کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
ممنونم از akimonoوanaعزیز از راهنماییتون.یکم نگرانم چون احساس میکنم داره وقت سفارتم دیر میشه چون شوهرم زنگ زده گفتند: پرونده ها زیاد هستن و خیلی ها تو نوبتن وبه جرات میتونم بگم نوبت خانوم شما در january نیست و هنوز در برنامه نگذاشتیمش.در حالیکه در اوایل اکتبر گفتند مدارک کامله.احساس میکنم شاید تا بعد از عید هم ندن.به همسرم گفتم به nvc ایمیل بزنه تا ببینیم چی میخواد پیش بیاد؟منکه دیگه بی صبر شدم.امیدوارم کارهای همه شما عزیزان خوب پیش بره برای من هم دعا کنید.Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
akimomonعزیز
نمیدونم چرا هرچی به NVC میخوام از ایمیل خودم که در یاهو هست ایمیل کنم send نمیشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 22:41)susan نوشته:  akimomonعزیز
نمیدونم چرا هرچی به NVC میخوام از ایمیل خودم که در یاهو هست ایمیل کنم send نمیشه؟

سلام خانمی
نمی دونم من که از ایران فرستادم شاید از server است .
خودت را ناراحت نکن به شوهرت بگو ایمیل بزنه - جواب میدن نگران نباش درسته وقتهای زانویه پر شده ولی مطمئن باش تا قبل از عید نوبتت میشه چون وی این پروسه شبیه من هستید میگم مطمئن باش
پاسخ
تشکر کنندگان:
akimomon عزیز
ایمیل رو فرستادم درست شد.امیدوارم کار شما هم به زودی درست بشه.برای من هم دعا کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی ممنون . من امروز ایمیل زدم حالا باید منتظر جواب باشم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خانم سوسن
من هم كيس ازدواج هستم و 2 فوريه مصاحبه دارم نگران نباش هر كيس با كيس ديگه فرق ميكنه بدون اينكه فكرت رو مشغول كني به زندگي عادي برس من همين كار رو كردم و 11 ماه طول كشيد كه وقت سفارت دادند و ميتونه بيشتر از اين هم طول بكشه اصلا نگران اين نباش كه چرا طول كشيده ! اميدوارم كارت زود درست بشه و براي من هم دعا كن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-09 ساعت 15:50)آنا نوشته:  سلام خانم سوسن
من هم كيس ازدواج هستم و 2 فوريه مصاحبه دارم نگران نباش هر كيس با كيس ديگه فرق ميكنه بدون اينكه فكرت رو مشغول كني به زندگي عادي برس من همين كار رو كردم و 11 ماه طول كشيد كه وقت سفارت دادند و ميتونه بيشتر از اين هم طول بكشه اصلا نگران اين نباش كه چرا طول كشيده ! اميدوارم كارت زود درست بشه و براي من هم دعا كن
سلام خانم آنا
چه جالب منم برای شوهر و دخترم اقدام کردم و 3 فوریه وقت مصاحبه دادن بهمون
ما هتل را امروز رزرو کردیم شما کجا میرید مدارکتون اماده است
اگر دوست داشتید جواب بدید و موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
مصاحبه من تو ابوظبي هستش ! شما كجا مصاحبه خواهيد داشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
اميدوارم موفق باشيد براي من هم دعا كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
انا جون

امیدوارم همه کارهات زود روبراه بشه. برات دعا میکنم.موفق باشی عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

بالخره بعد از 5روز پاسخNVC برای من آمد:

حقیقتا خیلی کلی و گنگ جواب داده من فکر میکردم با جزئیات بیشتری و شفاف جواب بده!! در کل حال نکردم!

برای ما برادر خانمم 3ماه پیش فرم و مبلغ Affidavit of Suppot رو پر کرده و فرستاده و تو ایمیلی که برام اومده نوشته مبلغتون بصورت انلاین پرداخت شده و رسیده ولی بروید فرم I-864 رو پرینت کنید و بفرستید!! میخواستم براشون بنویسم عمو جان همون موقع پست کردیم براتون دیدم ممکنه قاط بزنن!!

به نظر هنوز فرمی رو که فرستاده شده رو اصلا نگاهشم نکردن !! بابا اینا خیلی الکی دارن لفتش میدن!!!
به هر حال به نظر با این وضع فعلا خبری از مصاحبه و ... نخواهد بود!

راستی دارن تو 3تا سفارت عشق آباد ترکمنستان و گوانگجو چین و مونرئال کانادا از 1 دسامبر 2009 الکترونیکی اپلای میپذیرن جالب بود فرمها رو پر میکنن و اسکن شده به صورت PDF میفرستن برای NVC !شاید اونجوری خیلی زود تر کارا راه بیفته!!

خوش به حال اونا ...ولی چه سود ما از ترکمنستان که هزاران سال جزیی از خاک ما بود هم عقبتر افتادیم! چی بگم که الان م ح ا ر ب میشم!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
سلام انا جون

هزینه واکسنهاتون چقدر شد ؟من هپاتیتو 3 مرحله زدم .چه واکسنهایی رو یک هفته قبل از رفتن باید زد؟و ایا کسی میدونه واکسنهایی رو که در 6 سالگی و دوران کودکی زدیم میخواد سفارت یا نه چون من ندارم کارت واکسن کودکیمو.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
سوسن جون من براي هپاتيت چون تو بيمارستان از طرف دانشگاه كارآموز بودم هزينه پرداخت نكردم و براي ام ام آر و ديفتري كزاز هم رفتم مركز بهداشت و اونجا هم گمان ميكنم موظف هستند به خانمهاي متاهل واكسن بزنند باز هم رايگان بود ولي براي مننژيت 14000 تومان و آنفولانزا 10000 تومان بريد حلال احمر . كارت واكسن كودكي فقط واسه سياه سرفه فايده داره و بقيه واكسنها بايد هر 10 سال تكرار بشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
megaholding عزیز نگران نباش بسپر به خدا
بازم خدا را شکر کن پیگیری کردی و از علتش زودتر خبر دار شدی دوباره بفرست هر چی لازمه
سوسن جان یکسر به انسیتو ÷استور بزن و کارت زرد بین المللی و همه جزئیاتش را برات صادر میکنن و بهت میگن
انا جان موفق باشی منو هم دعا کنید خیلی استرس دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، آنا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان