کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
(2017-04-27 ساعت 10:15)mahsa.mm نوشته:  سلام دوستان. یه سوال فنی دارم..
کسی می دونه یکی وقتی میاد آمریکا چند وقت بعد می تونه بررده ایران ازدواج کنه و بتونه همسرشو ببره؟؟؟
این کار چقدر طول میکشه؟؟

اگر منظورتون با گرین کارت هست، وقتی گرین کارت رو گرفتین میتونید برگردید ایران و عقد کنید. جتی شنیدم نیازی به گرفتن گرین کارت و برگشتن نیست و همون گرفتن ویزا داخل پاس هم کفایت می کنه و می تونید ازدواج کنید. معمولا هم با گرین کارت، پروسه ای در حدود 2-3 سال زمان می بره گاهی حتی کمتر که بستگی به سیاست های مهاجرتی آمریکا داره.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، mahsa.mm ، pishtaz611
کسی می دونه یکی وقتی میاد آمریکا چند وقت بعد می تونه بررده ایران ازدواج کنه و بتونه همسرشو ببره؟؟؟
این کار چقدر طول میکشه؟؟

به نوع ویزات بستگی داره.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-04-28 ساعت 09:08)BlueMooooon نوشته:  
این کار چقدر طول میکشه؟؟

به نوع ویزات بستگی داره.

ویزا لاتاری هستش ؟؟؟
پاسخ
(2017-04-27 ساعت 22:26)شاپرک نوشته:  
این کار چقدر طول میکشه؟؟

اگر منظورتون با گرین کارت هست، وقتی گرین کارت رو گرفتین میتونید برگردید ایران و عقد کنید. جتی شنیدم نیازی به گرفتن گرین کارت و برگشتن نیست و همون گرفتن ویزا داخل پاس هم کفایت می کنه و می تونید ازدواج کنید. معمولا هم با گرین کارت، پروسه ای در حدود 2-3 سال زمان می بره گاهی حتی کمتر که بستگی به سیاست های مهاجرتی آمریکا داره.

چقدر خوب پس من می ت ونم با گرفتن گرین کارتم برگردم عقد کنم و برم کارای همسرم و انجام بدم.. ویزای من لاتاری هستش.
پاسخ
(2017-04-28 ساعت 13:07)mahsa.mm نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 22:26)شاپرک نوشته:  
این کار چقدر طول میکشه؟؟

چقدر خوب پس من می ت ونم با گرفتن گرین کارتم برگردم عقد کنم و برم کارای همسرم و انجام بدم.. ویزای من لاتاری هستش.

بله، دقیقا همینطوره. بعد مدارک رو ترجمه می کنید و از خاک آمریکا خودتون یا شخصی که در آمریکاست به آدرس اداره مهاجرت ارسال می کنه.

اطلاعات بیشتر اینجا:
https://www.mohajersara.org/forum/thread...e-430.html
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
(2017-04-28 ساعت 13:04)mahsa.mm نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 09:08)BlueMooooon نوشته:  
این کار چقدر طول میکشه؟؟

به نوع ویزات بستگی داره.

ویزا لاتاری هستش ؟؟؟

اگر لاتری است و هنوز ویزاتون رو نگرفتید یک ایمیل به کنتاکی بزنید که ازدواج کردید و میخواهید شوهرتون رو هم با خودتون ببرید. خیلی راحت هر دو میرید مصاحبه و هر دو گرین کارت میگیرید و میرید. ولی اگر بعد از گرفتن گرین کارت و یا ویزا ازدواج کردید دیگه سخت میشه و خیلی طول میکشه تا شوهرتون ویزا بگیرن ولی شدنیه باید اقدام کنید.
ساکن آمریکا
پاسخ
(2017-04-29 ساعت 23:47)BlueMooooon نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 13:04)mahsa.mm نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 09:08)BlueMooooon نوشته:  به نوع ویزات بستگی داره.

ویزا لاتاری هستش ؟؟؟

اگر لاتری است و هنوز ویزاتون رو نگرفتید یک ایمیل به کنتاکی بزنید که ازدواج کردید و میخواهید شوهرتون رو هم با خودتون ببرید. خیلی راحت هر دو میرید مصاحبه و هر دو گرین کارت میگیرید و میرید. ولی اگر بعد از گرفتن گرین کارت و یا ویزا ازدواج کردید دیگه سخت میشه و خیلی طول میکشه تا شوهرتون ویزا بگیرن ولی شدنیه باید اقدام کنید.

من الان مصاحبه ام خیلی نزدیک هنوز ازذواج نکرم.. می خوام بدونم بعد اینکه تنهایی به آمریکا اومدم و گرین کارت و گرفتم چقدر طول میکشه که این کار و انجام بدم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-30 ساعت 09:20)mahsa.mm نوشته:  
(2017-04-29 ساعت 23:47)BlueMooooon نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 13:04)mahsa.mm نوشته:  ویزا لاتاری هستش ؟؟؟

من الان مصاحبه ام خیلی نزدیک هنوز ازذواج نکرم.. می خوام بدونم بعد اینکه تنهایی به آمریکا اومدم و گرین کارت و گرفتم چقدر طول میکشه که این کار و انجام بدم؟؟؟

خیلی طول میکشه. فکر کنم بیشتر از دو سال.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان