کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
درود و سلام بهمگي دوستان مهاجر مهاجرسرا اميدوارم هرجا هستيد ايام بكامتون باشه تناتون سالم و جيباتون پر از پول ..
يه سوال دارم از عزيزايي كه اطلاع دارن داغه داغش خانم عدلي و اسپيلون پر انرژي هستن Smile
رفقاي گلم از زماني كه ويزاي ازدواج با سيتيزن CR1,,IR1 بهت ميدن و ميزنن پاستو خوشكل ميكنن چه مدت وقت داري كه بتوني مهاجرت كني ..مثلا يك ماه بعد از ويزا ..دو ماه سه ماه اصلا محدوديت داره ؟؟ ..
در كنار عزيزانتون روزهاي خوبيرو پيشرو داشته باشيد ..دلتون گرم دوستون دارم ?
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، صبا فرزاد ، Pargosha ، inanna
(2016-07-18 ساعت 01:34)قرباني نوشته:  باور كنيد
در باورم نيس
يعني تا اين حد زمان بر دو سال و ده ماه شد
يعني ميشه اداره uscis تكزاس انقدر بي خيال باشه؟!
نزديك ٧ماه جواب ندادن

دقيقا دوماه ديگه سالگرد عروسيمه
و من برا سومين بار تنهام Sad

خدايا كجايي؟!
ميبيني؟!
حتما كه مي بيني حتما كه حكمتي هست اما
لطفا اگه ميشه زودتر لطفا خدايا

سلام دوست عريز،انشالله يه خبري بشه ،كيس شما كلا رد شده بود؟يا گفته بودن مدارك اضافي نياز هستش
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 17:10)صبا فرزاد نوشته:  
در باورم نيس
نزديك ٧ماه جواب ندادن

خدايا كجايي؟!
ميبيني؟!

سلام دوست عريز،انشالله يه خبري بشه ،كيس شما كلا رد شده بود؟يا گفته بودن مدارك اضافي نياز هستش

خانم قرباني عزيز خواهر گلم ..نه uscis بيخيال كار شما نشده چرا كه خدايي كه خودتون باور داريد همواره در حال حمايت كردنتونه و مطمعنا بهتر صلاح و مصلحت ميدونه قصد من نصيحت و ارشاد نيست اما خيلي وقتها توي زندگيم به يه دستندازهايي رسيدم كه اونارو مانعها و گرههاي كور زندگيم ميديدم ولي با گذشت زمان خيلي شفاف دليل اونهمه مشكلات مشخص شد .. حالا كار شما به يه دستنداز رسيده ، دوري از همسر،قضاوتهاي مردم بيكار،بلاتكليف بودن و از همه بدتر انتظار كشيدن لحظه هارو براي هر انساني سنگين و سنگينتر ميكنه ، يه حكمت توي اين داستان هستش كه من و شما از دركش عاجزيم ، فقط پيشنهاد ميكنم رها كنيد يه مدت، چجوري نميدونم ولي دنبال نكنيد ماجرارو وقتي يه ميخ با چكش به ديوار چفت نميشه يه چند دقيقه رهاش ميكنن يه چاي ميخورن بعد دوباره چكشرو برميدارن و شروع ميكنن وگرنه ميبيني ميخ كج ميشه چكشم ميخوره رودستت و كاريم از پيش نميره .. در هر حال اعتماد داشتن بخداوند تنها مسير روشن زندگي توي اين شرايط تاريك
(به درك من و شما هستش .. اميدوار باشيد و از آرامش حاصل ارتباط با خداوند بهر روشي كه مهارت داريد غافل نشيد به اميد روزهاي پررنگ زندگي Smile
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
تشکر کنندگان: قرباني ، Pegah123 ، mulan1979 ، صبا فرزاد ، armehraboon ، پري57 ، Pargosha
سلام همه حرفاتون درسته اما گاهي خيلي كم صبر ميشم
اميدم به خداس به حكمتاشم باور دارم اما بي تابي مي كنم نمي دونم چرا
تا همين الانم كه نشده واقعا خيلي درس ها زندگي گرفتم
فقط راستش چرا دروغ دلم مي خواد آخر همه اين فشار ها و دل نگروني ها شيرين باشه @Hamid_rr@
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، mulan1979 ، صبا فرزاد ، armehraboon ، Hamid_rr ، piboo ، Pargosha ، maryam1983
خانم قرباني جان
منم بااينكه مداركم كامل بود، اصلا اميدي ندارم كه زود كلير بشم! حال و روز منم بهتر از شما نيست.... اين انتظار گاهي واقعا" كشنده ميشه. با اينكه يكهفته از مصاحبه ام ميگذره فقط، نگراني و اندوه اومده سراغم. احساس ميكنم توي تاريكي گير كردم! اميدوارم براي شما زودتر يه خبر خوب از سفارت برسه...
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، piboo ، صبا فرزاد ، قرباني ، Hamid_rr
نوع ويزا(CR1)
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
نوع ويزا:CR1
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد ، Hamid_rr ، mani_badb0y ، قرباني
در باورم نيس
نزديك ٧ماه جواب ندادن

خدايا كجايي؟!
ميبيني؟!

مهر ماه هم سالگرد عقد ماهست
یک سالش رو پیش هم نبودیم
پارسال بودیم . خدا کنه امسال هم ما پیش هم باشیم هم شما
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، mulan1979 ، maryam1983 ، mani_badb0y ، piboo ، قرباني ، armehraboon ، Hamid_rr ، Pargosha ، Mike2016
(2016-07-21 ساعت 14:25)Pegah123 نوشته:  نوع ويزا(CR1)

تبريك ميگم ،شما خيلي زود از مرحله اول رد شدين و اين خيلي اميدوار كننده هستش .. حتما مراحل بعدي كه ويزا نأشنال سنتر ميتونه وقت برترينش باشه و مرحله بعديتون خواهد بود تقريبا، با دقت و مطالعه زياد و همچنين تجربه دوستان مهاجرسرايي قدم برداريد چرا كه يه نقص مدرك كوچولو خيلي راحت يكماه تا يكماهو نيم كارتونو بتاخيير ميندازه حالا فك كنيد اين نقص مدارك يهو چند بار اتفاق بيوفته و جاده سازي روي اعصاب خيلي از دوستان نازنين هست از جمله خودم كه يكبار برام اتفاق افتادش .. نتيجه ؛ قسمت منفي رو نگيريد قسمت مثبت ماجرارو دنبال كنيد، به اميد خدا اين مرحله رو اگر حساب شده عمل كنيد سه تا چهار ماه تموم شدس و بايد منتظر وقت سفارت باشيد .. در كل خبر خيلي خوبي بود شاد باشيد و روزگار بكام .
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
تشکر کنندگان: Pegah123 ، قرباني ، Pargosha ، Iransalar
(2016-07-22 ساعت 04:03)Hamid_rr نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 14:25)Pegah123 نوشته:  نوع ويزا(CR1)

تبريك ميگم ،شما خيلي زود از مرحله اول رد شدين و اين خيلي اميدوار كننده هستش .. حتما مراحل بعدي كه ويزا نأشنال سنتر ميتونه وقت برترينش باشه و  مرحله بعديتون خواهد بود تقريبا، با دقت و مطالعه زياد و همچنين تجربه دوستان مهاجرسرايي قدم برداريد چرا كه يه نقص مدرك كوچولو خيلي راحت يكماه تا يكماهو نيم كارتونو بتاخيير ميندازه حالا فك كنيد اين نقص مدارك يهو چند بار اتفاق بيوفته و جاده سازي روي اعصاب خيلي از دوستان نازنين هست از جمله خودم كه يكبار برام اتفاق افتادش  .. نتيجه ؛ قسمت منفي رو نگيريد قسمت مثبت ماجرارو دنبال كنيد، به اميد خدا اين مرحله رو اگر حساب شده عمل كنيد سه تا چهار ماه تموم شدس و بايد منتظر وقت سفارت باشيد .. در كل خبر خيلي خوبي بود شاد باشيد و روزگار بكام .

سلام دوست عزيز،شما درست ميفرماييد.براى خودم هم غير قابل باور بود.ممنون از راهنمايى همه دوستان مهاجرسرايى.اميدوارم بزودى از تك تك شما دوستان خبرهاى خوب بگيريم.البته دوست عزيز اين بار دوم هست كه ما اقدام ميكنيم.من ديماه گذشته ويزاى K1 رو بخاطر بيست روز كه ندونسته عقد كرديم از دست داديم.اميدوارم اين بار با دعا و راهنمايى شما دوستان عزيز مرحله بزودى بگذره??
نوع ويزا:CR1
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha ، maryam1983 ، Hamid_rr ، shadoow
دوستان عزیز سلام ایا کسی هست که به واسطه سن کمتر از دوسال ازدواج, گرین کارت موقت دوساله گرفته باشد و تجربه تبدیل ان به گرین کارت دایم را داشته باشه.میخواستم اگه لطف کنند بدونم برای تبدیل به گرین کارت دایم دوباره باید ساپورتر مالی داشت.یا فقط اگر ازدواج به قوت خودش باقی باشد.کافیه.سپاسگزارم.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان
من 2 سال پیش لاتاری برنده شدم و الان هم حدود 1 سال هست که با همسرم اومدیم آمریکا . سوال من ابن هست که چه راه هایی پیش روم دارم که بتونم برادرم را بیارم ؟
به نظر شما دوستان کیس های ازدواجی یا نامزدی را چطور میشه پیدا کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2016-07-26 ساعت 00:11)omidkhazdooz نوشته:  سلام دوستان
من 2 سال پیش لاتاری برنده شدم و الان هم حدود 1 سال هست که با همسرم اومدیم آمریکا . سوال من ابن هست که چه راه هایی پیش روم دارم که بتونم برادرم را بیارم ؟
به نظر شما دوستان کیس های ازدواجی یا نامزدی را چطور میشه پیدا کرد ؟

دوست عریز باید روی این موضوع خیلی حساس تصمیم گرفته بشه دولت بر روی ازدواج های غیر واقعی و آنهایی که از روی علاقه نیست بسیار حساس و خدایی نکرده متوجه این موضوع بشه سختگیرانه عمل میکنه من شخصی میشناسم که هنوز بعد از گذشت 30 سال موفق به گرفتن گرین کارت نشده و اگر پاش از خاک آمریکا بیرون بزار دیگر اجازه ورود نداره .
نکته بینانه تر تصمیم بگیرید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، sib 24
(2016-07-25 ساعت 10:52)NAzeez نوشته:  سلام دوستان من از دیشب شروع کردم به خوندم فروم البته از صفحه 400, من که هنوز اول راهم و مدارک برای ویزای CR1 روز 28 جون رسیده دست USCIS و نامه اش هم به آدرس آمریکا رسیده, ازدواجم هم توی آنکارا بوده. راستش ما تخمین زدیم کارمون تقریبا 15 ماه طول بکشه, یعنی بیشتر در نظربگیرم که بعدا توی ذوقم نخوره؟
از همه تشکر میکنم که انقدر همه چیز رو دقیق توضیح میدن, من خودم با استفاده از گفته های شما از الان شروع کردم به جمع کردن مدارک اثبات رابطه
امیدوارم همه کارشون زود و راحت و با ویزای یکضرب پایان خوشی داشته باشه.

امیدوارم موفق باشید بهترین حالت در حال حاضر 18 ماه دقت کنید بهترین حالت پس ذهنتون برای مدت بیشتری آماده کنید که لحظه های آخر انتظار اذیتتون نکنه
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، sib 24 ، NAzeez
سلام سلام به همه دوستان
منم از تاريخي كه مدارك تكميلي رو دوباره براي NVC فرستاديم يك ماه گذشت و خبري ازشون نشد. (مدارك رو كامل فرستاده بوديم الكي ازم سوئ پيشينه دبي خواستن). تماس گرفتيم و گفتن خيلي شلوغيم و دو هفته وقت بدين.
خلاصه اولاي كار خيلي خيلي سريع پيش رفت و الان الكي وايساده.

(من 26 سپتامبر 2015 اقدام كردم CR1- سفارت ابوظبي)
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-07-25 ساعت 10:52)NAzeez نوشته:  سلام دوستان من از دیشب شروع کردم به خوندم فروم البته از صفحه 400, من که هنوز اول راهم و مدارک برای ویزای CR1 روز 28 جون رسیده دست USCIS و نامه اش هم به آدرس آمریکا رسیده, ازدواجم هم توی آنکارا بوده. راستش ما تخمین زدیم کارمون تقریبا 15 ماه طول بکشه, یعنی بیشتر در نظربگیرم که بعدا توی ذوقم نخوره؟
از همه تشکر میکنم که انقدر همه چیز رو دقیق توضیح میدن, من خودم با استفاده از گفته های شما از الان شروع کردم به جمع کردن مدارک اثبات رابطه
امیدوارم همه کارشون زود و راحت و با ویزای یکضرب پایان خوشی داشته باشه.
حداقل 20 ماه رو داشته باش تو دهنت بدون احتساب کلیرنس که اون اصلا حساب کتاب نداره خودش ممکنه یکسال طول بکشه اون مال بعد این 20 ماهه که بری مصاحبه رو انجام بدی ممکنه یکضرب همون روز مصاحبه بگیری یا اینکه تا یکسال منتظر بمونی اون اصلا حساب کتاب نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، NAzeez

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان