کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2018-07-14 ساعت 12:27)farhad1717 نوشته:  با درود
حدود شش ماه است که با همسرم در ایران عقد کردم. همسرم گرین کارت دارد و الان میخواهد برای من اقدام کند. همسرم ساکن ایالت ماساچوست هست. عقد نامه را ترجمه کردیم.
الان فقط باید ترجمه عقد نامه به اداره مهاجرت آمریکا در شهر محل سکونت همسرم ارائه داده شود یا مدارک دیگری هم نیاز هست ؟
ممنونم میشم دوستان کمی راهنمایی کنند و جرئیات روند کار را توضیح دهند.

با سلام . ابتدا باید سایت .USCIS.gov را چک بفرمایید . مدارک لازم هر کتگوری مثلا شما که ازدواج با گرین کارتی هستید و f2a محسوب میشید رو کامل توضیح داده و نوشته. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-31 ساعت 04:09)aydinaghajani نوشته:  
(2018-06-14 ساعت 23:56)makhayat نوشته:  سلام دوستان
فرم ds-260 همسرم رو دارم پر میکنم یه سوال برام پیش اومد
آدرس محل سکونت خودم رو کجا بنویسم. با توجه به اینکه خودم الان با پاس سفید توی ایران هستم؟
آدرس آمریکا رو بدم یا آدرس ایران رو؟ اگه آدرس ایران رو بدم بعدا برای دامیسایل به مشکل بر نمیخوریم؟

دوستان سلام

ایا میشود همزمان برای خانمم ام اقدام کنم و همزمان برای پاس سفید هم اقدام کنم؟ یعنی اول برای همسرم اقدام کنم بعدش درخواست پاس سفید بدم؟ ایا این امکان وجود دارد؟
لطفا راهنمایی فرمایید.

بله میتونید این کار را انجام بدهید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: aydinaghajani
با سلام خدمت دوستان عزیز،
من و همسرم تقریبا یک ماه پیش ازدواج کردیم. بنده گرین کارت دارم ولی برای اقدام برای همسرم چند تا سوال دارم:
۱﴾ آیا در زمان اقدام بنده باید در آمریکا باشم؟ ﴿من در حال حاضر در ایتالیا مشغول به تحصیل هستم و re-entry permit گرفتم و تا سال بعد قصد مسافرت به آمریکا رو ندارم.﴾
۲﴾ برای پر کردن فرم ها با توجه به اینکه ایشون ایران هستن و من ایتالیا در قسمت آدرس کجا رو باید بنویسیم؟ ایران، ایتالیا یا یک آدرس در آمریکا؟

پیشاپیش از راهنمایی های شما عزیزان کمال تشکر را دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-04 ساعت 13:15)farper نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز،
من و همسرم تقریبا یک ماه پیش ازدواج کردیم. بنده گرین کارت دارم ولی برای اقدام  برای همسرم چند تا سوال دارم:
۱﴾ آیا در زمان اقدام بنده باید در آمریکا باشم؟ ﴿من در حال حاضر در ایتالیا مشغول به تحصیل هستم و re-entry permit گرفتم و تا سال بعد قصد مسافرت به آمریکا رو ندارم.﴾
۲﴾ برای پر کردن فرم ها با توجه به اینکه ایشون ایران هستن و من ایتالیا در قسمت آدرس کجا رو باید بنویسیم؟ ایران، ایتالیا یا یک آدرس در آمریکا؟

دوست عزیز تبریک میگم امیدوارم خوشبخت باشید
در حال حاضر احتیاجی نیست که شما داخل خاک آمریکا باشید فقط زمانی که همسرتون به مصاحبه دعوت میشوند لازم که شما اونجا باشید. شما باید آدرس داخل امریکا را بدهید چون اصلا اقدام شما برای همسرتون بر پایه این است که میخواهید ایشون در امریکا به شما ملحق شوند . امیدوارم این پروسه براتون به خوبی طی بشه
موفق باشید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-04 ساعت 15:28)melon نوشته:  
(2018-09-04 ساعت 13:15)farper نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز،
من و همسرم تقریبا یک ماه پیش ازدواج کردیم. بنده گرین کارت دارم ولی برای اقدام  برای همسرم چند تا سوال دارم:

دوست عزیز تبریک میگم امیدوارم خوشبخت باشید
در حال حاضر احتیاجی نیست که شما داخل خاک آمریکا باشید فقط زمانی که همسرتون به مصاحبه دعوت میشوند لازم که شما اونجا باشید. شما باید آدرس داخل آمریکا را بدهید چون اصلا اقدام شما برای همسرتون بر پایه این است که میخواهید ایشون در آمریکا به شما ملحق شوند . امیدوارم این پروسه براتون به خوبی طی بشه
موفق باشید

خیلی ممنون از آرزوی قشنگتون و همچنین از پاسخی که دادید. تنها نگرانی بنده این هستش که چون من در آمریکا حضور ندارم و re-entry permit گرفتم اگر آدرس بستگان در آمریکا رو بدم بعدا دچار مشکل میشیم یا نه .
سوال دیگه اینکه آیا این پروسه نیاز به وکیل دارد یا نه؟ چون بنده همه کارهای گرین کارت رو بدون وکیل و به تنهایی انجام دادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من برای مصاخبه ویزا نامزدی برام دعوتنامه اومده ولی نگفته چه واکسنی برم پاستور بزنم یعنی باید همه اش رو بزنم؟ در ضمن مدارکی که گفته ببرم رو ما قبلا فرستادیم باید باز پرینت بگیرم ببرم ؟ سو پیشینه هم نخواستن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاستور برید خودشون بهتون میگن چیا بزنید
یک کپی از مدارک به همراه اصلش همراه داشته باشید
سوء پیشینه هم از ایران را قبول ندارند ولی محض اطمینان بگیرید

(2018-09-06 ساعت 19:46)miss.samira نوشته:  سلام من برای مصاخبه ویزا نامزدی برام دعوتنامه اومده ولی نگفته چه واکسنی برم پاستور بزنم یعنی باید همه اش رو بزنم؟ در ضمن مدارکی که گفته ببرم رو ما قبلا فرستادیم باید باز پرینت بگیرم ببرم ؟ سو پیشینه هم نخواستن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: miss.samira
Exclamation 
* وضعیت متقاضیان مهاجرت و اقامت آمریکا در بن سوم :

* راه های دریافت معافیت از حکم بن سوم : Rolleyes

برای دریافت معافیت از حکم بن سوم ترامپ شما باید سه شرط را همزمان ثابت کنید.

در صورت عدم صدور ویزا در سختی فراوان قرار خواهید گرفت
در صورت ورود به آمریکا، برای منافع ملی آمریکا مفید خواهید بود.
در صورت مهاجرت به آمریکا به امنیت آمریکا آسیبی نخواهید زد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-06 ساعت 19:46)miss.samira نوشته:  سلام من برای مصاخبه ویزا نامزدی برام دعوتنامه اومده ولی نگفته چه واکسنی برم پاستور بزنم یعنی باید همه اش رو بزنم؟ در ضمن مدارکی که گفته ببرم رو ما قبلا فرستادیم باید باز پرینت بگیرم ببرم ؟ سو پیشینه هم نخواستن ؟

* وضعیت متقاضیان مهاجرت و اقامت آمریکا در بن سوم :

* راه های دریافت معافیت از حکم بن سوم :

برای دریافت معافیت از حکم بن سوم ترامپ شما باید سه شرط را همزمان ثابت کنید.

در صورت عدم صدور ویزا در سختی فراوان قرار خواهید گرفت.
در صورت ورود به آمریکا، برای منافع ملی آمریکا مفید خواهید بود.
در صورت مهاجرت به آمریکا به امنیت آمریکا آسیبی نخواهید زد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام خانم سمیرا
قبل از هر چیزی تبریک و امیدوارم فرایند ویزا سریع برای شما انجام بشه!
اگر برای شما امکان داشته باشه میتونم ازتون بخوام تا تاریخ های مختلف فرستادن و گرفتن مدارک مختلف رو از شما بپرسم!
همونطوری که میدونید در حال حاضر هیچ زمان مشخصی مینی بر مدت زمان برای انتظار دعوت به مصاحبه از لحظه فرستادن مدارک در اولین قدم وجود نداره!
یا تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت شما دوستان

همسرم سیتیزن امریکا هستند ومن در ایران هستم و برای من درخواست ویزا در ماه مارچ ۲۰۱۸ دادند و مدارک اولیه را برای uscis فرستادن و امروز وضعیت پرونده من اپرو شده ولی هیچ کیس نامبری جدید به ما ندادند.
خواستم بدونم از الان به بعد پروسه پرونده به چه صورت هستش و چقدر دیگه زمان میبره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ببخشید کسی در این 3 ماهه گذشته (July,August,Setember) توانسته ویزای نامزدی یا ازدواج برای ورود به آمریکا بگیرد یا همه در حالت انتظار هستند؟ اگر آره لطفا بگویید از کدام سفارت و در چه ماهی اخذ کردید ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

من هم برای همسرم که در ایران هست اقدام کردم.حدود اوایل فوریه بود که مدارک رو سابمیت کردم و بعد از 8 ماه دیروز فرم I-130  ما اپروو شد Smile Smile . فعلا که باید منتظر نامه ی ویزا سنتر باشم.  من کلا یه مرور کردم به پست ها و امضا های کاربران و فکر کنم بیشتر از چند نفر کسی دیگه ای کیس CR1  نداره.

با توجه به امضاهای دوستانی که کیس CR1  دارند من حدس میزنم که بین 4 تا 5 ماهه دیگه تاریخ مصاحبه ی ما باشه.
من حتما امضا ی خودم رو اپدیت میکنم ولی هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم. حالا سر فرصت حتما به روز رسانی میکنم.

ارادتمند،
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
معذرت میخوام که پستم رو اینجا تکرار میکنم، آخه دیدم پست یکی از دوستان که کیس مشابه بنده دارن رو ارجاع دادن به این بخش.
سوال بنده:

دوستام من تقریبا ۱۷ ماه پیش مدارک و فرم i-130 رو برای همسرم در کالیفرنیا ارسال کردم و الان ۱۵ ماه هستش که نامه تایید دریافت مدارک برام اومده و شماره رسید بهم دادن ولی بعد از این وضعیت کیس هیچ تغییری نکرده و تو status check همش همین رو میزنه که
On August 16, 2017, we received your Form I-130, Petition for Alien Relative, Receipt Number xxxxxxxxxxxx, and sent you the receipt notice that describes how we will process your case.

نمیدونم الان باید کاری انجام بدم یا باید منتظر باشم تا نامه بفرستن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

من هم برای همسرم که در ایران هست اقدام کردم.حدود اوایل فوریه بود که مدارک رو سابمیت کردم و بعد از 8 ماه دیروز فرم I-130 ما اپروو شد Smile Smile . فعلا که باید منتظر نامه ی ویزا سنتر باشم. من کلا یه مرور کردم به پست ها و امضا های کاربران و فکر کنم بیشتر از چند نفر کسی دیگه ای کیس CR1 نداره.

با توجه به امضاهای دوستانی که کیس CR1 دارند من حدس میزنم که بین 4 تا 5 ماهه دیگه تاریخ مصاحبه ی ما باشه.
من حتما امضا ی خودم رو اپدیت میکنم ولی هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم. حالا سر فرصت حتما به روز رسانی میکنم.

ارادتمند،
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان