کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-07-01 ساعت 10:29)Omid2011 نوشته:  سلام بر دوستان
من خواهرم تو لاتاري 2011 قبول شده ونامه هم براش آمده ولي يك اشتباه فاهش كرده يعني جاي اسم و فاميل رو تو فرمهاي اوليه كه براي ثبت نام لاتاري هست اشتباه نوشته اونم تازه امروز متوجه شديم چون توسايت چك كرديم با اسم فاميل مي گفت انتخاب نشده و با نام مي گفت شما انتخاب شديد و تو صفحه كانفرميشن نامبرش هم اول نام هست و بعد نام فاميل
حالا از اساتيد مي خواستم كم كنن چكار بايد بكنه؟ واقعا الآن دپرس شده.
اگه كسي راه حلي چيزي به نظرش ميرسه به ما بگه ممنون ميشم.

دوستان كسي تو اين سايت هست كه جاي نام ونام خانوادگي رو روز ثبت نام جا بجا نوشته باشه و اگر هست ميشه پاسخ من و بديد كه نتيجه كار چي شده و چه كار بايد كرد. ما واقعا داريم ديونه ميشيم ترو خدا يكي جواب بده و نگراني ما رو كم كنه
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 13:54)najibise نوشته:  دوستان خواهش میکنم یکی کمک کنه. من فرمها رو فرستادم اما فراموش کردم عکس بفرستم .مشکلی پیش میاد؟

http://mohajersara.com/images/smilies/sad.gif
شماره کیس: 2011AS0002xxxx
نامه قبولی: May 29th
محل دریافت: تهران
کنسول: UAE
ارسال پاکت اول:JUNE

دوست عزیز اینجا جوابتون رو دادم.
در ضمن به این تاپیک هم سر بزنید. برندگان امسال اینجا هستند
موفق باشید
(2010-07-01 ساعت 16:43)Omid2011 نوشته:  
من خواهرم تو لاتاري 2011 قبول شده ونامه هم براش آمده ولي يك اشتباه فاهش كرده يعني جاي اسم و فاميل رو تو فرمهاي اوليه كه براي ثبت نام لاتاري هست اشتباه نوشته اونم تازه امروز متوجه شديم چون توسايت چك كرديم با اسم فاميل مي گفت انتخاب نشده و با نام مي گفت شما انتخاب شديد و تو صفحه كانفرميشن نامبرش هم اول نام هست و بعد نام فاميل

دوستان كسي تو اين سايت هست كه جاي نام ونام خانوادگي رو روز ثبت نام جا بجا نوشته باشه و اگر هست ميشه پاسخ من و بديد كه نتيجه كار چي شده و چه كار بايد كرد. ما واقعا داريم ديونه ميشيم ترو خدا يكي جواب بده و نگراني ما رو كم كنه
سلام
مشکل خاصی نیست به نظر من
مثل بقیه راه حل ها: بعد از اینکه فرم هاتون به کی سی سی رسیدند بهشون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که شما متوجه شده اید که موقع ثبت نام جای نام و فامیل رو برعکس نوشتین. بعد هم موقع مصاحبه مکاتبات خودتون رو همراه داشته باشید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: kianoush
سلام بر دوستان
[/quote]

[/quote]
سلام
مشکل خاصی نیست به نظر من
مثل بقیه راه حل ها: بعد از اینکه فرم هاتون به کی سی سی رسیدند بهشون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که شما متوجه شده اید که موقع ثبت نام جای نام و فامیل رو برعکس نوشتین. بعد هم موقع مصاحبه مکاتبات خودتون رو همراه داشته باشید.

موفق باشید
[/quote]
دقیقا با جواب این دوستمون موافقم. شما فرمها رو به صورت درستش پست کن و اصلا نگران هیچی نباش. اوضاع ما همچین بهتر از شما نبود ولی ما ویزامونو گرفتیم. مهم برنده شدنه که شما برنده شدید. یه توضیح کوتاه هم براشون بنویسی و تو پاکت بزاری هم بد نیست
سلام دوستان
من برنده 2010 هستم.هنوز وقت مصاحبم نشده.ولي تازه فهميدم كه تو فرمهاي اولم يه اشتباه كردم.تو فرم DS-230 part 1,سوال 20 كه ميگه جاهايي كه از 16 سالگي بيشتر 6 ماه زندگي كرديد.من فكر كرده بودم تا 16 سالگيو ميگه.فقط تهرانو نوشتم.در حالي كه من دانشجوي شهرستان بودم.ولي البته 3 ساعت بيشتر با تهران فاصله نداشتو بيشتر تهران بودم همش.حالا مشكلي پيش مياد؟بايد چي كار كنم؟ممنونم
[/quote]

به نظر من اصلا مهم نیست. به روی خودتم نیارBig Grin
[/quote]

از جوابت واقعا خوشم اومد. کاملا موافقم باهات. در مورد تنها چیزی که اصلا ازت سوال نمی پرسن همینه. بابا یکی پیدا شه به این بچهای گل بگه آقا شما برنده شدید. مصاحبه یعنی بریدو ویزاتونو بگیرید فقط همین. از دید اونها شما الان یه آمریکایی به حساب میاید. ریلکس میری پاستو میدی ویزاتو میگیری و خیلی شیک میای بیرون. موفق باشی
تشکر کنندگان: sam_hash ، بنيتا
سلام دوستان .

من مصاحبم نزدیکه و تازه متوجه شدم که تاریخ ازدواج و فارغ التحصیلیم در فرم ها متفاوت از اصل مدارکم است آیا دارالترجمه می تواند تاریخ ها را مطابق با فرمهای ویزا صادر کند؟

منمون از شما
سارا
sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 16:43)Omid2011 نوشته:  

با سلام، به نظر من اشتباهاتي كه باعث بشن شما واجد شرايط براي ويزا نباشيد يكي اشتباه در كشوري هستيد كه بدنيا امده ايد و ديگري اشتباه در تعداد افراد تحت تكفل شما ميباشد. يعني اشتباهاتي كه باعث بشه در پرسه لاتاري خلل وارد بشه مثلا اگر شما كشور محل تولد را اشتباه وارد كنيد شما از محل سهميه كشور ديگري برنده شده ايد كه حتما شما رد خواهيد شد و يا اگر شما تعدا اعضاي خانواده را اشتباه وارد كنيد باعث مي شود در تعداد ويزاهاي كه آنها براي لاتاري در نظر گرفته اند تغيير ايجاد شود و اين باعث ميشود شما رد شويد. اشتباه نام و نام فاميل هيچ تاثيري در برنده شدن شما ندارد ولي تنها نكته اي كه مي ماند احتمال تقلب ميباشد. كه من فكر ميكنم KCC با توجه به اينكه از اينجور اتفاقها زياد رخ مي دهد براي چك كردن تقلب راه كار هاي كافي را بكار برده و مي برد بنابراين تنها كاري كه به شما پيشنهاد ميشه اينكه فقط به آنها اطلاع دهيد. البته دوستان قديمي شايد اطلاعات بيشتري داشته باشند و يا دوستاني كه اين اتفاق برايشان در سالهاي قبل افتاده و بتوانند بهتر توضيح دهند و يا نوشتار بنده را تصحيح فرمايند. در هر صورت بهتره اصلا نگران نباشي و منتظر تقدير باشي.
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان: Eskandari ، Shahoo52
با سلام من برنده 2011 هستم امروز که سایت برنده ها رو چک کردم متوجه شدم که در زمان ثبت نام اینترنتی فامیلم رو که 2 قسمتی بوده سر هم نوشتم (بدون space) و در فرم های ارسالی بین 2 قسمت فاصله گذاشتم البته در پاس هم فامیلی فاصله داره .به نظر شما باید به KCC نامه بفرستم.
تشکر کنندگان:
(2010-07-03 ساعت 09:29)sara1981 نوشته:  سلام دوستان .

من مصاحبم نزدیکه و تازه متوجه شدم که تاریخ ازدواج و فارغ التحصیلیم در فرم ها متفاوت از اصل مدارکم است آیا دارالترجمه می تواند تاریخ ها را مطابق با فرمهای ویزا صادر کند؟

منمون از شما
سارا

متاسفانه نمیشه اینکارو انجام داد. ولی نگران نباش. به تاریخ فارغ التحصیلیت کار ندارن ولی واسه تاریخ ازدواج شاید ازت بپرسن که بهتره قبل از قسم خوردن خودت بگی. گرچه تو متن ویزا درج نمیشه پس منطقا نباید گیر بدن. در هر صورت شما ویزا رو گرفته در نظر بگیر.ما هم اشتباه در تاریخ تولد داشتیم ولی 20 روز پیش ویزامونو گرفتیم
تشکر کنندگان: sam_hash ، Edenbeast
(2010-07-03 ساعت 13:04)alireza_n نوشته:  با سلام من برنده 2011 هستم امروز که سایت برنده ها رو چک کردم متوجه شدم که در زمان ثبت نام اینترنتی فامیلم رو که 2 قسمتی بوده سر هم نوشتم (بدون space) و در فرم های ارسالی بین 2 قسمت فاصله گذاشتم البته در پاس هم فامیلی فاصله داره .به نظر شما باید به KCC نامه بفرستم.

نامه بزن وهم نامه وهم جوابو روز مصاحبه پرینت شده با خودت ببر
شماره کیس: 2010AS6500
تاریخ دریافت نامه قبولی: -2009June18
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:-2009June 30
تاریخ کارنت شدن کیس:-2009-5sep
تاریخ دریافت نامه دوم:12des-2009
تاریخ مصاحبه:21des-2009
تاریخ دریافت کلیرنس:کلیر نشدیم در نهایت.
جمع تقریبی هزینه ها:12هزار دلار
تشکر کنندگان:
(2010-06-18 ساعت 03:02)aidanaser نوشته:  با سلام خدمت همه بچه های سایت. اصلا نگران هیچی نباشین اگه یادتون باشه من تاریخ تولدو اشتباه وارد کرده بودم. 4 روز پیش تو سفارت فهمیدم که اسمم رو هم اشتباه وارد کرده بودم. تازه نامه دوم رو هم نداشتم. از اون بدتر اسپانسر هم نداشتم. ولی ویزا رو فردای روز مصاحبه گرفتم. اصلا نترسین بچه های سفارت ابوظبی خیلی باحالن. راستی پول رو هم به دلار به سفارت دادم. چند روز دیگه شرح سفرم رو کامل می نویسم. هر کدوم از بچه ها که سوالی دارن من دربست در خدمتم

سلام دوست گرامی ،تبریک میگم
من یه سوال دارم .کارنت شدن یعنی چی و از کجا باید تاریخ مصاحبه رو بفهمیم؟
باید منتظر نامه دوم بشیم؟
کیس نامبر : AS00028XXX
دریافت نامه اول: May 2010
ارسال نامه اول : June 2010
اعلام کارنت :
دریافت نامه دوم :
تاريخ مصاحبه :
دریافت ویزا :
تشکر کنندگان: alirezagh
با سلام خدمت همه دوستان
من دوتا نامه به كي سي سي زدم يكي رسيد دريافت مدارك كه پاسخ زير را دادند:
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

و ديگري اينكه توضيح دادم ما احتمالا در زمان ثبت نام ، نام و نام خانوادگي رو جابجا وارد كرديم و توضيح دادم كه تو فرمهاي ارسالي اطلاعات درست وارد كرده ام آنها هم پاسخ زير را دادند:
Thank you for your inquiry.
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.

حالا بنظر اساتيد مهاجر سرا چه كار ديگري بكنيم؟
تشکر کنندگان:
سلام
من هم تاریخ تولد پسرم رو اشتباه وارد کرده بودم پس از مکاتبه با KCC به من گفتند که اگر یک دوتا تغییر کوچک(MINOR) داری با ایمیل بفرست ولی اگر تغییرات بیشتر باید بدی باید یکبار دیگه فرمها رو با پست بفرستی ولی اینرو ازشون بپرس که پرینت ایمیل را داشتع باشی و با خودت ببری اینجوری مشکلی نخواهی داشت انشاءالله
2011AS22000
کارنت : مه 2011
مصاحبه : 10 مه ابوظبی
انتظار: 41 روز
ساكن : هیوستون - تگزاس
چنانچه عازم هيوستون هستيد
پيغام خصوصي بدهيد در خدمتم
تشکر کنندگان:
(2010-07-01 ساعت 16:15)بنيتا نوشته:  سلام دوستان
من برنده 2010 هستم.هنوز وقت مصاحبم نشده.ولي تازه فهميدم كه تو فرمهاي اولم يه اشتباه كردم.تو فرم DS-230 part 1,سوال 20 كه ميگه جاهايي كه از 16 سالگي بيشتر 6 ماه زندگي كرديد.من فكر كرده بودم تا 16 سالگيو ميگه.فقط تهرانو نوشتم.در حالي كه من دانشجوي شهرستان بودم.ولي البته 3 ساعت بيشتر با تهران فاصله نداشتو بيشتر تهران بودم همش.حالا مشكلي پيش مياد؟بايد چي كار كنم؟ممنونم

روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اصلاحش کن و مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال فنی
در فرم اولیه ثبت نام اصلا نام پدر را میخواست یا نه؟
من تا الان فکر میکردم تو ثبت نام اولیه نام پدر را میخواست، آخه فکر میکردم اشتباه نوشته باشم
اما الان دوتا فرم دیدم که اصلا نام پدر موقع ثبت نام نمیخواد؟!
آیا اینطوره؟

تشکر کنندگان:
[/align]در ثبت‌نام اولیه اینترنتی نامه پدر را نمی‌خواست ولی‌ در فرمهای سری اول که فرستادیم، می‌خواست
تشکر کنندگان: iust_software
دوستان به تاریخ فارق التحصیلی کاری ندارن واقعا؟
بعد اینکه من پرینت فرم اولیه ثبت نامم رو ندارم
اگه احیانا توی فرم اولیم با این 2 تایی که تازه فرستادم مغایرتی باشه،بهمون میگن تا قبل قسم خوردن؟
تشکر کنندگان: Amir78

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان