کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
من یکی از فرمهایی را که موقع وارد شدن به آمریکا در هواپیما میدهند را دارم. بالای فرم نوشته:
CUSTOMS DECLARATION
و یک سری سوالات......................................

شماره فرم هم اینه:

CBP form 6059B (10/07
فکر کنم یکی داشت دنبال این فرم میگشت.
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: babakped ، arshiya ، meweadl ، سارا کوچولو ، balot ، maaref
توجه توجه توجه

دوستان عزیز بعد از حدود فقط 2ماه از درخواست Re-Entry Permit ما همین چند روز پیش پاسهای سفید ما پست شد. حالا دیگه خیالمون برای 2 سال راحته.Wink
دوستان عزیز
به هر دلیلی که نمیخواهید سر 6 ماه وارد آمریکا بشید بخاطر راحتی کار خودتون و اینکه بهتون گیر ندن حتما تما درخواست Re-Entry Permit کنید. خیلی راحت و آسون و بی دردسره
خیالتون هم راحته.
هر سوالی داشتید درخدمتمShy
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
پاسخ
خیلی خوبه که کارتان به این راحتی انجام شد چون من فکر میکردم این ری انتری خیلی دنگ وفنگ داره....
دوستان
کسانی که به هردلیل میخوان برای تعطیلات عید برن امریکا اوضاع بلیط خیلی خرابه و قیمتها بالاست از همین الان اقدام کنید برای شب عید
روز به روز قیمتها داره میره بالا
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، saeed5564
Shadow، جان بهت تبریک میگم و کاملا باهات موافقم که برای محکم کاری اونهائی که فعلا قصد اقامت ندارن باید درخواست Re-Entry Permit کنن...یه سوال داشتم، شما از وقتی که در خواست دادین چند روز بعد رفتین برای انگشت نگاری؟
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: babakped ، maaref ، Daneshjo
دوستان اگر خواستيد پاس سفيد زودتر براتون ارسال بشه عبارت( Expedite please(Due to family emergency رو روي پاكت پستي كه مدارك رو ميفرستيد بنويسيد.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، سارا کوچولو ، R.F ، maaref ، Daneshjo
سلام دوستان
من و پسرم در امریکا زندگی می کنیم (برندگان لاتاری 2009 هستیم) اما شوهرم مجبور که به ایران برگردد بخاطر دانشجو بودنش و کارش ما حدود هشت ماه است که در کالیفرنیا زندگی می کنیم فکر می کنید برای همسرم مشکل ایجاد شود؟
راستی وقتی برای دومین بار به آمریکا آمد خیلی ازش سوال و جواب کردند و کل وسایلش را گشتن ایا برای آمدن و رفتارهای مجددش مشکل ایجاد خواهد شد؟
و اگر حقیقت را که مثلا حدود شش ماه است خارج شده و بگوید دوتا که امریکا نبوده برایش مشکل ایجاد خواهد شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Daneshjo
(2009-12-13 ساعت 12:10)pegah نوشته:  من یکی از فرمهایی را که موقع وارد شدن به آمریکا در هواپیما میدهند را دارم. بالای فرم نوشته:
CUSTOMS DECLARATION

شماره فرم هم اینه:

CBP form 6059B (10/07
این فرم رو به بچه های لاتاری میدن فقط؟یا به بقیه ویزاها هم میدن؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
(2010-04-23 ساعت 14:27)Soofia نوشته:  
(2009-12-13 ساعت 12:10)pegah نوشته:  من یکی از فرمهایی را که موقع وارد شدن به آمریکا در هواپیما میدهند را دارم. بالای فرم نوشته:
CUSTOMS DECLARATION

شماره فرم هم اینه:

CBP form 6059B (10/07
کسی نمیدونه که جواب بده لطفا؟

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-04-27 ساعت 14:08)Soofia نوشته:  
CUSTOMS DECLARATION

شماره فرم هم اینه:

CBP form 6059B (10/07

این فرم به هرکس که وارد آمریکا میشه داده میشه.
همون اظهارنامه گمرکی هست.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: payman R ، Monica ، sh-b ، maaref ، Daneshjo
(2010-04-27 ساعت 15:10)jMaster نوشته:  
(2010-04-27 ساعت 14:08)Soofia نوشته:  
CUSTOMS DECLARATION

شماره فرم هم اینه:

CBP form 6059B (10/07

این فرم به هرکس که وارد آمریکا میشه داده میشه.
همون اظهارنامه گمرکی هست.
مرسی.سوالاش راجع به چیه؟

موریس مترلینگ
پاسخ
بیشترش درباره اینه که چی تو بار و بندیلت داری (فضولی مودبانه!)... پاسپورتتون رو تو هواپیما بذارین دم دست چون باید شماره پاس (یا ویزا درست یادم نمیاد!) رو توش درج کنین...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، honareirani ، sh-b ، m.memari ، Soofia ، maaref ، MPU ، Daneshjo
سلام
من در سایت های دولتی در مورد بازگشت خوندم که برای کمتر از یک سال خارج امریکا نیاز به پاس سفید نیست.
این چیزی هست که در سایت ها نوشته و من بیشتر نمیدونم. میشه دوستان لینکهایی بذارن در مورد اینکه مدت حضور (1 یا 2 ماه در هر 5 ماه ....) کجا اومده؟
من وقتی رفتم 1 ماه موندم که به پاس سفید نمی رسیدم. و تا 9 ماه هم خارج امریکا خواهم بود.
حالا با این مواردی که دوستان گفتن نگران شدم.
این قضیه بالاخره چطوره؟
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، babaeem ، maaref
با سلام
واقعا این موضوع خیلی فکر بچه های که گرین کارت دارن مشغول کرده .
من خودم 4 می 2009 اومدم و گرین کارتم را گرفتم و 20 اپریل 2009 رفتم ایران برای مدارک دانشگاهم. بعد 5 ماه بعد آگوست اومدم امریکا و دوباره مجبور شدم 8 نوامبر برای یک سری کارای دیگه برم ایران و 25 اپریل یعنی 5 ماه و 15 روز بعد برگشتم . هر دو بار کلی تو فرودگاه بوستون معطلم کردند و سوال و جواب زیاد. و دفعه دوم افسر به من گفت اگر می خوا بیرون بری باید اجازه بگیری . حالا می خوام 19 می برم کانادا واسه 1 هفته نمی دونم باید برای این خروج یک هفته ای هم اجازه بگیرم یا نه می تونم برم و برگردم. اگر از دوستان کسی می تونه کمک اطلاعاتی کنه.
ممنون
شهرام
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
دوست عزیز،

برای مسافرت های کوتاه مثل مدت ۱ هفته احتیاجی نیست اجازه بگیرید. اگر حدود ۱ سال قصد بیرون بودن از امریکا را دارین حتما باید اجازه بگیرید.
شما منظورت این بود که ۴ می ۲۰۰۸ رفتی امریکا؟ چطور تو می رفتن امریکا و آپریل برگشتین؟
ممنون.

(2010-05-07 ساعت 05:38)shelmansh نوشته:  با سلام
واقعا این موضوع خیلی فکر بچه های که گرین کارت دارن مشغول کرده .
من خودم 4 می 2009 اومدم و گرین کارتم را گرفتم و 20 اپریل 2009 رفتم ایران برای مدارک دانشگاهم. بعد 5 ماه بعد آگوست اومدم امریکا و دوباره مجبور شدم 8 نوامبر برای یک سری کارای دیگه برم ایران و 25 اپریل یعنی 5 ماه و 15 روز بعد برگشتم . هر دو بار کلی تو فرودگاه بوستون معطلم کردند و سوال و جواب زیاد. و دفعه دوم افسر به من گفت اگر می خوا بیرون بری باید اجازه بگیری . حالا می خوام 19 می برم کانادا واسه 1 هفته نمی دونم باید برای این خروج یک هفته ای هم اجازه بگیرم یا نه می تونم برم و برگردم. اگر از دوستان کسی می تونه کمک اطلاعاتی کنه.
ممنون
شهرام
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
با سلام
ببخشی اونجا منظورم 4 مارچ بوده اشتباها می زدم. پس یعنی این چیزی که افسر فرودگاه گفته برای 1 هفته کانادا رفتن نیست و مشکلی ایجاد نمی شه؟
البته من یه وقت هم از USCIS تو بوستون گرفتم که برم سوال کنم.

باتشکر
شهرام
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان