کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
سلام
دوستان کسی نیویورک سیتی زندگی نمیکنه اتاق داشته باشه برای یک ماه اجاره؟
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-01 ساعت 04:02)rezavfx نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 23:36)farsho نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 04:47)farsho نوشته:  سلام ممنون از همدرديتون ميشه بگيدبراگرفتن بيمه چكار بايد بكنم اخه برادر شوهرم ميگفت نميشه ممنون اگه راهنمايييم بكنيد

سلام ببخشيد اينقدر سوْال ميكنم هزينه اين بيمه ها ماهيانه چقدره؟
آيا هزينه بيمه با داشتن گواهينامه آمريكايي كمتره؟

هزینه بیمه با توجه به مدل ماشین و فیمتش و این که شما full coverge بخواهید یا فقط به اصطلاح شخص ثالث ،متفاوت هستش.
معمولا ماهی بین ۵۰$ تا ۱۰۰$ میشه! هزینه بیمه با گواهینامه آمریکایی که ۳ سال از تاریخ صدورش گزشته، یکم کمتر میشه
و اضافه کردن اسم یک نفر به بیمه ای که موجود هست چندان هزینه نداره (یا اصلا هزینه نداره)

ممنون از راهنمايياتون ولي برادر شوهر من به هيچ عنوان نميذاره من از بيمش استفاده كنم بايد يه راهي پيدا كنم
م
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-02 ساعت 17:50)farsho نوشته:  
(2016-09-01 ساعت 04:02)rezavfx نوشته:  
(2016-08-31 ساعت 23:36)farsho نوشته:  سلام ببخشيد اينقدر سوْال ميكنم هزينه اين بيمه ها ماهيانه چقدره؟
آيا هزينه بيمه با داشتن گواهينامه آمريكايي كمتره؟

هزینه بیمه با توجه به مدل ماشین و فیمتش و این که شما full coverge بخواهید یا فقط به اصطلاح شخص ثالث ،متفاوت هستش.
معمولا ماهی بین ۵۰$ تا ۱۰۰$ میشه! هزینه بیمه با گواهینامه آمریکایی که ۳ سال از تاریخ صدورش گزشته، یکم کمتر میشه
و اضافه کردن اسم یک نفر به بیمه ای که موجود هست چندان هزینه نداره (یا اصلا هزینه نداره)

ممنون از راهنمايياتون ولي برادر شوهر من به هيچ عنوان نميذاره من از بيمش استفاده كنم بايد يه راهي پيدا كنم
م

بله ، متاسفانه بعضی وقت ها (یا بیشتر وقت ها) اقوام حمایت درستی نمیکنند نمیدونم چرا !! تو مهاجرت معولا دوست بهتر از فامیل هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-30 ساعت 10:46)rezavfx نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 22:14)123456aliusa نوشته:  سلام دوستان عزیز من ویزای گرفتم ولی چون کسی در آمریکا ندارم نمی دونم کجا و کدوم ایالت خوب هست البته بگم که من دکترای مکانیک دارم و زنم هم فوق لیسانس مدیریت و سطح زبانی خوبی هم داریم لطف پیش نهاد خود رو برای من بگید مرس

بستگی به خیلی چیزها داره ! چقدر میخواهید یا میتونید هزینه کنید و چه شغلی میخواهید یا میتونید داشته باشید !‌این ۲ تا از همه مهمتره.
ممکنه یه شهری خیلی خوب باشه ولی نتونید خودتون و هزینه ها رو جم و جور کنید، بهترین شهر ،جایی هست که میتونید شروع کنید و زندگی
رو اداره کنید

دوست عزیز من حدودا ۲۰ تا دارم و می خوام در زمینه رشته خودم که مکانیک هسن کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-03 ساعت 20:26)123456aliusa نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 10:46)rezavfx نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 22:14)123456aliusa نوشته:  سلام دوستان عزیز من ویزای گرفتم ولی چون کسی در آمریکا ندارم نمی دونم کجا و کدوم ایالت خوب هست البته بگم که من دکترای مکانیک دارم و زنم هم فوق لیسانس مدیریت و سطح زبانی خوبی هم داریم لطف پیش نهاد خود رو برای من بگید مرس

بستگی به خیلی چیزها داره ! چقدر میخواهید یا میتونید هزینه کنید و چه شغلی میخواهید یا میتونید داشته باشید !‌این ۲ تا از همه مهمتره.
ممکنه یه شهری خیلی خوب باشه ولی نتونید خودتون و هزینه ها رو جم و جور کنید، بهترین شهر ،جایی هست که میتونید شروع کنید و زندگی
رو اداره کنید

دوست عزیز من حدودا ۲۰ تا دارم و می خوام در زمینه رشته خودم که مکانیک هسن کار کنم

رشته بسیار خوبیه ،امیدوارم کاری که دوست دارید پیدا کنید. خودتون رو اماده کنید که رقابت برای شغل مناسب در شرکت خوب ، سخته و تنگاتنگ!
بخصوص برای مهاجرها که سابقه کار در امریکا (طبیعی هست ) ندارند. اگر از ابتدا میخوان مستقل (بدون کمک اقوام) زندگی کنید ، حتما میدونید
که هزینه زندگی بسار بالاست ! برای یک شهر در حد متوسط حدود ۳۰۰۰$ حداقل در ماه هزینه میشه و برای جاهای مثل سانفرانسیسکو یا
لس انجلس یا نیویورک ماهی۵۰۰۰$ دیگه میشه زندگی متوسط و جمع و جور ! اگر از روز اول برید سزکار ، ۲۰ تا میشه پس اندازتون و یه ماشین
هم میخرید (در ابتدا کزذیت ندارید و قسطی یا لیز نمیدند) ولی اگر میخواهید ۲۰ تا هزینه زندگی کنید تا جا بیافتید ، چیزی نیست و چشم به هم
بزنید تموم میشه، حتما برنامه ریزی کردید و موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
اجاره کوتاه مدت و یا میان مدت آپارتمان ۲ خوابه در ایالت واشنگتن

یک واحد آپارتمان دو خوابه مبله با کلیهٔ امکانات از اواخر اکتبر به مدت یک، دو و یا سه ماه جهت اجاره موجود است. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم.

با سپاس - موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بهترین راه برای انتقال پول به آمریکا که هم مطمئن باشه هم بعدا برای بیمه و حقوق شهروندی برامون مشکل ساز نشه ؟
چون من شنیدم که زیاد پول تو حساب نداشته باشیم چون بعدا دیگه نمیتونیم از مزایای برای مهاجرا و کم در آمد ها استفاده کنیم
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam dustan kasi as LOSANGELES hast k be man komak kone n
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-08 ساعت 09:09)negar_karimi6 نوشته:  Salam dustan kasi as LOSANGELES hast k be man komak kone n

چه کمکی لازم دارید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی هست که منو تو زمینه کار پرستاری برای مهاجرت به من کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-08 ساعت 14:25)rezavfx نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 09:09)negar_karimi6 نوشته:  Salam dustan kasi as LOSANGELES hast k be man komak kone n

چه کمکی لازم دارید ؟

Mitunam batun tamas begiram k bishtar as etelatetun estefade konam ? Mamnun misham chon font farsi nadaram tozihe matalebam moshkele
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-08 ساعت 23:38)negar_karimi6 نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 14:25)rezavfx نوشته:  

چه کمکی لازم دارید ؟

Mitunam batun tamas begiram k bishtar as etelatetun estefade konam ? Mamnun misham chon font farsi nadaram tozihe matalebam moshkele

خواهش میکنم ، بله پیغام خصوصی بزارید حتما در حد اطلاعاتم کمک میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود به همه...
میخاستم بدونم که برای اینکه بشه با خانواده های آمریکایی همخونه شد و با اونهایی که اتاق اجاره میدن باید کجا برم؟ و چیکار کنم؟
و یا اینکه بتونم با بچه های ایران همخونه بشم آیا فروم خاصی هست؟
ممنون میشم با جزئیات توضیح بدین...
سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من 2 اکتبر عازم دالاس هستم
لطفا یکی از دوستان بگه که وقتی رسیدم واسه چند شب کجا هست که اتاق داشته باشه و بتونم برم ممنون
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
کلیر: 14 آگوست  Rolleyes
ایشود: 22آگوست
مقصد:دالاس
اولین ورود:02 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان