کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2019-02-28 ساعت 10:52)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان در خصوص
proof of domicile  
چه مدارکی باید ارایه داد موقع مصاحبه؟
در خصوص کیس من ... اجاره نامه به اسم دوستم هستش...تو این یک سال اخیر سه ماه آمریکا بودم...موقع مصاحبه باید آمریکا باشم؟ ماشین هم نداشتم اونجا
خط هم نداشتم تو این یک سال
با این شرایط چه مدارک دیگه ای میتونم ارایه بدم؟

سلام دوست عزیز اینجور که شما توصیف کردید برای دامیسل چیزی ندارید
مدارک مثبته برای دامیسل اجاره منزل , قبوض پرداختی , فیش حقوقی , مدارک تحصیلی ( اگرمشغول به تحصیل هستید ), حساب بانکی
سعی کنید یک اجاره نامه یا یک مدرک درست حسابی داشته باشید وگر نه که قبض خرید هایی که انجام میدید را ببرید یا گواهینامه رانندگی آمریکا اگر دارید ببرید هر چیزی که نشون بده شما در ان کشور دارید زندگی میکنید .
حتی اگر در کتابخانه محل عضو هستید یا هر عضویت در هر جا البته اینها نسبت به مدارک بالا که گفتم از اعتبار کمتری برخوردار
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من منتظر کیس نامبر از ان وی سی هستم . چند تا سوال داشتم که ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید. ۱) ایا کسی بوده که با گروه اقای کاملی به عنوان وکیل کار کرده باشه؟ ۲)‌اینکه ایا کسی از شما یک وکیل که کارهای کیس های ازدواجی را برای ایرانیان انجام داده باشه در کلرادو سراغ داره محبت کنه بهم ادرس بده؟ حقیقتش با اقای هاشمی از گروه اقای کاملی در تماس بودم که دودل هستم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکی از دوستانم که سیتیزن آمریکا هست میخواد برای نامزدش کیس باز کند ازش مدارک نامزدی معتبر و رسمی خواستن.این مدرک چیه و از کجا میشه اقدام کرد ؟
خواهشن زودتر راهنمایی کنید .ممنون میشم
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نامه اپرووال من اومد خداروشکر
گفتن که میره برای nvcمدارک
فک کنم تازه مرحله سختش شروع میشه
ارسال مدارکم برای ایمگریشن 13 nov بود کسی تو این مرحله هست؟
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-02-15 ساعت 10:22)sina454 نوشته:  دوستان گروه تلگرامی کیس های ازدواجی و سایر مهاجرتی ها اینجا عضو بشید اطلاعات خوبی داره

گروه مهاجران :
https://telegram.me/joinchat/Bj9VTj84R9rsqIRxH3t_Lw

سلام ببخشید کار نمیکنه
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من دو هفته دیگه وقت مصاحبه دارم... مدرک لیسانسم الان دردسترسم نیست .. مدرکه لیسانس باید باشه حتما ؟
الان هم رفتم نوبت دکتر بگیرم پره ..آنکارا..بدون نوبت میشه رفت؟(ویزا ازدواج)

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کیس برای ازدواج که سیتیزن امریکا باشه از کجا میشه پیدا کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-01 ساعت 22:02)p.nsz نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 02:21)قرباني نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 01:05)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز تا انجایی که من یادمه بعد از ۲ یا ۳ ماه بهتون خبر میدن از طریق ایمیل و یا نامه که نفقص مدرک خوردید یا اینکه مدارکتون کاملا. جای نگرانی نیست
-----------------------------------------------
سلام با سپاس از جوابتون يه سوال دارم
آيا nvc همچين رسمي داره كيس به دستش مي رسه ايميل يا نامه بده مدارك تون اينجاس؟!
منظورم قبل از اعلام كيس نامبر هست

فکر نمیکنم NVC پیغامی بده .یک ایمیل میفرسته که کیس نامبر رو اعلام کرده و در اون اعلام میکنه که فایلتون رو دریافت کرده از USCIS.
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]سلام وقتتون بخير [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ببخشيد مزاحمتون ميشم [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]من نامه اپروالم اول جولاي ٢٠١٩اومده [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]كه ميره مرحله بعد مدارك [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ولي تا الان ١٨سپتامبر ٢٠١٩ هيچ ايميل يا نامه اي [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]از ان وي سي نيومده بابت كيس نامبر [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]به نظرتون بايد تماس بگيريم باهاشون [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]يا منتظر باشيم [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]١٥ نوامبر ٢٠١٨ اقدام كردن همسرم[/font]
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتتون بخير
ببخشيد مزاحمتون ميشم
من نامه اپروالم اول جولاي ٢٠١٩اومده
كه ميره مرحله بعد مدارك
ولي تا الان ١٨سپتامبر ٢٠١٩ هيچ ايميل يا نامه اي
از ان وي سي نيومده بابت كيس نامبر
به نظرتون بايد تماس بگيريم باهاشون
يا منتظر باشيم ؟
١٥ نوامبر ٢٠١٨ اقدام كردن همسرم سينيزن هستن ir1
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-09-18 ساعت 18:27)Shishah نوشته:  سلام وقتتون بخير
ببخشيد مزاحمتون ميشم
كه ميره مرحله بعد مدارك
يا منتظر باشيم ؟
١٥ نوامبر ٢٠١٨ اقدام كردن همسرم سينيزن هستن  ir1
بله حتما تماس بگیرین چون تا اونجا که یادمه توی نامه اپرو میگن اگر تا ۲ ماه خبری نشد بهمون ایمیل بزنید. یکم تماس گرفتن باهاشون زمانبر و سخته ولی حتما این‌کارو کنید. کسایی که تجربه داشتن گفتن حدود ۶ هفته طول میکشه پس حتما پیگیری کنید
CATEGORY :F2A
Interview Date: 3-JULY-2013
Place of interview: Yerevan
Clearance date :21-January-2014

Next season of immigration process
Category: F2A
PD date: Jun 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-09-19 ساعت 12:20)navidshii نوشته:  
ببخشيد مزاحمتون ميشم
كه ميره مرحله بعد مدارك
يا منتظر باشيم ؟
بله حتما تماس بگیرین چون تا اونجا که یادمه توی نامه اپرو میگن اگر تا ۲ ماه خبری نشد بهمون ایمیل بزنید. یکم تماس گرفتن باهاشون زمانبر و سخته ولی حتما این‌کارو کنید. کسایی که تجربه داشتن گفتن حدود ۶ هفته طول میکشه پس حتما پیگیری کنید
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد مزاحمتون ميشم
كه ميره مرحله بعد مدارك
يا منتظر باشيم ؟
ممنون از پاسختون
متاسفانه نامه ای که اومده نامه اپرووال نبوده فرم i797c یا همون noa1 هستش که اول جولای برای همسرم اومده 
حالا رو سایت uscisکه استتوس چک میکنیم میزنه اول جولای کیس به دپارتمانت استیت فرستاده شده 
من عکس و اینجا ضمیمه میکنم ممنون میشم اگر کسی میتونه ذاهنماییم کنه که الان تو چه مرحله ای هست پروندم  چون واقعا از انتظار به مرز جنون رسیدم😕😕😕
Cr1 
15nov 2018
Approval letter uscis
29 jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-10-03 ساعت 01:49)Shishah نوشته:  
ببخشيد مزاحمتون ميشم
كه ميره مرحله بعد مدارك
يا منتظر باشيم ؟
ممنون از پاسختون
متاسفانه نامه ای که اومده نامه اپرووال نبوده فرم i797c یا همون noa1 هستش که اول جولای برای همسرم اومده 
حالا رو سایت uscisکه استتوس چک میکنیم میزنه اول جولای کیس به دپارتمانت استیت فرستاده شده 
من عکس و اینجا ضمیمه میکنم ممنون میشم اگر کسی میتونه ذاهنماییم کنه که الان تو چه مرحله ای هست پروندم  چون واقعا از انتظار به مرز جنون رسیدم😕😕😕
i797 فرم اپروو از USCIS هست که اولین مرحله در پروسه مهاجرت حساب میشه. بعد از این مرحله به NVCکه جزیی از وزارت امور خارجه یا همون Department Of Stateفرستاده میشه. توی i797گفته شده که اگر تا ۳۰ روز خبری از NVCنشد به ایمیلی که توی فرم هست ایمیل بزنید و پیگیری کنید. اگر از جولای خبری ازشون نشده حتما و حتما هم بهشون ابمیل بزنید و هم زنگ بزنید. خیلی پیش اومده که بعد از تماس با NVCگفته شده که ما بهتون ایمیل زدیم و نامه فرستادیم که کیس نامبرتون توش هست و باید برای مرحله بعد چکار کنید، در صورتی که فرد متقاضی هیچی دریافت نکرده. از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب به وقت شرق آمربکا میتونید بهشون زنگ بزنید ولی خیلی پشت خط باید باشین و بهترین زمان تماس اول صبح یا آخر شب هست. کیس نامبری که NVCمیفرسته با سه حرف شروع میشه که نشون دهنده سفارتی که باید برای مصاحبه برین هست که یا ترکیه، یا ارمنستان و یا ابوظبی هست. توی اون نامه گفته شده که باید به یه وبسایت برین و بعد از پرداخت ۱۲۰+۳۲۵دلار و بعد از چند روز بعد از پرداخت سایت براتون باز میشه کا موارک لازم مثل ترجمه شناسنامه، عقدنامه و مدارک مالی و اسپانسری رو انلاین سابمیت میکنید. بعد از تایید مدارکتون و کامل بودن، بین ۲ هفته تا دوماه بعد وقت مصاحبه هست. قبلا گفتم که بطور میانگین حدود ۶ هفته طول میکشه که نامه از NVC بیاد ولی من ۳ ماه هم شنیدم. ولی حتما شما در اولین فرصت باهاشون تماس بگیرین. من تازه I797 رو گرفتم و منتظرم ۱ ماه تموم شه که زنگ بزنم پیگیری کنم.
CATEGORY :F2A
Interview Date: 3-JULY-2013
Place of interview: Yerevan
Clearance date :21-January-2014

Next season of immigration process
Category: F2A
PD date: Jun 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-01 ساعت 00:03)omid man نوشته:  یکی از دوستانم که سیتیزن آمریکا هست میخواد برای نامزدش کیس باز کند ازش مدارک نامزدی معتبر و رسمی خواستن.این مدرک چیه و از کجا میشه اقدام کرد ؟
خواهشن زودتر راهنمایی کنید .ممنون میشم

والا تا اونجا که من شنیدم کیسهای ویزای نامزدی برای ایرانیان از درصد موفقیت خیلی پایینی برخوردار است و در ثانی باید مدارکی دال بر اینکه 2 سال حداقل در رابطه بوده اند رو برای سفارت بفرستند بعلاوه مدارک اسپانسری. اما مطمین ترین راه برای ایرانیان ازدواج کامل است.
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna
(2019-07-25 ساعت 01:36)mahdi1 نوشته:  سلام کیس برای ازدواج که سیتیزن امریکا باشه از کجا میشه پیدا کرد؟
میخای چیکار شیطون
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان