کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
من در اروپا ازدواج کردم ولی هنوز قانونی جدا نشدم چقدر بعد از طلاق میتونم تقاظای ویزای نامزدی با شخص دیگر بکنم در امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-25 ساعت 12:48)Hamid_rr نوشته:  درود بر دوستان مهاجرسرا سال جدید مبارک همراه با آرزوهای خوب خوب ...
امیدوارم که زندگیا روی روال باشه روبراه روبراه ...خدا رو شکر که داستان این دستورای آقای میرفندرسکی هم کاملا منتفی .)
این سایت خیلی به من کمک کرد، اطلاع رسانی و آگاهی سازیش عالی بود چرا که انتقال اکثر  تجربه اعضای قدیمی واقعا میسر و قابل اعتماد بودش ..اما دوستانه کمیم بودن این اواخر بطور مدام شدید سعی میکردن بگن در آمریکا بسته شد وسلام ...اما واقعیت این نبود ،، آمریکا برا زندگی عالیه بشرطه کار تلاش و کوشش ...دوتا پیشنهاد دارم برا عزیزانی که قصد مهاجرت دارن اول حسابی زبان بخونید تا بتونید خوب صحبت کنید نسبتا بنویسید ...دوم اگر سرمایه زیادی با خودتون نیارید چرا که بسرعت از دستتون در میاد خب اگر پول تپل دارید اول کار نیارید بهتره چرا که باید راه و روش بیاد دستت ..
اینجا کار خیلی زیاده و باید از یه جا شروع کرد و قاطی مردم شد هیچ عیب و عاریم نیست ..کار نکردن هستش که عجیبه !
خلاصه آمریکا آخر دنیاس اگر نشه اینجا کار کرد و زندگی راه انداخت هیچ جا فایده نداره ..البته نظر شخصی خودمه ...در کل آرزو میکنم همه دوستان عزیز که اومدنی هستن بیان  یه زندگی جدید رو شروع کنن ..
پایدار باشید در پناه خدا Wink  Rolleyes
ba salam
ye soal dashtam dar halati ke visa yek zarb dade mishe chand roz badesh mishe visaro pick up kard?man armenia vaght moshebe daram casam IR1 hastesh mikiham bebinam key elam mikonan va cheghad tool mikeshe
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 08:24)shayan_yg نوشته:  [quote='Hamid_rr' pid='747837' dateline='1490429921']
درود بر دوستان مهاجرسرا سال جدید مبارک همراه با آرزوهای خوب خوب ...

ba salam
ye soal dashtam dar halati ke visa yek zarb dade mishe chand roz badesh mishe visaro pick up kard?man armenia vaght moshebe daram casam IR1 hastesh mikiham bebinam key elam mikonan va cheghad tool mikeshe

ویزارو یکضرب بگیرید همون روز مصاحبه پاستونو میگیره افیسر و دو سه روز بعدش براتون میفرستن البته فرمت سفارتا فرق داره من خودم بهم زنگ زدن رفتم سفارت گرفتم ...
در هر حال امیدوارم یکضرب بگیرید انتظارتون تموم شه ..شاد باشید ،)
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 11:09)Hamid_rr نوشته:  
(2017-03-28 ساعت 08:24)shayan_yg نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 12:48)Hamid_rr نوشته:  درود بر دوستان مهاجرسرا سال جدید مبارک همراه با آرزوهای خوب خوب ...

ba salam

ویزارو یکضرب بگیرید همون روز مصاحبه پاستونو میگیره افیسر و دو سه روز بعدش براتون میفرستن البته فرمت سفارتا فرق داره من خودم بهم زنگ زدن رفتم سفارت گرفتم ...
ببخشید یه سوال دیگه اگه من تمام مراحل پزشکی رو انجام بدم اما جواب من تا 27 اپریل که روزمصاحبه هست به دست سفارت نرسه ایا نقص مدرک می زنند و باید دوباره محاصبه بشم؟ و اینکه اگر یه ضرب نباشه ویزام پاسپورتمو بهم می دن همون روز بر گردم؟ اصلا یه وضعی بمن وقت دادن مدیکالم درد سر شده تو ارمنستان تعطیلی خورده بهش اساسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 11:26)shayan_yg نوشته:  
(2017-03-28 ساعت 11:09)Hamid_rr نوشته:  
(2017-03-28 ساعت 08:24)shayan_yg نوشته:  ویزارو یکضرب بگیرید همون روز مصاحبه پاستونو میگیره افیسر و دو سه روز بعدش براتون میفرستن البته فرمت سفارتا فرق داره من خودم بهم زنگ زدن رفتم سفارت گرفتم ...
ببخشید یه سوال دیگه اگه من تمام مراحل پزشکی رو انجام بدم اما جواب  من تا 27  اپریل که روزمصاحبه هست به دست سفارت نرسه  ایا نقص مدرک می زنند و باید دوباره محاصبه بشم؟ و اینکه اگر یه ضرب نباشه ویزام  پاسپورتمو بهم می دن همون روز بر گردم؟ اصلا یه وضعی بمن وقت دادن مدیکالم درد سر شده تو ارمنستان تعطیلی خورده بهش اساسی

دوست عزيز
تا جايي كه من ميدونم در مديكال ميتونين با پرداخت هزينه اضافه درخواست جواب ارجنت بكنين كه يك روزه جواب رو ميدن. البته ديدم موردي رو هم كه جواب مديكال بچه اماده نشده بود و خانواده مصاحبشون انجام شد و فرداش مديكال رو تحويل دادن. (يعني نقص مدرك ميزنن ولي مصاحبه انجام شد)
ولي تاكيد ميكنم كه اطلاعات من در مورد سفارت و مديكال ابوظبي هست و بهتره براي ارمنستان مطمين بشين.
اگر يك ضرب نباشين همونجا پاستون رو پس ميدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr
سلام خسته نباشيد ببخشيد من شوهرم سيتيزن هست وحدود ١٦سال آمزيكا زندگي كرده وبراي ازدولج ٦سال پيش به ايران اومده و ديگه يرنگشته.الان قصد داريم كه با هم برگرديم آمريكا.به نظر شما از چه طريق اقدام كنيم بهتره.اول خودش بره از اونجا براي من اقدام كنه يا اينكه از همينجا.در ضمن برادر شوهرم در حال حاضر آمريكا هست ميتونم از طريق ايشون كمكي بگيرم؟
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام تاریخ مصاحبه برای من اومده در ارمنستان
میخواستم وقت مصاحبه رو تغییر بدم اگه از دوستان کسی هست که دقیقا این مراحل رو یعنی تغییر وقت مصاحبه رو انجام داده لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم .
Category: IR1
2015/SEP/23 ارسال مدارک به USCIS
2015/SEP/25 دریافت مدارک USCIS
2015/OCT/22 تایید مدارک اولیه
2015/JAN/24 ارسال مدارک به NVC
2015/JAN/29 تکمیل فرم DS-261
2015/MAR/23 پرداخت وتایید 120 دلار
2015/MAR/25  پرداخت و تایید 325 دلار
2016/APR/01 تکمیل فرم DS-260
SEP/05/2016 ارسال مدارک به NVC
OCT/23/2016 اعلام نقص مدارک از NVC
....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 18:53)Shishah نوشته:  سلام خسته نباشيد ببخشيد من شوهرم سيتيزن هست وحدود ١٦سال آمزيكا زندگي كرده وبراي ازدولج ٦سال پيش به ايران اومده و ديگه يرنگشته.الان قصد داريم كه با هم برگرديم آمريكا.به نظر شما از چه طريق اقدام كنيم بهتره.اول خودش بره از اونجا براي من اقدام كنه يا اينكه از همينجا.در ضمن برادر شوهرم در حال حاضر آمريكا هست ميتونم از طريق ايشون كمكي بگيرم؟

سلام به شما

میتونن از ایران اقدام کنند...
ویزای ازدواج که حدود یکسال یا بیشتر زمان میبره....

فقط قبل مصاحبه شما بهتره ایشون امریکا تشریف ببرن...نه بخاطر ساپورت مالی خاطر نشون دادن قصد اقامت در امریکا..

البته چون سالها اونجا بودند و سیتزن هستند احتمالا سخت کیری کمتری کنند ولی نمیشه ریسک کرد...

فعلا از ایران متتونید پروسه رو شروع کنید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez
(2017-03-22 ساعت 01:39)lossi نوشته:  با سلام
من برای ویزای ازدواج برای همسرم درخواست دادم ، ولیکن از اکتبر 2016 تا الان فقط همون نامه اول رو دریافت کردم که اطلاعاتم رو تایید کردن .  کسی میدونه تا دریافت نامه ی دوم و دریافت کیس نامبر چقدر دبگه باید منتظر موند ؟ و آیا این طبیعی هست که خبری از نامه ی دوم نیست ؟؟
با تشکر

سلام

ما هم مدارکمون ۲۵ آگوست ۲۰۱۶ فرستادیم.

۲۲ مارث ۲۰۱۷ مدارکمون تأیید شد و فرستان به NVC. یعنی‌ حدود ۷ ماه طول کشید. هر جارو هم که خوندم همه تقریبا تو همین حدود منتظر موندن، پس اصلا نگران نباشین و هر روز استاتوس خودتونو تو سایت USICIS چک کنید. چون برای خیلیا پیش اومده که وقتی‌ approve شدن نه ایمیل گرفتن نه پست.
CR1-K3
I-130 sent: 2016/08/05
NOA1: 2016/08/31
NOA2: 2017/03/22
NVC Received: 2017/03/27
NVC Case Number and Invoice ID Number: 2017/04/05
Interview in Ankara
Form DS-261: 2017/04/06
Send IV and AOS package: 2017/05/12
Case Complete: 2017/07/07
receive instruction and interview appointment letter: 2017/08/02
interview date: 2017/09/06
result: check list (lack of proof of domicile docs)
sending documents for proof of domicile: 2017/10/07
visa issuance: 2017/10/14
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 18:53)Shishah نوشته:  سلام خسته نباشيد ببخشيد من شوهرم سيتيزن هست وحدود ١٦سال آمزيكا زندگي كرده وبراي ازدولج ٦سال پيش به ايران اومده و ديگه يرنگشته.الان قصد داريم كه با هم برگرديم آمريكا.به نظر شما از چه طريق اقدام كنيم بهتره.اول خودش بره از اونجا براي من اقدام كنه يا اينكه از همينجا.در ضمن برادر شوهرم در حال حاضر آمريكا هست ميتونم از طريق ايشون كمكي بگيرم؟

سلام

همسر من هم سیتیزن هست و هردومون ایران هستیم و از اینجا اقدام کردیم (تا الان حدود ۷ ماه از شروع پروندمون گذشته).

شما میتونید از ایران اقدام کنید برای ویزای ازدواج که حدود یک تا ۲ سال طول میکشه تقریبا. و هیچ نیازی نیست که همسرتون اول برن اونجا، و میتونید وقتی‌ کارتون درست شد با هم برین، اما تو این روش زمان تکمیل مدارک برای اسپانسر و در زمان مصاحبه باید بتونین ثابت کنین که همسرتون قصد دارن برای زندگی‌ دائم به همراه شما برگردن آمریکا. اما اگه امکانشو داشته باشن و بتونن حدود ۱ تا ۳ ماه قبل از تاریخ مصاحبه تنهایی‌ برن آمریکا و خونه اجاره کنن و حساب باز کنن و ماشین بخرن و خودشونو بیمه کنن میتونه خیلی‌ دلیل محکمتری باشه که همسرتون برای زندگی‌ دائم دوباره در آمریکا جدی هستن.

یک راه دیگه هم هست که من اطلاع خیلی‌ دقیق ندارم، ولی‌ فکر می‌کنم به این صورت هست که الان همسرتون قبل از هر اقدامی برن آمریکا و خونه و زندگی‌رو تشکیل بدن، بعدش می‌تونن برای شما درخواست یک مدل ویزا بدن که چون همسرشون هستین و از هم دورین با اون ویزا میرید پیششون (حدود ۲،۳ ماه طول میکشه) بعد که رسیدین آمریکا از اونجا برای گرین کارت از طریقه ازدواج اقدام می‌کنین و دیگه تمام مراحل تو همون آمریکا انجام می‌شه.
CR1-K3
Interview in Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 17:44)soroushfard نوشته:  

سلام

همسر من هم سیتیزن هست و هردومون ایران هستیم و از اینجا اقدام کردیم (تا الان حدود ۷ ماه از شروع پروندمون گذشته).

شما میتونید از ایران اقدام کنید برای ویزای ازدواج که حدود یک تا ۲ سال طول میکشه تقریبا. و هیچ نیازی نیست که همسرتون اول برن اونجا، و میتونید وقتی‌ کارتون درست شد با هم برین، اما تو این روش زمان تکمیل مدارک برای اسپانسر و در زمان مصاحبه باید بتونین ثابت کنین که همسرتون قصد دارن برای زندگی‌ دائم به همراه شما برگردن آمریکا. اما اگه امکانشو داشته باشن و بتونن حدود ۱ تا ۳ ماه قبل از تاریخ مصاحبه تنهایی‌ برن آمریکا و خونه اجاره کنن و حساب باز کنن و ماشین بخرن و خودشونو بیمه کنن میتونه خیلی‌ دلیل محکمتری باشه که همسرتون برای زندگی‌ دائم دوباره در آمریکا جدی هستن.

یک راه دیگه هم هست که من اطلاع خیلی‌ دقیق ندارم، ولی‌ فکر می‌کنم به این صورت هست که الان همسرتون قبل از هر اقدامی برن آمریکا و خونه و زندگی‌رو تشکیل بدن، بعدش می‌تونن برای شما درخواست  یک مدل ویزا بدن که چون همسرشون هستین و از هم دورین با اون ویزا میرید پیششون (حدود ۲،۳ ماه طول میکشه) بعد که رسیدین آمریکا از اونجا برای گرین کارت از طریقه ازدواج اقدام می‌کنین و دیگه تمام مراحل تو همون آمریکا انجام می‌شه.

سلام دوستان
همسر من هم سيتيزن امريكا هستن و 12 سال اونجا زندگي كرده بودن و براي ازدواج اومدن ايران و حدود دو سالي كه كارمون طول كشيده (الان در مرحله AP هستم) تا الان در ايران زندگي كرديم. براي اقدام اوليه از هرجايي ميتونين مدارك رو ارسال كنين و منتظر بمونين. 2 ماه قبل از مصاحبه من همسرم رفتن امريكا و كار پيدا كردن و ماشين و اينترنت و خريد و بيمه و گواهينامه و تراكنش فراوان بانكي و ... ولي افيسر به محض اين كه ديد مدت كمي از رفتنش ميگزره نقص مدارك دمسايل زد و هيچ كدوم از مدارك رو هم قبول نكرد و گفت تراكنش و اينا كه از هرجايي ميتونه باشه و تنها كار و ماليات ملاكه كه اونها هم نشون ميده مدت كمي در امسال امريكا بوده.
يعني ميخام اطلاع داشته باشين كه اگر اين روش رو انتخاب ميكنين انتظار نقص مدارك رو هم داشته باشين كه البته با موندنشون در امريكا و كار و اينا قابل حل هست فقط ميتونه كمي پروسه رو طولاني تر كنه (و البته من همچنان راضي هستم كه اين روش رو انتخاب كردم و اين همه مدت دور نمونديم.)
در مورد روشي كه دوستمون گفتن من خيلي خيلي قبل از اقدام هم تحقيق كردم. تا جايي كه من ميدونم به هيچ عنوان همچين ويزايي وجود نداره. تنها راه ويزاي توريستي هست كه اونم وقتي ببينن شما همسر سيتيزن دارين احتمال اينكه بهتون بدن تقريبا صفره (من امتحان كردم) و راه ديگه ويزاي نامزدي هست كه پروسه كوتاه تري داره (حدود 1-1/5 سال) كه نبايد ازدواج كرده باشين و بعد برين در ظرف 90 روز در امريكا ازدواج كنين كه اون هم تقريبا همين پروسه و ريسكهاي خودش رو داره.
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، صبا فرزاد
(2017-03-29 ساعت 18:53)Shishah نوشته:  سلام دوستان
همسر من هم سيتيزن امريكا هستن و 12 سال اونجا زندگي كرده بودن و براي ازدواج اومدن ايران و حدود دو سالي كه كارمون طول كشيده (الان در مرحله AP هستم) تا الان در ايران زندگي كرديم. براي اقدام اوليه از هرجايي ميتونين مدارك رو ارسال كنين و منتظر بمونين. 2 ماه قبل از مصاحبه من همسرم رفتن امريكا و كار پيدا كردن و ماشين و اينترنت و خريد و بيمه و گواهينامه و تراكنش فراوان بانكي و ... ولي افيسر به محض اين كه ديد مدت كمي از رفتنش ميگزره نقص مدارك دمسايل زد و هيچ كدوم از مدارك رو هم قبول نكرد و گفت تراكنش و اينا كه از هرجايي ميتونه باشه و تنها كار و ماليات ملاكه كه اونها هم نشون ميده مدت كمي در امسال امريكا بوده.
يعني ميخام اطلاع داشته باشين كه اگر اين روش رو انتخاب ميكنين انتظار نقص مدارك رو هم داشته باشين كه البته با موندنشون در امريكا و كار و اينا قابل حل هست فقط ميتونه كمي پروسه رو طولاني تر كنه (و البته من همچنان راضي هستم كه اين روش رو انتخاب كردم و اين همه مدت دور نمونديم.)
در مورد روشي كه دوستمون گفتن من خيلي خيلي قبل از اقدام هم تحقيق كردم. تا جايي كه من ميدونم به هيچ عنوان همچين ويزايي  وجود نداره. تنها راه ويزاي توريستي هست كه اونم وقتي ببينن شما همسر سيتيزن دارين احتمال اينكه بهتون بدن تقريبا صفره (من امتحان كردم) و راه ديگه ويزاي نامزدي هست كه پروسه كوتاه تري داره (حدود 1-1/5 سال) كه نبايد ازدواج كرده باشين و بعد برين در ظرف 90 روز در امريكا ازدواج كنين كه اون هم تقريبا همين پروسه و ريسكهاي خودش رو داره.
موفق باشيد

سلام

من هم در مورد روش دوم فقط شنیده بودم و اطلاع زیادی نداشتم.

ولی‌ در مورد اینکه همسرتون اگه بتونن زود تر برن یا اصلا نرن و بخوان وقتی‌ ویزای شما در اومد برین ، تو سایت USCIS دو حالت وجود داره. یکی‌ اینکه شما تو سفارت علم کنید که همسرتون domicile هستند، که فقط یکی‌ دو ماه در آمریکا بودن قبل از ورود شما اثبات نمی‌کنه که domicile باشن. (البته مواردی هم من دیدم که اینطوری اعلام کردن و آفیسر سخت نگرفته). حالت دیگه اینه که بگین که همسرتو domicile نبودن تو آمریکا ولی‌ الان دوباره میخوان domicile بشن و این کارهارو انجام دادن. اینطوری برای آفیسر خیلی‌ قابل قبول تر می‌شه و در حالت عادی باید ایرادی نداشته باشه.

USCIS and the State Department list several factors that may show an intention to reestablish domicile in the U.S.:

Accepting a job or “seeking employment” in the U.S.
Signing a lease, purchasing a residence, or making arrangements to stay in another’s home. (Just beginning a house search is not mentioned but may be relevant too).
Registering children in U.S. schools.
Opening a bank account or transferring funds to the U.S. or investing in the U.S.
Voting in U.S. elections.
Getting a U.S. driver’s license is not mentioned but the U.S. Consulate in Guangzhou has found it to be relevant in some cases.
This list of factors is not meant to be exclusive. A sponsor may have other relevant evidence of plans to reestablish domicile in the U.S.
In addition, evidence that you are severing similar ties abroad may bolster your claim that you are moving back to the U.S.

A sponsor’s stated intention to re-establish U.S. domicile must be judged by the consular officer to be credible. Credibility may be easier to establish in some cases than others. For example, if a spouse is immigrating, the officer may believe it’s natural for the sponsor to move to the U.S. to stay together. But a consular officer may doubt that a sponsor would necessarily move to the U.S. when a sibling or adult son or daughter immigrates. Where credibility is an issue, the officer may require more corroborating evidence. Here’s a sample request for additional evidence from a sponsor:

The petitioner must show that she/he spends a preponderance of time in the U.S. This time spent in the U.S. needs to be over a period of time. In other words, the petitioner must show that the petitioner is truly maintaining a residence in the United States, not just traveling for a couple of months at a time and then returning [abroad]. Although there is no time frame [required] to establish residence, it must be convincing evidence of continued ties to the United States and that the petitioner has, in fact, taken up residence in the United States. Evidence that the sponsor has established a domicile in the United States and is either physically residing there or intends to do so before or concurrently with the applicant includes, but is not limited to, the following: (1) opening a bank account; (2) transferring funds to the United States; (3) making investments in the United States; (4) seeking employment in the United States; (5) registering children in U.S. schools; (6) applying for a social security number; (7) voting in local, state or federal elections (8) leases, mortgages, utility bills, telephone bills, etc. established in the petitioner’s name. Provide a photo of the petitioner holding a current newspaper with the date clearly visible standing in front of a U.S. post office and color copies of all pages of the petitioner’s international passport[ ] with page numbers clearly visible.

[img]/Users/soroush/Desktop/Screen Shot 2017-04-04 at 14.15.14.png[/img]
CR1-K3
Interview in Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

پسر دایی همسر من گرین کارت داشتن ولی‌ با همسر ودخترشون ایران زندگی‌ میکردن و هیچوقت آمریکا زندگی‌ نکرده بودن . حدود دو، سه سال پیش برای همسر و دخترشون اقدام کردن و بدون اینکه چند ماه قبل تنهایی‌ بره آمریکا پارسال کار دختر و همسرشون درست شد و الان حدود یک سال هست که آمریکا هستن. من قصد دارم که دقیق بپرسم ازشون که چیکار کردن، هروقت پرسیدم حتما اینجا اطلاع میدم.
CR1-K3
Interview in Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
(2017-03-29 ساعت 18:53)Shishah نوشته:  سلام دوستان
در مورد روشي كه دوستمون گفتن من خيلي خيلي قبل از اقدام هم تحقيق كردم. تا جايي كه من ميدونم به هيچ عنوان همچين ويزايي  وجود نداره. تنها راه ويزاي توريستي هست كه اونم وقتي ببينن شما همسر سيتيزن دارين احتمال اينكه بهتون بدن تقريبا صفره (من امتحان كردم) و راه ديگه ويزاي نامزدي هست كه پروسه كوتاه تري داره (حدود 1-1/5 سال) كه نبايد ازدواج كرده باشين و بعد برين در ظرف 90 روز در امريكا ازدواج كنين كه اون هم تقريبا همين پروسه و ريسكهاي خودش رو داره.
موفق باشيد

ببخشید می‌پرسم، وقتی‌ برای شما نقص مدارک دمسیل زدن شما چیکار کردین، ممنون میشم راهنمایی‌ کنید چون ممکنه واسه همه پیش بیاد
CR1-K3
Interview in Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من همسرم گرین کارت دارند و حدود 9 ماه پیش مدارکمون رو فرستادیم و اپرواال و کیس نامبرمون رو از NVC دریافت کردیم .
اگر از دوستان کسی هست به من کمک کنه که چه جوری باید از سایت مهاجرت امریکا مراحل بعدی کارمون رو پیگیر باشم . یعنی برای خوندن بولتن ها و پیگیری های بعدی.
لطفا اگر کسی تجربه ازدواج با کیس من رو داره مراحل بعدی و زمان های احتمالی اونها رو کمی توضیح بده .
ممنون از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان