کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
خخخخ گفتم بهتون دارن پیش نویس می نویسن هیشکی باور نکرد نگران نباشید خدا بزرگه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یک سوال مهم من تمام شرایط ویزای نامزدی را دارم تنها مشکل ام اینه که کارمند پیمانی دولت هستم در دانشگاه کار می کنم آیا این برای من مشکلی پیش می آورد و باعث می شود که روند ویزا گرفتن من طولانی تر شود؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یک سوال مهم من تمام شرایط ویزای نامزدی را دارم تنها مشکل ام اینه که کارمند پیمانی دولت هستم در دانشگاه کار می کنم آیا این برای من مشکلی پیش می آورد و باعث می شود که روند ویزا گرفتن من طولانی تر شود؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 11:30)MIHA FATEMI نوشته:  سلام دوستان عزیز

سلام. به احتمال خیلی زیاد بدلیل شاغل بودن در سیستم دولتی پروسه ap به شما خواهد خورد و باید منتظر کلیر شدن باشید. در مورد مدت زمان انجام پروسه هم هیچ کسی چیزی نمیدونه . خیلی از اعضاء اینجا که الان در این پروسه هستند بیش از 6 ماهه که منتظرن بدلیل حکمهای جدیدی که دولت امریکا داده است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون دوست عزیز

نامزد من تو ایام نوروز میاد ایران به نظرتان بهتره عقد کنیم و برای ویزای ازدواج اقدام بکنیم یا بهتره عقد نکنیم و برای ویزای نامزدی اقدام کنیم با توجه به این حکم هایی که اخیرا از طرف دولت آمریکا وضع شده است.

(2017-03-15 ساعت 13:07)mulan1979 نوشته:  

سلام. به احتمال خیلی زیاد بدلیل شاغل بودن در سیستم دولتی پروسه ap به شما خواهد خورد و باید منتظر کلیر شدن باشید. در مورد مدت زمان انجام پروسه هم هیچ کسی چیزی نمیدونه . خیلی از اعضاء اینجا که الان در این پروسه هستند بیش از 6 ماهه که منتظرن بدلیل حکمهای جدیدی که دولت آمریکا داده است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-16 ساعت 00:33)MIHA FATEMI نوشته:  سلام ممنون دوست عزیز

نامزد من تو ایام نوروز میاد ایران به نظرتان بهتره عقد کنیم و برای ویزای ازدواج اقدام بکنیم یا بهتره عقد نکنیم و برای ویزای نامزدی اقدام کنیم با توجه به این حکم هایی که اخیرا از طرف دولت آمریکا وضع شده است.

سلام. به احتمال خیلی زیاد بدلیل شاغل بودن در سیستم دولتی پروسه ap به شما خواهد خورد و باید منتظر کلیر شدن باشید. در مورد مدت زمان انجام پروسه هم هیچ کسی چیزی نمیدونه . خیلی از اعضاء اینجا که الان در این پروسه هستند بیش از 6 ماهه که منتظرن بدلیل حکمهای جدیدی که دولت آمریکا داده است.

سلام اینکه شما به چه شیوه ای اقدام کنید تاثیری در پروسه ap شما نداره . این تصمیمی هست که خودتون باید بگیرید. خیلی از کیس های نامزدی که شامل ap نمیشدن کارشون سریعتر انجام میشده قبلا . اما الان و توی شرایط فعلی رو نمیدونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-16 ساعت 00:33)MIHA FATEMI نوشته:  سلام ممنون دوست عزیز

احتمال داره قانوناي جديدي وضع كنن و بين ويزاها تفاوت قايل بشن به همين دليل ويزاي ازدواجي معتبر هست به نظر من
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
ممنونم از پاسخ منطقی تان
خودم هم همین تصور را دارم امید که شرایط برای همه مهیا شود و برای همه بهترین ها پیش بیاد
سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
عذر میخوام یه سوال داشتم...
اگه کسی بیاد با ویزای تحصیلی یا تورییستی امریکا و تو خاک امریکا با یه شهروند امریکا که پاسپورت داره ازدواج کنه چه اتفاقی می افته؟
چقدر طول میکشه اقامت بگیره ؟ البته میدونم دو ساله هست در ابتدا
و اینکه آیا باید امریکا رو ترک کنه؟ یا ویزا قابل تبدیل هست؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-20 ساعت 01:06)hamed. نوشته:  عذر میخوام یه سوال داشتم...
اگه کسی بیاد با ویزای تحصیلی یا تورییستی آمریکا و تو خاک آمریکا با یه شهروند آمریکا که پاسپورت داره ازدواج کنه چه اتفاقی می افته؟
چقدر طول میکشه اقامت بگیره ؟ البته میدونم دو ساله هست در ابتدا
و اینکه آیا باید آمریکا رو ترک کنه؟ یا ویزا قابل تبدیل هست؟

سلام
نظرات زیاد هست در این خصوص

ولی ویزای دانشجویی تبدیل میشه..حالا اگه ازدواج با سیتیزن باشه به نظر میاد نیازی به ترک امریکا هم نیست.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed. ، p.nsz
با سلام
من برای ویزای ازدواج برای همسرم درخواست دادم ، ولیکن از اکتبر 2016 تا الان فقط همون نامه اول رو دریافت کردم که اطلاعاتم رو تایید کردن . کسی میدونه تا دریافت نامه ی دوم و دریافت کیس نامبر چقدر دبگه باید منتظر موند ؟ و آیا این طبیعی هست که خبری از نامه ی دوم نیست ؟؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-03-22 ساعت 01:39)lossi نوشته:  با سلام
من برای ویزای ازدواج برای همسرم درخواست دادم ، ولیکن از اکتبر 2016 تا الان فقط همون نامه اول رو دریافت کردم که اطلاعاتم رو تایید کردن .  کسی میدونه تا دریافت نامه ی دوم و دریافت کیس نامبر چقدر دبگه باید منتظر موند ؟ و آیا این طبیعی هست که خبری از نامه ی دوم نیست ؟؟
با تشکر

برا من حدودا ۶ ماه طول کشید از ارسال مدارک تا دریافت کیس نامبر .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-03-22 ساعت 13:42)zamini1975 نوشته:  
من برای ویزای ازدواج برای همسرم درخواست دادم ، ولیکن از اکتبر 2016 تا الان فقط همون نامه اول رو دریافت کردم که اطلاعاتم رو تایید کردن .  کسی میدونه تا دریافت نامه ی دوم و دریافت کیس نامبر چقدر دبگه باید منتظر موند ؟ و آیا این طبیعی هست که خبری از نامه ی دوم نیست ؟؟
با تشکر

ببخشید شما تو این مدت تماس هم گرفته بودین ببینین چرااینقدر طول کشیده ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-25 ساعت 01:27)lossi نوشته:  
(2017-03-22 ساعت 13:42)zamini1975 نوشته:  
با تشکر

ببخشید شما تو این مدت تماس هم گرفته بودین ببینین چرااینقدر طول کشیده ؟؟

نه تماس نگرفته بودم ولی یا وکیل گفته بود یا هم جایی خونده بودم که بعداز تایید مدارک حدودا ۵ ماه طول میکشه . برا همین به خودم استرس نمیدادم که چی شد ولی اگه بیشتر طول میکشید حتما تماس میگرفتم .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان مهاجرسرا سال جدید مبارک همراه با آرزوهای خوب خوب ...
امیدوارم که زندگیا روی روال باشه روبراه روبراه ...خدا رو شکر که داستان این دستورای آقای میرفندرسکی هم کاملا منتفی .)
این سایت خیلی به من کمک کرد، اطلاع رسانی و آگاهی سازیش عالی بود چرا که انتقال اکثر تجربه اعضای قدیمی واقعا میسر و قابل اعتماد بودش ..اما دوستانه کمیم بودن این اواخر بطور مدام شدید سعی میکردن بگن در امریکا بسته شد وسلام ...اما واقعیت این نبود ،، امریکا برا زندگی عالیه بشرطه کار تلاش و کوشش ...دوتا پیشنهاد دارم برا عزیزانی که قصد مهاجرت دارن اول حسابی زبان بخونید تا بتونید خوب صحبت کنید نسبتا بنویسید ...دوم اگر سرمایه زیادی با خودتون نیارید چرا که بسرعت از دستتون در میاد خب اگر پول تپل دارید اول کار نیارید بهتره چرا که باید راه و روش بیاد دستت ..
اینجا کار خیلی زیاده و باید از یه جا شروع کرد و قاطی مردم شد هیچ عیب و عاریم نیست ..کار نکردن هستش که عجیبه !
خلاصه امریکا آخر دنیاس اگر نشه اینجا کار کرد و زندگی راه انداخت هیچ جا فایده نداره ..البته نظر شخصی خودمه ...در کل آرزو میکنم همه دوستان عزیز که اومدنی هستن بیان یه زندگی جدید رو شروع کنن ..
پایدار باشید در پناه خدا Wink Rolleyes
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، Sudeh ، zamini1975 ، tamoko89 ، mulan1979 ، vanima ، inanna ، armehraboon ، NAzeez

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان