کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
پرى جان انشاالله خوب پيش بره مصاحبتون من هر خبرى از مصاحبه دوستم بشه اينجا ميزارم واستون

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-28 ساعت 16:02)پري57 نوشته:  هممون انقدر استرس داريم و از اين اوضاع ناراحتيم كه نميدونيم چي بگيم و چيكار كنيم.
همسر من سيتيزن هستن و من چهارنشبه تو ابوظبي وقت مصاحبه دارم. داشتم؟ خواهم داشت!! ندارم؟؟ نميدونم
منتظرم ببينم چي ميشه ولي شايد هم وضع شما بهتر باشه چون تا اون موقع وضعيت معلوم ميشه الان اصلا معلوم نيست مصاحبه برگزار ميشه يا نه و اگر برگزار بشه با چه شرايطي هست و چه نتيجه اي ميخاد داشته باشه.
فعلا كه كاري از دستمون برنمياد جز صبر

پری جان منم چهار هفته دیگه مصاحبه دارم و از بس امذوز حرص خوردم دستم بی حس شده . اما امیدوارم خداوند کمکمون کنه نزدیک دوساله شوهرمو ندیدم
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تو خبرهای دستورات اجرایی ترامپ در بالا خوندم که شامل ویزاهای مهاجرتی خانوادگی نمیشه آیا واقیت داره و منبع موثقی داره ؟
من کیسم ازدواج هست باسیتیزن و 10 ساله ازدواج کردم و همسرم چند ماهه آمریکاس و من منتظر وقت سفارت هستم
لطفا در مورد کیسهای ازدواجی اطلاعات بدید من دارم دق میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای ویزاهای توریستی و تجاری است. شامل ویزاهای مهاجرتی ، پناهندگی و دانشجویی نمیشه.
ولی در مراحل بکگراند چک تاثییر بسیار زیاد خواهد گذاشت.
چون قبلا گفته بود که اگر نتونیم چک کنیم ( یعنی منبعی در کشور مبدا نداشته باشن که چک کن ) مشکل می سازنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz
(2017-01-28 ساعت 22:12)ep30lon نوشته:  برای ویزاهای توریستی و تجاری است. شامل ویزاهای مهاجرتی ، پـنـاهــندگی و دانشجویی نمیشه.
چون قبلا گفته بود که اگر نتونیم چک کنیم ( یعنی منبعی در کشور مبدا نداشته باشن که چک کن ) مشکل می سازنند.

سلام . ببخشید یعنی چی شامل ویزاهای مهاجرتی و ... نمیشه؟ یعنی الان اگه کسی برای ویزای مهاجرتی بره سفارت بهش ویزا میدن و یا اینکه اگر ویزاشو گرفته باشه میتونه بره؟ ولی اینطور که دوستان میگن هییییییچ نوع ویزایی (چه مهاجرتی و چه غیر ) نمیپذیرن! اگر به مهاجرتیا کاری نداشته باشن که بازم خوبه ...حتی اگر بعد از اون 90 روزی هم باشه که خودشون اعلام کردن.
امیدوارم آرامش به هممون برگرده و خداوند خودش کمکمون کنه. آمین.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام دوستان.یه سوال دارم نمیدونم کجا باید مطرح کنم.من 24سپتامبر 2016 اومدم امریکا بعد از حدود یکماه و نیم گرین کارت موقتم بدستم رسید و تا سپتامبر 2018اعتبار داره ولی توی پکیجی که سفارت بهم داده بود یه برگه بود که گفته بود 90روز قبل از دومین سالگرد ازدواج برای گرین کارت 10ساله اقدام ککنید.حالا من کمتر از 90روز به دومین سالگرد ازدواجم مونده و خواستم اقدام کنم اما شنیدم که باید تا تاریخ انقضای روی کارتم صبر کنم.اگه کسی تجربه مشابه داره و میدونه که قانون دقیقش چیه ممنون میشم راهنماییم کنید.
ضمنا برای تمام دوستان ارزوی موفقیت میکنم و انشالا هرچه زودتر همه از بلاتکلیفی در بیان
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
دریافت Dec 2015 : case number
تکمیل فرم آنلاین و ارسال مدارک به Jan 2016 : NVC
ایمیل نقص مدرک و ارسال مجدد مدارک: Feb 2016
ایمیل تکمیل مدارک از 31March 2016 : NVC
ایمیل تاریخ مصاحبه 1july 2016
3ماه انتظار و تاریخ 23August وقت مصاحبه آنکارا
‎147‎ روز از تاریخ تکمیل مدارک تا روز مصاحبه
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-28 ساعت 22:54)analh نوشته:  سلام دوستان.یه سوال دارم نمیدونم کجا باید مطرح کنم.من 24سپتامبر 2016 اومدم آمریکا بعد از حدود یکماه و نیم گرین کارت موقتم بدستم رسید و تا سپتامبر 2018اعتبار داره ولی توی پکیجی که سفارت بهم داده بود یه برگه بود که گفته بود 90روز قبل از دومین سالگرد ازدواج برای گرین کارت 10ساله اقدام ککنید.حالا من کمتر از 90روز به دومین سالگرد ازدواجم مونده و خواستم اقدام کنم اما شنیدم که باید تا تاریخ انقضای روی کارتم صبر کنم.اگه کسی تجربه مشابه داره و میدونه که قانون دقیقش چیه ممنون میشم راهنماییم کنید.
ضمنا برای تمام دوستان ارزوی موفقیت میکنم و انشالا هرچه زودتر همه از بلاتکلیفی  در بیان

dooste aziz soaletuno dar topic zir matrah konid:
https://www.mohajersara.org/forum/thread...#pid739256
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: kasra
(2017-01-28 ساعت 22:12)ep30lon نوشته:  برای ویزاهای توریستی و تجاری است. شامل ویزاهای مهاجرتی ، پـنـاهــندگی و دانشجویی نمیشه.
صریحا اعلام شده برای مدت 90 روز چه ویزاهای مهاجرتی و چه ویزاهای غیرمهاجرتی و حتی کسانی که دارای گرین کارد هستند! اینم از دموکراسی آمریکایی!
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
(2017-01-29 ساعت 06:49)tamoko89 نوشته:  
صریحا اعلام شده برای مدت 90 روز چه ویزاهای مهاجرتی و چه ویزاهای غیرمهاجرتی و حتی کسانی که دارای گرین کارد هستند! اینم از مردم سالاری آمریکایی!

حتی مصاحبه مارو هم کنسل کردن ????
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Elnaz_d ، maryam1983 ، پري57
طبق خبری که وکیل من از نیویورک داد میگه کلا لغو شده و حالا ترامپ باید شکایت کنه و از حکمش دفاع کنه و ممکنه یه پروسه بلند مدت باشه ولی باید صبر کرد دید چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، sib 24
قابل توجه دوستاني كه وقت مصاحبه دارن
اين متن رو مديران سايت از ديروز بالاي صفحه درج كردن:

Urgent Notice

Per the Executive Order on Protecting the Nation from Terrorist Attacks by Foreign Nationals signed on January 27, 2017, visa issuance to nationals of the countries of Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan, Syria and Yemen has been suspended effective immediately until further notification. If you are a citizen of one of these countries, please do not schedule a visa appointment or pay any visa fees at this time. If you already have an appointment scheduled, please DO NOT ATTEND. You will not be permitted entry to the Embassy/Consulate. We will announce any other changes affecting travelers to the United States as soon as that information is available.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان:
ساعت 2 نصف شب به وقت نیویورک یک قاضی فدرال آمریکا دستور العمل اجرایی ترامپ رو موقتا لغو کرد هورررررررررا
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، mulan1979
(2017-01-29 ساعت 21:22)مظاهری نوشته:  ساعت 2 نصف شب به وقت نیویورک یک قاضی فدرال آمریکا دستور العمل اجرایی ترامپ رو موقتا لغو کرد هورررررررررا

من فکر میکنم اینا همش واسه دهن بستنه ملت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-29 ساعت 21:22)مظاهری نوشته:  ساعت 2 نصف شب به وقت نیویورک یک قاضی فدرال آمریکا دستور العمل اجرایی ترامپ رو موقتا لغو کرد هورررررررررا

فقط برای گرین کارتی ها بود و موقت بود ... شامل حال امسال من که کمتر از سی روز دیگه مصاحبه داشتم نمیشه ????
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 11:26)Mrs.sara نوشته:  

فقط برای گرین کارتی ها بود و موقت بود ... شامل حال امسال من که کمتر از سی روز دیگه مصاحبه داشتم نمیشه ????

من به شما توصیه میکنم عجله نکنید واسه جایی که انتجاب کردید بیاید. اش دهن سوزی نیست.
اما امید وارم کارتون زود درست بشه از این انتظارات راحت بشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان