کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2010-01-04 ساعت 12:12)susan نوشته:  Winkایا وقتش برم برای واکسیناسیون در انستیتوپاستور ؟یا اینک باید صبر کنم وقت سفارتم بیاد؟ایا لازم برگهای ساپورتر را که همسرم ساپورت کرده را با خودم سفارت ببرم یا نه؟البته همسرم با مدارک فرستاده.و یه سوال دیگه ایا سارا جون و بهار جون شما نامه عدم سوءپیشینه بردین؟یا همراه مدارکتون فرستاده بودین؟ممنون اگر مرا راهنمایی کنیدTongue.

اگر دوره های واکسن هپاتیت رو نزدی حتما برو انستیتو پاستور . من که 6 ماه قبل از مصاحبه کارتمو گرفتم اما واکسن ام ام ار رو گذاشتم هفته قبل از مصاحبه زدم . برای اطمینان حتما برو و کارتت رو بگیر ببین چه واکسن هایی رو نزدی .
هر مدارکی که دستت هست با خودت ببر روز مصاحبه . شاید اونجا لازم بشه دوباره . نامه عدم سوء پیشینه هم خودمون فرستادیم بدون اینکه بخوان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم سارا جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
Smile 
بچه ها از دوستانی که مثل من توی پروسه ویزای ازدواج هستند به غیر از سارا جون چند نفر هستند و به مدت چند ماه وقت سفارتشون اومده؟اگر دوست داشتید بنوسید.Shyممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-04 ساعت 19:16)susan نوشته:  بچه ها از دوستانی که مثل من توی پروسه ویزای ازدواج هستند به غیر از سارا جون چند نفر هستند و به مدت چند ماه وقت سفارتشون اومده؟اگر دوست داشتید بنوسید.Shyممنونم

منم کاملا موافقم چون به نظر ویزای مهاجرت از طریق ازدواج بسیار کم هست و بهتر است که اقلا این چند نفر به هم از طریق تسهیم اطلاعات به هم کمک کنیم

من از خودم شروع میکنم :

آخرین وضعیت کیس بنده: اکتبر affidavit of support رو فرستادیم...تا الان دیگه خبری نشده و به نظر باید منتظر visa processing fee باشیم که اعلام کنند و بعدش هم انشالله منتظر وقت مصاحبه باشیم...به امید خدا

ضمنا من امروز یه چیزی کشف کردم: میتونید مستقیما با تماس با NVC از طریق شماره 0016033340700 که شماره هوشمند 24ساعته هست میتونید با دادن receipt number و یا case number وضعیت کیس خودتون رو چک بفرمایید

راستی این 2تا سوال من رو هم اگر شد عزیزان با تجربه پاسخ بدهند:

1.آیا بالاخره لازمه که در طی این پروسه گواهی عدم سوءپیشینه رو بگیریم و جایی ارائه بدیم یانه؟
2.دوستانی که گرین کارت گرفتن آیا conditional هست(یعنی ویزایی که گرفتن CR1 بود) واصولا سوالم اینه این 2سالی که لازمه از ازدواج رسمی گذشته باشه که گرین کارت conditional نباشه از کی محاسبه میشه؟ وقتی رفتیم امریکا یا مصاحبه یا...؟؟ البته تو ویکی پدیا نوشته در زمان صدور ویزا!...

شما هم حتما بنویسید...منتظریمRolleyes

ممنونSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، شاهین
با سلام
بعد از پرداخت 70 دلار فی دوباره از شما 2 هفته بعد 400 دلار می خواهند و بعد از واریز ان لیست مدارک مورد نیاز را ارسال میکنند تا اماده کنید من شهریور اماده و ارسال کردم و 3 فوریه وقت مصاحبه در انکارا برام اومده
در مورد عدم سوئ پیشینه نمیدونم اگر فهمیدید منم در جریان بگذارید
امیدوارم بعد از مصاحبه زودتر گران کارت را بدهند
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding
akimomon عزیز ایا شما مدارکتون اوایل شهریور فرستادین ؟من 24 سپتامبر فرستادم ولی هنوزبرام مصاحبه وقت سفارت نیامده؟2 اکتبر هم تایید کردن.ایا برای شما با ایمیل تاییده مدارکتون اومد؟اگر براتون امکان داره جواب دهید.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سارا جون
سایت NVC برای اینکه ایمیل خودم را بدم میتونی بهم بدی؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوسن عزیز سلام
نامه ÷پرداخت 70 دلار 16 جولای برام اومد و .... تاریخ دقیقش یادم نیست اما فکر کنم اواسط اگوست بود که 400 دلار را ریختیم و بعد حدودا" مهرماه بود که کلیه مدارکم را وکیل از امریکا ارسال کرد
با این حال ماه پیش همسرم به nvc نامه زد و پیگیر شد بعد از دو هفته جواب امد که هنوز نوبتتان نشده ولی 3 روز بعد وقت مصاحبه را اعلام کردند که متاسفانه در سایت انکارا هنوز شماره ما دیده نمیشه
مال شما دیر نشده ولی خواستی یه ایمیل به nvc بزن و پیگیری کن
من 5 سال پیش با گرین کارت برای شوهرم اقدام کردم

در ضمن خواهشا" اگر کسی اطلاعی در مورد نحوه update سایت انکارا داره به من هم بگه نمی دونم باید بلیطم را ok کنم ولی هنوزم اسمم تو لیست نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
akimomon عزیز
نگران نباش میاد حتما براتون در لیست .سایتش هست http://turkey.usembassy.gov/schedule_iv.html هستش .من قشنگ باز کن سایت انکار را.ممنونم از راهنماییتون.اگر کسی از بچه ها سایت ایمیل به nvc را میدونه برای من بنویسه ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-06 ساعت 09:27)akimomon نوشته:  در ضمن خواهشا" اگر کسی اطلاعی در مورد نحوه update سایت انکارا داره به من هم بگه نمی دونم باید بلیطم را ok کنم ولی هنوزم اسمم تو لیست نیست

سایت سفارت تو آنکارا به نظر هر 2هفته آپدیت میشه آخرین تاریخ 29دسامبر بوده و احتمالا اواسط ژانویه آپدیت میشه و شماره کیس شما هم حتما خواهد بود

به نظر اگر براتون نامه اومده برای مصاحبه آماده باشین و بلیطتون رو رزرو کنین

مبارک باشه انشاللهWink
(2010-01-06 ساعت 13:01)susan نوشته:  ممنونم از راهنماییتون.اگر کسی از بچه ها سایت ایمیل به nvc را میدونه برای من بنویسه ممنون میشم.

ایمیل NVC هست:
NVCINQUIRY@state.gov

من خودم چند روز پیش ایمیل زدم بهشون که اطلاعاتی در مورد پرونده بهم بدن و ایمیل خودمم دادم برای اینکه از طریق ایمیلی با هام در تماس باشند که به نظر 2هفته طول میکشه جواب بدن

شماره تلفن NVC:
(603) 334-0700

انشالله موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
megaholdingعزیز

ببخشید سوال؟از طریق ایمیل خوذتون داداین یا از تو سایت nvc رفتین میشه برام بیشتر توضیح بدین؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-06 ساعت 14:32)susan نوشته:  megaholdingعزیز

ببخشید سوال؟از طریق ایمیل خوذتون داداین یا از تو سایت nvc رفتین میشه برام بیشتر توضیح بدین؟ممنونم

خواهش میکنم

بله از طریق ایمیل خودم ایمیل دادم

مطالبی رو که عرض میکنم دستورالعمل خود NVC هست برای مکاتبه از طریق ایمیل:

عنوانtitle ایملتون باید همون شماره پرونده case number باشه
ذکر نام کامل به همراه تاریخ تولد به میلادی هر دو نفر شما و همسرتون الزامی هست

برای اطلاعات بیشتر هم میتونین اینجا رو کامل مطالعه بفرمایید:

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3177.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
megaholdingعزیز

ممنونم از راهنماییتون امیدوارم به زودی کارهای شما هم درست بشه.
پاسخ
بچه ها مطمین باشید که عدم سوپیشینه برای ایرانیها لازم نیست
پاسخ
megaholding va susane aziz
ممنون شنبه میرم رزرو میکنم
آدرس ایمیل nvc کهNVCINQUIRY@state.gov
را که دادند و اطلاعات را کامل بنویسید به این طریق
توی یاهو یه ایمیل به اسم و فامیل خودتان اگر شد باز کنید و از اون بفرستید تا جوابتون را بدهند و ایمیلتون را هم داشته باشند
همه کارهاشون اینترنتی شده

Dear Sir/Madam,

NVC case Number : ANK000000

Applicant : susan
Date of Birth:for example 22/04/1960

Petitioner: esme kasi ke baraton eghdam kardeh
Date of Birth for petitioner:11/02/1970
اینها در سطر اول بزن و بعد سوالت را مطرح کن
انشاله که بعد از یکهفته ( چهارشنبه ها) جواب میگیری
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان