کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2017-01-20 ساعت 20:49)قرباني نوشته:  سلام
دوستان مصاحبه دوم من در ارمنستان انجام شد
من كيسم كه به علت نداشتن پرينت تلفن و چت و اثبات رابطه ريفيوز شده بود
به علت پيگيري خودم و همسرم بعد از گذشت دو سال از از اينترويوي اول مون دوباره همون كيس نامبر وقت اينترويو گرفت
و ايشود شدم
مدارك اثبات رابطه به جزء سند و شناسنامه و عكس عقدوعروسي كه اولين مصاحبه ام بردم اين سري واچر هتل هامون و كپي از صفحات پاسپورت كه نشون ميداد چه سفرهايي باهم بوديم به اضافه كلي عكس و پرينت چت و تماس هامون از واتس آپ بردم
دقيقا شبيه مصاحبه اول اتاق ١١ مصاحبه شدم و اين دفعه كنسولگو پسر كچل و مهربوني بود كه بهم تبريك گفت
بعد از سه روز كاري كامل كه وسطش تعطيلات افتاد پاسمو به همراه يه پاكت گرفتم
‎---------------------------------------------------------------------‎
در مورد مديكال بايد بگم تو بيمارستان ٥٠ هزار درام و در يه كلينيك خصوصي كه تست جداگانه گرفت ١٠ هزار تا كه جمعأ ٦٠ هزار تا شد
پرداخت كرديم و درمورد دكترم بگم دكتر من دكتر انوشه بود كه منشي فوق العاده اي داشت بهترين خاطره از ارمنستان برخورد عالي و توضيحات كامل
منشي دكتر انوش بود جواب رو خودشون سفارت فرستادن فقط من رفتم يه سي دي رو ازشون تحويل گرفتم
‎-------------------------------------------------------------------‎
در موردهتل ٤شب ماريوت تو ميدون جمهوري بودم كه اي بد نبود و ٥شب هتل توليپ تو خيابون ابويان بودم كه خوب بود
هتل تميز و اقامت خيلي خوبي بود
در مورد تاكسي هزينه ها ٦٠٠ درام بود بعضيا هم زوري هزار درام ميگرفتن اما اگه تاكسي متر روشن كنيد همون ٦٠٠ تاس
در مورد خريد فقط دالما خوب بود و يه شنبه بازار كه من از هتل پياده رفتم و بعد نبود صنايع دستي شون زيبا بود
‎---------------------------------‎
ارمنستان تو ماه دي واقعا سرد انقدر كه هرچي بگم كم گفتم
راستي بيشتر ايراني ها اونجا همه چي رو ضبدر ١٠ حساب ميكردن به فرص مثال هزار درام رو ده هزار تومن مي دونستن
از ‎sas‎ خريد مي كرديم اما آخرين روزا متوجه شدم فروشگاهي به اسم ‎city‎ قيمتاش بهتر بود
بيشتر ايراني ها هتلي به اسم رويال پلازا بودن كه مي گفتن قيمتش مناسب بوده و همينطور آني پلازا
اما من از توليپ بيش از حد راضي بودم
‎-----------------------------------------------‎
روزاي سختي رو تو سه سال و چند ماه گذروندم اكتبر ٢٠١٣ تا الان واقعا يه روزايي در اوج التماس به خداوند بودم
اما زمانبندي خداوند براي من بعد از گذشت سه سال بود
لطفا همه سعي تون رو كنيد در دوران انتظار آروم باشين و فقط به خودتون برسين كلاس و تفريح
مثل من خودتونو پير نكنيد كمي هم به خدا اعتماد كنيد

خيلي تبريك ميگم خدارو شكر دوست عزيز، خيلي خوشحال شدممممم هميشه به فكرتون بودم.
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، قرباني
(2017-01-25 ساعت 15:02)صبا فرزاد نوشته:  [quote='قرباني' pid='737853' dateline='1484929172']

خيلي تبريك ميگم خدارو شكر دوست عزيز، خيلي خوشحال شدممممم هميشه به فكرتون بودم.

سلام دوست عزیز کیس منم مثل شما cr1 هست دلیل AP شدن شما چی بود ؟ من خیلی نگران مصاحبه ام هستم
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2017-01-25 ساعت 15:20)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 15:02)صبا فرزاد نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 20:49)قرباني نوشته:  خيلي تبريك ميگم خدارو شكر دوست عزيز، خيلي خوشحال شدممممم هميشه به فكرتون بودم.

سلام دوست عزیز کیس منم مثل شما cr1 هست دلیل AP  شدن شما چی بود ؟ من خیلی نگران مصاحبه ام هستم
فكر كنم شغلي كه ٢ سال پيش داشتم و تحصلاتم فوق ليسانس هست،البته شغلم غير دولتي بود !
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2017-01-25 ساعت 15:31)صبا فرزاد نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 15:20)Mrs.sara نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 15:02)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوست عزیز کیس منم مثل شما cr1 هست دلیل AP  شدن شما چی بود ؟ من خیلی نگران مصاحبه ام هستم
فكر كنم شغلي كه ٢ سال پيش داشتم و تحصلاتم فوق ليسانس هست،البته شغلم غير دولتي بود !

به امید گرفتن ویزا و رفتن همگی سر زندگیشون ،
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد
(2017-01-25 ساعت 13:39)setaree نوشته:  Salm dostan .in khabar vaghean asabe mno bhm rikht :/
ترامپ ساعاتی پیش شامگاه سه شنبه در تویتر خود نوشت :
فردا روزی  بزرگ از قبل برنامه ریزی شده خواهد بود برای تعیین امنیت کشور!ما درخلال کارهای دیگر،قطعا دیوار را خواهیم کشید!

▪️طبق گفته رويترز دونالد ترامپ قصد دارد فردا چهارشنبه احكامى براى محدود كردن مهاجرت از بعضى كشورها به آمريكا صادر كند كه در این لیست اسامی کشورهای عراق ، ايران ،لیبی ،سومالی،سودان ،سوریه و یمن  به چشم میخورد.
این خبرگزاری به نقل از "دستیاران نمایندگان کنگره و کارشناسان مهاجرت" که نخواستند نامشان فاش شود نوشت که رئیس جمهور آمریکا چندین حکم در زمینه مهاجرت صادر خواهد کرد.
▪️بنابه این گزارش انتظار می رود این احکام شامل محدود کردن ورود به آمریکا برای پناهجویان و بعضی از افرادی از عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن باشد که ویزای آمریکا دارند.کارشناسان مهاجرت" که نخواستند نامشان فاش شود نوشت که رئیس جمهور آمریکا چندین حکم در زمینه مهاجرت صادر خواهد کرد.
بنابه این گزارش انتظار می رود این احکام شامل محدود کردن ورود به آمریکا برای پناهجویان و بعضی از افرادی از عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن باشد که ویزای آمریکا دارند.

▪️آقای ترامپ سال پیش بعد از حمله‌های پاریس که ۱۳۰ نفر در آن کشته شدند، گفت که باید به طور موقتی جلوی ورود همه مسلمانان به آمریکا را گرفت. او بعدا تاکید کرد که نه ضدمسلمان بلکه "ضدتروریست" است.

▪️او در ماه اوت گذشته همچنین ایران را "بزرگترین حامی تروریسم و اسلام افراطی" توصیف کرد.
او آن زمان قول داده بود اگر رئیس جمهور شود ویزای ورود به آمریکا را از کشورهایی که با تروریسم در ارتباط هستند به حال تعلیق در خواهد آورد و برای کسانی که برای ورود به آمریکا درخواست می‌دهند امتحان عقیدتی خواهد گذاشت.

▪️در آن زمان گفته شد که در این امتحان از شرکت‌کنندگان درباره ارزش‌های آمریکایی مثل آزادی مذهب، برابری جنسیتی و حقوق همجنس‌گرایان سوال خواهد شد.

??????????????
نکته حایز اهمیت در این خبر:
??????
شورای ملی ایرانیان آمریکا، نایاک، مستقر در واشنگتن با صدور بیانیه ای از این اقدام احتمالی به شدت انتقاد کرده است.
این گروه نوشت: "دونالد ترامپ در حال عملی کردن شرم آورترین و تبعیض آمیزترین قول های دوران مبارزات انتخاباتی است. او خواستار منع ورود مسلمانان شد و حالا درحال برداشتن اولین گام ها برای اجرای آن است."
در این بیانیه که به زبان انگلیسی منتشر شده آمده است: "بسیاری از شهروندان ایرانی آمریکایی، مثل بیشتر آمریکایی ها، برای آینده ای روشن تر استوار بر عهدی که آمریکا قرن ها نمایندگی کرده به این کشور مهاجرت کردند. به نظر می رسد دونالد ترامپ قصد دور انداختن آن آمریکا را دارد و ما را در مسیری لغزنده به سوی آینده ای تاریک قرار می دهد."
در این بیانیه آمده است که "ما با هدف ایمن تر کردن آمریکا موافقیم، اما ممنوعیت جمعی براساس ملیت کمکی به تحقق این هدف نمی کند. حتی اگر این رویکردی درست باشد، قابل توجه است که این فهرست شامل عربستان سعودی نمی شود و تاثیری در جلوگیری از ۱۱ سپتامبر یا سایر حملات تروریستی توسط جهادی های رادیکال وهابی در آمریکا نمی داشت. اما شامل ایران است - کشوری که هیچ یک از شهروندان آن مرتکب عمل تروریستی در آمریکا نشده اند."

??????????????

✔️ درحال حاضر تا زمان ”تصویب نهایی به جهت اجرای این قانون ” قطعا هیچ گونه تغییری در روند برنامه های مهاجرت بوجود نخواهد آمد و بهتر خواهد بود که از نشر هرگونه کذب و یا اخبار ناصحیح جلوگیری کنیم.
@us_immigrant_services

امیدوارم این تصمیم روی ویزای نامزدی و ازدواج تاثیر منفی نداشته باشه. هر چند هر دو این ویزا هم مهاجرتی محسوب می شوند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-01-25 ساعت 16:34)کوه صبور نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 13:39)setaree نوشته:  Salm dostan .in khabar vaghean asabe mno bhm rikht :/
فردا روزی  بزرگ از قبل برنامه ریزی شده خواهد بود برای تعیین امنیت کشور!ما درخلال کارهای دیگر،قطعا دیوار را خواهیم کشید!

▪️طبق گفته رويترز دونالد ترامپ قصد دارد فردا چهارشنبه احكامى براى محدود كردن مهاجرت از بعضى كشورها به آمريكا صادر كند كه در این لیست اسامی کشورهای عراق ، ايران ،لیبی ،سومالی،سودان ،سوریه و یمن  به چشم میخورد.
این خبرگزاری به نقل از "دستیاران نمایندگان کنگره و کارشناسان مهاجرت" که نخواستند نامشان فاش شود نوشت که رئیس جمهور آمریکا چندین حکم در زمینه مهاجرت صادر خواهد کرد.
▪️بنابه این گزارش انتظار می رود این احکام شامل محدود کردن ورود به آمریکا برای پناهجویان و بعضی از افرادی از عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن باشد که ویزای آمریکا دارند.کارشناسان مهاجرت" که نخواستند نامشان فاش شود نوشت که رئیس جمهور آمریکا چندین حکم در زمینه مهاجرت صادر خواهد کرد.
بنابه این گزارش انتظار می رود این احکام شامل محدود کردن ورود به آمریکا برای پناهجویان و بعضی از افرادی از عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن باشد که ویزای آمریکا دارند.

▪️آقای ترامپ سال پیش بعد از حمله‌های پاریس که ۱۳۰ نفر در آن کشته شدند، گفت که باید به طور موقتی جلوی ورود همه مسلمانان به آمریکا را گرفت. او بعدا تاکید کرد که نه ضدمسلمان بلکه "ضدتروریست" است.

▪️او در ماه اوت گذشته همچنین ایران را "بزرگترین حامی تروریسم و اسلام افراطی" توصیف کرد.
او آن زمان قول داده بود اگر رئیس جمهور شود ویزای ورود به آمریکا را از کشورهایی که با تروریسم در ارتباط هستند به حال تعلیق در خواهد آورد و برای کسانی که برای ورود به آمریکا درخواست می‌دهند امتحان عقیدتی خواهد گذاشت.

▪️در آن زمان گفته شد که در این امتحان از شرکت‌کنندگان درباره ارزش‌های آمریکایی مثل آزادی مذهب، برابری جنسیتی و حقوق همجنس‌گرایان سوال خواهد شد.

??????????????
??????
شورای ملی ایرانیان آمریکا، نایاک، مستقر در واشنگتن با صدور بیانیه ای از این اقدام احتمالی به شدت انتقاد کرده است.
این گروه نوشت: "دونالد ترامپ در حال عملی کردن شرم آورترین و تبعیض آمیزترین قول های دوران مبارزات انتخاباتی است. او خواستار منع ورود مسلمانان شد و حالا درحال برداشتن اولین گام ها برای اجرای آن است."
در این بیانیه که به زبان انگلیسی منتشر شده آمده است: "بسیاری از شهروندان ایرانی آمریکایی، مثل بیشتر آمریکایی ها، برای آینده ای روشن تر استوار بر عهدی که آمریکا قرن ها نمایندگی کرده به این کشور مهاجرت کردند. به نظر می رسد دونالد ترامپ قصد دور انداختن آن آمریکا را دارد و ما را در مسیری لغزنده به سوی آینده ای تاریک قرار می دهد."
در این بیانیه آمده است که "ما با هدف ایمن تر کردن آمریکا موافقیم، اما ممنوعیت جمعی براساس ملیت کمکی به تحقق این هدف نمی کند. حتی اگر این رویکردی درست باشد، قابل توجه است که این فهرست شامل عربستان سعودی نمی شود و تاثیری در جلوگیری از ۱۱ سپتامبر یا سایر حملات تروریستی توسط جهادی های رادیکال وهابی در آمریکا نمی داشت. اما شامل ایران است - کشوری که هیچ یک از شهروندان آن مرتکب عمل تروریستی در آمریکا نشده اند."

??????????????

✔️ درحال حاضر تا زمان ”تصویب نهایی به جهت اجرای این قانون ” قطعا هیچ گونه تغییری در روند برنامه های مهاجرت بوجود نخواهد آمد و بهتر خواهد بود که از نشر هرگونه کذب و یا اخبار ناصحیح جلوگیری کنیم.
@us_immigrant_services

امیدوارم این تصمیم روی ویزای نامزدی و ازدواج تاثیر منفی نداشته باشه. هر چند هر دو این ویزا هم مهاجرتی محسوب می شوند.
Haminjori koli zaman mikhaste vase karamon hala ba in akhbar k movasagh ham hast ,dg rasman labod mikhan began nayaid dg ??
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 17:57)setaree نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 16:34)کوه صبور نوشته:  

??????????????
??????

??????????????

@us_immigrant_services

Haminjori koli zaman mikhaste vase karamon hala ba in akhbar k movasagh ham hast ,dg rasman labod mikhan began nayaid dg ??

نگران نباشید ، اینجوریا هم نیست . فکر نکنم به ازدواجی ها گیر بدن
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 21:04)NAzeez نوشته:  سلام
از نظر من حداقل مرحله USCIS رو سختتر کردن، من ۲۱۱ روزه منتظرم هم ۳ بار تماس گرفتیم هم فرم آنلاین پر کردیم، روز ۱۸ ژانویه گفتن که ۶۰ روز صبر کنید جواب میدیم یعنی ۵۰ روز دیگه هم حداقل باید صبر کنم، احتمالا اگر بخوان ۳۰ روز تعلیق رو حساب کنن و فـیـلـتــرای جدیدتر بذارن باید ۱ سال فقط باید برای تایید درخواست I-130 منتظر باشم.
ما که دیگه داریم به زندگی توی کشور سوم فکر میکنیم

فقط دعا میکنم به کیس های ازدواجی کاری نداشته باشند
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، mulan1979
من هفته ديگه مصاحبه دارم. نگرانم. يعني چي ميشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من همین الان گذرنامم توی سفارته و داره مهر ویزا می خوره توش ....ولی با این متن جدید که امضا شده اونور خط بهم اجازه وزود نمی دن.

یعنی خیلی غصه نخورین که AP چقدر طول میکشه....فرض کنین apتون هم تموم شه مثل من ویزا هم بگیرین
اونور تو فرودگاه اجازه ورود بهمون نمی دن فعلا
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، mulan1979 ، maryam1983
https://mobile.nytimes.com/2017/01/27/wo...ions-.html

اینم لینک تایمز که جلوی ورود گرین کارتیها رو هم گرفته
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، maryam1983
من هنوز وقت سفارتمم معلوم نيست يه نامه ٣ ماهه پيش از سفارت آنكارا گرفتم كه توى صف انتظار هستم كه حداكثر ٣ ماه طول ميكشه الان ٣ ماه تموم شده و هيچ خبرى نيست اين وضعيت محدوديت ورودم كه اعلام شده الان وقتسفارت ما چى ميشه بازم عقب تر ميوفته تو رو خدا يكى اگه اطلاعات داره كمك كنه يعنى ممكنه كلا نتونيم بريم؟ كسى توى وضعيت من بوده تو صف انتظار باشه اواسه سفارت بيشتر از تايمى كه گفته باشن طول كشيده باشه بهش تاريخ مصاحبه بدن ؟ دوستان تو رو خدا جواب بديد

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-28 ساعت 15:28)Elhambanoo نوشته:  من هنوز وقت سفارتمم معلوم نيست يه نامه ٣ ماهه پيش از سفارت آنكارا گرفتم كه توى صف انتظار هستم كه حداكثر ٣ ماه طول ميكشه الان ٣ ماه تموم شده و هيچ خبرى نيست اين وضعيت محدوديت ورودم كه اعلام  شده الان وقتسفارت ما چى ميشه بازم عقب تر ميوفته تو رو خدا يكى اگه اطلاعات داره كمك كنه يعنى ممكنه كلا نتونيم بريم؟ كسى توى وضعيت من بوده تو صف انتظار باشه اواسه سفارت بيشتر از تايمى كه گفته باشن طول كشيده باشه بهش تاريخ مصاحبه بدن ؟ دوستان تو رو خدا جواب بديد

سلام
اگر چند صفحه قبل رو ملاحظه كنين ميبينين كه الان تقريبا وقت دادن هاي سفارتها حدود 5-6 ماه طول ميكشه و براي 1-1/5 ماه بعدش هم وقت رو اعلام ميكردن بنابراين هنوز حتي طبق روال قبلي هم شما حدود 2 ماهي كار دارين ولي با اين شرايط جديد هيچ كس نميدونه چي ميشه حتي ماهايي كه هفته اينده وقت سفارت داريم.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
ممنونم از جوابتون ببخشيد انقدر استرس دارم فقط صفحه قبلى رو خوندم . شما همسرتون كه براتون اقدام كرده گرين كارت دارن يا سيتيزن هستن ؟ من دوستم سه شنبه وقت سفارتش هستش توى آنكارا هيچ كس نميدونه چى ميشه . اى كاش وقت سفارت من هم مثل شما معلوم بود

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57
هممون انقدر استرس داريم و از اين اوضاع ناراحتيم كه نميدونيم چي بگيم و چيكار كنيم.
همسر من سيتيزن هستن و من چهارنشبه تو ابوظبي وقت مصاحبه دارم. داشتم؟ خواهم داشت!! ندارم؟؟ نميدونم
منتظرم ببينم چي ميشه ولي شايد هم وضع شما بهتر باشه چون تا اون موقع وضعيت معلوم ميشه الان اصلا معلوم نيست مصاحبه برگزار ميشه يا نه و اگر برگزار بشه با چه شرايطي هست و چه نتيجه اي ميخاد داشته باشه.
فعلا كه كاري از دستمون برنمياد جز صبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان