کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بیمه درمانی و پزشکی
(2016-01-17 ساعت 12:05)neda733 نوشته:  دوستان ما ماه قبل واسه مديكال اقدام كرديم الان كارتهاي بيمه رو فرستادن ايالت كاليفرنيا هستيم و مصاحبه هم تلفني بود فقط دقيقا نميدونيم اين مديكال به چه شكلي هست و چه چيزهايي رو دو بر ميگيره كسي ميدونه؟!

ما هم شامل همین بیمه هستیم، از بین دکترهایی که لیستشونو براتون میفرستند باید یکی رو انتخاب کنید و برای چکاپ اولیه مراجعه کنید، کلا دکتر و دارو و آزمایش خون و بقیه چیزها رایگانه ، میتونید استفاده کنید،
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، shahab2000
سلام میشه بفرمایید از چه نوع بیمه ای استفاده کردید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 15:02)DDDDD نوشته:  سلام میشه بفرمایید از چه نوع بیمه ای استفاده کردید

مديكال
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پاسخ
تشکر کنندگان:
از پاسخ شما سپاسگزارم
آیا برای این بیمه باید شرایط خاص داشت مثل سن .......
آیا دریافت این بیمه برای ایالت خاصی است یا برای تمام ایالات است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 14:23)behjat نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 12:05)neda733 نوشته:  دوستان ما ماه قبل واسه مديكال اقدام كرديم الان كارتهاي بيمه رو فرستادن ايالت كاليفرنيا هستيم و مصاحبه هم تلفني بود فقط دقيقا نميدونيم اين مديكال به چه شكلي هست و چه چيزهايي رو دو بر ميگيره كسي ميدونه؟!

ما هم شامل همین بیمه هستیم، از بین دکترهایی که لیستشونو براتون میفرستند باید یکی رو انتخاب کنید و برای چکاپ اولیه مراجعه کنید، کلا دکتر و دارو و آزمایش خون و بقیه چیزها رایگانه ، میتونید استفاده کنید،

بهجت خانوم سلام!من شمارو سال گذشته توي دفتر اقاي سپهر نديدم ؟با همسرتون و نوه هاتون بوديد؟!!
اعضای کیس دونفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 22:45)DDDDD نوشته:  از پاسخ شما سپاسگزارم
آیا برای این بیمه باید شرایط خاص داشت مثل سن .......
آیا دریافت این بیمه برای ایالت خاصی است یا برای  تمام ایالات  است؟

نه دوست عزيز واسه دونفر اگه بالاي ٢١٠٠٠دلار در سال داشته باشي بيمه نميشي خوب ما هم فعلا اونقدر درامد نداريم از طريق سايت اقدام كرديم و خيلي سريع پيگيري كردن اين بيمه واسه أفراد كم درامد و بالآي شصت سال هست و همه چيزو حتي دندون و دارو رو كاور ميكنه
اعضای کیس دونفر
پاسخ
تشکر کنندگان: DDDDD
https://www.coveredca.com/shopandcompare...Guidelines لطفا اين سايت رو ببينيد
اعضای کیس دونفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله شامل خانوم هاي باردار هم ميشه و همه هزينه هاي زايمان رو كاور ميكنه و يك سري خدمات بعد از اون!اين سايت رو حتما چك كنيدhttp://www.dhcs.ca.gov/services/medi-cal/Documents/Benefits%20Chart.pdf
اعضای کیس دونفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز، من تجربه و توصیه خودم را راجع به بیمه درمانی براساس اقداماتی که حودم کردم را باهتون در میان میگذارم.من نزدیک دوماهه که وارد امریکا شدم .و تقریبا همه کارهای اولیه لازم را انجام دادم تا رسیدم به مسیله بیمه درمانی. بنده تا حالا براساس اعتقادم به توانایی شخصی و واقع بینی اجتماعی تقریبا نکته منفی از زندگی در امریکا نگفته بودم اما باید اعتراف کنم که سیستم بیمه و دارو ودرمان امریکابسیار سخت و بی رحم است.لطفا انهاییکه با خانواده عازم هستند حتما توجه داشته باشند که هزینه دارو ودرمان اینجا خیلی بالا هست .مثلا شما برای یک سرما خوردگی و تب اگر به دکتر مراجعه کنید از صد تا صدو چهل دلار هزینه ویزیت و بستگی به دارو تا صد دلار هم هزینه دارو ساده میشود.واگر خدای نخواسته به جراحی ساده و بستری نیاز باشد که مثلا یک شکستگی دست حداقل بالای سی هزار دلار هزینه شارژ میکنند.
واما داستان بیمه وخصوصا بیمه اباما کر! هزینه هرنوع بیمه درمانی بغیر از دندانپزشکی و چشم پزشکی برای یکنفر حداقل ماهانه سیصد دلار می افتد و طبعا خانواده براساس نفرات خیلی بیشتر
وتازه باپرداخت این حق بیمه های ماهانه نیز هنوز تا سقف مشخصی که در قرارداد شما نوشته باید درصدی از هزینه های درمان را خودتان بپردازید!که توضیح جزئیاتش ساده نیست.
واما بیمه اباما کر فقط در صورتی شامل میشود که تقریبا بیکار باشید و یا مثلا درامد خانوادگی تان بیشتر از حدودبیست هزار دلار نباشد وتازه اگر هم شامل بشوید اگر دراخر سال موقعه اعلام درامد و پر کردن فرم تکس یا همون مالیات اگر درامدتان از حدی بیشتر شده باشدباید مبالغ بیمه را برگردانید.
تا انجاییکه من میدانم بیمه مدیکال یا مدیکر یا اکسس فقط شامل سن بالا و یا افراد به نوعی معلول میشود .البته باید توضیح بدهم که خیلی از مشاغل نسبتا جدی کارفرما قسمت عمده ای از حق بیمه را مبپردازد.
نکات : اطلاعات بنده از بیمه و خدمات درمانی خانم های حامله و شرایط انها نیست.
بیمه اباما کر فقط یکبار در سال پذیرش میکند که مثلا همین پانزده ژانویه پایان ثبت نام ان بود.
در صورتیکه بیکار باشید بعنوان یک مهاجر تازه وارد اگر مسیر درست را طی کنید تمام حق بیمه را اباما کر میپردازد البته باز هم میگم در واقع پیش پرداخت میکند وشما به نوعی به دولت بدهکار میشوید.
متاسفانه بیشتر دوستان خصوصا خانواده ها در اوایل ورود واقعا کار با درامد خوب بندرت گیر میاورند . پس حتما مواظب هزینه های احتمالی درمان باشند که یکی از بی رحم ترین جنبه زندگی در امریکا است.
انشاله همیشه سالم و تندرست و موفق باشید

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen b.d
با سلام به دوستان عزیز، من لازم دیدم تجربه و توصیه خودم را راجع به بیمه درمانی براساس اقداماتی که خودم کردم را باهتون در میان میگذارم.چون واقعا مهم بنظر میرسد من نزدیک دوماهه که وارد آمریکا شدم .و تقریبا همه کارهای اولیه لازم را انجام دادم تا رسیدم به مسیله بیمه درمانی. بنده تا حالا براساس اعتقادم به توانایی شخصی و واقع بینی اجتماعی تقریبا نکته منفی از زندگی در آمریکا نگفته بودم اما باید اعتراف کنم که سیستم بیمه و دارو ودرمان آمریکابسیار سخت و بی رحم است.لطفا انهاییکه با خانواده عازم هستند حتما توجه داشته باشند که هزینه دارو ودرمان اینجا خیلی بالا هست .مثلا شما برای یک سرما خوردگی و تب اگر به دکتر مراجعه کنید از صد تا صدو چهل دلار هزینه ویزیت و بستگی به دارو تا صد دلار هم هزینه دارو ساده میشود.واگر خدای نخواسته به جراحی ساده و بستری نیاز باشد که مثلا یک شکستگی دست حداقل بالای سی هزار دلار هزینه شارژ میکنند.&lt;br /&gt;<br />
واما داستان بیمه وخصوصا بیمه اباما کر! هزینه هرنوع بیمه درمانی بغیر از دندانپزشکی و چشم پزشکی برای یکنفر حداقل ماهانه سیصد دلار می افتد و طبعا خانواده براساس نفرات خیلی بیشتر&lt;br /&gt;<br />
وتازه باپرداخت این حق بیمه های ماهانه نیز هنوز تا سقف مشخصی که در قرارداد شما نوشته باید درصدی از هزینه های درمان را خودتان بپردازید!که توضیح جزئیاتش ساده نیست.&lt;br /&gt;<br />
واما بیمه اباما کر فقط در صورتی شامل میشود که تقریبا بیکار باشید و یا مثلا درامد خانوادگی تان بیشتر از حدودبیست هزار دلار نباشد وتازه اگر هم شامل بشوید اگر دراخر سال موقعه اعلام درامد و پر کردن فرم تکس یا همون مالیات اگر درامدتان از حدی بیشتر شده باشدباید مبالغ بیمه را برگردانید.&lt;br /&gt;<br />
تا انجاییکه من میدانم بیمه مدیکال یا مدیکر یا اکسس فقط شامل سن بالا و یا افراد به نوعی معلول میشود .<br />
یک نکتهرا هم توضیح بدهم که خیلی از مشاغل نسبتا جدی کارفرما قسمت عمده ای از حق بیمه را مبپردازد. &lt;br /&gt;<br />
نکات : اطلاعات بنده از بیمه و خدمات درمانی خانم های حامله و شرایط انها نیست.ولی ظاهرا یک شرایط خاصی برایشان درنظر میگیرند.&lt;br /&gt;<br />
بیمه اباما کر فقط یکبار در سال پذیرش میکند که مثلا همین پانزده ژانویه پایان ثبت نام ان بود.&lt;br /&gt;<br />
در صورتیکه بیکار باشید بعنوان یک مهاجر تازه وارد اگر مسیر درست را طی کنید تمام حق بیمه را اباما کر میپردازد البته باز هم میگم در واقع پیش پرداخت میکند وشما به نوعی به دولت بدهکار میشوید.&lt;br /&gt;<br />
متاسفانه بیشتر دوستان خصوصا خانواده ها در اوایل ورود واقعا کار با درامد خوب بندرت گیر میاورند . پس حتما مواظب هزینه های احتمالی درمان باشند که یکی از بی رحم ترین جنبه زندگی در آمریکا است.
Tapatalk

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000 ، mohsen b.d
(2016-01-18 ساعت 08:39)joybar نوشته:  با سلام به دوستان عزیز، من لازم دیدم تجربه و توصیه خودم را راجع به بیمه درمانی براساس اقداماتی که خودم کردم را باهتون در میان میگذارم.چون واقعا مهم بنظر میرسد من نزدیک دوماهه که وارد آمریکا شدم .و تقریبا همه کارهای اولیه لازم را انجام دادم تا رسیدم به مسیله بیمه درمانی. بنده تا حالا براساس اعتقادم به توانایی شخصی و واقع بینی اجتماعی تقریبا نکته منفی از زندگی در آمریکا نگفته بودم اما باید اعتراف کنم که سیستم بیمه و دارو ودرمان آمریکابسیار سخت و بی رحم است.لطفا انهاییکه با خانواده عازم هستند حتما توجه داشته باشند که هزینه دارو ودرمان اینجا خیلی بالا هست .مثلا شما برای یک سرما خوردگی و تب اگر به دکتر مراجعه کنید از صد تا صدو چهل دلار هزینه ویزیت و بستگی به دارو تا صد دلار هم هزینه دارو ساده میشود.واگر خدای نخواسته به جراحی ساده و بستری نیاز باشد که مثلا یک شکستگی دست حداقل بالای سی هزار دلار هزینه شارژ میکنند.&lt;br /&gt;<br />
واما داستان بیمه وخصوصا بیمه اباما کر! هزینه هرنوع بیمه درمانی بغیر از دندانپزشکی و چشم پزشکی برای یکنفر حداقل ماهانه سیصد دلار می افتد و طبعا خانواده براساس نفرات خیلی بیشتر&lt;br /&gt;<br />
وتازه باپرداخت این حق بیمه های ماهانه نیز هنوز تا سقف مشخصی که در قرارداد شما نوشته باید درصدی از هزینه های درمان را خودتان بپردازید!که توضیح جزئیاتش ساده نیست.&lt;br /&gt;<br />
واما بیمه اباما کر فقط در صورتی شامل میشود که تقریبا بیکار باشید و یا مثلا درامد خانوادگی تان بیشتر از حدودبیست هزار دلار نباشد وتازه اگر هم شامل بشوید اگر دراخر سال موقعه اعلام درامد و پر کردن فرم تکس یا همون مالیات اگر درامدتان از حدی بیشتر شده باشدباید مبالغ بیمه را برگردانید.&lt;br /&gt;<br />
تا انجاییکه من میدانم بیمه مدیکال یا مدیکر یا اکسس فقط شامل سن بالا و یا افراد به نوعی معلول میشود .<br />
یک نکتهرا هم توضیح بدهم که خیلی از مشاغل نسبتا جدی کارفرما قسمت عمده ای از حق بیمه را مبپردازد. &lt;br /&gt;<br />
نکات :  اطلاعات بنده از بیمه و خدمات درمانی خانم های حامله و شرایط انها نیست.ولی ظاهرا یک شرایط خاصی برایشان درنظر میگیرند.&lt;br /&gt;<br />
بیمه اباما کر فقط یکبار در سال پذیرش میکند که مثلا همین پانزده ژانویه پایان ثبت نام ان بود.&lt;br /&gt;<br />
در صورتیکه بیکار باشید بعنوان یک مهاجر تازه وارد اگر مسیر درست را طی کنید  تمام حق بیمه را اباما کر میپردازد البته باز هم میگم در واقع پیش پرداخت میکند وشما به نوعی به دولت بدهکار میشوید.&lt;br /&gt;<br />
متاسفانه بیشتر دوستان خصوصا خانواده ها در اوایل ورود واقعا کار با درامد خوب بندرت گیر میاورند . پس حتما مواظب هزینه های احتمالی درمان باشند که یکی از بی رحم ترین جنبه زندگی در آمریکا است.
Tapatalk

Sent from ما مديكال گرفتيم
اعضای کیس دونفر
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000
(2016-01-18 ساعت 08:19)joybar نوشته:  با سلام به دوستان عزیز، من تجربه و توصیه خودم را راجع به بیمه درمانی براساس اقداماتی که حودم کردم را باهتون در میان میگذارم.من نزدیک دوماهه که وارد آمریکا شدم .و تقریبا همه کارهای اولیه لازم را انجام دادم تا رسیدم به مسیله بیمه درمانی. بنده تا حالا براساس اعتقادم به توانایی شخصی و واقع بینی اجتماعی تقریبا نکته منفی از زندگی در آمریکا نگفته بودم اما باید اعتراف کنم که سیستم بیمه و دارو ودرمان آمریکابسیار سخت و بی رحم است.لطفا انهاییکه با خانواده عازم هستند حتما توجه داشته باشند که هزینه دارو ودرمان اینجا خیلی بالا هست .مثلا شما برای یک سرما خوردگی و تب اگر به دکتر مراجعه کنید از صد تا صدو چهل دلار هزینه ویزیت و بستگی به دارو تا صد دلار هم هزینه دارو ساده میشود.واگر خدای نخواسته به جراحی ساده و بستری نیاز باشد که مثلا یک شکستگی دست حداقل بالای سی هزار دلار هزینه شارژ میکنند.
واما داستان بیمه وخصوصا بیمه اباما کر! هزینه هرنوع بیمه درمانی بغیر از دندانپزشکی و چشم پزشکی برای یکنفر حداقل ماهانه سیصد دلار می افتد و طبعا خانواده براساس نفرات خیلی بیشتر
وتازه باپرداخت این حق بیمه های ماهانه نیز هنوز تا سقف مشخصی که در قرارداد شما نوشته باید درصدی از هزینه های درمان را خودتان بپردازید!که توضیح جزئیاتش ساده نیست.
واما بیمه اباما کر فقط در صورتی شامل میشود که تقریبا بیکار باشید و یا مثلا درامد خانوادگی تان بیشتر از حدودبیست هزار دلار نباشد وتازه اگر هم شامل بشوید اگر دراخر سال موقعه اعلام درامد و پر کردن فرم تکس یا همون مالیات اگر درامدتان از حدی بیشتر شده باشدباید مبالغ بیمه را برگردانید.
تا انجاییکه من میدانم بیمه مدیکال یا مدیکر یا اکسس فقط شامل سن بالا و یا افراد به نوعی معلول میشود .البته باید توضیح بدهم که خیلی از مشاغل نسبتا جدی کارفرما قسمت عمده ای از حق بیمه را مبپردازد.
نکات :  اطلاعات بنده از بیمه و خدمات درمانی خانم های حامله و شرایط انها نیست.
بیمه اباما کر فقط یکبار در سال پذیرش میکند که مثلا همین پانزده ژانویه پایان ثبت نام ان بود.
در صورتیکه بیکار باشید بعنوان یک مهاجر تازه وارد اگر مسیر درست را طی کنید  تمام حق بیمه را اباما کر میپردازد البته باز هم میگم در واقع پیش پرداخت میکند وشما به نوعی به دولت بدهکار میشوید.

سلام دوست عزیز 
ممنون از در اختیار گذاشتن تجربه تان.
من هم حدود ۸ ماه هست که وارد آمریکا (ویرجینیا) شدم ولی تجربه من خیلی متفاوت از نوشته های شما است.
در مورد هزینه های پزشکی همانطور که شما نوشتید،  هزینه ها خیلی بالاست ولی راهکارهایی هست که شما می توانید این این هزینه ها رو ندهید یا کمتر بپردازید.
من اینجا در بدو ورود چون بعد از بسته شدن اوباما کر به اینجا رسیدم به مراکز درمانی به نام Neighborhood Health که مخصوص افراد کم درآمد رفتم و ثبت نام کردم. در این مراکز من را برای ویزیت دکتر عمومی ۱۳ دلار و بابت ازمایش خون ۱۹ دلار  شارژ می کردند. دکترهای خوبی هم داره. در مورد تهیه دارو هم از ۳ جا دارو رو استعلام می گرفتم : داروخانه کاستکو - داروخانه زیر نظر همین مرکز NH - استفاده کوپنهای تخفیف GoodRx.com.
خانم من یک روز بعلت درد کمر کارش به ER کشید. ما به بیمارستان iNova  بدون داشتن بیمه مراجعه کردیم. آنها خانمم رو بلافاصله بستری کردند و حدود ۴ ساعت تحت مداوا قرار گرفت. در آخر هم بهمان بک فرم دادند و راهنمایی کردند که چگونه اپلای کنیم برای Financial Aide.
ما هم اپلای کردیم و واجد شرایط قرار گرفتیم . یک ماه بعد صورتحساب اول بیمارستان رو دریافت کردیم که ۳۸۰۰ دلار بود که کل مبلغ رو برامون بخشیدند. چند روز بعد صورتحساب دوم رو دریافت کردیم به مبلع ۵۵۰ دلار بابت ویزیتهای دکتر که اون رو هم با ارسال نامه Financial Aide  تا ۸۰ درصد بخشیدند و مالبقی رو هم قسط بندی کردند.
و اما در مورد اوباماکر ، من ماه دسامبر ۲۰۱۵ برای اوباماکر اپلای کردم و مقدار در آمدم رو ۲۴۰۰۰ دلار عنوان کردم . بالاترین پلن کمپانی Kaiser Permanente (پلن پلاتینیوم) گرفتم با پرداخت ماهی ۳۳۰ دلار برای ۲ نفر.
با این بیمه که از اول ماه ژانویه شروع شد برای ویزیت دکتر ۲۰ دلار ، اسپیشالیست ۳۰ دلار و برای متخصص زنان OB/GYN (رایگان) پرداخت می کنیم . سیستم پزشکی این مرکز که تو چند ایالت شعبه داره واقعا بی نظیره.
سیستم پزشکی اینجا با سیستم پزشکی کانادا که خودم تجربه اش رو داشتم غیرقابل مقایسه است. تو کانادا درسته که شما بیمه پزشکی رایگان دارید ولی برای ویزیت یک پزشک عمومی نصف روزتان رو از دست می دهید و برای ویزیت یک پزشک متخصص باید حداقل یکماه تو نوبت بمانید. 
من تاحالا همچین بی رحمی که شما به سیستم پزشکی آمریکا نسبت دادید ندیدم. 

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen b.d ، lighthouse ، shahab2000 ، saeidfireboy67 ، غنچه ، rbrb-2015 ، dv2017
(2016-01-18 ساعت 22:54)marco250 نوشته:  
(2016-01-18 ساعت 08:19)joybar نوشته:  با سلام به دوستان عزیز، من تجربه و توصیه خودم را راجع به بیمه درمانی براساس اقداماتی که حودم کردم را باهتون در میان میگذارم.من نزدیک دوماهه که وارد آمریکا شدم .و تقریبا همه کارهای اولیه لازم را انجام دادم تا رسیدم به مسیله بیمه درمانی. بنده تا حالا براساس اعتقادم به توانایی شخصی و واقع بینی اجتماعی تقریبا نکته منفی از زندگی در آمریکا نگفته بودم اما باید اعتراف کنم که سیستم بیمه و دارو ودرمان آمریکابسیار سخت و بی رحم است.لطفا انهاییکه با خانواده عازم هستند حتما توجه داشته باشند که هزینه دارو ودرمان اینجا خیلی بالا هست .مثلا شما برای یک سرما خوردگی و تب اگر به دکتر مراجعه کنید از صد تا صدو چهل دلار هزینه ویزیت و بستگی به دارو تا صد دلار هم هزینه دارو ساده میشود.واگر خدای نخواسته به جراحی ساده و بستری نیاز باشد که مثلا یک شکستگی دست حداقل بالای سی هزار دلار هزینه شارژ میکنند.
نکات :  اطلاعات بنده از بیمه و خدمات درمانی خانم های حامله و شرایط انها نیست.
بیمه اباما کر فقط یکبار در سال پذیرش میکند که مثلا همین سی ام ژانویه پایان ثبت نام است.
در صورتیکه بیکار باشید بعنوان یک مهاجر تازه وارد اگر مسیر درست را طی کنید  تمام حق بیمه را اباما کر میپردازد البته باز هم میگم در واقع پیش پرداخت میکند.که اگر درهمان سال مالی درامد خانواده بیشتراز حدود بیست و پنج هزار دلار شود باید قسمتی از حق بیمه پرداخت شده را پس بدهید.

پاسخ
تشکر کنندگان: rbrb-2015
دوستان واقعا ممنونم که تجربیاتتون رو اینجا در اختیار ما میزارین

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: joybar
(2016-01-17 ساعت 23:11)neda733 نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 14:23)behjat نوشته:  

بهجت خانوم سلام!من شمارو سال گذشته توي دفتر اقاي سپهر نديدم ؟با همسرتون و نوه هاتون بوديد؟!!

سلام عزیزم، نه من را ندیدید، من تمام مراحل کارهای مهاجرتیمو خودم با کمک دخترم انجام دادم، البته که یکی از آرزوهای من داشتن نوه هست، ولی هنوز فرزندانم ازدواج نکردند?
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان