کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام
دوستان يه سوال
براي پرينت چت ها از وايبر و تلگرام و اينا، من كافيه اينارو PDF كنم و چند تا توي يه صفحه پرينت كنم كه حجمشون معلوم باشه يا بايد به اندازه اي باشن كه قابل خوندن باشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Hamid_rr
(2016-10-01 ساعت 20:43)عدلی نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 08:28)aniitaa نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 03:00)عدلی نوشته:  سلام دوستان
امیدوارم دوستانی که آمدن روزگار خوبی داشته باشن
و آنهایی که منتظرن هم زودتر کارشون انجام بشه  
من 2 سپتامبر آمدم و چن روز بعد فرم درخواست سوشال رو دادم که 8 روزه آمد و الان منتظرگرین کارتم دوستانی که قبلا آمدن یه آمار کوچیک بدن چن روزه گرین کارت شون آمده برخی میگن 4 هفته میاد توی اون سایت شون فقط نوشته کی پول گرفتن و اینکه تا 4 دسامبر میاد ولی میدونم زودتر برای همه آمده اگر دوستان گرین کارتشون آمده حدود زمان انتشار رو لطف کنن سپاسگذار
سلام دوستان

سلام خانوم عدلی

همسر من اول آگست اومده و هنوز گرین کارتش نیومده. ما پرداخت رو سه هفته قبل اومدنش انجام دادیم. نمیدونم چرا نمیاد. ما هم نگران هستیم. مال Innanaی عزیز یک ماهه اومده بود اگر درست یادم باشه.
اپسیلون جان مال شما اومد؟

سلام دوستان
در سایتی که معرفی کردین شماره قبض پرداخت رو وارد میکنم از دیروز مینویسه که از 29 سپتامبر پروسه کار شما رو انجام میدن کسی میدونه بعد از این پیام آمدن گرین کارت چقدر طول میکشه ؟
منتظرم

سلام
یعنی پیغامی که براتون میومد عوض شده؟
برای من این پیام میاد:
On mm/dd/yyyy, we received your USCIS Immigrant fee payment for your Permanent Resident Card related to your immigrant visa. We will be processing the request for production of your Permanent Resident Card. If you do not receive your Permanent Resident Card by mm/dd/yyyy, please contact Customer Service at https://egov.uscis.gov/cris/contactus. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

مال‌من هنوز عوض نشده. میشه پیامی که براتون میاد رو بذارید اینجا؟
CR1 --> IR1
تاریخ ارسال مدارک: Sep 2014
سرویس سنتر: نبراسکا
تاریخ اپروو: Feb 2015
کیس نامبر: Apr 2015
کیس کامپلیت: Jan 2016
نامه مصاحبه: اوایل May 2016
مصاحبه آنکارا: اواخر Jun 2016
ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-02 ساعت 11:15)پري57 نوشته:  سلام
دوستان يه سوال
براي پرينت چت ها از وايبر و تلگرام و اينا، من كافيه اينارو PDF كنم و چند تا توي يه صفحه پرينت كنم كه حجمشون معلوم باشه يا بايد به اندازه اي باشن كه قابل خوندن باشن؟

سلام میتوانید هر 6 صفحه رو داخل یک صفحه بگذارید به شکل 3 در 2 .. ضمنا سعی کنید برای تاریخهای متفاوت رو پرینت بگیرید. نه الزاما همه را از اول تا اخرش. مثلا هر 3 هفته یکبار چند صفحه اش رو پرینت بگیرید. شاید تا 50 صفحه پرینت از زمانهای مختلف کفایت کنه. البته این نظر منه.
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، Hamid_rr
سلام  به همه دوستان عزیز
لطفا در مورد نحوه پرداخت هزینه 420$ برای فرم I-130 من رو راهنمایی کنید.
دوستانی که این هزینه رو پرداخت کردن چه جوری این کار رو انجام دادن؟
من از طریق Western Union میخوام انجام بدم ولی اطلاعات لازم مثل آدرس US Department of Homeland Security رو برای صدور حواله Money Order می خواد که من ندارم.
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ببخشين ازم خبري نيس
گاهي ميام مي نويسم و لايك مي كنم
و الانم بگم بنده در ٢٧٣ روز انتظار جواب USCIS هستم
و امروزم خودم يه نامه به اداره تكزاس فرستادم كه تاريخ ازدواجمم اشتباه زدم
و اميدوارم كه اين رو جدي نگيرن و جواب بدن

با آرزوي عالي ترين ها در مراسم امام حسين
براي همه منتظران ويزا اميدوارم سعادت بودن در ايام محرم امسال باعث شه
خداوند به خاطر امام حسينم شده جواب مون رو بده
من سومين محرم بعد از ازدواجم رو مي گذرونم
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی ، mulan1979 ، armehraboon ، Hamid_rr ، sib 24
(2016-10-02 ساعت 11:22)aniitaa نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 20:43)عدلی نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 08:28)aniitaa نوشته:  سلام دوستان

سلام خانوم عدلی

همسر من اول آگست اومده و هنوز گرین کارتش نیومده. ما پرداخت رو سه هفته قبل اومدنش انجام دادیم. نمیدونم چرا نمیاد. ما هم نگران هستیم. مال Innanaی عزیز یک ماهه اومده بود اگر درست یادم باشه.

سلام دوستان
در سایتی که معرفی کردین شماره قبض پرداخت رو وارد میکنم از دیروز مینویسه که از 29 سپتامبر پروسه کار شما رو انجام میدن کسی میدونه بعد از این پیام آمدن گرین کارت چقدر طول میکشه ؟
منتظرم

سلام
یعنی پیغامی که براتون میومد عوض شده؟
برای من این پیام میاد:
On mm/dd/yyyy, we received your USCIS Immigrant fee payment for your Permanent Resident Card related to your immigrant visa. We will be processing the request for production of your Permanent Resident Card. If you do not receive your Permanent Resident Card by mm/dd/yyyy,  please contact Customer Service at https://egov.uscis.gov/cris/contactus. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

مال‌من هنوز عوض نشده. میشه پیامی که براتون میاد رو بذارید اینجا؟
سلام
دوست عزیز متنی که ارسال کردین رو من تا 3 روز پیش داشتم حالا پیام عوض شده و میگه از 29 سپتامبر کیس شما رو برای کارت شروع کردیم میخواهیم کارت رو ارسال کنیم طبق شماره فیش پرداختی ....
اگر حرکت کردین آدرس جدید رو بدین احتمالا باید آدرسی که در فرودگاه دادیم ملاک عمل باشه .حالا منتظرم
خبری شد فورا اطلاع میدم
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
@عدلی@
مرسی دوست عزیزم
خیلی عجیبه که مال ما انقدر طولانی شده. چون ما اواخر جولای وارد شدیم. نمیدونم چرا هیچ تغییری نمیکنه.
آفیسر فرودگاه ما که یک کلمه نه حرف زد نه چیزی پرسید فقط اثر انگشت و عکس.
حتما هر خبری شد لطفا به من اطلاع بدید‌. ممنونم
CR1 --> IR1
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی
سلام به دوستای گل
یه سوال
مااوایل راهیم کیسمون I130 ( شوهر گرین کارتی )مدارک رو خرداد ماه فرستادیم و approve اش اومد چندماه پیش
دیروز یه نامه اومد که من خیلی نگران شدم(اینم بگم که همه مکاتباتشون از طریق نامه و پسته) از NVC اومده یه کیس نامبر داره که 3 حرف اولش YRV که من سوال کردم گفتن سفارتت شده ارمنستان که تو اون نوشته هرماه برین سایت بولتن ویزا رو چک کنین
میشه یه توضیحی بدین جریان چیه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 12:02)sheryzee نوشته:  سلام به دوستای گل
یه سوال
مااوایل راهیم کیسمون I130  ( شوهر گرین کارتی )مدارک رو خرداد ماه فرستادیم و approve اش اومد چندماه پیش
دیروز یه نامه اومد که من خیلی نگران شدم(اینم بگم که همه مکاتباتشون از طریق نامه و پسته) از NVC اومده یه کیس نامبر داره که 3 حرف اولش YRV که من سوال کردم گفتن سفارتت شده ارمنستان که تو اون نوشته هرماه برین سایت بولتن ویزا رو چک کنین
سلام به شما
خوب درسته سفارت شما ایروان هست.
شما تاریخ priority date کی هست؟

حالا چرا نگران شدید؟
همه چیز طبق روال جلو رفته!
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، sheryzee
(2016-10-03 ساعت 08:42)NAzeez نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 03:19)قرباني نوشته:  دوستان سلام
ببخشين ازم خبري نيس
گاهي ميام مي نويسم و لايك مي كنم
و الانم بگم بنده در ٢٧٣ روز انتظار جواب USCIS هستم
و امروزم خودم يه نامه به اداره تكزاس فرستادم كه تاريخ ازدواجمم اشتباه زدم
و اميدوارم كه اين رو جدي نگيرن و جواب بدن

با آرزوي عالي ترين ها در مراسم امام حسين
براي همه منتظران ويزا اميدوارم سعادت بودن در ايام محرم امسال باعث شه
خداوند به خاطر امام حسينم شده جواب مون رو بده
من سومين محرم بعد از ازدواجم رو مي گذرونم

سلام خانم قربانی عزیز, امیدوارم مشکلتون به زودی حل بشه. راستش با اینکه من هیچ وقت با شما به طور مستقیم صحبت نکردم ولی خیلی به شما و کیستون فکر میکردم. همین دیروز توی سایت visajourney یه کیسی دیدم که خیلی کارشون طولانی شده بود یعنی از سال 2008 که برای ویزای نامزدی اقدام کردن و ریجکت شدن و سال 2009 باز برای ویزای ازدواج اقدام کردن و سال 2011 ریجکت شدن و دقیقا علت ریجکتشونم این بود که با وجود یه عالمه عکس و بلیت سفر و چت آفیسر فکر کرده بوده که این ازدواج واقعی نیست, دوباره اقدام کردن و توی uscis مدت 19 ماه منتظر موندن ولی بالاخره سال 2015 ویزاشون رو گرفتن و الان هم اونجا مشغول به کارن
میدونم که انتظار خیلی سخته ولی وقتی من اون کیس رو دیدم مطمئن شدم که کار شما هم دیر یا زود درست میشه, امیدوارم زمان براتون خیلی راحتتر بگذره دوست عزیز. این روزای سخت میگذره, به این فکر کنید که هر روزی که میگذره به رفتن نزدیک میشید. انشاالله هر چه زودتر خبر خوب بشنوید
---------
سلام
ممنون از اينكه بهم گفتين يه جورايي آرومم كرد
اما متاسفانه من نمي تونم چندين سال ديگه به جزء اين سه سال صبر كنم
بنا به يه سر مشكلات شخصي و خانوادگي
اما بازم شنيدن داستان اون كيس طولاني مدت آرومم كرد كه خيلياي ديگه هم هستن
ممنونم
اميدوارم هميشه موفق و دلشاد باشين
و براي خودمم اميدوارم هرچي صلاحمه و باعث آرامشمه زودتر اتفاق بيفته تا از بلاتكليفي بيرون بيام

با آرزوي عالي ترين ها براي همه مون
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، sib 24 ، armehraboon ، mulan1979
(2016-09-30 ساعت 08:28)aniitaa نوشته:  
(2016-09-25 ساعت 03:00)عدلی نوشته:  

سلام خانوم عدلی

دوست عزیز هنوز دیر نشده.اگه تا ماه آینده نیامد به نزدیکترین اداره مهاجرت رجوع کنید البته با وقت قبلی
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، aniitaa
(2016-10-01 ساعت 01:08)pouya_1631 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
چند تا سوال داشتم امیدوارم جای درست باشه،اینجا دیدم فعال تره نسبت به صفحه ازدواج با کسی که گرین کارت داره!نامزد بنده برنده لاتاری 2015 و گرین کارت داره و یک سال هست اونجاس و مشغول تحصیل،هنوز ما عقد رسمی نکردیم ایشالا تا چند ماه دیگه رسمی میشه.یکم پیج هارو خوندم واسه اینکه سوال تکراری نپرسم
1_آیا ما میتونیم قبل ازدواج رسمی فرم هارو ارسال کنیم واسه به جریان افتادن پروسه که کمی کارهامون جلو بیوفته؟
2_ایا ثبت نام بنده واسه لاتاری 2018 کاره اشتباهی هست یا درست؟چون دو پروسه همزمان شاید اتفاق بیوفته و آیا تاثیری روی هم دارن؟این سوال واسم مهمه یه سری دوستان میگن نکنم چون اگه مشکلی پیش بیاد مثل کیس نامبر بالا یا رد شدن بعدا دیگه ویزای ازدواج سخت میشه...
3_اگه لطف کنین و لینک صفحه های بدرد بخور توی این همه سوال و پاسخ واسه اطلاع بیشتر بگذارید ممنون میشه بنده ابتدای راه هستم...

1) خیر
2) درست
3) امضای من و این صفحات , https://www.mohajersara.org/forum/thread-1051.html , https://www.mohajersara.org/forum/thread-2833.html , https://www.mohajersara.org/forum/thread-5622.html, https://www.mohajersara.org/forum/thread-2914.html ,
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، pouya_1631
(2016-10-04 ساعت 00:59)قرباني نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 08:42)NAzeez نوشته:  [quote='قرباني' pid='726148' dateline='1475448561']
---------

اما متاسفانه من نمي تونم چندين سال ديگه به جزء اين سه سال صبر كنم
بنا به يه سر مشكلات شخصي و خانوادگي
اما بازم شنيدن داستان اون كيس طولاني مدت آرومم كرد كه خيلياي ديگه هم هستن
ممنونم
اميدوارم هميشه موفق و دلشاد باشين
و براي خودمم اميدوارم هرچي صلاحمه و باعث آرامشمه زودتر اتفاق بيفته تا از بلاتكليفي بيرون بيام

با آرزوي عالي ترين ها براي همه مون

نگران نباش دوست عزیز همه ما این دوران سخت را سپری کردیم میدونم سخته ارزوی صبر برای همه شما منتظران دارم
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، NAzeez ، mulan1979 ، قرباني
(2016-10-04 ساعت 07:22)sib 24 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 08:28)aniitaa نوشته:  سلام خانوم عدلی

دوست عزیز هنوز دیر نشده.اگه تا ماه آینده نیامد به نزدیکترین اداره مهاجرت رجوع کنید البته با وقت قبلی

ممنونم سیب عزیز.
من یک عالمه از اطلاعاتم رو مدیون شما هستم و واقعا همیشه ممنونتم.
مال همسر شما چند‌وقته اومد؟ تاحالا‌شنیدین‌برای کسی‌نیاد؟ دلیلش چی بوده؟
متاسفانه شهر ما دفتر USCIS نداره، امیدوارم بیاد و کار به اونجاها نرسه.
بازم ممنون از لطفت.
CR1 --> IR1
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sib 24
(2016-10-03 ساعت 20:30)armehraboon نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 12:02)sheryzee نوشته:  سلام به دوستای گل
یه سوال
مااوایل راهیم کیسمون I130  ( شوهر گرین کارتی )مدارک رو خرداد ماه فرستادیم و approve اش اومد چندماه پیش
سلام به شما
خوب درسته سفارت شما ایروان هست.
شما تاریخ priority date کی هست؟

حالا چرا نگران شدید؟
همه چیز طبق روال جلو رفته!

ممنون از جوابتون
تاریخش 2 june هستش(2016)
پس الان من نباید کاری بکنم؟تو این مرحله موندن چقدر زمان می بره؟؟
و اینکه من هیچی از سایت بولتن ویزا سر در نیاوردم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان