کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام دوستان
من ویزای k1 هستم و امروز نامزدم در اداره ایمیگریشن مصاحبه داره، تقاضای عکس دو نفره کرده اند، نداریم عکس دو نفره.
به نظر شما ما باید چی بگیم؟
آخه تا حالا بلیت هواپیما که به کشور من پرواز داشته را ارائه داده بودیم و قبول کرده بودند.
ولی یکدفعه این گیر را داده اند.
وقت نبود توی این چند روز وکیل پیدا کنیم.
شنیدم اگر بخاطر مذهبی مثلا باشه قبول می کنند. ولی مشکل این هست که ما بلیط هواپیما ارائه کرده ایم.
ممکنه بگن؛ چطور هست که دیدار داشته اید ولی عکس ندارید؟
خواهش می کنم اگر اطلاعی دارید یا دوستی دارید که اطلاعی داره کمکم کنید.

بسیار ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال دارم برای شخصی که همسرش سیتیزن هست به طور معمول از تاریخ اقدام تا گرفتن ویزا چقدر طول می کشه؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 11:30)کوه صبور نوشته:  سلام دوستان
من ویزای k1 هستم و امروز نامزدم در اداره ایمیگریشن مصاحبه داره، تقاضای عکس دو نفره کرده اند، نداریم عکس دو نفره.
به نظر شما ما باید چی بگیم؟
آخه تا حالا بلیت هواپیما که به کشور من پرواز داشته را ارائه داده بودیم و قبول کرده بودند.
ولی یکدفعه این گیر را داده اند.
وقت نبود توی این چند روز وکیل پیدا کنیم.
شنیدم اگر بخاطر مذهبی مثلا باشه قبول می کنند. ولی مشکل این هست که ما بلیط هواپیما ارائه کرده ایم.
ممکنه بگن؛ چطور هست که دیدار داشته اید ولی عکس ندارید؟
خواهش می کنم اگر اطلاعی دارید یا دوستی دارید که اطلاعی داره کمکم کنید.

بسیار ممنون میشم

دوست عزيز
طبق تجربيات دوستان، ما يه سري مدارك ميفرستيم و به طور اوليه قبول ميكنن كه بهمون وقت مصاحبه بدن و موقع مصاحبه بايد مدارك تكميلي مثل عكس و چت و اينارو ارائه كنيم. اين كه تو اون مرحله بليط رو قبول كردن درسته ولي ممكنه براي اين مرحله كفايت نكنه. بليط نشون ميده نامزد شما به شهر شما اومدن ولي ايا واقعا به پيش شما هم اومدن؟ پس به نظر من ميتونه كافي نباشه ولي حالا الان كه كاري از دستتون بر نمياد. اينه كه بهش فكر نكنين و به نامزدتون بگين با اعتماد به نفس برن و انشالله هم كه مشكلي پيش نمياد و ويزا رو ميگيرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-01-17 ساعت 14:41)ایلیانا نوشته:  دوستان یه سوال دارم برای شخصی که همسرش سیتیزن هست به طور معمول از تاریخ اقدام تا گرفتن ویزا چقدر طول می کشه؟

يك تا دو سال بطور معمول (با فرض تكميل بودن مدارك)
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2017-01-12 ساعت 00:30)Pegah123 نوشته:  سلام دوستان،كسى ميدونه چقدر زمان لازم هست تا توى nvc مدارك تأييد بشه،براى ما هر ماه نقص مدرك بى دليل ميزننذ!
ما مدراك رو ميديم و متاسفانه يكماه بعد دوباره يه مدرك ديگه كه ما از قبل فرستاديم رو ميخواند.
دوستان شما چه راه حلى رو پيشنهاد ميكنيد!

سلام نگران نباش برای ماهم دوبار نقص زدن درصورتی که برگه هایی که مبگفتن رو دوبار فرستاده بودیم ولی در نهایت کامل شد . داعم زنگ بزنید ان وی سی . وکیل هم کاری نمیکنه فقط پول میگیره . من وکیل داشتم اذل کردم چون بدروغ گفت مدارک ارسال کرده . شش ماه بعد خودمون شروع کردیم پرونده رو از ابتدا .
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 17:10)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 00:30)Pegah123 نوشته:  سلام دوستان،كسى ميدونه چقدر زمان لازم هست تا توى nvc مدارك تأييد بشه،براى ما هر ماه نقص مدرك بى دليل ميزننذ!
ما مدراك رو ميديم و متاسفانه يكماه بعد دوباره يه مدرك ديگه كه ما از قبل فرستاديم رو ميخواند.

سلام نگران نباش برای ماهم دوبار نقص زدن درصورتی که برگه هایی که مبگفتن رو دوبار فرستاده بودیم ولی در نهایت کامل شد . داعم زنگ بزنید ان وی سی . وکیل هم کاری نمیکنه فقط پول میگیره . من وکیل داشتم اذل کردم چون بدروغ گفت مدارک ارسال کرده . شش ماه بعد خودمون شروع کردیم پرونده رو  از ابتدا .

سلام دوست عزيز،پرونده ما الان چهار ماه كه توى Nvc هست.شما چه مدت طول كشيد تا تأييد مدارك رو گرفتيد؟
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 20:02)Pegah123 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 17:10)Mrs.sara نوشته:  

سلام نگران نباش برای ماهم دوبار نقص زدن درصورتی که برگه هایی که مبگفتن رو دوبار فرستاده بودیم ولی در نهایت کامل شد . داعم زنگ بزنید ان وی سی . وکیل هم کاری نمیکنه فقط پول میگیره . من وکیل داشتم اذل کردم چون بدروغ گفت مدارک ارسال کرده . شش ماه بعد خودمون شروع کردیم پرونده رو  از ابتدا .

سلام دوست عزيز،پرونده ما الان چهار ماه كه توى Nvc هست.شما چه مدت طول كشيد تا تأييد مدارك رو گرفتيد؟

پرونده ی ما قبل مرداد ماه رفت ان وی سی و دی ماه کیس کمپلت شد
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 21:31)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 20:02)Pegah123 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 17:10)Mrs.sara نوشته:  سلام نگران نباش برای ماهم دوبار نقص زدن درصورتی که برگه هایی که مبگفتن رو دوبار فرستاده بودیم ولی در نهایت کامل شد . داعم زنگ بزنید ان وی سی . وکیل هم کاری نمیکنه فقط پول میگیره . من وکیل داشتم اذل کردم چون بدروغ گفت مدارک ارسال کرده . شش ماه بعد خودمون شروع کردیم پرونده رو  از ابتدا .

ممنون از راهنمايتون و اميدوارم كه ويزاى يكضرب بگيريد...
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 22:30)Pegah123 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 21:31)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 20:02)Pegah123 نوشته:  سلام دوست عزيز،پرونده ما الان چهار ماه كه توى Nvc هست.شما چه مدت طول كشيد تا تأييد مدارك رو گرفتيد؟

آمین ، شما هم زنگ بزنید هر هفته ان وی سی . اینجوری زودتر جواب میگیرید قبلا شش هفته ای جواب میدادن الان شده دوازده هفته برای هر مرحله . برای من دعا کنید ویزای یکضرب بگیرم .
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، setaree ، sib 24
(2017-01-17 ساعت 23:24)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 22:30)Pegah123 نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 21:31)Mrs.sara نوشته:  پرونده ی ما قبل مرداد ماه رفت ان وی سی و دی ماه کیس کمپلت شد

آمین ، شما هم زنگ بزنید هر هفته ان وی سی . اینجوری زودتر جواب میگیرید قبلا شش هفته ای جواب میدادن الان شده دوازده هفته برای هر مرحله . برای من دعا کنید ویزای یکضرب بگیرم .
Omidvaram interview alii pishe ro dashte bashiddd, emzatono ke nega kardam shoma 1mah kareton zodtar az man start khorde omidvaram vase manm dg email biadSad yani vase hame dostan ke sharayete maro daran .
Ghavio por enrji bashid ke behtarinha dar entezaretoneeee
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123
(2017-01-18 ساعت 13:13)setaree نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 23:24)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 22:30)Pegah123 نوشته:  ممنون از راهنمايتون و اميدوارم كه ويزاى يكضرب بگيريد...

Omidvaram interview alii pishe ro dashte bashiddd, emzatono ke nega kardam shoma 1mah kareton zodtar az man start khorde omidvaram vase manm dg email biadSad yani vase hame dostan ke sharayete maro daran .
Ghavio por enrji bashid ke behtarinha dar entezaretoneeee
آمین ، نگران نباشید فقط بنشینید دعا کنید آفیسر انسان با وجدانی باشه اذیت نکنه و ویزای یکضرب بده به هممون
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: setaree ، Pegah123 ، sib 24
نداشتن مدارک کافی

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
دوستان کسی میدونه اگر بعد از یکسال که روند پرونده ادامه داره حالا NVC تقاضای عکس بیشتر بکنه و نداشته باشی،
پرونده ریجکت میشه کلا؟ یا که نه فعلا پرونده به حالت معلق چندماهه درمیاد تا عکس آورده شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان مصاحبه دوم من در ارمنستان انجام شد
من كيسم كه به علت نداشتن پرينت تلفن و چت و اثبات رابطه ريفيوز شده بود
به علت پيگيري خودم و همسرم بعد از گذشت دو سال از از اينترويوي اول مون دوباره همون كيس نامبر وقت اينترويو گرفت
و ايشود شدم
مدارك اثبات رابطه به جزء سند و شناسنامه و عكس عقدوعروسي كه اولين مصاحبه ام بردم اين سري واچر هتل هامون و كپي از صفحات پاسپورت كه نشون ميداد چه سفرهايي باهم بوديم به اضافه كلي عكس و پرينت چت و تماس هامون از واتس آپ بردم
دقيقا شبيه مصاحبه اول اتاق ١١ مصاحبه شدم و اين دفعه كنسولگو پسر كچل و مهربوني بود كه بهم تبريك گفت
بعد از سه روز كاري كامل كه وسطش تعطيلات افتاد پاسمو به همراه يه پاكت گرفتم
‎---------------------------------------------------------------------‎
در مورد مديكال بايد بگم تو بيمارستان ٥٠ هزار درام و در يه كلينيك خصوصي كه تست جداگانه گرفت ١٠ هزار تا كه جمعأ ٦٠ هزار تا شد
پرداخت كرديم و درمورد دكترم بگم دكتر من دكتر انوشه بود كه منشي فوق العاده اي داشت بهترين خاطره از ارمنستان برخورد عالي و توضيحات كامل
منشي دكتر انوش بود جواب رو خودشون سفارت فرستادن فقط من رفتم يه سي دي رو ازشون تحويل گرفتم
‎-------------------------------------------------------------------‎
در موردهتل ٤شب ماريوت تو ميدون جمهوري بودم كه اي بد نبود و ٥شب هتل توليپ تو خيابون ابويان بودم كه خوب بود
هتل تميز و اقامت خيلي خوبي بود
در مورد تاكسي هزينه ها ٦٠٠ درام بود بعضيا هم زوري هزار درام ميگرفتن اما اگه تاكسي متر روشن كنيد همون ٦٠٠ تاس
در مورد خريد فقط دالما خوب بود و يه شنبه بازار كه من از هتل پياده رفتم و بعد نبود صنايع دستي شون زيبا بود
‎---------------------------------‎
ارمنستان تو ماه دي واقعا سرد انقدر كه هرچي بگم كم گفتم
راستي بيشتر ايراني ها اونجا همه چي رو ضبدر ١٠ حساب ميكردن به فرص مثال هزار درام رو ده هزار تومن مي دونستن
از ‎sas‎ خريد مي كرديم اما آخرين روزا متوجه شدم فروشگاهي به اسم ‎city‎ قيمتاش بهتر بود
بيشتر ايراني ها هتلي به اسم رويال پلازا بودن كه مي گفتن قيمتش مناسب بوده و همينطور آني پلازا
اما من از توليپ بيش از حد راضي بودم
‎-----------------------------------------------‎
روزاي سختي رو تو سه سال و چند ماه گذروندم اكتبر ٢٠١٣ تا الان واقعا يه روزايي در اوج التماس به خداوند بودم
اما زمانبندي خداوند براي من بعد از گذشت سه سال بود
لطفا همه سعي تون رو كنيد در دوران انتظار آروم باشين و فقط به خودتون برسين كلاس و تفريح
مثل من خودتونو پير نكنيد كمي هم به خدا اعتماد كنيد
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
(2017-01-20 ساعت 20:49)قرباني نوشته:  سلام
به علت پيگيري خودم و همسرم بعد از گذشت دو سال از از اينترويوي اول مون دوباره همون كيس نامبر وقت اينترويو گرفت
و ايشود شدم .................

عزیزم راه نفسم باز شد این رو خوندم Smile Smile Smile Smile بلاخره بعد از این همه سختی و انتظار که فقط خدا خودش میدونه چی کشیدین , بلاخره به خیر و خوشی انجام شد همه چیز , خیلی براتون خوشحالم , واقعا حکمت کائنات رو ما نمیدونیم , همیشه هم بهت میگفتم , همونطور که خودت هم نوشتی حتما وقتش الان بوده ! به هر حال ایشالا هرچی تا الان سختی کشیدین دیگه از این به بعد آرامش و خوشی باشه براتون , یک دنیا تبریک به هردوتون Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr ، کوه صبور ، maryam1983 ، armehraboon ، قرباني ، عدلی ، mulan1979
(2017-01-20 ساعت 21:43)inanna نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 20:49)قرباني نوشته:  سلام
و ايشود شدم  .................

عزیزم راه نفسم باز شد این رو خوندم  Smile  Smile  Smile  Smile  بلاخره بعد از این همه سختی و انتظار که فقط خدا خودش میدونه چی کشیدین , بلاخره به خیر و خوشی انجام شد همه چیز , خیلی براتون خوشحالم , واقعا حکمت کائنات رو ما نمیدونیم , همیشه هم بهت میگفتم , همونطور که خودت هم نوشتی حتما وقتش الان بوده ! به هر حال  ایشالا هرچی تا الان سختی کشیدین دیگه  از این به بعد آرامش و خوشی باشه براتون , یک دنیا تبریک به هردوتون  Rolleyes

خيلي خيلي تبريك ميگم عزيزم!
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr ، armehraboon ، قرباني ، inanna ، mulan1979 ، 1984ana

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان