اینجا رو میخواد فعلا چون زبانم زیاد خوب نبست نمیتونم امتحانش رو بدم . گسی میتونه به من در مورد پیدا کردن کار معمولی تو فروشگاه و رانندگی و...... به کن گمگ‌کنه تا حداقل از پس کرایه خانه بر بیام .     ممنون میشم اگر کسی جایی رو سراغ داره به من پیام بده ضمنا خیلی از جاها آپلای کردم. وای خبری نشد.    با تسکر
سلام دوست عزیز، پیداکردن کار کمی سخت هست ولی ناامید نباشید ما که لس آنجلس هستیم ازطریق مجله هفته بازار میشه کارهای ساده یا پرستاری پیدا کرد بعضی از دوستانمون با داشتن گواهینامه رانندگی توکار دلیوری مشغول میشن یا سیستم جدیدتری هست به ماه post mait که باید ازطریق گوشیتون به سیستمش وارد شید و عضوبشید بد مرتب براتون پیغام میاد که مثلاً فلان مشتری سفارش غذا داره ، شما میرید میگیرید و ه آدرس مشتری میرسونید انعام خوبی هم میدن  هر چهار روز هم پولشو به حسابتون میریزن ، اگر وقت بگذارید تا روزی صددلارهم میتونید کار کنید البته تو شهر شما نمی‌دونم هست یا نه ، بهرحال موفق باشید
اين اطلاعاتي كه دوستمون دادن من هم موافقم با ايشون براي كسايي كه گواهينامه دارن عاليه البته تو سايت craigslist هم ميتونين بگردين براي كار رانندگي بعضي رستوران ها نياز به راننده دارن
در مورد اين دوستمون كه تو سانتا كلاريتا هست بگم كه راهي نيست تا محدوده لس آنجلس حدوده نيم ساعت راهه مي تونين بيايين روزا لس آنجلس كار كنين و بعد برگردين
سلام دوستان تشکر از همگی برای راهنمایی تان موفق و سلامت باشید.
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat
(2017-05-01 ساعت 20:29)azerila619 نوشته:  سلام
کدوم محله لس آنجلس رو برای اجاره مناسب میدونید؟ که هم محله خوبی باشه هم اجاره مناسب.

ولی
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، azerila619
(2017-04-30 ساعت 16:24)HTQ نوشته:  دوستان کسی هست که طی یک ماه آینده بخواید از کالیفرنیا بیاد ایران؟ گرین کارت های ما رسیده به آدرسمون ولی گویا نمیشه با پست به ایران ارسال کرد.ممنون میشم اگه کسی میاد ایران به من اطلاع بده.

سلام من 20 روز دیگه میرم و بعد سه هفته برمیگردم. اگر هنوز کسی را پیدا نکردید من انجام خواهم داد
پاسخ
تشکر کنندگان: HTQ
(2017-05-07 ساعت 15:05)yasaman53 نوشته:  
(2017-04-30 ساعت 16:24)HTQ نوشته:  دوستان کسی هست که طی یک ماه آینده بخواید از کالیفرنیا بیاد ایران؟ گرین کارت های ما رسیده به آدرسمون ولی گویا نمیشه با پست به ایران ارسال کرد.ممنون میشم اگه کسی میاد ایران به من اطلاع بده.

سلام من 20 روز دیگه میرم و بعد سه هفته برمیگردم. اگر هنوز کسی را پیدا نکردید من انجام خواهم داد

خیلی ممنون.یه نفر بهم قول داده اگه نشد مزاحم شما میشم.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از دوستان بنده ارواین زندگی می کنه و خونه دوخوابه شون رو برای دوماه اجاره میدن
alireza.r444@gmail .com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من امسال برنده لاتاری شدم وفرمDS_260 را هم کامل ارسال کردم و کلا دقیق همه اش رو انجام دادم ولی چنتا مشکل اساسی دارم اول این که من الان سنم خیلی کمه و 20 سالمه وسال اول دانشگاه هستم دانشگاهم خیلی مهم نیست می تونم انصراف بدم رشته ام کامپیوتر هست واگه من برم سفارت و به من ویزا بدن ومن برم .اونجا هیچ کسو ندارم هیچکس .تمکن مالی هم خودمو بکشم 10000 دلار می تونم ببرم البته برای نامه ای که باید به سفارت بدم یک کاریش می کنم ودوم این که من زبانم متوسط که فکرنکنم خیلی به مشکل بخورم چون می تونم منظورمو برسونم و سوم مشکل کارمه من اگه برم قصد دارم برم شهر لس انجلس ساکن بشم وحالا گیریم که من رفتم من پام رسید اونجا باید چیکارکنم هیچ تخصصی هم ندارم که کاری پیدا کنم واین که یک جوون 20 ساله باید چیکار کنه واسه کار اگر برم یک خونه اجاره کنم به نظرتون کار گیر میارم کارشم هرچی باشه عیبی نداره مثل فروشندگی و این که درامدش چقدره میگن ساعتی 20 تا 30 دلار میدن درسته ؟ لطفا کسانیکه ساکن لس انجلس هستن کمکم کنین ببینم باید چیکار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-24 ساعت 18:14)sajad.j نوشته:  سلام دوستان
من امسال برنده لاتاری شدم وفرمDS_260 را هم کامل ارسال کردم و کلا دقیق همه اش رو انجام دادم ولی چنتا مشکل اساسی دارم اول این که من الان سنم خیلی کمه و 20 سالمه وسال اول دانشگاه هستم دانشگاهم خیلی مهم نیست می تونم انصراف بدم رشته ام کامپیوتر هست واگه من برم سفارت و به من ویزا بدن ومن برم .اونجا هیچ کسو ندارم هیچکس .تمکن مالی هم خودمو بکشم 10000 دلار می تونم ببرم البته برای نامه ای که باید به سفارت بدم یک کاریش می کنم ودوم این که من زبانم متوسط که فکرنکنم خیلی به مشکل بخورم چون می تونم منظورمو برسونم و سوم مشکل کارمه من اگه برم قصد دارم برم شهر لس انجلس ساکن بشم وحالا گیریم که من رفتم من پام رسید اونجا باید چیکارکنم هیچ تخصصی هم ندارم که کاری پیدا کنم واین که یک جوون 20 ساله باید چیکار کنه واسه کار اگر برم یک خونه اجاره کنم به نظرتون کار گیر میارم کارشم هرچی باشه عیبی نداره مثل فروشندگی و این که درامدش چقدره میگن ساعتی 20 تا 30 دلار میدن درسته ؟ لطفا کسانیکه ساکن لس انجلس هستن کمکم کنین ببینم باید چیکار کنم

سلام مبارکه، دوست جوانم اگر اهل کار باشی برای شروع کارهای ساده تورستوران با ساعتی ده دلار پیدا میشه، تورستوران که من کار میکنم یک پسر جوان ایرانی که کمتر از یکماهه از ایران اومده مشغول کارشده، بعدازظهرهاهم تو یک فروشگاه ایرانی cachier شده حدودا ماهی بین دو،سه هزار دلار درآمد داره، اجاره سوییت هم ارزونتر ینش حدود ۹۰۰ دلار باید بدی ،شما که جوونی راه برای پیشرفتت کاملا بازه، فقط توکل و تلاش فراوون میخواد، اگر اهلشی بسم الله .... موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، mfarazz ، American Darlin ، algh90
سلام دوستان کسی میدونی خونه های سکشن 8 توی منطقه وودلند هیلز رو از کجا می تونم پیداکنم باتشکر
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا اگر کسی سوالات راهنمایی رانندگی کالیفرنیا رو داره برام ایمیل کنه ممنون میشم2000samia@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان