کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بیمه درمانی و پزشکی
براي اعضاي خانواده (خانم و اقا و بچه ) كه درامد پايين دارند CAPS تعلق مي گيره.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، shahab2000
(2015-12-10 ساعت 10:48)Sam-90 نوشته:  براي اعضاي خانواده (خانم و اقا و بچه ) كه درامد پايين دارند CAPS تعلق مي گيره.

مرسی از راهنمایی شما
caps که شما توضیح دادید یک نوع بیمه است یا یک گزینه در یک بیمه میشه
مثلا بیمه اوباما هم شامل میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-10 ساعت 08:25)setin نوشته:  سلام به همه دوستان
لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
من الان دوهفته است که اومدم یک پسر دوساله دارم و میخوام برای بیمه مدیکید براش اقدام کنم تو سایتش که میرم نمیدونم کدوم قسمت را باید پرکنم و فود استمپ که میگن شامل همین بیمه میشه ?
باید تو خود سایت فرم پرکنیم یا به اداره ای جایی باید مراجعه کرد ?
بیمه اوباما کرتا اونجایی که میدونم باید منو همسرم سر کار باشیم تا بهمون تعلق بگیره و اگر سر کار بریم برای اولش فک نمیکنم حقوق زیادی بگریم ایا بیمه ای هست مثل بیمه بچه ها برای ما یا نه?

سلام دوست عزیز، شما مستقیم به اداره کانتی شهری که هستید مراجعه کنید ،همه اعضای خانواده با هم، تقاضای فود استامپ و بیمه رایگان بکنید سریعا بهتون تعلق میگیره، من هیچکدام از این کارها رو به امید سایت نموندم، فود استامپ رو که اگر سوشیال داشته باشید یکروزه میدن، بیمه رایگان هم همینطور، البته ما لس آنجلس هستیم موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، sahar2016
(2015-12-10 ساعت 12:10)behjat نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 08:25)setin نوشته:  سلام به همه دوستان
لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
من الان دوهفته است که اومدم یک پسر دوساله دارم و میخوام برای بیمه مدیکید براش اقدام کنم تو سایتش که میرم نمیدونم کدوم قسمت را باید پرکنم و فود استمپ که میگن شامل همین بیمه میشه ?
باید تو خود سایت فرم پرکنیم یا به اداره ای جایی باید مراجعه کرد ?
بیمه اوباما کرتا اونجایی که میدونم باید منو همسرم سر کار باشیم تا بهمون تعلق بگیره و اگر سر کار بریم برای اولش فک نمیکنم حقوق زیادی بگریم ایا بیمه ای هست مثل بیمه بچه ها برای ما یا نه?

سلام دوست عزیز، شما مستقیم به اداره کانتی شهری که هستید مراجعه کنید ،همه اعضای خانواده با هم، تقاضای فود استامپ و بیمه رایگان بکنید سریعا بهتون تعلق میگیره، من هیچکدام از این کارها رو به امید سایت نموندم، فود استامپ رو که اگر سوشیال داشته باشید یکروزه میدن، بیمه رایگان هم همینطور، البته ما لس آنجلس هستیم موفق باشید

سلام بهجت خانم مرسی از راهنمایی شما من همه سفرنامه شما رو خوندم و عاشق پشت کار و شجاعت شما هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، behjat
(2015-12-10 ساعت 11:15)setin نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 10:48)Sam-90 نوشته:  براي اعضاي خانواده (خانم و اقا و بچه ) كه درامد پايين دارند CAPS تعلق مي گيره.

مرسی از راهنمایی شما
caps که شما توضیح دادید یک نوع بیمه است یا یک گزینه در یک بیمه میشه
مثلا بیمه اوباما هم شامل میشه

The Childcare and Parent Services (CAPS) program
خدمات دولتي هست براي والدين و بچه.
اوباماكر يك قضيه كاملاً جداست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز
همونجور که دوستان عزیز فرمودند من رفتم البته نه کانتی یه دفتر بود که فرم. در خواست کردم که روی سربرگ نوشته بود ohio department of job family servis
که بردیم تحویل دادیم اما گفتن تا یک ماه ونیم ممکنه طول بکشه اما بهجت خانم شما گفتید برای بچه ها فود استامپ بیمه یکروزه میدن میخوام بدونم درست فرم پرکردیم یانه توی فرم نوشته بود چقدر پس انداز دارید هزینه وکرایه خونه و درامد و پرسیده بود
تا امروز زنگ زدن شماره سوشیال ادرس خونه رو خواستن وگفت یه سری مدارک باید اماده کنید من نمیدونم چه مدارکی میخوان لطفا منو راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ممکنه راجع به زایمان و هزینه های اون هم صحبت کنید.اینکه ن ع زایمان اینجا به انتخاب خودمونه یا اجباریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای بیمه مدیکل خانمهای باردار چقدر باید بپردازیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر منظورتون کالیفرنیاست که مدیکل، مجانیه. هزینه ای نداره
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-15 ساعت 07:40)viragooo نوشته:  دوستان ممکنه راجع به زایمان و هزینه های اون هم صحبت کنید.اینکه ن ع زایمان اینجا به انتخاب خودمونه یا اجباریه؟
مدل زایمان اینجا به اختیار خودتون نیست
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
در مورد بیمه این موضوع را بر اساس تجربه خودم میگویم اینهایی که تازه میان میتونن مدیکل بگیرن و به راحتی هم بهشون میدن چونکه هنوز کار ندارن و قانونی امدن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، TajbakhshSalma
(2016-01-08 ساعت 10:19)setin نوشته:  سلام به دوستان عزیز
همونجور که دوستان عزیز فرمودند من رفتم البته نه کانتی یه دفتر بود که فرم. در خواست کردم که روی سربرگ نوشته بود ohio department of job family servis
که بردیم تحویل دادیم اما گفتن تا یک ماه ونیم ممکنه طول بکشه اما بهجت خانم شما گفتید برای بچه ها فود استامپ بیمه   یکروزه میدن میخوام بدونم درست فرم پرکردیم یانه توی فرم  نوشته بود چقدر پس انداز دارید هزینه وکرایه خونه و درامد و پرسیده بود 

تا امروز زنگ زدن شماره سوشیال ادرس خونه رو خواستن وگفت یه سری مدارک باید اماده کنید من نمیدونم چه مدارکی میخوان لطفا منو راهنمایی کنید
سلام عذر میخوام دیر جواب دادم، من از لس آنجلس اقدام کردم، جاهای دیگه رو اطلاع ندارم اگر شماره سوشیالون رو داشته باشید معمولا فود استمپ رو یکی دوروزه میدن، البته نباید پول بالای صددلار توحسابتون دشته باشید یا کرایه خونه رقم بالا بپردازید، معمولا باید نشان بدید که پول زیادی ندارید و کارهم ندارید خودشون راهنمایی میکنند انشاالله درست میشه، بیمه که طول میکشه ولی برای ما رایگانه و شامل دکتر و دارو هم میشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما ماه قبل واسه مديكال اقدام كرديم الان كارتهاي بيمه رو فرستادن ايالت كاليفرنيا هستيم و مصاحبه هم تلفني بود فقط دقيقا نميدونيم اين مديكال به چه شكلي هست و چه چيزهايي رو دو بر ميگيره كسي ميدونه؟!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما درامدمون بالا نبود ماه قبل اقدام كرديم دوهفته قبل فرم پر كرديم و إمروز كارتهاي بيمه رسيد فكر نميكنم چهار ماه طول بكشه
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز
این بیمه مدیکال فقط مخصوص زنان باردار و بچه هاست یا اینکه شامل بقیه هم میشه؟
این بیمه های که اگه کسی در زمان ورود که کار نداره چی هست؟
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود