کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه
منمن برای مادرم اقدام کردم هنوز وقت مصاحبشون نیومده ولی زمانیکه خودم برای مصاحبه رفتم همه رو تجریش زدم به جز mmr که تجریش نداشتن . آگه خودتون میرید باهاشون تور لازم ندارن اصلا یا. هتل براشون نزدیک سفارت بگیرید و راحت میتونن برن برای مدیکال و مصاحبه.

سلام
موفق باشيد
من براي مادرم اقدام كردمبيست روز ديگه وقت مصاحبه دارن
ميشه در مورد واكسنها كه چي زديد و كجا زديد و اينكه از كجا تور انكارا گرفتيد منو راهنمايي كنيد.
[/quote]

[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
اگه وقت سفارت گرفتین باید برای سه روز قبلش هم از دکتر اونگان وقت بگیرین تو ساییت سفارت لینک مطب و نحوه وقت دهی گذاشته شده ... وقتی تاریخ مصاحبه و شماره کیس رو بدین خودش تاریخ های مناسب رو بهتون پیشنهاد میده ... البته روالش دو سال پیش که ما رفتیم مصاحبه اینطوری بود
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: 18Niki
دوست عزیز سلام. امیدوارم به سلامتی و با موفقیت ویزا بگیرید. میشه لطفا در مورد مصاحبه تون اطلاعات بدید. من و نامزدم ۲۰۱۷ کیس نامزدی اقدام کردیم اواخر نوامبر مصاحبه داریم. میخواستم بدونم برای کیس نامزدی ویزا میدن. اونجا کسانی بودند که در این مورد اقدام کرده باشن؟ آیا متوجه شدید که به مشکل برخوردند یا نه. اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی بفرمائید. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-16 ساعت 11:31)Hesami85 نوشته:  سلام
میشه بگید تا الان ویزا گرفتید اگر نه, تو چه مرحله ای هستید
می خوان بدونم تو سال 2018 اصلا کسی ویزا گرفته؟

سلام دوست عزیز
ببخشید من چند ماه است که اصلا تو گروه نمیام برای همین دیر جواب شما را دادم
متاسفانه الان حدود 11 ماه است از مصاحبه ما گذشته ولی ویزا دریافت نکردیم
البته همون روز که مصاحبه رفتیم ، افسر پرونده به ما گفت که تا این قانون هست نمینوانیم به شما ویزا بدیم
و باید منتظر باشیم واین انتظار پدر ما را در آورده
باز اگه سوالی بود من در خدمت هسنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان وقت بخیر ظاهرا دوباره پرونده ها معطل در NVC به جریان افتاده،آیا کسی توی این مدت اطلاعات جدیدی از تغییر در نحوه شرایط و مصاحبه و وقت سفارت داره؟؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان