کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
سلام من به مدت سه هفته میخام برم یه جای ارزون توی لس آنجلس که پاس سفید بگیرم اما اصلا نمیدونم این مدت رو کجا برم بمونم. لطفا منو راهنمایی کنین.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-15 ساعت 01:41)mghk_1363 نوشته:  سلام و عرض ادب
دوستان عزیز کسی هست که منو راهنمایی کنه؟
راستش من تا کمتر از یک ماه دیگه میخوام بیام آمریکا واسه موندن دایم.سری قبل 1 ماه هیوستون بودم تا حدودی دوستم کمک کرد اما اون دیگه نیست و رفته کانادا.
منم موندم تو انتخاب شهر!!!
میشه راهنماییم کنید تو انتخاب یک اتاق موقتی تو هیوستون و در مورد کا چیکار باید کرد؟
ایا از نظر کار و زندگی میشه شروع کرد چون واقعا دیگه تو آمریکا کسی ندارم و برام هیچ فرقی نداره کجا باشم...

اگر تازه میخواید برید و موندگار شید توصیه میکنم حتما و حتما درمورد شهر تحقیق کنید بعد برید چون مهاجرت از ایالتی به ایالت دیگه در امریکا شکست های روحی و مالی زیادی در پی داره
اگر تگزاس مد نظر شماست . استین بهتر از هیوستون هست .
کارای خدماتی هم در تمام شهرا هست . و بازم میگم تحقیق کنید راجب شهری که مقصد شماست برای ورود . از همین اینترنت کمک بگیرید . سایتهایی عضو شید سوال کنید . بهترین راهم پرس جو از دانشجوهای چن شهر مورد علاقتون هست . مثلا سایت اپلای ابرود . فروم ههای گفتگفو داش راجب این مساعل قبلا البته .
پاسخ
تشکر کنندگان: daeialborz ، j@vad ، Ashkan3832
(2017-01-05 ساعت 02:35)elahehmp نوشته:  سلام دوستان
منو همسرم تازه ویزا گرفتبم و باید برای فروردین یا اردیبهشت دیگه بیایم آمریکا اما از اونجا که کسی رو نداریم و هیچ پیش زمینه ای هم راجع به ایالتهای آمریکا نداریم نمیدونیم کجا بریم.من مهندس برق با 7سال سابقه در یکی از بزرگترین شرکتهای دوربین مداربسته ایران هستم و همسرم هم مهندس عمران 15 سال سابقه ساخت و ساز و پروژه های عمرانی شهری داره.البته یکی از بهترین دوستانم تو کاناداست و برای کم کردن استرسم میگه بیاید بوستون که نزدیک ماست و 1هفته آمریکا باشبد بعد بیاید پیش ما اما اینجوری نمیشه.لطف میکنید اگر یکم منو راهنمایی کنید

رشته تحصیلی شما و همسرتون هر دو خوب هست. سایت های کاریابی رو حسابی شخم بزنید و ببینید کدوم شهر ها و ایالت ها کار مرتبط با رشته شما بیشتره و خوب البته باید مخارج اولیه رو هم در نظر داشته باشید.
اگر دوست داشتید به من خصوصی پیغام بدید شاید بتونم کمکتون کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: j@vad
(2017-05-02 ساعت 01:14)naha نوشته:  سلام من به مدت سه هفته میخام برم یه جای ارزون توی لس آنجلس که پاس سفید بگیرم اما اصلا نمیدونم این مدت رو کجا برم بمونم. لطفا منو راهنمایی کنین.ممنونم

خوب برای پاس سفید چه فرقی میکنه کدوم شهر بری. به نظر من اگر میخوای فقط پاس سفید بگیری و برگردی دیگه فقط به یک شهر زووم نکن
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin
سلام دوستان
من کارم شبکه هست .تو امریکا هم کسی رو نداریم ، واسه همین برامون فرقی نداره کدوم شهر بریم .به نظر شما کدم شهر بهتر کار گیرم میاد ؟
کیس نامبر:**201736
تاریخ ارسال فرم 260: 15 می
تاریخ کارنت:9 دسامبر
تاریخ مصاحبه :28 فوریه
سفارت ابوظبی
تعداد :3 نفر
سربازی معاف
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از دوستان بنده ارواین زندگی می کنه و خونه دوخوابه شون رو برای دوماه اجاره میدن
alireza.r444@gm
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من و همسرم حدود یک ماه وارد آمریکا شدیم و الان در هیوستون زندگی میکنیم. خیلی خوشحال میشم اگه بتونم با دوستان مقیم هیوستون آشنا بشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-09-30 ساعت 12:08)m.memari نوشته:  re232 عزيز
دستمريزاد الحق كه يك ايراني اصيل ( با مرام ) هستي . پيشنهادت عاليه
لطفا كساني كه اين امكان برايشان وجود دارد اين تيم را تشكيل بدهند و مطمعن باشند اين لطف بي پاسخ نمي ماند . و اصلا نگران هزينه نباشيد چون خودتان مي دانيد كسي كه داره مياد با خودش پولشو آورده و فقط به همراه نياز داره . . .     خواهشا نفراتي كه مي تونند ، اعلام آمادگي كنند .
به اميد آنروز اين حركت جهاني شه . . .

salam man ham movafegh hastam
  afarin be marame shoma
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-19 ساعت 06:00)smart7 نوشته:  
(2009-09-30 ساعت 12:08)m.memari نوشته:  re232 عزيز
دستمريزاد الحق كه يك ايراني اصيل ( با مرام ) هستي . پيشنهادت عاليه
لطفا كساني كه اين امكان برايشان وجود دارد اين تيم را تشكيل بدهند و مطمعن باشند اين لطف بي پاسخ نمي ماند . و اصلا نگران هزينه نباشيد چون خودتان مي دانيد كسي كه داره مياد با خودش پولشو آورده و فقط به همراه نياز داره . . .     خواهشا نفراتي كه مي تونند ، اعلام آمادگي كنند .
به اميد آنروز اين حركت جهاني شه . . .

salam man ham movafegh hastam
                                                                                                                                                                                                                         afarin be marame shoma

بسیار عالی در شمال فلوریدا من هستم در خدمت دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
salam be hamegi . man yek mohajer va panahande hastam ke be tazegi be khak amrika pa gozashtam hamrah ba madar va do khaharam . agancy marboot be panahande ha hich komaki dar morede ejareye khoone dar san jose california nemikone . baraye ejare ham ya ehtiaj be credit hast ya pay chek ke baraye ma maghdoor nist . kasi jayi ro mishnase ke khoone ro ejare bede bedoone pay chek ya credit ??????
پاسخ
تشکر کنندگان:
اقا دمتون گرم فدای روحیه پهلوانیتون میدونید همین صحبتها چقدر ب من ارامش داد چون من هنوز به مصاحبه نرفتم و از اطرافیان دور و نزدیکم بهم استرس و دلسردی وارد میشه امیدوارم خدا به قلب پاکتون نگاه کنه و تو مشکلاتدون یاریتون بده واقعا سپاس گذارم از این همه محبت که بیان کردین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 02:35)elahehmp نوشته:  سلام دوستان
منو همسرم تازه ویزا گرفتبم و باید برای فروردین یا اردیبهشت دیگه بیایم آمریکا اما از اونجا که کسی رو نداریم و هیچ پیش زمینه ای هم راجع به ایالتهای آمریکا نداریم نمیدونیم کجا بریم.من مهندس برق با 7سال سابقه در یکی از بزرگترین شرکتهای دوربین مداربسته ایران هستم و همسرم هم مهندس عمران 15 سال سابقه ساخت و ساز و پروژه های عمرانی شهری داره.البته یکی از بهترین دوستانم تو کاناداست و برای کم کردن استرسم میگه بیاید بوستون که نزدیک ماست و 1هفته آمریکا باشبد بعد بیاید پیش ما اما اینجوری نمیشه.لطف میکنید اگر یکم منو راهنمایی کنید

بهتون پیشنهاد میکنم برید ایالت واشنگتن شهرهای اطراف سیاتل
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان با مرام و معرفت مهاجر سرا ، دوستان من به همراه همسرم و دخترم تا چند ماه اينده عازم امريكا هستيم ولي چون هيچ كسي رو اونجا نداريم هيچ اطلاعاتي راجع به ايالت هاي امريكا ندارم فقط اطلاعات خيلي كمي كه توي يايت هاي مختلف ديدم كه اونم تصوير واضح و روشني به من نداد ، هنوز نمي دونيم به كدوم ايالت بيايييم و زندگي رو از كجا اغاز كنيم ، دخترم اينجا دبيرستان رو تموم كرده و برام مهمه جايي كه ميام از نظر كالج و دانشگاه در سطح خوبي باشه ، و اينكه همسرم كارش فتي هستش و كلا دست به اچار هست اينجا تو ايران كلا در حيطه كارهاي ساختمان فعاليت ميكرد از صفر تا صد ساختمان همه چيز رو ببده و براش قابل اجرا هست ، توي كارهايي هم كه تبحر بيشتري داره برق ساختمان ، لوله كشي ، نصب دستگاه هاي برقي ، كابينت و ... اگر دوستان ميدونن كسي با چنين شرايطي كدوم ابالت كار براش بيشتر و بهتر هست لطفا راهنمايي بفرماييد ، ممنون ميشم ، فقط يه سوال ديگه دارم راجع به امكانات پزشكي ، كدام ايالت بهتره وضعيت بيمه اونجا چطوريه ؟ و اينكه همسر من پيوند كبد شده ايا اونجا امكانات خاص براي اين جور افراد هست كه بشه استفاده كرد يا خير ؟؟سوالام خيلي زياد شد ببخشيد دوستان سرتون رو درد اوردم ولي چاره اي نديدم جز اينكه اينجا مطرح كنم و از دوستان كمك بخوام كه راهنمايي كنن . هزار بار تشكر ??????
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 20:43)alireza62 نوشته:  
(2016-08-07 ساعت 18:01)abbas_wme نوشته:  از قرار معلوم اين تاپيك براي اينه كه همه از گرفتاريه أعضاء گرفتار با خبر بشن، همينو همين...

سلام دوست عزیز.
اینجوریام نیست من خیلیارو میشناسم توی مهاجر سرا به همدیگه کمک میکنن اما بعضی از دوستان درخواست های عجیب میکنن برای همین بی جواب میمونه.
ما فعلا سن خوزه هستیم دوستان در بدو ورود هر سوال یا کمکی خواستن در میون بذارن.
در ضمن کمپانی که الان کار میکنم دنبال  راننده هستن تا دیروز که کسیو پیدا نکردن اگه کسی مایل بود رزومشو بهم ایمبل بزنه میتونم بهشون بدم البته شخصا به هیچ کس توصیه نمیکنم به عنوان درایور به سن خوزه نقل مکان کنه.برای دوستانی خوبه که اینجا هستن و دنبال کار.

سلام دوست عزيز ،
وقتي ديدم شما در سن حوزه ساكن هستيد بهتر ديدم كه از شما سوال كنم درباره شرايط زندگي در سن حوزه مخارج تقريبي زندگي ، واينكه كارهاي فني مثل برقكار ، لوله كشي كابينت كلا كارهايي كه مربوط به ساختمان مي شود بازار كارش چطوره ايا درامد خوبي داره يا نه ؟ ممنون ميشم پاسخ بديد .
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-06 ساعت 10:54)mozhde shz نوشته:  سلام دوستان عزیزمن از ایران پست میذارم
ما 21 سال است که درگیر یک مشکل حاد هستیم ( برادرم 21 سال پیش بخاطر قتلی که انجام نداده، به زندان افتاده، خانواده مقتول آمریکا( دالاس) زندگی میکنند. این خانواده پسرشون در یکی از باغ های شیراز به قتل رسیده بوده اما چون برادر من با پسر این خانواده معامله تجاری داشته، به برادرم مضنون شدند و اون رو به عنوان قاتل معرفی کردند، دفعه اول و دوم حکم بیگناهی برادرم صادر شد، اما دفعه سوم نمیدونیم چه اتفاقی افتاد که بی دلیل حکم قصاص برادرم صادر شد.و الان 21 سال است که برادرم در زندان به سر میبره. در طول این 21 سال برادرم به عنوان بک فرد خیرخواه و درستکار در زندان زندگی کرده و اجازه نداده محیط زندان روی شخصیتش تاثیرمنفی بذاره.
از سال پیش تا الان خانواده شاکی از آمریکا یک وکیل گرفتند که به جهت اذیت و شکنجه برادرم ، اون رو ببرند پای چوبه دار و برگردونن. و تا الان 7 بار این کار را انجام دادند و بخاطر استرس هایی که به برادرم وارد شده، سکته قلبی کرده و الان با حال بدی گوشه زندان داره زجر میکشه و ما چون توانایی سفر به کشور آمریکا( دالاس ) رو نداریم بخاطر همین نمیتونیم با اون خانواده صحبت کنیم و راضیشون کنیم که رضایت بدهند.
اون خانواده قلب مهربونی دارند اما چون زمان فوت پسرشون در ایران نبودند و مستقیما روی پرونده نظارت نداشتند، تمام چیزهایی که از ماجرای قتل پسرشون میدونند حاصل شنیده هایی است که از دیگران شنیدند و اکثرا حقیقت نداشته. بخاطر همین فکرشون منفی هست. ( این قتل اتفاقی بوده بین برادر اول من و مجید ***( مقتول) که به جهت مسئله ناموس و ... اتفاق افتاده بود.( در صورت تمایل از طریق ایمیل کامل براتون شرح خواهم داد) و برادر دومم که الان داخل زندان هست، کاملا بیگناه هست .اون زمان برادر دومم دانشجوی سال اول پزشکی بوده و در شغل تجارت پوشاک هم مشغول بوده. و برادرم به خاطر شکنجه ها و اذیت هایی که داخل اگاهی و پاسگاه شده بوده بجای برادر اولم بالاجبار قتل رو به گردن میگیره اما بعد از حضور در مقابل قاضی بارها و بارها اعلام می کنه که من بیگناهم و حکم اول و دوم مبنی بر برائت و بیگناهیش صادر میشه اما متاسفانه حکم سوم مبنی بر قصاص ( اعدام) صادر میشه و بعد از این جریان برادر اولم بخاطر عذاب وجدانی که داشت دق کرد و مرد و ما موندیم و یه جوان بیگناه گوشه زندان) والان 21 ساله که نه تنها برادرم همه خانواده ما زجر کش شدیم بخاطر این قضیه.
در حال حاضر دو برادر و یک خواهر و مادر مقتول دالاس زندگی میکنند. و دو خواهر و یک برادرش شیراز هستند، همه افراد خانواده راضی شدند بجز یکی از برادرها و مادر مقتول که دالاس هستند و باید حتما یک نفر به نیت خیر و گرفتن رضایت با برادر و مادر مقتول صحبت کنه. ما کسی را نداریم و توانایی سفر به آمریکا را هم نداریم. میخواستم خواهش کنم اگر برای شما امکان داره، شما که دالاس زندگی میکنید این لطف را در حق ما کنید و با این خانواده به صورت حضوری صحبت کنید. من امروز احساس کردم شما میتونید مارو از این کابوس 21 ساله نجات بدین.
از اینکه وقت گذاشتین و پیامم رو خوندین متشکرم. من منتظر پیام شما خواهم بود.

دوست عزیز سلام.
از خوندن این پست شدیداً متاثر شدم و بدون توجه به اصل مساله خوشحال میشم بتونم صرفاً جهت نجات یک فرد از مرگ کمکی بهتون کنم.
میتونید توی پیام خصوصی شمارتون رو بهم بدید تا با شما تماس بگیریم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، شوشینا ، sina35 ، خوش لحن ، gbtm ، storagemeter ، mozhde shz ، hosseinslm ، soruosh ، m.memari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان