کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن
N.D نوشته: بچه ها یکی بتونه بره دنباله این قضیه که ما ها که دانشجو هستیم برای خروج یه پذریش سوری جور کنیم میشه!!
یعنی از یکی از این دانشگاهای مالزی که راحت پذیرش میدن تو مقطع لیسانس پذیرش بگریم بعد با این پذریش از کشور بریم بیرون

راهش قبلا اعلام شده:
سفر زیارتی

شما اگه دانشجو لیسانس هستید، برای لیسانس نمیتونید خارج از کشور بشید چون یک بار (در حال حاضر) از معافیت تحصیلی لیسانس استفاده مکینید.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
سلام اقا شماره کیس من 900
داخل سایت سفارت خانه نوشته شده نیاز به مدارک سربازی نیست اما بسیاری از افرادی که برای مصاحبه رفتند ازشون پرسیده شده "برای سربازیت چه اقدامی می خوای بکنی ؟"چی باید جواب بدیم یکی من را راهنمایی کنه چون اگه بگیم می خواهیم فرار کنیم بطور قطع ردمون می کنه
لطفا من را راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
بگو میخرم از کجا میخوان باورشون نشه
تشکر کنندگان:
من پیشنهاد میکنم اشتباخ نکنید و اطلاعات غلط بهشون ندید.
ضمن اینکه نظر دوست خوبم، آقا کامران کاملا محترم، ولی چه اشکالی داره که بگیم وثیقه میزارم و این مشکل رو اینگونه حل کنیم. (تا همین حد کافیه)

مطمئن هستم که شخصی که به عنوان Officer اونجا نشسته، میدونه که خرید سربازی در ایران تموم شده. و جواب سوالی که از شما میپرسه رو میدونه. اما شاید صداقت شما رو میخواد تست کنه.

من به شخصه با توجه به اینکه دانشجو هستم، میگم وثیقه میزارم و از کشور خارج میشم.(به طور غیر مستقیم، مفهوم رو میرسونم)
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم ... من امروز رفتم مدرسه ام تا دیپلمم رو بگیرم اونا گفتم یا باید کارت پایان خدمت داشته باشی یا ما میفرستیم دانشگاه
میدونم اگه بفرستن دانشگاه هم عمرآ دیپلم رو بهم بدن حتی واسه چند روز
حالا به نظرتون چیکار میشه کرد ؟
آیا کسی بوده برای گرفتن دیپلم اش مشکل منو داشته باشه ؟
تشکر کنندگان:
فرزاد عزیز کار خوبی کردی راستش رو نوشتی اصلا شک نکن چون اونها بالاخره میفهمن در مورد کارنت شدنت هم بعید به نظر میاد تا اون موقع اعلام کنن..............چون پارسال برای مارچ تا 13200 اعلام کرده بودند

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=852&page=1

پس نگران نباش چون وقتی خدمتت تموم بشه و کارتت هم صادر بشه اونموقع کارنت میشی
و ای چند تا اتفاق خوب در سال جدید........................Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من 19 سالمه و مشمول هستم البته مادرم برنده لاتاری 2010 شده و می خوام بدونم کدوم سفارت ( آنکارا یا ابوظبی ) راحت تر ویزا می دن و کمتر برنده ها را کلیرنس می زنند ؟؟ و سوال بدیم اینه که ایا من میتونم بعد از ویزا گرفتن به تنهایی و زود تر از مادرم به امریکا برم یا چون مادرم برنده اصلی هست حتما باید با هم به امریکا بریم ؟؟؟
تشکر کنندگان:
رامین جان به سایت خوش آمدیBig Grin
در مورد سفارتها من فکر نمیکنم فرقی با هم داشته باشن
این و خود شما باید تصمیم بگیری ................
ولی در باره ی زود تر رفتن شما خیر نمیشه یا باید با برنده ی اصلی بری یا بعد از اونSad
تشکر کنندگان: ramin2010 ، alirezanz
هرجور حساب می کنم نمی تونم از کشور خارج شم! الان بفرستم فرمای سری اول رو طرفای عید باید برم مصاحبه. من از 4 ماه دیگه سربازیم شروع میشه و زمان مصاحبه سربازم.

هیچ دانشگاه خارجی هم قبل از اون نمی تونم پذیرش بگیرم چون تازه تو همون ماه امتحان gre ,tofel برگزار میشن که من نتایج اینا رو باید فرستاده باشم تا پذیرش گرفته باشم که از کشور برم بیرون! پس می مونه یک راه: فوق لیسانسم رو یک سال کش بدم و فارغ نشم!اینجوری درست یک سال عمرم تلف میشه
شماره کیس: 2012AS00056xxx
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک: july-17-2012 ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: Aug-03 ایمیل
تاریخ مصاحبه: Sep-11 روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
تشکر کنندگان:
roozbeh33 نوشته: هرجور حساب می کنم نمی تونم از کشور خارج شم! الان بفرستم فرمای سری اول رو طرفای عید باید برم مصاحبه. من از 4 ماه دیگه سربازیم شروع میشه و زمان مصاحبه سربازم.

هیچ دانشگاه خارجی هم قبل از اون نمی تونم پذیرش بگیرم چون تازه تو همون ماه امتحان gre ,tofel برگزار میشن که من نتایج اینا رو باید فرستاده باشم تا پذیرش گرفته باشم که از کشور برم بیرون! پس می مونه یک راه: فوق لیسانسم رو یک سال کش بدم و فارغ نشم!اینجوری درست یک سال عمرم تلف میشه

به نظر من یک سال عمرت تلف بشه بهتره تا تموم عمرت ................
مشروط شدن در ازاء آمریکا رفتنBig Grinمی ارزه والاSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Arta ، seravin ، goli20
سلام اقا من شماره کیسم 9xxهست امروز رفتم به یکی از این آزانس ها بهم گفتند ما برای رفتن به سوریه از طریق زمینی از ترکیه رد نمی شیم (ظاهرا از مرز عراق و ترکیه می رن )
کسی میدانه باید چیکار کرد ؟و چطور برای مصاحبه باید ازکشور خارج شد
چون هنگامی که بر می گردی باید مهر سوریه تو گذرنامه ات بخوره وگر نه برامون مشکل ایجاد میشه؟

لطفا من را راهنمایی کنید مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
شما میتوانید با یکی از کاروانهایی که از طرف سازمان حج و زیارت مجوز دارن به صورت زمینی ثبت نام کنید و با اون به ترکیه بروید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من یک ماه پیش (تیر 88) درخواست معافی دادم و هنوز کارت معافی ام نیومده. به نظر شما تا تاریخ مصاحبه کارتم میاد؟ مشکل من پاسپورت هم هستش. الآن برم با نامه دانشجویی پاسپورت بگیرم؟؟
اگر با نامه دانشچویی پاسپورت بگیرم حتی اگر کارت معافی ام به دستم برسه هم باید وثیقه بزارم؟
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
یه موردی به ذهن ام رسید که شاید برای دوستان بتونه کمک بکنه . من خودم اینو تجربه کردم .

کسانی که تحصیلات دانشگاهی دارن و بدلیل داشتن مشکل سربازی نمی تونن مدارک دانشگاهی یا ریز نمراتشونو از دانشگاه بگیرن , می تونن دفترچه اعزام به خدمت شون رو بفرستن , وقتی یه برگه سبز براشون اومد که تاریخ اعزام رو براتون مشخص کرده به شرطی که غیبت نداشته باشین و تو اون برگه اضافه خدمت براتون نزده باشن می تونین با ارائه اون به امور فارغ التحصیلان دانشگاهتون مدارکتون رو تحویل بگیرین . البته با استفاده از اون برگه نمی تونین مدرک دیپلم رو بگیرین (فقط مدرک دانشگاهی)

اگه سوالی داشتین برام پیغام بزارین.
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: upload_section
سلام
شماره کیس 9xx

با تشکر از سایتتون لطفا یکی به من بگه این ازمون greچیه و چطور از طریق ان می شه از کشور خارج شد مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان