کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام.خوبید|؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
sara77سلام.ممنون.من همان روز كه رسيدم رفتم براي ازمايش.اول ازمايش خون و عكس بعدم دكتر.دكتر به انگليسي سوال كرد ولي من كه انگليسيم خوب نيست تونستم جواب بدم.من واكسن انفو لانزا را هم زده ودم و وارد كارتم كرده بودم ميخواست يك واكسن ديگه نه كه ازش پرسيدم چيه چون ميدونستم به همه يه ابله مرغان ميزنه كه گفت ابله مرغان است گفتم 11 سالم بوده گرفتم خواست يك جاشو نشون بدم بعدم گفت چون خودت ميگي گرفتي قبول ميكنم و هيچ واكسني نزدم.جوابشم عصزي اماده شد.
روز مصاحبه هم سعي كنيد از همه مداركي كه براي شما فرستاده اند يك پي داشته باشيد و مرتب داشته باشيد تا اگر چيزي خواستند سر در گم نشويد.خانمي كه شماره ميداد گذرنامه و اصل سند ازدواج و مدارك اسپانسر را خواست كه ما اصل مدارك اسپانسر را فرستاده بوديم و كپي ان را داديم.مصاحبه را هم فارسي خواستم.
البته يك حال گيري شد چون بعد از 2 ساعت گفتند فردي كه مسول مصاحبه با ايراني ها است تو جلسه غير منتظره گير كرده و نميتواند بيايد من و يكي ديگه قرار شد فرداش بريم و يه خانم ديگه افتاد پس فرداش.
فرداش بالاخره ان اقا امدند .مرد بسيار خوش برخوردي بود و سعي ميكرد استرس را از ادم دور كنه.اول از همه خواست قسم بخورم كه همه چيزاي كه نوشتم و ميگم درسته كه من همان موقع 2 تا اشتباهي كه تو فرم كرده بودم بهش گفتم.بعدم در حد اسمت چيه و اسپانسرت (اسمشو گفت)كيه شوهرت كجاست و كارش چيه و كدوم ايالت و شهره سوال كرد و كارت يو پي اس را داد كه برم من شاخ در اورده بودم با كلي عكس و ايميل و پرينت تلفن و مدارك ديگه رفته بودم كه هيچي نخواست.البته ما 6 ساله كه ازدواج كرديمم و دختر هم سيتيزنيشو از طريق حافظ منافع گرفته بود كه فكر كنم كمك بزرگي بود.
راستي قبل از مصاحبه انگشت نگاري داريد كه در يك باجه ديگه انجام ميشه كه يك كاغذ در ورود بهتون ميدند و توصيح ميدند كه چه جوريه.
اينم بگم كه به همسر و دخترم هم اجازه دادند داخل بيايند با گذرنامه امريكايشون.البته ما روز قبلشم به نگهبان گفته بوديم و گفته بود ميشه.
فرداي مصاحبه هم مدارك با پست اومد هتل كه ما نبوديم ولي مدير هتل واقعا دستش درد نكنه شماره موبايل انها را گرفته بود و زنگزد گفتند عصري ميان كه همه چي به خير تمام شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، jasmine2953
(2009-10-19 ساعت 00:57)ana نوشته:  sara77سلام.ممنون.من همان روز كه رسيدم رفتم براي ازمايش.اول ازمايش خون و عكس بعدم دكتر.دكتر به انگليسي سوال كرد ولي من كه انگليسيم خوب نيست تونستم جواب بدم.من واكسن انفو لانزا را هم زده ودم و وارد كارتم كرده بودم ميخواست يك واكسن ديگه نه كه ازش پرسيدم چيه چون ميدونستم به همه يه ابله مرغان ميزنه كه گفت ابله مرغان است گفتم 11 سالم بوده گرفتم خواست يك جاشو نشون بدم بعدم گفت چون خودت ميگي گرفتي قبول ميكنم و هيچ واكسني نزدم.جوابشم عصزي اماده شد.
روز مصاحبه هم سعي كنيد از همه مداركي كه براي شما فرستاده اند يك پي داشته باشيد و مرتب داشته باشيد تا اگر چيزي خواستند سر در گم نشويد.خانمي كه شماره ميداد گذرنامه و اصل سند ازدواج و مدارك اسپانسر را خواست كه ما اصل مدارك اسپانسر را فرستاده بوديم و كپي ان را داديم.مصاحبه را هم فارسي خواستم.
البته يك حال گيري شد چون بعد از 2 ساعت گفتند فردي كه مسول مصاحبه با ايراني ها است تو جلسه غير منتظره گير كرده و نميتواند بيايد من و يكي ديگه قرار شد فرداش بريم و يه خانم ديگه افتاد پس فرداش.
فرداش بالاخره ان اقا امدند .مرد بسيار خوش برخوردي بود و سعي ميكرد استرس را از ادم دور كنه.اول از همه خواست قسم بخورم كه همه چيزاي كه نوشتم و ميگم درسته كه من همان موقع 2 تا اشتباهي كه تو فرم كرده بودم بهش گفتم.بعدم در حد اسمت چيه و اسپانسرت (اسمشو گفت)كيه شوهرت كجاست و كارش چيه و كدوم ايالت و شهره سوال كرد و كارت يو پي اس را داد كه برم من شاخ در اورده بودم با كلي عكس و ايميل و پرينت تلفن و مدارك ديگه رفته بودم كه هيچي نخواست.البته ما 6 ساله كه ازدواج كرديمم و دختر هم سيتيزنيشو از طريق حافظ منافع گرفته بود كه فكر كنم كمك بزرگي بود.
راستي قبل از مصاحبه انگشت نگاري داريد كه در يك باجه ديگه انجام ميشه كه يك كاغذ در ورود بهتون ميدند و توصيح ميدند كه چه جوريه.
اينم بگم كه به همسر و دخترم هم اجازه دادند داخل بيايند با گذرنامه امريكايشون.البته ما روز قبلشم به نگهبان گفته بوديم و گفته بود ميشه.
فرداي مصاحبه هم مدارك با پست اومد هتل كه ما نبوديم ولي مدير هتل واقعا دستش درد نكنه شماره موبايل انها را گرفته بود و زنگزد گفتند عصري ميان كه همه چي به خير تمام شد.

سلام آنا خانوم تبریک میگم بابت ویزا شما

ممنون میشم به 2 سوال من جواب بدید چون واقعا غیر از شما هیچ کسی را نمی شناسم که بتونه کمکمان کنهRolleyes

آنا خانم من هم مثل شما با یک ستیزن آمریکا ازدواج کردم اما تا حالا بچه دار نشدیم چون فکر نمی کرم بشه از طريق حافظ منافع ستیزنی بچه را گرفت !!
می خواستم بدونم چه مدارکی میخواد و چه مدت این کار طول می کشه؟

دوم اینکه ما تا حالا برای ویزای نامزدی اقدام نکردیم(چون هنوز دارم کارهای اقامت ایرانی و پاسپورت ایرانی را برای همسرم انجام می دهم)در این باره هم سوالی داشتم آن هم این بود که شما از روز اول درخواست ویزای ازدواج تا گرفتن ویزا چه مدت زمان برده ؟؟؟
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
sسلام آنا جون از اینکه وقت بآرزاشت را گذاشتی و برای ما توضیح دادی ممنون موفق باشی میتونم بپرسم دخترتون را کجا به دنیا آوردید كه سیتیزن شد؟؟؟؟ من دخترم را ایران به دنیا آوردم و نمیدونستم قبل از ۲ سال میتونستم ببرمش moteasefanehhhhhhhhhhh
پاسخ
تشکر کنندگان:
آنا جان ممنون از توضیحاتت . من الان آنکارا هستم و پنجشنبه مصاحبه دارم . امروز کارهای واکسن و دکتر رو انجام دادم و تا پنجشنبه باید صبر کنم ببینم به امید خدا کارها چطور می شه .
باز هم ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
چه جالب . همزمان موفق باشيد
سارا جان ايران از پاستور كارت واكسن گرفتي؟ از ايران وقت دكتر گرفتي ؟ از كدوم سايت
ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سارا جان منتظر خبرهای خوبت هستیم.
akimomonجان شما میتوانستید از طریق حافظ منافع امریکا در سفارت سویس اقدام کنید.حتما برای کارت واکسن بین المللی و ترجمه کارت دخترت اقدام کن.توضیحات را در قسمت واکسیناسیون مطالعه کن.برای وقت دکتر انکارا هم خودشون بهت سایت را اعلام میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
2 سالش تمام شده بود كه رفتم سفارت سوئس و گفت زير 2 سال ميشد با مادر گرين كارتي الان ديگه نيشه
كارتش را بدم ترجمه كنند؟؟؟
در مورد شوهرم بايد برم كارت واكسن بينالمللي بگيرم يا هر دوشون
كجا برم؟
واكسناسيون كجا را مطالعه كنم؟؟؟
ببخشيد خيلي سوال كردم

شما الان ايراني يا رفتيد؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
خودتون باید برید انیستیتو پاستور با پاسپورت.همه اطلاعات را میتوانید تلفنی بگیرید.تاپیک واکسیناسیون و.... را مطالعه کنید.من فعلا ایرانم
سلام آنا خانوم تبریک میگم بابت ویزا شما

ممنون میشم به 2 سوال من جواب بدید چون واقعا غیر از شما هیچ کسی را نمی شناسم که بتونه کمکمان کنه

آنا خانم من هم مثل شما با یک ستیزن آمریکا ازدواج کردم اما تا حالا بچه دار نشدیم چون فکر نمی کرم بشه از طريق حافظ منافع ستیزنی بچه را گرفت !!
می خواستم بدونم چه مدارکی میخواد و چه مدت این کار طول می کشه؟

دوم اینکه ما تا حالا برای ویزای نامزدی اقدام نکردیم(چون هنوز دارم کارهای اقامت ایرانی و پاسپورت ایرانی را برای همسرم انجام می دهم)در این باره هم سوالی داشتم آن هم این بود که شما از روز اول درخواست ویزای ازدواج تا گرفتن ویزا چه مدت زمان برده ؟؟؟

سلام.من کاملا یادم نیست باید از حافظ منافع سوال کنید ولی مدارکی برای اثبات فکر میکنم 5 سال زندگی همسرم در امریکا میخواستند که خیلی اذیت شدیم.اخر هم 3 نفر نامه دادند که از چه سالی او را میشناسند یا با او کار کردهاند و امضایشان را محضری کردند تا قبول کردند.و یک نامه هم از خود دکتر خواستند که تولد بچه را گواهی کند.ولی در مرد اثبات زندگی در امریکا خیلی سخت گیر بودند.
کیس ما تقریبا 8 ماه طول کشید البته جریانات اخیر هم در پیشرفت ان بی تاثیر نبود
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi
خانم آنا تلفن سفارت سوئس در گلستان 5 - خیابان پاسداران 22008454است خیلی همکاری میکنن و میتونی یه سر هم بزنی بپرسی تا مثل من پشیمون نشی

در مورد بچه مادر گرین کارتی اگر کودک 2 ساله اش را به امریکا ببرد در فرودگاه مدارک تحویل میدهد و گرین کارتش آماده میشود در مورد ÷در میتوانی بپرسی

ایرانی هستند و راحت و سالم جواب میدهند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam doostan, man nemidoonam chera farsi nemitoonam type konam inja. be har hal mikhastam az doostani ke tajrobe ye ghabli daran beporsam ke background check yani chi va mamoolan cheghad tool mikeshe. baray e visaye ezdevaj ba citizen.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دختر من 2 سال پیش سیتیزن شیپ و گذرنامه امریکاییش اومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
من از آنکارا اومدم . چک خورد بهم Sad نمی دونید با چه حالی برگشتم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی چقدر باید صبر کنی؟
ببخشید خانوم آنا من خواستم جواب سوال اون کسی که گفته بود بچه دار نشدم را بدهم اشتباهی اسم شما را نوشتم عذر میخوام
خانم سارا 77 به خانم ها هم چک میخوره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سارا جان
نگران نباش, این شتری هست که پشت در خونه اکثرمون خوابیده(-; . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. من که با تصور اینکه بهم چک می خوره
می رم مصاحبه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان