کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
موفق باشی و ممنون که ما رو هم در جریان کاراتون قرار میدید

منم برای شوهر و دخترم اقدامکردم و احتمالا 2 ماهه دیگه باید به انکارا برم
بعد از برگشتتون اگر فرصت داشتید ممنون میشم اطلاعاتی در مورد واکسناسیون و هتلی که در انکارا رفتید و... شراید بهم بگید
با ارزوی خوشبختی
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
البته ظاهرا خانومها كمتر بك گراند چك مي خورند. ولي سوالم از ANA اينه كه اگر كسي سابقه كار در 10 سال اخير داشته باشه بك گراند مي خوره، منبع شما از كجاست؟
پاسخ
سلام به همگی
اینکه میگم 10 سال چون خودشون از ایرانیها سابقه 10 سال را میخواهند ولی من همسرم با تماس تلفنی با امورخارجه و سفارت مطمین شده بود که اماده است.البته به یک بار تماس بسنده نکنید چون کارمندهای اونجا هم کمی گیج هستند
پاسخ
تشکر کنندگان:
موفق باشی و ممنون که ما رو هم در جریان کاراتون قرار میدید

منم برای شوهر و دخترم اقدامکردم و احتمالا 2 ماهه دیگه باید به انکارا برم
بعد از برگشتتون اگر فرصت داشتید ممنون میشم اطلاعاتی در مورد واکسناسیون و هتلی که در انکارا رفتید و... شراید بهم بگید
با ارزوی خوشبختی
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز ویزا را گرفتم فقط باید منتظر گذرنامم باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: somayeh zaheri
به سلامتی آنا جان . خوشحال شدم برات .پس به تو چک نخورده . میشه بگی چه سوالهایی کردن و در کل مصاحبه چطور بود . منم چون ویزا ازدواج اقدام کردم می خوام اطلاع داشته باشم .مرسی عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان:
در پاسخ خانوم sharaabetalkh بايد بگم شما بهتره با گرين كارد هر چه زودتر براي شوهرتون اقدام كنيد.گذشت زمان به ضررتونه. من و خانومم اين اشتباه رو كرديم مجبور شديم تا اين تاريخ 3.5 سال دور از هم زندگي كنيم.

ما پس از 1.5سال از اخذ گرين كارد توسط همسرم ازدواج كرديم ولي به حساب اينكه اگه براي من اقدام كنه ممكنه نتونم نوع ديگه ويزا مثل توريستي يا دانشجويي بگيرم تصميم گرفتيم براي من فايل نكنه. همسرمو به آمريكا فرستادم خودم ايران كار مي كردم پس از 2 سال كه اون هم مجبور بود هر 6 ماه يكبار بياد ايران و برگرده من پارسال با I-20 از يك موسسه آموزشي در آمريكا تقاضاي ويزاي دانشجويي كردم ولي ريجكتم كردن و بهم گفتن كه شما شرايط ويزاي دانشجويي رو نداريد چون در آينده قصد داريد درخواست اقامت كنيد.لذا اين رو هم بدونيد كسي كه يكي از بستگان درجه يكش مقيم آمريكا باشه تقريبا نمي تونه با ويزاي non-immigration بره آمريكا چون از نظر اونا انگيزه داره كه بره و بمونه.
بالاخره همسرم ابتداي 2009 سيتيزن شد و براي من اقدام كرد و ما تازه رسيديم سر جاي اولمون. در حال حاضر هم نوبت سفارت تركيه اومده براي ويزاي k3 . الان به اين نتيجه رسيدم كه اگه از همون اول كار كه همسرم گرين كارد داشت فايل كرده بوديم كارمون زودتر انجام ميشد.
ولي باز خدارو شكر مي كنيم كه تا اينجاش هم پيش رفته.
به همين علت ميگم همه كسانيكه گرين كارد دارن اگه ازدواج كردن حتما براي همسرشون فايل كنند و به فكر ميانبر ديگه ويزاي ديگه و از اين مسيرهاي تخيلي نباشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، Bal
سلام
در مورد زمان ویزای مهاجرت برای همسر سیتیزن مطمئن نیستم. زمان های زیادی اینجام مطرح شده از یکسال تا پنج سال که به نظر خیلی طولانی می آید. به هر حال جهت اطلاع دوستان من الان نزدیک دوسال هست که درخواستم رو فرستادم ولی هنوز خبری نشده. اگر کسی در این مورد نظری دارد خیلی ممنون می شوم با من به اشتراک بگذاره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
رکسانا جان همسر شما سیتیزنه؟ اگر سیتیزن هستن که خیلی عجیبه 2 سال طول کشیده . چون حداکثر 6 ماه طول می کشه که بگن مدارک کامله !حتما دنبالش رو بگیرین
پاسخ
اینجا کسی هست که سفارت قبرس رو انتخاب کرده باشه؟؟؟؟ کسی چیزی راجب اونجا میدونه؟ اینکه سخت میگیرن یا نه و چه معایب و مزایایی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من گرین کارت + ID + سوشال سکیوریتی را گرفتم و الان ایران هستم و به دنبال یک کیس مناسب برای ازدواج هستم.فکر میکنید میشه اینجا با چنین شخصی آشنا شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام اولتراسی بوی جان. راستش اگر من دختر بودم حتما زنت میشدم ولی ببخشید دیگه گردش روزگار اینجوری رقم زد که من پسر از آب در بیام. حالا بگو ببینم وقتی ازدواج کردی میخوای همون ایران بمونی و یا برمیگردی امریکا؟ راستش میبایست قبل از اینکه گرین کارت بگیری ازدواج میکردی و الآن اگر اقدام کنی پنج سال طول میکشه تا زنت رو با خودت ببری. در ضمن باید در امریکا سه سال مالیات داده باشی و یا کسی کو اسپانسرت بشه تا بتونی برای همسرت هم گرین کارت بگیری. خلاصه خیلی کار راحتی نیست.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، Seattle2015 ، farzad24 ، Bal
سلام.من به دنبال فردی هستم که یا گرین کارت داشته باشه یا سیتیزن باشه.اگه کسی در ایران و یا آمریکا باشه و بدنبال ازدواج باشه و چنین شرایطی رو داشته باشه میشه یک کارهایی کرد و امیدوار بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام آرش زن منم میشدی اگه دختر بودیBig Grin توروخدا این عکسرو عوض کن آدم میترسه راستی از NVC برام ایمیل اومده برات میفرستم ببین امیدی هست
زندگی طاس خوب آوردن نیست.....طاس بد را خوب بازی کردن است
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا نمیشدم. زن همه میشدم. راستش این بهترین عکسیه که از خودم پیدا کردم طوری که شناخته نشم! اگه عکس خودم رو بگذارم فردا دختر عموم میاد اینجا منو میشناسه و بخاطر چیزهایی که پشت سرش گفتم دمار از روزگارم در میاره!
راستش nvc همان جاییه که ویزا رو صادر میکنه ولی من نمیدونم شرایط شما چیه و در چه موردی اقدام کردید که برایتان نامه داده است. بهرحال هرکاری از دستم برمیاد انجام میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، Seattle2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان