کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بیمه درمانی و پزشکی
(2016-04-01 ساعت 16:45)milaveh نوشته:  بچه ها این دیداکتبل به این معنی هست که مثلا تا 20000 دلار خودم اول پول درمان بدم بعد بیمه بالای 20000 هزار تا رو میده ؟ مثل ایران نیست که با بیمه مثلا 100 من میدادم 150 بیمه؟

به اين معمني است كه شما را با هر با رفتن به دكتر پول ميدي به ميزاني كه بهتون گفته شده، زمانيكه اونقدر رفتيد دكتر و پرل داديد و به اندازه مبلغ ديداكتبل رسيد، انوقت ديداكتبل شما صاف ميشه از اون به بعد پول نمي دهي بعنوان ويزيت و اون پولي كه اول ميدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: milaveh ، behzadb57
سلام دوستان من و همسرم 6 ماهه از طریق لاتاری وارد امریکا(ویرجینیا) شدیم
میخواستم بدونم. الان ما که ب طور رسمی مشغول بکار نیستیم . بهترین و مناسب ترین بیمه ای ک پیشنهاد میکنید بهمون چیه؟

2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
بیمه دندان پزشکی در بلاد کفر:
  • آیا ایمپلنت شامل بیمه دندانپزشکی میشود؟
کاشت دندان به طور گسترده به یک روش در دندانپزشکی تبدیل شده است. با وجود محبوبیت این روش، با این حال، بیمه ها تمایل به تحت پوشش قرار دادن آن نیستند.
دلیل اصلی که چرا ایمپلنت های دندانی توسط بیمه پوشش داده نمی شود، چون هنگامی که با روش های دیگرمقایسه شود، ایمپلنت گران قیمت و مسلما غیر ضروری است، حتی اگراین روش برای  بسیاری از افراد انتخاب اول باشد.
 از آنجا که بیمه ،ایمپلنت های دندانی را پوشش نمی دهد، بسیاری از بیماران خود را به مراقبت های بهداشتی اعتباری با نرخ بهره کم و یا صفر ترجیح می دهند. کاشت دندان  وقت گیر است و هزینه های آن به مراتب از روش های دیگر دندان پزشکی گران تر است.

• آیا دندان مصنوعی پوشش شامل بیمه دندانپزشکی می دهد؟
میتوان گفت که برخی از شرکت های بیمه ای حدود 50% درصد ازهزینه های دندان مصنوعی را تامین میکنند،البته بعضی از شرکتهای بیمه ای هم برای انجام همین کار نوبت های 6 الی 12 ماهه و حتی 2 ساله به مشتری ها می دهند.
توصیه می شود قبل از عقد قرارداد با شرکت بیمه متن قرارداد به طور کامل مطالعه شود،چون برخی شرکت ها هستند که تا سقف هزینه 1000$ دلار را پرداخت میکنند.

• آیا تاج یا کاور شامل پوشش بیمه دندان پزشکی می شود؟
پوشش بیمه دندانپزشکی ممکن است با توجه به نوع طرح و سطح که شما انتخاب کرده اید متفاوت باشد. 
بسیاری از برنامه های بیمه دندانپزشکی معمولا مواردی همچون شستشو و جرم گیری سالانه، پر کردن،تاج دندان ،طرح حمایتی از یک دندان ضعیف و یا دندان ترک خورده  را پوشش می دهند ولی این  مزایا مستلزم حفظ بهداشت دهان و دندان خوب، است.

هزینه تاج:
هزینه داشتن روکش های دندان ممکن است بسته به نوع مواد مورد استفاده، که ممکن است چینی یا فلزی است متفاوت باشد. به طور متوسط، هزینه می تواند از 600 $ به $ 1500 در هر تاج متغیر باشد.

• استفاده  CareCredit برای تامین هزینه های دندان پزشکی:
CareCredit تبدیل به یک گزینه  گسترده ای شده است که از آن برای پرداخت هزینه های دندان پزشکی استفاده می شود. یکی از جنبه های مفید این روش  این است که می توان آن را چند بار و حتی برای چند نفر استفاده کرد.

آیا صاحب حساب نیاز به تایید برای هر بار استفاده از کارت را دارد؟
 این کارت می تواند چند بار بدون نیاز به طور مداوم استفاده شود. دارنده حساب با استفاده از این کارت همچنین می تواند به عنوان یک روش پرداخت برای اعضای خانواده و حتی حیوانات خانگی استفاده کند.
من به شخصه اطلاع کافی از این روش ندارم.در صورتی که دوستان اطلاعات کافی از این روش دارند ممنون میشم که در اطلاع عموم بزارند.

در صورت استقبال دوستان از توضیحات سایر بیمه ها دریغ نمیشود. Shy
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen b.d ، copol ، cupcake ، samilo ، lighthouse ، Moody
بیمه در بلاد کفر:
در راستای تکمیل مطلب قبلی راجب بیمه دندان پزشکی، باید بگم شرکت هایی مانند DentalPlans ،Careington و...هستند که با مبلغ ناچیز 135$ در سال دندان های شما را بیمه می کنند.
البته نوع خدمات در میزان هزینه ها تاثیر گذار است.

اکثر کارشناسان مالی توصیه می کنند که چهار نوع بیمه باید داشته باشیم،
عمر،سلامت،خودرو،از کار افتادگی
بیمه درمان(سلامت):
پیدا کردن بیمه درمانی مقرون به صرفه دشوار است، به ویژه بدون یک برنامه یا حمایت کارفرما.
بیمه با حمایت کارفرما که معمولا کارفرما ها آن را بر عهده میگیرند.
میانگین هزینه بیمه درمانی(شخصی):
یکی از عوامل اصلی در هزینه های بیمه درمانی شما بستگی به جایی دارد که شما در آنجا زندگی می کنید. 

هزینه ماهانه و سالانه بیمه بهداشت و درمان :  

آلاسکا          426 $     5.112 $
آلاباما          217       2604 
آرکانزاس     236        2832 
آریزونا       247        2964 
دلاور           255      3060 
فلوریدا         285      3420 
آیووا           251       3012 
ایلینوی        244       2928 
ایندیانا         276       3312 
کانزاس        196       2352 
لوئیزیانا        284      3408 
مین            271      3252 
میشیگان      251      3012 
میسوری      254      3048 
می سی سی پی   234   2808 
مونتانا             210   2520 
کارولینای شمالی  270   3240  
داکوتای شمالی    242   2904 
نبراسکا          243       2916 
نیوهمپشایر      246     2952 
نیوجرسی        307    3684 
نیومکزیکو      211    2532 
نوادا             279    3348 
اوهایو           258   3096
اوکلاهما       209     2508 
اورگان            206   2472 
پنسیلوانیا             231    2772 
کارولینای جنوبی      249  2988 
داکوتای جنوبی        235  2820 
تنسی                  225   2700 
تگزاس                  239   2868 
یوتا                     180    2160   
ویرجینیا               222    2664 
ویسکانسین        280    3360 
غرب ویرجینیا      242    2904  
وایومینگ           366    4392  

بیمه اوباماکر:
این بیمه که با هزینه متوسط 328$ در هر ماه برای هر نفر هست با استقبال خوبی از سوی مردم شده است.
کمترین مقدار از لحاظ مبلغ این بیمه در مینه سوتا ثبت شده است که ماهی با 192$ انجام میشود.
همچنین بیشترین مقدار درآلاسکا با 474$،وایومینگ با516$ومی سی سی پی با448$ انجام میشود.
هزینه این بیمه در فلوریدا با میانگین کشوری328$ ، تگزاس169$ و در دالاس217$ انجام میشود.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، mohsen b.d ، copol ، cupcake ، samilo
سلام به همه دوستان
خصوصا پيشكسوت هاي عزيز
من و همسرم كاليفرنيا هستيم (لاتاري) براي بيمه بايد از كجا شروع كنم
لازم به ذكر است هنوز كار نداريم
ممنون مي شم راهنماييم كنيد

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-12 ساعت 05:25)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه دوستان
خصوصا پيشكسوت هاي عزيز
من و همسرم  كاليفرنيا هستيم (لاتاري) براي بيمه بايد از كجا شروع كنم

باید برای بیمه اوباما کر که مجانی هم هست اقدام کنید. بعد از تکمیل فرمها و ارسالش خدود دو ماه طول میکشه که کارتتون رو بگیرید .
مراکزی هستند که براتون ثبت نام رایگان انجام میدهند و وقتی تماس میگیرید کسانی هستند که بهتون به زبان فارسی مشاوره میدهند. داشتن بیمه تو امریکا اجباریه و اگر در پایان سال برای کارهای مالیاتی بیمه نداشته باشید جریمه هم میشید پس بهتره تا هنوز شاغل نشدید اقدام کنید تا بیمه کامل رو دریافت کنید .
اینم لینکشه :
Cover California
https://v.calheers.ca.gov/apspahbx/ahbxa...dLoggedOut#
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، cupcake ، Moody
سلام. این سوال رو تو تاپیک دیگه ای هم پرسیدم ولی جواب کافی نگرفتم سری قبل ک وارد کالیفرنیا شدم و برای بیمه مدیکال تماس گرفتم گفتم تازه مهاجر هستم و کارشناس بیمه اولین سوالی ک از من پرسید در رابطه با بارداری و ناراحتی قلبی و معلولیت بود ک وقتی تمام جواب ها متفی بود گفت فرمها رو برام پست میکنه و حتا نیازی نیست ک تمبر بگیرم برای ارسال فرمها پاکت اضافه هم گذاشته بودند ولی چون بهش گفتم قراره بیش از سه ماه خارج از خاک باشم بیمه من نیومد حالا که میخام دوباره برگردم ایا میتونم دوباره همون روال قبل رو انجام بدم یا چون قبلا بیمه را پیگیری نکردم دیگه به من بیمه تعلق نمیگیره ؟؟ کلا اگه ممکنه دوستنی ک اطلاع دازن در مورد این بیمه مدیکال مخصوصا شرایطی ک باید داشته باشی تا این بیمه بهت تعلق بگیره، هزینه هاش و مزیت هاش اطلاع رسانی کنند در حقیقت من بیشتر به جهت زایمان و مراقبتهای قبل و بعد به این بیمه احتیاج دارم حالا اینکه واقعا تا چه حد هزینه ها رو پوشش میده و ایا واقعا رایگانه مطمین نیستم چون تو تاپیک دیگه ای خوندم ک هزینه زایمان در کالیفرنیا بالاتر از سی هزار دلاره. البته سایت مدیکال رو مطالعه کردم ولی اینکه کدوم بیمارستانها مخصوصا در قسمت اورنج کانتی این بیمه رو قبول دارند نمیدونم. من دفعه قبل موجودی خودمو خیلی کم عنوان کردم و فکر میکنم به همین علت کارشناسشون فرمهارو برام ارسال کرد اینبار هم میتونم همینکارو بکنم ؟؟ اصلا بیمه مدیکال با بانک ها و فرودگاه لینکه ؟؟ چون معمولا تو فرودگاه باید بگی چند دلار همراهته ؟ در هر صورت ممنون میشم اگر لینکی ک اطلاعات کاملتری داشته باشه را در اختیارم بگذارید. سپاس
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 12:11)عسلبانو نوشته:  سلام. این سوال رو تو تاپیک دیگه ای هم پرسیدم ولی جواب کافی نگرفتم سری قبل ک وارد کالیفرنیا شدم و برای بیمه مدیکال تماس گرفتم گفتم تازه مهاجر هستم و کارشناس بیمه اولین سوالی ک از من پرسید در رابطه با بارداری و ناراحتی قلبی و معلولیت بود ک وقتی تمام جواب ها متفی بود گفت فرمها رو برام پست میکنه و حتا نیازی نیست ک تمبر بگیرم برای ارسال فرمها پاکت اضافه هم گذاشته بودند ولی چون بهش گفتم قراره بیش از سه ماه خارج از خاک باشم بیمه من نیومد حالا که میخام دوباره برگردم ایا میتونم دوباره همون روال قبل رو انجام بدم یا چون قبلا بیمه را پیگیری نکردم دیگه به من بیمه تعلق نمیگیره ؟؟ کلا اگه ممکنه دوستنی ک اطلاع دازن  در مورد این بیمه مدیکال مخصوصا شرایطی ک باید داشته باشی تا این بیمه بهت تعلق بگیره، هزینه هاش و مزیت هاش اطلاع رسانی کنند در حقیقت من بیشتر به جهت زایمان و مراقبتهای قبل و بعد به این بیمه احتیاج دارم حالا اینکه واقعا تا چه حد هزینه ها رو پوشش میده و ایا واقعا رایگانه مطمین نیستم چون تو تاپیک دیگه ای خوندم ک هزینه زایمان در کالیفرنیا بالاتر از سی هزار دلاره. البته سایت مدیکال رو مطالعه کردم ولی اینکه کدوم بیمارستانها مخصوصا در قسمت اورنج کانتی این بیمه رو قبول دارند نمیدونم. من دفعه قبل موجودی خودمو خیلی کم عنوان کردم و فکر میکنم به همین علت کارشناسشون فرمهارو برام ارسال کرد اینبار هم میتونم همینکارو بکنم ؟؟ اصلا بیمه مدیکال با بانک ها و فرودگاه لینکه ؟؟ چون معمولا تو فرودگاه باید بگی چند دلار همراهته ؟ در هر صورت ممنون میشم اگر لینکی ک اطلاعات کاملتری داشته باشه را در اختیارم بگذارید. سپاس

سلام، اداره سوشیال سرویس که وظایفش با اداره سوشیال سکیوریتی فرق داره در فرمی که برایمان ارسال کردند از من و همسرم برای صدور کارت بیمه مدیکل که مختص کالیفرنیا میباشد (نه مدیکال) صورت حساب موجودی بانکی خواستند که برای دو نفر باید کمتر از سه هزار دلار نشون داده بشه ، با داشتن این کارت کلیه هزینه های دکتر و دارو و بیمارستان هایی که تحت پوشش این بیمه هستند برایمان مجانی شده است، ضمنا این بیمه با فرودگاه ها لینک نیست. این را هم اضافه کنم که با ارایه این کارت میتوانید یک سیم کارت با مکالمه و مسیج نامحدود (در داخل امریکا )و 500مگ اینترنت به همراه یکدستگاه گوشی تلفن همراه مجانی تحویل بگیرید! برای کسب اطلاعات در این مورد میتوانید به سایت http://www.budgetmobile.com/california/l.../index.cfm مراجعه کنید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: عسلبانو ، shadi79 ، Moody
(2016-05-23 ساعت 22:30)kaamiran نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 12:11)عسلبانو نوشته:  سلام. این سوال رو تو تاپیک دیگه ای هم پرسیدم ولی جواب کافی نگرفتم سری قبل ک وارد کالیفرنیا شدم و برای بیمه مدیکال تماس گرفتم گفتم تازه مهاجر هستم و کارشناس بیمه اولین سوالی ک از من پرسید در رابطه با بارداری و ناراحتی قلبی و معلولیت بود ک وقتی تمام جواب ها متفی بود گفت فرمها رو برام پست میکنه و حتا نیازی نیست ک تمبر بگیرم برای ارسال فرمها پاکت اضافه هم گذاشته بودند ولی چون بهش گفتم قراره بیش از سه ماه خارج از خاک باشم بیمه من نیومد حالا که میخام دوباره برگردم ایا میتونم دوباره همون روال قبل رو انجام بدم یا چون قبلا بیمه را پیگیری نکردم دیگه به من بیمه تعلق نمیگیره ؟؟ کلا اگه ممکنه دوستنی ک اطلاع دازن  در مورد این بیمه مدیکال مخصوصا شرایطی ک باید داشته باشی تا این بیمه بهت تعلق بگیره، هزینه هاش و مزیت هاش اطلاع رسانی کنند در حقیقت من بیشتر به جهت زایمان و مراقبتهای قبل و بعد به این بیمه احتیاج دارم حالا اینکه واقعا تا چه حد هزینه ها رو پوشش میده و ایا واقعا رایگانه مطمین نیستم چون تو تاپیک دیگه ای خوندم ک هزینه زایمان در کالیفرنیا بالاتر از سی هزار دلاره. البته سایت مدیکال رو مطالعه کردم ولی اینکه کدوم بیمارستانها مخصوصا در قسمت اورنج کانتی این بیمه رو قبول دارند نمیدونم. من دفعه قبل موجودی خودمو خیلی کم عنوان کردم و فکر میکنم به همین علت کارشناسشون فرمهارو برام ارسال کرد اینبار هم میتونم همینکارو بکنم ؟؟ اصلا بیمه مدیکال با بانک ها و فرودگاه لینکه ؟؟ چون معمولا تو فرودگاه باید بگی چند دلار همراهته ؟ در هر صورت ممنون میشم اگر لینکی ک اطلاعات کاملتری داشته باشه را در اختیارم بگذارید. سپاس

سلام، اداره سوشیال سرویس که وظایفش با اداره سوشیال سکیوریتی فرق داره در فرمی که برایمان ارسال کردند از من و همسرم برای  صدور کارت بیمه مدیکل که مختص کالیفرنیا میباشد  (نه مدیکال) صورت حساب موجودی بانکی خواستند که برای دو نفر باید کمتر از سه هزار دلار نشون داده بشه  ، با داشتن این کارت کلیه هزینه های دکتر و دارو و بیمارستان هایی که تحت پوشش این بیمه هستند برایمان مجانی شده است، ضمنا این بیمه با فرودگاه ها لینک نیست. این را هم اضافه کنم که با ارایه این کارت میتوانید یک سیم کارت با مکالمه و مسیج نامحدود (در داخل آمریکا )و 500مگ اینترنت  به همراه یکدستگاه گوشی تلفن همراه مجانی تحویل بگیرید! برای کسب اطلاعات در این مورد میتوانید به سایت http://www.budgetmobile.com/california/l.../index.cfm مراجعه کنید. موفق باشید
ممنونم دوست گرامی بابت راهنمایی مفیدتون لینک رو هم حتما مطالعه میکنم ولی دو تا سوال اصولا مدیکل و مدیکال با هم متفاوتند ؟؟ سه هزار دلار ک فرمودین موجودی کل حساب یا حداقل درامد ماهانه است ؟؟ بازم سپاس
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 13:02)عسلبانو نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 22:30)kaamiran نوشته:  

سلام، اداره سوشیال سرویس که وظایفش با اداره سوشیال سکیوریتی فرق داره در فرمی که برایمان ارسال کردند از من و همسرم برای  صدور کارت بیمه مدیکل که مختص کالیفرنیا میباشد  (نه مدیکال) صورت حساب موجودی بانکی خواستند که برای دو نفر باید کمتر از سه هزار دلار نشون داده بشه  ، با داشتن این کارت کلیه هزینه های دکتر و دارو و بیمارستان هایی که تحت پوشش این بیمه هستند برایمان مجانی شده است، ضمنا این بیمه با فرودگاه ها لینک نیست. این را هم اضافه کنم که با ارایه این کارت میتوانید یک سیم کارت با مکالمه و مسیج نامحدود (در داخل آمریکا )و 500مگ اینترنت  به همراه یکدستگاه گوشی تلفن همراه مجانی تحویل بگیرید! برای کسب اطلاعات در این مورد میتوانید به سایت http://www.budgetmobile.com/california/l.../index.cfm مراجعه کنید. موفق باشید
ممنونم دوست گرامی بابت راهنمایی مفیدتون لینک رو هم حتما مطالعه میکنم ولی دو تا سوال  اصولا مدیکل و مدیکال با هم متفاوتند ؟؟ سه هزار دلار ک فرمودین موجودی کل حساب یا حداقل درامد ماهانه است ؟؟ بازم سپاس

در مدیکل ، کل مخفف کالیفرنیا می باشد و کلا با مدیکال فرق داره ، سه هزار دلار حداکثر درامد ماهیانه است که هر ماه موجودی بانکی نباید از آن تجاوز کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: عسلبانو
سلام
من یک سال هست که در کالیفرنیا هستم و از بیمه "مدی کل" که برای افراد کم در آمد هست (پایین تر از 1354 دلار در ماه) استفاده میکنم و تا حالا یک دلار هم پرداخت نکردم. حالا دارم برای دانشگاه به تگزاس میروم. میخاستم بدانم که آیا کسی اطلاع داره در تگزاس هم مشابه این بیمه هست یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 08:26)mechanicalengineer نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 05:25)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه دوستان
خصوصا پيشكسوت هاي عزيز
من و همسرم  كاليفرنيا هستيم (لاتاري) براي بيمه بايد از كجا شروع كنم

باید برای بیمه اوباما کر که مجانی هم هست اقدام کنید. بعد از تکمیل فرمها و ارسالش خدود دو ماه طول میکشه که کارتتون رو بگیرید .
مراکزی هستند که براتون ثبت نام رایگان انجام میدهند و وقتی تماس میگیرید کسانی هستند که بهتون به زبان فارسی مشاوره میدهند. داشتن بیمه تو آمریکا اجباریه و اگر در پایان سال برای کارهای مالیاتی بیمه نداشته باشید جریمه هم میشید پس بهتره تا هنوز شاغل نشدید اقدام کنید تا بیمه کامل رو دریافت کنید .
اینم لینکشه :
Cover California
https://v.calheers.ca.gov/apspahbx/ahbxa...dLoggedOut#

سلام
من یک سال هست که در کالیفرنیا هستم و از بیمه "مدی کل" که برای افراد کم در آمد هست (پایین تر از 1354 دلار در ماه) استفاده میکنم و تا حالا یک دلار هم پرداخت نکردم. تا اونجا که میدونم اوباما کر باید حداقل 16000 دلار در سال در آمد دشته باشید!
پاسخ
تشکر کنندگان:
از ايران ميتونيم توي سايت اوباما كر ثبت نام كنيم يا خير ؟
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه
من در کالیفرنیا بیمه مدی کل دارم و الان در حال رفتن به تگزاس هستم. چگونه میتوانم بیمه مدی کید بگیرم؟ ایا مانند مدی کل کالیفرنیا برای افراد کم در امد رایگان است؟ ایا باید یه اداره سوشال سکوریتی مراجعه کنم؟ ایا کسی اطلاعات بیشتر دارد؟
نکته: بار اول که مراجعه کردم گفتن باید حداقل 5 سال در امریکا باشید تا مدی کل بگیرید. سال بعد که رفتم گفتن کی هم چین حرفی زده؟ شما گرین کارت داری و درامدت هم کم است و بیمه را دادند!!! welcome to america Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-04 ساعت 06:31)pnasgari نوشته:  با سلام به همه
من در کالیفرنیا بیمه مدی کل دارم و الان در حال رفتن به تگزاس هستم. چگونه میتوانم بیمه مدی کید بگیرم؟ ایا مانند مدی کل کالیفرنیا برای افراد کم در امد رایگان است؟ ایا باید یه اداره سوشال سکوریتی مراجعه کنم؟ ایا کسی اطلاعات بیشتر دارد؟
نکته: بار اول که مراجعه کردم گفتن باید حداقل 5 سال در آمریکا باشید تا مدی کل بگیرید. سال بعد که رفتم گفتن کی هم چین حرفی زده؟ شما گرین کارت داری و درامدت هم کم است و بیمه را دادند!!! welcome to america  Wink

سلام دوست عزيز من در حال حاضر در تگزاس هستم البته چون باردارم براي بيمه مديكيد اقدام كردم از طريق سايت your texts benefits.com خيليا به من گفتن كه بايد اداره سوشيال بري ولي اينجا مثل ايالت هاي ديگه نيست من شهر سن آنتونيو هستم ما حتي اداره سوشيال هم رفتيم كه گفتن به ما مربوط نميشه و راهنمايي كردن كه بريم نو سايتي كه براتون نوشتم تگزاس بنفيت ..بعد از اينكه تو سايت اكانت براي خودتون إيجاد كرديد با log in شدن براي كمك دولتي طبق نيازي كه داريد فرمي هست كه پر ميكنيد و ارسال ميشه براشون البته ميتونيد به ٢١١ هم زنگ بزنيد كمكتون كنن كه ما نكرديم بعد از ٢ روز خودشون زنگ ميزنن و وقت مصاحبه ميزارن حتي ميتونيد درخواست مترجم كنيد كه من كردم و عالي بود واقعا و البته براي من گفتن شامل مديكيد ميشم و فرمهايي الان برام ارسال كردن كه دارم كاراشو انجام ميدم باز سوالي بود در خدمتمم
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
پاسخ
تشکر کنندگان: pnasgari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان