کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-12-12 ساعت 12:11)قرباني نوشته:  دوستان سلام
من گاهي ميام از شرايط و وصف حالم اينجا مي نويسم كه اگه روزي روزگاري خدايي نكرده يه كيس ازدواج cr1 تو مصاحبه اش ريفيوز شد
به هر دليلي با مراحل بعد از ريفيوز آشنا باشه
همون طور كه خيلي هاتون مي دونيد
از امضاي منم مشخص هست
من با همسرم كه سيتي زن هست كيس cr1 من رو اكتبر ٢٠١٣ شروع كرديم
و ژانويه ٢٠١٥ بنا به تقدير الهي بنده تو مصاحبه ارمنستانم ريفيوز شدم و علت اثبات رابطه بود
بگذريم از اينكه عكس عقد و عروسي ما با ٣٠٠ تا مهمون كفايت نكرد و آفيسر محترم كيس من رو فرستاد آ م ري ك ا
اما مراحل بعد كيس ميره nvc بعد ميره uscic  بعد اداره uscic تصميم ميگيره
كيس را noir كنه بفرسته سفارت !!! يا اينكه وارد پروسه ريوي مجدد كننه!!!
اگه بره براي ريوي مجدد همان مراحل uscic و انتظارش تكرار ميشه
تا اينكه بعد از اپرو ميره nvc و بعد از اونجا هم ميره سفارت
بازم با سفارت كه تصميم بگيره كه مصاحبه كنه يا فقط با تمديد مديكال بدون مصاحبه ويزا صادر كنه

اينم يادتون باشه من و همسرم رو كيس مون دو تا وكيل كار كرد كه هيچ كدومشون نهايتأ اندازه خودم موفق نبود
خودم بودم كه پيگيري هامو ادامه دادم
تماس تلفني - ايميل - وقت ملاقات با دفترهاي uscic تو محله همسرم - تماس با سناتور و ...
در كل پروسه بايد صبور باشين و به اعصابتون مسلط من خيلي وقتا بهم فشار اومد و خيلي گريه كردم اما نهايتأ باز به خدا دل دادم
الانم بنده در مرحله nvc هستم كه نمي دونم كيسم به سفارت رسيده يا نه الان براتون توضيح ميدم چرا...
ما همش از ٢٠ اكتبر كه من اپرو مجدد شدم مثل مرحله قبل مصاحبه منتظر دريافت نامه و كيس نامبر از اداره محترم nvc بوديم
كه ديديم خبري نيس تا اينكه بنده باز دست به كار شدم چندين بار با nvc تماس گرفتيم كه بالاخره بار ٤-٥ بود كه گفتن
ما به شما تو اين مرحله كه كيس reaffirmed ميشه برامون نامه نميديم كيس نامبرتون هم همون قبلي هست تو اداره ما هم هيچ مراحلي ندارين
و كيس تون رو پست مي كنيم برا سفارت حالا اينكه پست كردن يا نكردن رو نمي دونم
اينم بهتون بگما يكي از ايميل هايي كه من به nvc زده بودم رو جواب دادن و اطلاعات سه سال پيشم رو دادن و اين شد كه من فهميدم
به اونايي كه تلفن و ايميل جواب ميدن نميشه اعتماد كرد هرموقع پيگير ميشين بخواين كه با سوپروايزر صحبت كنيد
به سفارت هم ايميل زدم كه ديدم تو سايت سيس به خاطر ايميلم به سفارت آپديت خوردم اما هنوز اون گزينه زشت refused استاتوس كيسم هست
--------------------------------------------
مرحله بعدي كه سفارت چه تصميمي ميگيره رو بهتون اطلاع ميدم
دوستان من راه سختي رو گذروندم كه هنوز تموم نشده
روزاي تلخي كه فقط خودمو خدا مي فهميم چي ميگم
من حس و حال همه مهاجران رو درك مي كنم
من تو انتظارم به لطف الهي بعد از نااميدي به خدا رسيدم و درك و شعورم نسبت به زندگي و آدما تغيير كرد
صبور تر شدم و فهميدم تو زندگي هيچي بالاتر از مهربان بودن و با گذشت بودن و درست زندگي كردن نيست
روزاي سختم منو ياد كسايي انداخت كه سختي ها و مشكلات شون راه حلي نداره ولي براي ما داره
فقط كافي صبور باشيم و به خدا اعتماد كنيم
نمي دونم چي در انتظارمه اما خوب مي دونم كه خداوند براي همه مون بهترين ها رو مي خواد
و فقط كافي كه با سنگ ريزه هايي كه تو مسيرمون هست به دنبال حكمت الهي باشيم
من امروز فهميدم كه اگه دو يا سه سال پيش مي رفتم آ م ر ي ك ا ممكن بود انقدر قوي و با گذشت نباشم
امروز كمتر قضاوت مي كنم و بيشت مي بخشم چون سختي ها از من سحري متفاوت ساخت

درود بر شما دوست عزیز

که با وجود مشکلات زیاد باز هم ادامه دادید و تسلیم نشدید..
قطعا که نتیجه تلاش مداومتون رو با موفقیت هایی که در اینده نزدیک بدست میارید خواهید دید...

خوشحالم که وضعیت امیدوار کننده ای داره پرونده شما و
امید به اینکه به زودی به نایج دلخواهتون برسید...

سپاس از راهنمایی شما و اینکه سعی می کنید استوار و محکم باشید ...

پاینده باشید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: bargak ، قرباني ، mulan1979 ، inanna ، عدلی
با سلام خدمت دوستان عزیز
همسرم سیتیزنه و اپریل 2014 اقدام برای گرفتن ویزای ازدواجی کردیم بعد هز مشکلات و استرسهای زیاد ماه قبل اپرو شدم و منتظر ایمیل nvc هستم دوستان من فرزند نه ساله از ازدواج قبلی دارم و زمانيكه که میخواستیم مدارکمون را فایل کنیم اسم فرزندم هم زیر مجموعه خودم ذکر کردیم یه سوال داشتم و اینکه در موقع مصاحبه و گرفتن ویزا به فرزندم هم ویزا میدن ? مشکلی پیش نمیاد? ما هزینه جداگانه ای برای فرزندم پرداخت نکردیم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی استرس گرفتم ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-18 ساعت 01:10)Ak.sa نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
همسرم سیتیزنه و اپریل 2014 اقدام برای گرفتن ویزای ازدواجی کردیم بعد هز مشکلات و استرسهای زیاد ماه قبل اپرو شدم و منتظر ایمیل nvc هستم دوستان من فرزند نه ساله از ازدواج قبلی دارم و زمانيكه که میخواستیم مدارکمون را فایل کنیم اسم فرزندم هم زیر مجموعه خودم ذکر کردیم یه سوال داشتم و اینکه در موقع مصاحبه و گرفتن ویزا به فرزندم هم ویزا میدن ? مشکلی پیش نمیاد? ما هزینه جداگانه ای برای فرزندم پرداخت نکردیم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی استرس گرفتم ممنونم

درود ..
اصلا جاي نگراني نيست شما از لحاظ قانوني سرپرشتي فرزندتون رو داريد .. كيس نامبري كه براي شما بزودي صادر خواهد شد با صفر يك براي خودتون و صفر دو براي فرزندتون تعريف شده منتظر مراحل بعدي مثل تعيين سفارتتون و بعد پرداختهاتون اسپانسر و داستانهاي ان وي سي باشيد كه حدودا خوب پيش بره كارا ٦ تا ٩ ماه وقت خواهد برد و در آخر وقت سفارت و به اميد خدا ويزاي يكضرب .. فرزندتون رو هم بايد برا مصاحبه در كنارتون داشته باشيد ..
شخصا يكي دو خانواده رو ميشناسم به اتفاق بچهاي زير ٢١ سال ويزا گرفتن و رفتن بسلامت ..
موفقيت هميشه بعد از صبوري حاصل ميشه .. صبور باشيد و مثبت ..در پناه خدا Rolleyes
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: tamoko89 ، armehraboon ، Ak.sa ، عدلی
(2016-11-12 ساعت 15:29)Hamid_rr نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 15:04)armehraboon نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 15:00)Hamid_rr نوشته:  با سلام

اگه مدارک اسپانسر شما(مدارک مالیاتی ) کامل باشه صد در صد اوکی هست.
فقط اسپانسر شما مخارج چند نفر رو داره میده ؟ و ایا قبلا اسپانسر شخص دیگه ای هم بودند؟

سلام
مدارك خودش و همسرش رو كامل فرستاده برام اسپانسر .. فكر ميكنم بوده ..
در ارتباط با خرج فقط خودش و خانوادش احتمالا ،،
يه سوال ديگه همسر اسپانسر سرهنگ هست اين برام درد سر نميشه ؟ مثلا اف بي بخوره به كيسم ؟

(2016-12-20 ساعت 03:22)Hamid_rr نوشته:  

درود ..
اصلا جاي نگراني نيست شما از لحاظ قانوني سرپرشتي فرزندتون رو داريد .. كيس نامبري كه براي شما بزودي صادر خواهد شد با صفر يك براي خودتون و صفر دو براي فرزندتون تعريف شده منتظر مراحل بعدي مثل تعيين سفارتتون و بعد پرداختهاتون اسپانسر و داستانهاي ان وي سي باشيد كه حدودا خوب پيش بره كارا ٦ تا ٩ ماه وقت خواهد برد و در آخر وقت سفارت و به اميد خدا ويزاي يكضرب .. فرزندتون رو هم بايد برا مصاحبه در كنارتون داشته باشيد ..
شخصا يكي دو خانواده رو ميشناسم به اتفاق بچهاي زير ٢١ سال ويزا گرفتن و رفتن بسلامت ..
موفقيت هميشه بعد از صبوري حاصل ميشه .. صبور باشيد و مثبت ..در پناه خدا  Rolleyes
ممنون از راهنماییتون .استرسم کمتر شد به امید اینکه همه دوستان این مهاجرت پر استرسشون به خوبی به پایان برسه و من برایدهمه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، armehraboon
باسلام . از دوستان کسی اطلاع داره که NVC در ایام سال نو میلادی و کریسمس تعطیل است یا خیر؟ اگر تعطیل هستند چند روز و از چه تاریخی؟ ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-12-21 ساعت 19:17)p.nsz نوشته:  باسلام . از دوستان کسی اطلاع داره که NVC  در ایام سال نو میلادی و کریسمس تعطیل است یا خیر؟ اگر تعطیل هستند چند روز و از چه تاریخی؟ ممنون.

سلام دوست عزیز Smile کریسمس امسال که تو تعطیلات آخر هفته هست ,محل کار همسر من دو شنبه رو تعطیل کرده براشون , نمیدونم ادارات دولتی دیگه هم این کار رو انجام بدن یا نه ! سال نو هم معمولا همون یک روز تعطیله , بعضی ها شب سال نو رو هم نصف روز فقط کار میکنند , NVC رو نمیدونم به چه شکل عمل میکنه , ولی یادمه پارسال که ماها منتظر وقت مصاحبه بودیم ,29th ,30th ,درواقع ,۲ سه روز آخر سال , چند تا از دوستان ایمیل مصاحبه شون رو دریافت کردن .
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، p.nsz ، Hamid_rr
(2016-12-21 ساعت 22:54)inanna نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 19:17)p.nsz نوشته:  باسلام . از دوستان کسی اطلاع داره که NVC  در ایام سال نو میلادی و کریسمس تعطیل است یا خیر؟ اگر تعطیل هستند چند روز و از چه تاریخی؟ ممنون.

سلام دوست عزیز   Smile  کریسمس امسال که تو تعطیلات آخر هفته هست ,محل کار همسر من دو  شنبه رو تعطیل کرده براشون , نمیدونم ادارات دولتی دیگه هم این کار رو انجام بدن یا نه !  سال نو هم معمولا همون یک روز  تعطیله , بعضی ها شب سال نو رو هم نصف روز فقط کار میکنند , NVC رو نمیدونم به چه شکل عمل میکنه , ولی یادمه پارسال که ماها منتظر وقت مصاحبه بودیم ,29th ,30th ,درواقع ,۲ سه روز آخر سال , چند تا از دوستان ایمیل مصاحبه شون رو دریافت کردن  .

ممنون از توضیحتون. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی

درود ..
موفقيت هميشه بعد از صبوري حاصل ميشه .. صبور باشيد و مثبت ..در پناه خدا  Rolleyes

دوست عزیز شما که گفتید مشکلی پیش نمیاد ولی چند روز قبل کیس نامیر و اینویس نامبرمون اومد ولی برای فرزندم نیومده ??? زنگ زدیم NVc گفتند اسم فرزندتون زیر مجوعه هست ولی چون جداگانه فایل نکردید براش کیس نامبر نیومده دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید من الان چکار میتونم کنم نمیدونستیم باید جداگانه براش فایل کنیم فکردیم به فرزندم هم با من ویزا میدن خواهش میکنم کمکم کنید حالا چی میشه من بچمو باید چکار کنم ????????????
پاسخ
تشکر کنندگان:

درود ..

دوست عزیز شما که گفتید مشکلی پیش نمیاد ولی چند روز قبل کیس نامیر و اینویس نامبرمون اومد ولی برای فرزندم نیومده ??? زنگ زدیم NVc گفتند اسم فرزندتون زیر مجوعه هست ولی چون جداگانه فایل نکردید براش کیس نامبر نیومده دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید من الان چکار میتونم کنم نمیدونستیم باید جداگانه براش فایل کنیم فکردیم به فرزندم هم با من ویزا میدن خواهش میکنم کمکم کنید حالا چی میشه من بچمو باید چکار کنم ????????????
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr
(2016-12-23 ساعت 18:11)Ak.sa نوشته:  

درود ..

درود برشما ..
در هر حال اسم فرزندتون زير مجموعه شما هستش و معمولا قانون ايالات متحده اجازه نميده خانوادهارو از هم جدا كنن .. بازم ميگم جاي نگراني نيست ولي براي خاطر جمعي كامل ميتونيد با آقاي طاهر كاملي مشورت كنيد و راهكار قانوني دريافت كنيد .. به اميد موفقيت همه اعضاي مهاجرسرا Rolleyes At
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-12-23 ساعت 22:15)Hamid_rr نوشته:  
(2016-12-23 ساعت 18:11)Ak.sa نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 03:22)Hamid_rr نوشته:  درود ..

درود برشما ..
در هر حال اسم فرزندتون زير مجموعه شما هستش و معمولا قانون ايالات متحده اجازه نميده خانوادهارو از هم جدا كنن .. بازم ميگم جاي نگراني نيست ولي براي خاطر جمعي كامل ميتونيد با آقاي طاهر كاملي مشورت كنيد و راهكار قانوني دريافت كنيد .. به اميد موفقيت همه اعضاي مهاجرسرا  Rolleyes  At

ممنون از راهنماییتون ولی من به طاهر کاملی تماس گرفتم ولی جواب کاملی بم من نداد?????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-24 ساعت 13:28)Ak.sa نوشته:  
(2016-12-23 ساعت 22:15)Hamid_rr نوشته:  
(2016-12-23 ساعت 18:11)Ak.sa نوشته:  دوست عزیز شما که گفتید مشکلی پیش نمیاد ولی چند روز قبل کیس نامیر و اینویس نامبرمون اومد ولی برای فرزندم نیومده ??? زنگ زدیم NVc گفتند اسم فرزندتون زیر مجوعه هست ولی چون جداگانه فایل نکردید براش کیس نامبر نیومده دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید من الان چکار میتونم کنم نمیدونستیم باید جداگانه براش فایل کنیم فکردیم به فرزندم هم با من ویزا میدن خواهش میکنم کمکم کنید حالا چی میشه من بچمو باید چکار کنم ????????????

درود برشما ..
در هر حال اسم فرزندتون زير مجموعه شما هستش و معمولا قانون ايالات متحده اجازه نميده خانوادهارو از هم جدا كنن .. بازم ميگم جاي نگراني نيست ولي براي خاطر جمعي كامل ميتونيد با آقاي طاهر كاملي مشورت كنيد و راهكار قانوني دريافت كنيد .. به اميد موفقيت همه اعضاي مهاجرسرا  Rolleyes  At

ممنون از راهنماییتون ولی من به طاهر کاملی تماس گرفتم ولی جواب کاملی بم من نداد?????
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یک خبر مهم
از تاریخ بیست وسه دسامبر 2016(سه روز قبل ) شرط دوام ازدواج رو برای تبدیل گرین کارت دو ساله ازدواجی به ده ساله رو برداشتن و وگرین کارتهای دو ساله ازدواجی کلا فرمشون جدا شده I-751 و آيتم طلاق و یا رفتار خشونت امیز یا تحقیر همسر( abuse ) رو اضافه کردن !
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، victor2017
(2016-12-26 ساعت 17:01)bard_j نوشته:  دوستان یک خبر مهم
از تاریخ بیست وسه دسامبر 2016(سه روز قبل ) شرط دوام ازدواج رو برای تبدیل گرین کارت دو ساله ازدواجی به ده ساله رو برداشتن و وگرین کارتهای دو ساله ازدواجی کلا فرمشون جدا شده I-751 و آيتم طلاق و یا رفتار خشونت امیز یا تحقیر همسر( abuse ) رو اضافه کردن !
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید؟ یکم گیج شدم! یا منبع هم بگید ممنون میشم.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-26 ساعت 17:31)tamoko89 نوشته:  
(2016-12-26 ساعت 17:01)bard_j نوشته:  دوستان یک خبر مهم
از تاریخ بیست وسه دسامبر 2016(سه روز قبل ) شرط دوام ازدواج رو برای تبدیل گرین کارت دو ساله ازدواجی  به ده ساله رو برداشتن و وگرین کارتهای دو ساله ازدواجی کلا فرمشون جدا شده I-751 و آيتم طلاق و یا رفتار خشونت امیز  یا تحقیر همسر( abuse ) رو اضافه کردن !
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید؟ یکم گیج شدم! یا منبع هم بگید ممنون میشم.
طبق روال قبل وقتی با ازدواج گرین کارت میدادن دو ساله کاندیشنال هست و بعد از دو سال می بایست فرم i90 رو پر میکردید برای دریافت گرین کارت ده ساله و طی دو سال نمیبایست از همسرتون جدا شده باشید الان گرین های ازدواجی باید بعد دو سال فرم i751 رو پر کنند و در صورت طلاق هم میتونن اقدام کنن برای دریافت گرین کارت ده ساله . طلاق یا abuse هم اضافه شده به اپشنهای این فرم . میتونین از سایت uscis فرم های i90 و i751 رو ببینید . فرم 751 از بیست و سه دسامبر 2016 رو سایت امده
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، mulan1979 ، Hamid_rr ، maryam1983

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان