کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-07-25 ساعت 10:52)NAzeez نوشته:  سلام دوستان من از دیشب شروع کردم به خوندم فروم البته از صفحه 400, من که هنوز اول راهم و مدارک برای ویزای CR1 روز 28 جون رسیده دست USCIS و نامه اش هم به آدرس آمریکا رسیده, ازدواجم هم توی آنکارا بوده. راستش ما تخمین زدیم کارمون تقریبا 15 ماه طول بکشه, یعنی بیشتر در نظربگیرم که بعدا توی ذوقم نخوره؟
از همه تشکر میکنم که انقدر همه چیز رو دقیق توضیح میدن, من خودم با استفاده از گفته های شما از الان شروع کردم به جمع کردن مدارک اثبات رابطه
امیدوارم همه کارشون زود و راحت و با ویزای یکضرب پایان خوشی داشته باشه.

سلام دوست عزيز. سعي كن دوسال رو پيش بيني كني.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow ، قرباني ، NAzeez
(2016-07-19 ساعت 16:37)Hamid_rr نوشته:  درود و سلام بهمگي دوستان مهاجر مهاجرسرا اميدوارم هرجا هستيد ايام بكامتون باشه تناتون سالم و جيباتون پر از پول ..
يه سوال دارم از عزيزايي كه اطلاع دارن داغه داغش خانم عدلي و اسپيلون پر انرژي هستن Smile
رفقاي گلم از زماني كه ويزاي ازدواج با سيتيزن CR1,,IR1 بهت ميدن و ميزنن پاستو خوشكل ميكنن چه مدت وقت داري كه بتوني مهاجرت كني ..مثلا يك ماه بعد از ويزا ..دو ماه سه ماه اصلا محدوديت داره ؟؟ ..
در كنار عزيزانتون روزهاي خوبيرو پيشرو داشته باشيد ..دلتون گرم دوستون دارم ?

سلام آقا حمید , ایشالا که همه چیز براتون به خوبی و خوشی پیش میره Smile ویزاتون رو که گرفتین ۶ ماه فرصت دارین وارد امریکا بشین , و خوب البته بهتره که تا قبل از ۶ ماه این کار رو بکنید که دقیقه ۹۰ به مشکل بر نخورید , مثلا من که ۱۲ آپریل ویزام issued شده , تو پاسم زده بود تا ۵ اکتبر expire میشه ! البته بعد از اینهمه انتظاری که ما ها کشیدیم کی دیگه طاقت داره ۶ ماه صبر کنه ؟ Smile Smile
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني ، Hamid_rr ، mulan1979 ، sib 24 ، shadoow ، Pargosha ، NAzeez
(2016-07-27 ساعت 16:06)inanna نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 16:37)Hamid_rr نوشته:  درود و سلام بهمگي دوستان مهاجر مهاجرسرا اميدوارم هرجا هستيد ايام بكامتون باشه تناتون سالم و جيباتون پر از پول ..
يه سوال دارم از عزيزايي كه اطلاع دارن داغه داغش خانم عدلي و اسپيلون پر انرژي هستن Smile
رفقاي گلم از زماني كه ويزاي ازدواج با سيتيزن CR1,,IR1 بهت ميدن و ميزنن پاستو خوشكل ميكنن چه مدت وقت داري كه بتوني مهاجرت كني ..مثلا يك ماه بعد از ويزا ..دو ماه سه ماه اصلا محدوديت داره ؟؟ ..

سلام آقا حمید , ایشالا که همه چیز براتون به خوبی و خوشی پیش میره  Smile  ویزاتون رو که گرفتین ۶ ماه فرصت دارین وارد آمریکا بشین , و خوب البته بهتره که تا قبل از ۶ ماه این کار رو بکنید که دقیقه ۹۰ به مشکل بر نخورید , مثلا من که ۱۲ آپریل ویزام issued شده , تو پاسم زده بود تا ۵ اکتبر expire میشه !  البته بعد از اینهمه انتظاری که ما ها کشیدیم کی دیگه طاقت داره ۶ ماه صبر کنه ؟  Smile  Smile

درود بر شما نازنين بانو .. تشكر از راهنماييتون ، دقيقا همينطوره احتمالا ويزا بياد اقدام بعدي تدارك برا سفر هستش ? به اميد ويزاي يكضرب برا همه دوستان عزيزم و آرزوي شادكامي و موفقيت شما در كنار همسر گرامي ?❤️
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: قرباني ، armehraboon ، sib 24 ، shadoow ، Pargosha
(2016-07-27 ساعت 16:06)inanna نوشته:  

سلام آقا حمید , ایشالا که همه چیز براتون به خوبی و خوشی پیش میره  Smile  ویزاتون رو که گرفتین ۶ ماه فرصت دارین وارد آمریکا بشین , و خوب البته بهتره که تا قبل از ۶ ماه این کار رو بکنید که دقیقه ۹۰ به مشکل بر نخورید , مثلا من که ۱۲ آپریل ویزام issued شده , تو پاسم زده بود تا ۵ اکتبر expire میشه !  البته بعد از اینهمه انتظاری که ما ها کشیدیم کی دیگه طاقت داره ۶ ماه صبر کنه ؟  Smile  Smile

من شنيدم زمان مديكال هم مهمه. مثلا خود من مديكالم ١٢ جولاي انجام شد، حالا فرض كنين ٢ ماه بعدش كلير بشم، اينطوري من ٤ ماه فرصت دارم وارد آمريكا بشم و اگه مثلا نتونم طي اون مدت مهاجرت كنم، بايد قبل از ورود به آمريكا مديكالم رو دوباره تكرار كنم در آنكارا.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، mulan1979 ، shadoow ، Pargosha
(2016-07-26 ساعت 18:26)NAzeez نوشته:  
(2016-07-26 ساعت 13:04)tabangigs نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 10:52)NAzeez نوشته:  سلام دوستان من از دیشب شروع کردم به خوندم فروم البته از صفحه 400, من که هنوز اول راهم و مدارک برای ویزای CR1 روز 28 جون رسیده دست USCIS و نامه اش هم به آدرس آمریکا رسیده, ازدواجم هم توی آنکارا بوده. راستش ما تخمین زدیم کارمون تقریبا 15 ماه طول بکشه, یعنی بیشتر در نظربگیرم که بعدا توی ذوقم نخوره؟
از همه تشکر میکنم که انقدر همه چیز رو دقیق توضیح میدن, من خودم با استفاده از گفته های شما از الان شروع کردم به جمع کردن مدارک اثبات رابطه
امیدوارم همه کارشون زود و راحت و با ویزای یکضرب پایان خوشی داشته باشه.
حداقل 20 ماه رو داشته باش تو دهنت بدون احتساب کلیرنس که اون اصلا حساب کتاب نداره خودش ممکنه یکسال طول بکشه اون مال بعد این 20 ماهه که بری مصاحبه رو انجام بدی ممکنه یکضرب همون روز مصاحبه بگیری یا اینکه تا یکسال منتظر بمونی اون اصلا حساب کتاب نداره

باشه ممنون خودم رو آماده میکنم. همسر من فارسی بلد نیس و فرومای انگلیسی رو میخوند و طبق اون در نظر میگرفت چون که برای اونها زمان کوتاهتره. الان امضاها رو خوندم دیدم اون 5 ماهی که برای اپررو uscis زدن قشنگ تا 8 ماه هم طول میکشه و همینطور هر مرحله از اونی که گفتن حداقل یه ماه یشتر طول میکشه. پس سعی میکنم توی این یک سال و نیم باقی مونده یه جوری برنامه ریزی کنم که اذیت نشم مرسی

یکی اینکه سفارت انکارا و ابوظبی خودشون شلوغ تر هستن نسبت به سفارتهای دیگه . این ی دلیل .... دلیل بعدی اینه که نسبت به سالهای قبل که شما تو فروم های خارجی یا همینجا مربوط به قبل سال 2014 دیدین درخواست ها و متقاضی ها بیشتر شدن برا همین صف ها و انتظارها طولانی تر شده
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، mulan1979 ، NAzeez ، Pargosha
دوستان سلام
من رسیدم آمریکا
عرض کنم من هرچقدر مصاحبه ام تو آنکارا راحت بود و خیلی بشکن و بالا بنداز
تو فرودگاه 3 ساعت دقیقا 2 ساعت 50 دقیقه از من سئوال جواب کردن و کل زندگیم رو کشیدن بیرون.
من فکر می کردم که همه چیز راحت باشه ولی گویا فرودگاه هم می تونه دردسر ساز باشه.
خلاصه چمدان ها تون رو با احتیاط ببندید و خیلی مراقب باشید.
امیدوارم همه هرچه زودتر برسن
به خصوص بچه های کیلیر که می دونم بشدت در آمپاس هستید و حوصله اتون سر رفته من خودم یکسال انتظار تکمیل پرونده داشتم و از بلاتکلیفی الان امروز فردا ماه دیگه دیوانه شدم خدا به همه نامه رو زودتر برسونه.
از همهء کمک هاتون هم ممنونم
اینجا رو فراموش نمی کنم و سعی می کنم سر بزنم و بازم به دوستای جدید کمکم کنم.
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
(2016-07-29 ساعت 20:37)ep30lon نوشته:  دوستان سلام
من رسیدم آمریکا
تو فرودگاه 3 ساعت دقیقا 2 ساعت 50 دقیقه از من سئوال جواب کردن و کل زندگیم رو کشیدن بیرون.
به خصوص بچه های کیلیر که می دونم بشدت در آمپاس هستید و حوصله اتون سر رفته من خودم یکسال انتظار تکمیل پرونده داشتم و از بلاتکلیفی الان امروز فردا ماه دیگه دیوانه شدم خدا به همه نامه رو زودتر برسونه.

سلام. تبريك ميگم اپسيلون جان. خيلي خوشحالم كه بالاخره از سختي هاي انتظار فارغ شدي و بسلامت به مقصد رسيدي. براي شما و همسرت بهترين آرزوها رو دارم. شاد و خوشبخت باشيد.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، mulan1979 ، عدلی ، piboo ، armehraboon ، Pargosha
سلام دوستان عزيز،مداركى كه براى NVC بايد بفرستيم چه چيزهاى هستند،ممنون ميشم اگر راهنمايى كنيد.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، NAzeez
(2016-07-30 ساعت 16:23)قرباني نوشته:  خدايا Sad
هفت ماه منتظر جواب USCIS هرماه زنگ شون زديم
هر دو ماه شكايت ثبت كرديم
حالا بعد از ٧ماه حضوري رفتيم سراغ شون كه چي شده چرا جواب نميدين ؟!
مامور كه پشت سيستم نشسته ميگه پرونده شما كه بسته اس :-|
بعد از شوك همسرم و ديدم قيافه همسرم كه كم مونده بوده سكته كنه مي گه بزار زنگ بزنم به تكزاس بپرسم آفيسري كه پرونده تون دستشه چي ميگه؟!
بعد از تماس تلفني شماره موبايل همسرمو مي گيره تا بعدا به همسرم زنگ بزنه و نظرشو بگه
بعد همسرم مي پرسه كي زنگ مي زنيد ميگه يا تا پايان وقت اداري امروز يا تا ده روز ديگه :-|

خلاصه دو روز گذشت كه نزدن

من سحر نيستم اگه ديگه دنبال اين جريان برم حالم از اين سيستم و روند پيگيري ويزاشون بد شده ديگه خدا شاهده كم آوردم

دو سال و ده ماه مارو اسير كردن چون يه آفيسر گير داد چرا پرينت نيوردين بعدش اين داستان الكي پيچ خورده

دوستان با اطمينان كامل بهتون مي گم كارشون هيچ قانون خاصي نداره باور كنيد الكي منو اذيت كردن قلب درد گرفتم

خيلي خيلي خيلي زياد ناراحتم ديگه هيچ پيگيري نمي كنم اصلا ديگه جوياي وضعيتم نميشم

دوست عزیز. اینکه دیگه پیگیری نکنید ایده خوبی نیست. اگر شما پیگیری نکرده بودید به شکل حضوری متوجه این جریان نمی شدید. خوشبختانه الان فهمیدید که مشکل چیه و چرا تا حالا ازشون خبری نمیشده. میدونم که خیلی اسون و ساده نیست اما الان خود این مساله باعث شده که فهمیدین پرونده بسته بوده. حتما به همسرتون بگید که پیگیر باشه . حتما انها خودشون هم متوجه میشن که مقصر بودن و سعی می کنن زودتر کارتون رو پیگیری کنن. فقط به همسرتون بگید تا تهش بره و کاری کنید تا پرونده توی جریان بیفته. اگر هم شدنی هست و شرایط همسرتون اجازه میده مدتی بیان ایران و اینجا با هم زندگی کنید تا جریانات بیفته روی غلتک . از دید من الان کاری که باید با جدیت انجام بشه تا شما زودتر به نتیجه برسید پیگیری کردن هست. Don't give up
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، عدلی ، Hamid_rr ، Pegah123 ، sib 24 ، Pargosha
(2016-07-30 ساعت 00:23)Pegah123 نوشته:  سلام دوستان عزيز،مداركى كه براى NVC بايد بفرستيم چه چيزهاى هستند،ممنون ميشم اگر راهنمايى كنيد.

چرا هيچكس جواب منا نداد؟!????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-30 ساعت 23:40)Pegah123 نوشته:  
(2016-07-30 ساعت 00:23)Pegah123 نوشته:  سلام دوستان عزيز،مداركى كه براى NVC بايد بفرستيم چه چيزهاى هستند،ممنون ميشم اگر راهنمايى كنيد.

سلام. علت اینکه جواب ندادم به این دلیله که مطمین نیستم. اما کلا nvcبیشتر تاکیدش رو گرفتن مدارک مربوط به ساپورت مالی هست . هر چند که خودnvcوقتی مدارک به دستش برسه احتمالا ایمیلی میده و یا نامه ای که مدارکی رو که میخواد توش نوشته و تقریبا بعد از ۱ تا ۱.۵ ماه اگر نقص مدرک داشته باشید باز هم ایمیل میکنه و یا نامه میده و ازتون میخواد. این چیزی است که توی ذهن منه اگر دوستان نظر دیگری دارن ممنون میشم بگن. در کل توصیه من به شما و سایر دوستان جدید که عضو میشم اینه که وقت بگذارند و پستهای قبلی بچه ها را بخونن. چون به همه این سوالات در پستهای قبل و یا خیلی قبل جواب داده شده. اکثر دوستانی که میان توی سایت کسانی هستن که این مراحل رو خیلی وقت قبل گذراندن و ممکنه الان حضور ذهن نداشته باشن مثل من و ممکنه اطلاعات غلطی به شما داده بشه. پس خواهش می کنم قبل از طرح سوال حتما به پستهای قبلی یک نگاهی بندازید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، Hamid_rr
(2016-07-31 ساعت 00:11)mulan1979 نوشته:  
(2016-07-30 ساعت 23:40)Pegah123 نوشته:  

سلام. علت اینکه جواب ندادم به این دلیله که مطمین نیستم. اما کلا nvcبیشتر تاکیدش رو گرفتن مدارک مربوط به ساپورت مالی هست . هر چند که خودnvcوقتی مدارک به دستش برسه احتمالا ایمیلی میده و یا نامه ای که مدارکی رو که میخواد توش نوشته و تقریبا بعد از ۱ تا ۱.۵ ماه اگر نقص مدرک داشته باشید باز هم ایمیل میکنه و یا نامه میده و ازتون میخواد. این چیزی است که توی ذهن منه اگر دوستان نظر دیگری دارن ممنون میشم بگن. در کل توصیه من به شما و سایر دوستان جدید که عضو میشم اینه که وقت بگذارند و پستهای قبلی بچه ها را بخونن. چون به همه این سوالات در پستهای قبل و یا خیلی قبل جواب داده شده. اکثر دوستانی که میان توی سایت کسانی هستن که این مراحل رو خیلی وقت قبل گذراندن و ممکنه الان حضور ذهن نداشته باشن مثل من و ممکنه اطلاعات غلطی به شما داده بشه. پس خواهش می کنم قبل از طرح سوال حتما به پستهای قبلی یک نگاهی بندازید. موفق باشید
دوست عزيز از اينكه پاسخ سوالم رو داديد ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
سلام بر همگی‌ عزیزان؛

من از چندین صفحه قبل شروع به خوندن این تاپیک کردم ولی‌ بیشتر پست‌ها درد دل و ابراز همدردی بودند و بدلیل پراکندگی مطالب متاسفانه نتونستم جواب سوالاتم رو پیدا کنم، صفحات قدیمی‌ تر هم آپدیت نیست . Cool به همین دلیل بسیار ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدهند، با این توضیح که مطمئنا شرایط شخصی‌ افراد کاملا تعیین کننده است :

۱- در حال حاضر اخذ ویزای ازدواج و نامزدی بطور متوسط چقدر طول می‌کشد ؟

۲- آیا هنوز هم شرط اثبات دو سال آشنایی زوجین برای ویزای نامزدی وجود دارد ؟

۳- شروط اصلی‌ برای اسپانسر ( چه همسر به عنوان اسپانسر پذیرفته شود چه شخص دیگر ) از جمله میزان درامد در مورد ویزای ازدواج چقدر است؟ آیا شرط داشتن اسپانسر برای ویزای نامزدی هم وجود دارد؟

با تشکر مجدد و آرزوی اخذ سریع ویزا برای منتظران Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr
(2016-07-31 ساعت 01:29)sina35 نوشته:  سلام بر همگی‌ عزیزان؛

من از چندین صفحه قبل شروع به خوندن این تاپیک کردم ولی‌ بیشتر پست‌ها درد دل و ابراز همدردی بودند و بدلیل پراکندگی مطالب متاسفانه نتونستم جواب سوالاتم رو پیدا کنم، صفحات قدیمی‌ تر هم آپدیت نیست . Cool  به همین دلیل بسیار ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدهند، با این توضیح که مطمئنا شرایط شخصی‌ افراد کاملا تعیین کننده است :

۱- در حال حاضر اخذ ویزای ازدواج و نامزدی بطور متوسط چقدر طول می‌کشد ؟

۲- آیا هنوز هم شرط اثبات دو سال آشنایی زوجین برای ویزای نامزدی وجود دارد ؟

۳- شروط اصلی‌ برای اسپانسر ( چه همسر به عنوان اسپانسر پذیرفته شود چه شخص دیگر ) از جمله میزان درامد در مورد ویزای ازدواج چقدر است؟ آیا شرط داشتن اسپانسر برای ویزای نامزدی هم وجود دارد؟

با تشکر مجدد و آرزوی اخذ سریع ویزا برای منتظران  Shy

با سلام به شما
1- ویزی ازدواج دو دسته هست ( ازدواج با گرین کارتی و یا سیتزن) که در حال حاضر حدود دو سال زمان میبره تا روز مصاحبه برسه.
دقت کنید خیلی از دوستان ویزای یک ضرب نمیگیرن و پروندشون چک امنیتی می خوره ( مثل خودم که حدود 10 ماه طول کشید)
و زمان این قضیه اصلا معلوم نیست.
ویزای نامزدی سریعتر هست ولی من شخصا زیاد اطلاعی ندارم چقدر زمان میبره. فکر کنم حدود شش ماه.
توی تاپیک ویزای نامزدی مراجعه کنید قطعا اطلاعات مفید تری پیدا میکنید.

2- بعید میدونم همچین موردی مطرح باشه گرچه باید صحت ویزای نامزدی اثبات باشه ولی چیزی در مرود اینکه دو سال یا بیشتر باید باشه رو مطمئن نیستم.

3- باید میزان درامد فعال ( حقوق سالیانه) حداقل 125 درصد بالای خط فقر اعلام شده باشه . که البته تجربه نشون داده
توی این عدد خیلی سخت گیر هستند و باید بیش از این هم باشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، sina35 ، shadoow ، Hamid_rr ، Pargosha
(2016-07-29 ساعت 20:37)ep30lon نوشته:  دوستان سلام
من رسیدم آمریکا

سلام. خيلي خوشحالم كه شما به سلامتي به امريكا و كنار همسرتون رسيدين. فقط كمي نگران شدم كه يعني باز يه مرحله سخت و بزرگ بعد از ويزا هم پيش رو داريم؟ يعني تو فرودگاه چه سوالاتي كردن؟ به چه نتيجه اي ميخواستن برسن؟ اختياراتشون تا چه حديه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow ، mulan1979 ، Hamid_rr ، صبا فرزاد ، analh ، Pargosha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان