کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
بازم سوالTongue

ممکن مدت وقت سفارت برای ویزای ازدواجی ها به 8 تا 9 ماه هم بکشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-02 ساعت 21:54)susan نوشته:  بازم سوالTongue

ممکن مدت وقت سفارت برای ویزای ازدواجی ها به 8 تا 9 ماه هم بکشه؟

هر چیزی ممکنه سوسن جان . حالا برای تو بعد از تعطیلات سال نو میاد Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
Big Grinولی خودمونیم چقدر باید صبور بود؟؟؟؟!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیلی زیاد باید صبور بود . این پروسه ، امتحان صبر و بردباریه عزیزم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

من هم مثل سوسن منتظر دریافت وقت مصاحبه برای دریافت ویزای مهاجرت از آنکارا هستم با کیس نامبر: *****ANK20097

سوالاتی دارم که ممنون میشم دوستان که با تجربیاتی در این زمینه دارند پاسخ بدهند چون هیچ جا نتونستم پاسخی براشون پیدا کنم و شما مطمئنا میدونیدRolleyes:

سوال اولم در مورد مبالغ پرداخت شده هست: راستش من همسرم وقتی در آمریکا بود فرم I-130 رو برای من پر کرد و 355$ رو پرداخت کرد و بعدش اومد ایران و آدرس منزل برادرش اونجا رو داده بود که مدارک به اونجا پست شده....سوالم این پود که در مراحل بعدی پس از این مراحل چقدر باید پرداخت بشه چون برادر همسرم هر کاری میکنیم نمیگه چقدر داده(مثل همتون خیلی با معرفته! Wink) میخواستم ببینم چقدر دوباره پول داده؟ احتمالا فرم های دیگه مثلا Affadavit of Support و ds-230و ... رو فایل کرده و کلی سلفیده بنده خدا!

سوال دوم : اصولا بعد از این مرحله چقدر تا مصاحبه وقت لازم هست چون ONLINE STATUS توی سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do به نظر کاملا تعطیله و هر چند ماه یکبار مثل اینکه آپدیت میشه!کسی از استفاده از اون تجربه ای داره؟ میتونید با وارد کردن receipt number وضعیت کیستون رو ببینید! احتمالا برای کسانی که الان امریکا هستند هنوز تو اونجا 6 ماهی تاخیر داره!Big Grin

سوال سوم: به نظرتون بهترین راه از مطلع شدن از وضعیت مصاحبه برای گرفتن ویزای مهاجرت از طریق ازدواج در آنکارا چیست؟ آیا بولتن ویزا میتونه کمک کنه؟ یا فقط چک کردن سایت سفارت در آنکارا رو پیشنهاد میکنید؟
http://turkey.usembassy.gov/schedule_iv.html

سوال چهارم: چون سایت سفارت در آنکارا رو تازه پیدا کردم و خبری از کیس نامبر من تا می 2010 توش نیست! کسی میدونه لیست چند وقت یکبار اپدیت میشه و اصولا این وضعیت برای من یعنی تا 5ماه دیگه قطعا خبری از مصاحبه برای من نخواهد بود؟!

سوال آخر: اینکه آیا ویزای CR1 یا IR1 برای کسی صادر میشه مربوط به چی میشه؟ میدونم که باید 2سال تمام از زمان ازدواج رسمی گذشته باشه ولی این زمان کی تعیین میشه؟؟ زمانی که برای مصاحبه میریم باید 2سال گذشته باشه یا وقتی وارد امریکا میشیم یا...؟

میبخشید یکم زیاد شد ولی انشالله که برای بقیه دوستان هم جوابشون مفید واقع میشه! Shy

در پایان هم باید بگم این سایت قطعا بهترین سایت در میان سایتهای مشابه برای مهاجران هست و میتونه وسیله بسیار عالی برای تبادل اطلاعات بین هم میهنان عزیز در این زمینه باشه Smile

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-03 ساعت 01:28)megaholding نوشته:  سلام

من هم مثل سوسن منتظر دریافت وقت مصاحبه برای دریافت ویزای مهاجرت از آنکارا هستم با کیس نامبر: *****ANK20097

سوالاتی دارم که ممنون میشم دوستان که با تجربیاتی در این زمینه دارند پاسخ بدهند:

سوال اولم در مورد مبالغ پرداخت شده هست: راستش من همسرم وقتی در آمریکا بود فرم I-130 رو برای من پر کرد و 355$ رو پرداخت کرد و بعدش اومد ایران و آدرس منزل برادرش اونجا رو داده بود که مدارک به اونجا پست شده....سوالم این پود که در مراحل بعدی پس از این مراحل چقدر باید پرداخت بشه چون برادر همسرم هر کاری میکنیم نمیگه چقدر داده(مثل همتون خیلی با معرفته! Smile) میخواستم ببینم چقدر دوباره پول داده؟ احتمالا فرم های دیگه مثلا Affadavit of Support و ... رو فایل کرده و کلی سلفیده بنده خدا!

سوال دوم : اصولا بعد از این مرحله چقدر تا مصاحبه وقت لازم هست چون ONLINE STATUS توی سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do به نظر کاملا تعطیله و هر چند ماه یکبار مثل اینکه آپدیت میشه! به نظرتون بهترین راه از مطلع شدن از وضعیت مصاحبه برای گرفتن ویزای مهاجرت از طریق ازدواج در آنکارا چیست؟ آیا بولتن ویزا میتونه کمک کنه؟ یا فقط چک کردن سایت سفارت در آنکارا رو پیشنهاد میکنید؟http://turkey.usembassy.gov/schedule_iv.html

سوال سوم: چون سایت سفارت در آنکارا رو تازه پیدا کردم و خبری از کیس نامبر من تا می 2010 توش نیست! کسی میدونه لیست چند وقت یکبار اپدیت میشه و اصولا این وضعیت برای من یعنی تا 5ماه دیگه قطعا خبری از مصاحبه برای من نخواهد بود؟!

در پایان هم باید بگم این سایت قطعا بهترین سایت در میان سایتهای مشابه برای مهاجران هست و میتونه وسیله بسیار عالی برای تبادل اطلاعات بین هم میهنان عزیز در این زمینه باشه

ممنون
جواب سوال اولتون رو نمیدونم دقیقا . خوب بعدا که رفتین امریکا از خجالتش در بیایینBig Grin

در مورد سوال دوم هم وقتی بهتون خبر بدن که مدارک کامله از 2 ماه بعدش تا 6 ماه ممکنه وقت مصاحبه بدن . به نظر من برای کیس ازدواج زودتر از نامزدی وقت میدن . برای مطلع شدن از زمان مصاحبه می تونید باهاشون تماس بگیرین . نامه وقت مصاحبه رو به ایمیلی که دادین هم میفرستن.

در مورد سوال سوم هم ، هیچ چیزی قطعی نیست.اما هر دوهفته یکبار وقت مصاحبه ها مشخص میشه . اینطوری گفته بودن به ما . اما آخرین باری که ما تماس گرفتیم و گفتن برای ماه آینده برنامه مصاحبه ندارین ، دو روز بعدش ایمیل زمان مصاحبه اومد برامون. کاراشون خیلی برای ما حساب کتاب نداره .خودشون سردر میارن فقط.
شماهم باید مثل بقیه صبر پیشه کنید Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، sib 24
(2010-01-03 ساعت 01:55)sara77 نوشته:  

سوال اولم در مورد مبالغ پرداخت شده هست: راستش من همسرم وقتی در آمریکا بود فرم I-130 رو برای من پر کرد و 355$ رو پرداخت کرد و بعدش اومد ایران و آدرس منزل برادرش اونجا رو داده بود که مدارک به اونجا پست شده....سوالم این پود که در مراحل بعدی پس از این مراحل چقدر باید پرداخت بشه چون برادر همسرم هر کاری میکنیم نمیگه چقدر داده(مثل همتون خیلی با معرفته! Smile) میخواستم ببینم چقدر دوباره پول داده؟ احتمالا فرم های دیگه مثلا Affadavit of Support و ... رو فایل کرده و کلی سلفیده بنده خدا!

سوال دوم : اصولا بعد از این مرحله چقدر تا مصاحبه وقت لازم هست چون ONLINE STATUS توی سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do به نظر کاملا تعطیله و هر چند ماه یکبار مثل اینکه آپدیت میشه! به نظرتون بهترین راه از مطلع شدن از وضعیت مصاحبه برای گرفتن ویزای مهاجرت از طریق ازدواج در آنکارا چیست؟ آیا بولتن ویزا میتونه کمک کنه؟ یا فقط چک کردن سایت سفارت در آنکارا رو پیشنهاد میکنید؟http://turkey.usembassy.gov/schedule_iv.html

سوال سوم: چون سایت سفارت در آنکارا رو تازه پیدا کردم و خبری از کیس نامبر من تا می 2010 توش نیست! کسی میدونه لیست چند وقت یکبار اپدیت میشه و اصولا این وضعیت برای من یعنی تا 5ماه دیگه قطعا خبری از مصاحبه برای من نخواهد بود؟!

در پایان هم باید بگم این سایت قطعا بهترین سایت در میان سایتهای مشابه برای مهاجران هست و میتونه وسیله بسیار عالی برای تبادل اطلاعات بین هم میهنان عزیز در این زمینه باشه

ممنون
جواب سوال اولتون رو نمیدونم دقیقا . خوب بعدا که رفتین امریکا از خجالتش در بیایینBig Grin

در مورد سوال دوم هم وقتی بهتون خبر بدن که مدارک کامله از 2 ماه بعدش تا 6 ماه ممکنه وقت مصاحبه بدن . به نظر من برای کیس ازدواج زودتر از نامزدی وقت میدن . برای مطلع شدن از زمان مصاحبه می تونید باهاشون تماس بگیرین . نامه وقت مصاحبه رو به ایمیلی که دادین هم میفرستن.

در مورد سوال سوم هم ، هیچ چیزی قطعی نیست.اما هر دوهفته یکبار وقت مصاحبه ها مشخص میشه . اینطوری گفته بودن به ما . اما آخرین باری که ما تماس گرفتیم و گفتن برای ماه آینده برنامه مصاحبه ندارین ، دو روز بعدش ایمیل زمان مصاحبه اومد برامون. کاراشون خیلی برای ما حساب کتاب نداره .خودشون سردر میارن فقط.

ممنون از پاسختونSmile

ماشالله شما آنقدر سریع جواب دادین که وقتی من داشتم پست رو ویرایش میکردم شما جواب من رو داده بودین!Wink

من پست #52خودم رو کامل کردم و 2تا سوال دیگه هم پرسیدمShy

اگر امکان داره پست من رو در بالا مجددا مطالعه بفرمایید

خیلی ممنون
Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-03 ساعت 02:07)megaholding نوشته:  
(2010-01-03 ساعت 01:55)sara77 نوشته:  

ممنون

ممنون از پاسختونSmile

ماشالله شما آنقدر سریع جواب دادین که وقتی من داشتم پست رو ویرایش میکردم شما جواب من رو داده بودین!Wink

من پست #52خودم رو کامل کردم و 2تا سوال دیگه هم پرسیدمShy

اگر امکان داره پست من رو در بالا مجددا مطالعه بفرمایید

خیلی ممنون
Rolleyes

سلام
شرایطتون شبیه منه
بعد از 355 دلار 2 بار نامه خواهد امد و یکبار 70دلار و یکبار 400 دلار
اسپانسر شدم و پر کردن فرم ساپورت مالی هزینه نداره ولی مردانگی میخواد دستش درد نکنه -- اگر وکیل گرفته باشه قیمت وکیل ها الان 2500 دلار برای این ÷روسه است
من بعد از دادن مبلغ دوم و ارسال مدارک رسید تائید گرفتم و بعد از 4 ماه (آلان) وقت انکارا برام اومده که باید برم با مدارک
و بعد از اون دیگه با کرام الکاتبینهههه
چیزی نمونده اخر راهی

سایت داره ولی نمی دونم شوهرم چک کرد و تاریخ مصاحبه ما رو ÷یدا کرد
قبل از اون به nvc ایمیل زدیم و اون جواب داد مدارکتون کامل ارسال شده منتظر باشید ولی بعد از 3 روز از انکارا ایمیل اومد و appoitement را داد.

موفق باشید ما را هم دعا کنید داریم مدارک جمع اوری میکنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، megaholding ، somayeh zaheri ، Bal
سلام Shy

همسر من یادش رفته بوده به من بگه که عدم سوءپیشینه بگیریم ولی NVC گفته بود در 2 اکتبر مدارکم کامله. حالا مشکلی پیش نمیاد؟و سوال بعد ایا باید برگه ساپورت را با خودم ببرم ایا لازم هست؟ اما شوهرم با ارسال مدارک پست کرده بودها؟چه چیزهایی لازم با خودمون سفارت ببریم؟Rolleyes ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-03 ساعت 17:55)susan نوشته:  سلام Shy

همسر من یادش رفته بوده به من بگه که عدم سوءپیشینه بگیریم ولی NVC گفته بود در 2 اکتبر مدارکم کامله. حالا مشکلی پیش نمیاد؟و سوال بعد ایا باید برگه ساپورت را با خودم ببرم ایا لازم هست؟ اما شوهرم با ارسال مدارک پست کرده بودها؟چه چیزهایی لازم با خودمون سفارت ببریم؟Rolleyes ممنون میشم راهنماییم کنید

عدم سوئه پیشینه از ایرانی ها نمیخوان. توی خوده سایت سفارت هم نوشته شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، Bal
دوستان عزیز

جواب این 2 تا سوال من رو کسی نمیدونست؟ :

1 : ایا کسی تا حالا کیس خودش رو از طریق سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do پیگیری کرده؟ به نظر کاملا تعطیله و هر چند ماه یکبار مثل اینکه آپدیت میشه!کسی از استفاده از اون تجربه ای داره؟ میتونید با وارد کردن receipt number وضعیت کیستون رو ببینید!!Big Grin

2: اینکه آیا ویزای CR1 یا IR1 برای کسی صادر میشه مربوط به چی میشه؟ میدونم که باید 2سال تمام از زمان ازدواج رسمی گذشته باشه ولی این زمان کی تعیین میشه؟؟ زمانی که برای مصاحبه میریم باید 2سال گذشته باشه یا وقتی وارد امریکا میشیم یا...؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب سلام
تا ماه 5 را سفارت انکارا اعلام کرده البته نه مال همه را فقط تا ساعت 8و نیم را... نمی دونم nvc به من وقت سفارت را اعلام کرده ولی تو اینجا ثبت نشده ؟؟؟؟؟
به من کسی نگفته عدم سوئ پیشینه ببرم اگر لازمه تو رو خدا بگید
مدارکی که من می خوام ببرم اصل مدارک ارسالیه ( در صورتی که اصلش را نفرستاده باشم)
ترجمه و اصل شناسنامه+سند ازدواج+birth certificate دخترم+ترجمه سند خونه تو ایران+ک÷ی مدارک حصیلی +اسپانسر+مدرک تحصیلی +از حساب بانکی که تو امریکا دارم یه بانک استیت منت برای اینکه نشون بدم اماده رفتنم و plan دارم
دیگه چیزی یادم نمیاد
در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-04 ساعت 00:04)megaholding نوشته:  دوستان عزیز

1 : ایا کسی تا حالا کیس خودش رو از طریق سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do پیگیری کرده؟ به نظر کاملا تعطیله و هر چند ماه یکبار مثل اینکه آپدیت میشه!کسی از استفاده از اون تجربه ای داره؟ میتونید با وارد کردن receipt number وضعیت کیستون رو ببینید!!Big Grin
ممنون

اگر از آنکارا اقدام کردید از این سایت برای دیدن وقت مصاحبتون استفاده کنید . با زدن CTRL+F . و Find کردن کیس نامبرتون .
انکارا 8.30 ها رو تا ماه 5 اعلام کرده .

این سایتی که شما گذاشتید برای من که هیچ وقت آپلود نشد ولی نامزدم میتونست چک کنه ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-04 ساعت 10:04)Ziba نوشته:  
(2010-01-04 ساعت 00:04)megaholding نوشته:  دوستان عزیز

ممنون
سلام
نه عزیزم من که نمیدونستم
با این حال همونطور که قبلا گفته اند به nvc یک ایمیل بزن تا جوابتون را بدهند
برای من از nvc از طریق ایمیل یه نامه رسید که برای 1 ماه دیگه برام وقت مصاحبه انکارا را گذاشتند ولی در سایت انکارا هنوز شماره ام نیست

اگر از آنکارا اقدام کردید از این سایت برای دیدن وقت مصاحبتون استفاده کنید . با زدن CTRL+F . و Find کردن کیس نامبرتون .
انکارا 8.30 ها رو تا ماه 5 اعلام کرده .

این سایتی که شما گذاشتید برای من که هیچ وقت آپلود نشد ولی نامزدم میتونست چک کنه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding
Winkایا وقتش برم برای واکسیناسیون در انستیتوپاستور ؟یا اینک باید صبر کنم وقت سفارتم بیاد؟ایا لازم برگهای ساپورتر را که همسرم ساپورت کرده را با خودم سفارت ببرم یا نه؟البته همسرم با مدارک فرستاده.و یه سوال دیگه ایا سارا جون و بهار جون شما نامه عدم سوءپیشینه بردین؟یا همراه مدارکتون فرستاده بودین؟ممنون اگر مرا راهنمایی کنیدTongue.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان