کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
اگر برای دریافت گرین کارت و اقامت کوتاه مدت درآمریکا قصد سفر به آمریکا دارید آپارتمانی به مدت یک ماه وقیمت مناسب دردسترس میباشدلطفا پیغام خصوصی بدید.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
Man kasi.ra.tu amrika.nadaram.please.hemayatam.konid.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Man kasi.ra.tu amrika.nadaram. ba anke se sal unja zendegi kardam please.hemayatam.konid.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 13:10)fallah نوشته:  
(2017-06-16 ساعت 00:46)NimaHooshmand نوشته:  من حدود چهارساله آمریکام حوالی اورنج کانتی زندگی می کنم ، اگه در زمینه رشته ام کامپیوتر یا تجربیاتم در کالیفرنیا بتونم کمکی بکنم در خدمتم البته خیلی اشنا به قوانین مهاجرتی نیستم شانسی اومدم آمریکا  Big Grin

سلام دوست عزيز ،من به همراه شوهر و دخترم كه ١٧سالشه تازه ويزا گرفتيم و قرار تا سه الي چهار ماه اينده به امريكا بياييم ولي هنوز نتونستيم يه جايي روبراي زندگي انتخاب كنيم باتوجه به اينكه شغل همسرم فني هست كلا امور فني ساختمان (برق ، لوله كشي ،كابينت و حتي كار اجرا در ساختمان ) و زبان هم بلد نيست و سرمايه خيلي زيادي نداريم تقريبا سي هزارتا ،از طرفي دخترم مي خواد درس بخونه و دانشگاه بره بايد جايي باشه كه مدارس خوبي داشته باشه ،در ابتدا تصميم گرفتيم به كاليفرنيا بياييم ولي بنا به گفته بعضي از دوستان هزينه زندگي انجا بالاست و امكان دارد به مشكل بخوريم ،تگزاس هم كه هواي خوبي ندارد ،نسبت به بقيه جاها هم هنوز نتونستم تصميم بگيرم ،با توجه به تجربه شما ايا ما مي تونيم به كاليفرنيا بياييم يا در كاليفرنيا كجا هزينه پايين تري دارد و دسترسي شهريش هم بد نباشه ،يا ازنظر كار شوهرم ميتونه سريع كار پيدا كنه ،البته من خودم كامپيوتر خوندم  ولي چون كار نكردم تقريبا همه چيز يادم رفته .زبان هم تا اندازه اي بلد هستم . ممنون

تو شهرهای که اسم میبرن زندگی براتون سخت و گاها نفرت از امریکارو شامل میشه کار اوبر هم گواهینامه بالای ۱ سال میخواد یکسال امریکایی، منطقه ولی لوس انجلس بسیار عالی هستش شوهرتون میتونه هندی من خوبی بشه ایرانیای جدید بهم کمک و راهنمایی میکنن ولی قدیمیها نه کلاسهای زبان خوب رایگان زیاده برای شما عالیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
من و همسرم قصد داریم که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.
دوستان عزیز خواهش میکنم که برام ایمیل بفرستید من خیلی به ندرت به این صفحه سرمیزنم و اگر برام تو همین صفحه پیغام بذارید شرمندتون میشم چون پیغامهاتون رو نمیببینم .لطفا برای ایمیل بفرستید.
Z_taghizade@yahoo.com
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح ، nkazemi
دوستان عزیز مهاجر سرایی سلام.
من و همسرم قصد داریم که به دوستانی که به سلامتی کلیر شدن و قصد سفر به اینجا رو دارن و متاسفانه کسی رو تو آمریکا ندارند که روزهای اول همراهیشون کنه خصوصا خانمها و آقایونی که کلیر شدن و منتظر کلیرنس همسرشون هستن و زمان اکسپایر ویزاشون رسیده و باید به اینجا سفر کنن اطلاع بدیم که ما در خدمتتون هستیم و هر کاری که ازمون برمیاد انجام میدیم. ما در وودلند هیلز در لوس آنجلس ساکن هستیم و خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم. چون نمیدونم اجازه دارم یا نه که براتون اینجا شماره خودم و خانمم رو بنویسم به همین دلیل شماره نذاشتم ولی با ایمیلی که تو همین سایت اعلام کردم تو پروفایل میتونید تماس بگیرین و ما همه جوره در خدمتیم. لطفا این موضوع رو به سایر دوستان فعال تو بقیه صفخه ها هم اطلاع بدید.
با آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت و کلیرنس هر چه سریعتر.
زهره و فرهاد.
دوستان عزیز خواهش میکنم که برام ایمیل بفرستید من خیلی به ندرت به این صفحه سرمیزنم و اگر برام تو همین صفحه پیغام بذارید شرمندتون میشم چون پیغامهاتون رو نمیببینم .لطفا برای ایمیل بفرستید
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-20 ساعت 22:23)bahador_hosseini نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 13:10)fallah نوشته:  
(2017-06-16 ساعت 00:46)NimaHooshmand نوشته:  من حدود چهارساله آمریکام حوالی اورنج کانتی زندگی می کنم ، اگه در زمینه رشته ام کامپیوتر یا تجربیاتم در کالیفرنیا بتونم کمکی بکنم در خدمتم البته خیلی اشنا به قوانین مهاجرتی نیستم شانسی اومدم آمریکا  Big Grin

سلام دوست عزيز ،من به همراه شوهر و دخترم كه ١٧سالشه تازه ويزا گرفتيم و قرار تا سه الي چهار ماه اينده به امريكا بياييم ولي هنوز نتونستيم يه جايي روبراي زندگي انتخاب كنيم باتوجه به اينكه شغل همسرم فني هست كلا امور فني ساختمان (برق ، لوله كشي ،كابينت و حتي كار اجرا در ساختمان ) و زبان هم بلد نيست و سرمايه خيلي زيادي نداريم تقريبا سي هزارتا ،از طرفي دخترم مي خواد درس بخونه و دانشگاه بره بايد جايي باشه كه مدارس خوبي داشته باشه ،در ابتدا تصميم گرفتيم به كاليفرنيا بياييم ولي بنا به گفته بعضي از دوستان هزينه زندگي انجا بالاست و امكان دارد به مشكل بخوريم ،تگزاس هم كه هواي خوبي ندارد ،نسبت به بقيه جاها هم هنوز نتونستم تصميم بگيرم ،با توجه به تجربه شما ايا ما مي تونيم به كاليفرنيا بياييم يا در كاليفرنيا كجا هزينه پايين تري دارد و دسترسي شهريش هم بد نباشه ،يا ازنظر كار شوهرم ميتونه سريع كار پيدا كنه ،البته من خودم كامپيوتر خوندم  ولي چون كار نكردم تقريبا همه چيز يادم رفته .زبان هم تا اندازه اي بلد هستم . ممنون

تو شهرهای که اسم میبرن زندگی براتون سخت و گاها نفرت از آمریکارو شامل میشه کار اوبر هم گواهینامه بالای ۱ سال میخواد یکسال آمریکایی، منطقه ولی لوس انجلس بسیار عالی هستش شوهرتون میتونه هندی من خوبی بشه ایرانیای جدید بهم کمک و راهنمایی میکنن ولی قدیمیها نه کلاسهای زبان خوب رایگان زیاده برای شما عالیه

سلام دوست عزيز
من ايالت مريلند رو به شما پيشنهاد ميكنم جايي كه خودم به خاطر درس همسر و دخترم به اينجا اومديم اينجا بهترين مدارس و كالج هاي امريكا رو داره و از نظر هزينه ها هم خيلي مناسب تر از كاليفرنيا هست اينجا ٤ فصل سال رو ميبينيد و اكثر مردم تحصيلكرده هستند در صورت تمايل من هر كمكي كه از دستم بر بياد در خدمتتون هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستانی که در آمریکا زندگی می کنند کسی هست بتونه جاب آفر بده ، به عنوان بنافاید استفاده کنم من کلییر شدم و با توجه به قانون بن باید یا فامیل داشته باشم در آمریکا که کسی و ندارم و یا کسی که شرکتی داره بم جاب آفر بده. کسی هست بتونه من و کمک کنه
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوب ما خانوادگی اوایل اکتبر به سیاتل خواهیم رفت. لطفا در باره زندگی تو سیاتل علی الخصوص میل کریک(Mill creek) ما رو راهنمایی بفرمایید. ویزای مهاجرتی داریم. سپاس
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
آيا كسي از دوستان ميدونه چطوري ميشه تو آمريكا گواهينامه ايران رو بين الملي كرد و چه مدت زمان ميشه باهاش رانتدگي كرد؟ ميخوام سريع از ماشين استفاده كنم
باتشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-08 ساعت 20:35)m0whsn نوشته:  کسی هست که منو تو زمینه کار پرستاری برای مهاجرت به من کمک کنه؟

شماتوکدوم مرحله هستید....شاید من بتونم کمک کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزيز؛
من ساكن ارواين هستم، اگر براي سالمندان و فرزندان خود نياز به راننده با هزينه اندك، داريد، لطفاً در قسمت پيام خصوصي إعلام فرماييد.
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
az dustane Aziz agar kasi juyaye kar dar shahre Los Angeles hast va tajrobeye kare fani va mohithaye sanati ro dare mitune ba man az tarighe hamin site tamas begire
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان. شغل من ساخت کلیپ (خواننده و عروسی) تیزرهای تبلیغاتی و فیلمبرداری و تدوین و کارگردانی هستش...تقریبا ده سال که این کارو انجام میدم و توی کارم حرفه ای هستم و از چندتا از خواننده های لس آنجلسی هم پیشنهاد داشتم که توی دوبی براشون ویدیو بزنم... نمونه ی کارهم زیاد دارم. سی سال دارم ومتاهل هستم و یک دختر دو ساله دارم. میخواستم بدونم که آیا برای یک کسی مثل من توی لس آنجلس کار هست؟ و اگر کسی از دوستان آشنایی داره شرایط درآمدی برای این کار چطوره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما یه خانواده سه نفره هستیم که حدود هفت ساله که اینجاییم و در منطقه اورنج کانتی و شهر ارواین زندگی میکنیم. شامل خودم ، خانمم و یک دختر 14 ساله. دوست داریم که با دوستانی که تمایلی در این خصوص دارند دوست بشیم و یک گروه تشکیل بدیم که چشم اونایی که دوست ندارن با ما دوست بشن رو درآریم !!! نه بابا این تیکه ش دیگه شوخی بود !!
ولی جدی میگم و از شوخی گذشته، از زمانی که ما از میشیگان نقل مکان کردیم به کالیفرنیا ، هیچ دوستی نتونستیم پیدا کنیم که با ما یا همخوان باشن و یا ما با اونها همخوانی داشته باشیم و دوستانمون در میشیگان رو در این نقل و مکان از دست دادیم و حالا به دنبال کسانی میگردیم که مثل خودمون باشن ، چون ایرانیان قدیمی هرگز تمایلی رو برای ارتباط دوستی با مهاجرین جدید رو ندارن!! بخصوص در کالیفرنیا. به همین لحاظ ما دوستانی را داریم ، اما اونها همه گروههای خودشون رو دارن و فقط در حد سلام و احوالپرسی با ما برخورد دارن. ما بیشتر تمایل داریم نزدیکتر باشیم و حداقل اینکه زمانهایی رو در کنار هم سپری کنیم. اگر تمایل داشتید که با هم بیشتر آشنا بشیم و شرایط مشابه ما نیز دارید ، مثلا با لاتاری وارد آمریکا شده باشید و یا کیس های دیگه !! فرقی نداره چون تازه واردین بیشتر قابل ارتباط هستند تا کسانی که اینجا سالهاست که زندگی میکنن. پس در صورت تمایل لطفا پیام خصوصی بگذارید و ما رو مطلع کنید. خوشحال میشیم که ارتباط دوستانه و سالمی رو در کنار هم داشته باشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان