کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
(2012-12-21 ساعت 00:29)الهه سابق نوشته:  من اگه بودم یه ایمیل بهشون میزدمو میگفتم از 10 مارچ به بعد میتونم بیام

واقعاً قضیه محتاط بودن آمریکایی‌‌ها درسته. این مشکله همهٔ ما با کسایی هست که اونجا زندگی‌ می‌کنن.

منم هر چی‌ بهش میگم، میگه نه لج می‌کنن باهامون Smile) گوش نمیده که نمیده Sad

اگه وقت مصاحبه بیاد و ما بگیم که نمی‌تونیم معمولا برای چند وقت بعدش وقت میدن؟
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
نمیدونم عزیزم، این دیگه بستگی به شلوغی سفارت توی اون تاریخ داره
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، girl
سلام دوستان من چندى پيش درخواست ويزاى K1 دادم و 26 دسامبر 2012 يك ايميل دربافت كردم كه توش نوشته بود كه درخواستمونو اپروو كردن و كيس نامبر و رسيد نامبر به من دادن و توش نوشته بود تا 1 هفته يك بسته بدست من ميرسه كه توش اطلاعات لازم رو نوشته ولى الان كه 18 jan هست من هيچ بسته يا ايميل تازه اى دريافت نكردم.
ميخواستم ببينم چى كار كنم و كى كار من راه ميوفته و ميرم براى مصاحبه و به طور كلى از اين لحظه حدودا چقدر مونده تا برم آمريكا?
خيلى ممنون ميشم جواب بدين.
نوع ویزا:k1(نامزدی)
تشکیل پرونده:2012, 13 Dec
تاریخ دریافت رسیپت نامبر: Dec 26, 2012
تاریخ مصاحبه:Apr 4, 2013
محل مصاحبه:ابوظبی
کلیرنس: Jan 15,2013
کل پروسه: تقریبا 400 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من تازه دارم موضوعات مهاجر سرا رو میخونم کیس من ازدواج هستش
حدود 1 هفته قبل کیس نامبر بعد از پرداختها به nvc برای وکیلم اومد و وکیل یکسری مدارک رو خواسته + اسپانسرم که خانوم من داره تو امریکا کاراشو انجام میده
میخواستم بدونم الان با این شکاره کیس نامبر به من وقت سفارت میدن یا باید خانومم اول مدارک اسپانسر رو بفرسته ممنونم
ارسال مدارک F2A (همسرم): 19OCT ,2012,
اپرو: 19SEP, 2013 ,
دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 20OCT,2013
ارسال مدارک اسپانسر و پرداختها: 2013, 02DEC
وقت سفارت : 04MAY,2014
کلیر : 24AUG ,2014
تحویل پاس به سفارت : 26AUG,2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-14 ساعت 23:20)iman2506 نوشته:  سلام دوستان
من تازه دارم موضوعات مهاجر سرا رو میخونم کیس من ازدواج هستش
حدود 1 هفته قبل کیس نامبر بعد از پرداختها به nvc برای وکیلم اومد و وکیل یکسری مدارک رو خواسته + اسپانسرم که خانوم من داره تو آمریکا کاراشو انجام میده
میخواستم بدونم الان با این شکاره کیس نامبر به من وقت سفارت میدن یا باید خانومم اول مدارک اسپانسر رو بفرسته ممنونم

همسر شما باید ابتدا مدارک اسپانسر را براشون بفرسته و اگر انشالله مدارک دیگه ای نخواستند و کیستون Complete شد پرونده تون می ره برای سفارت و وقت مصاحبه داده می شه.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، iman2506 ، sib 24
ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻛﻣﻜﺘﻮﻥ ﻓﻮﺭﻱ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻴﻜﺎﺭﻛﻨﻢ ?? ﺯﻧﻚ ﺯﺩﻳﻢ ﻣﻴﻜﻦ ﺍﻳﻤﻴﻞ
ﺑﺰﻧﻴﺪ . ﺍﻳﻤﻴﻞ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﺳﺎﻳﺘﻮ ﺩﺍﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﺳﺮﺩﺭﻧﻤﻴﺎﺭﻡ ﻛﺴﻲ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﺍﺭﻩ ??
http://www.usvisa-info.com .
ﺍﻛﻪ ﻭﻗﺖ ﺑﻜﺬﺭﻩ ﻭ ﺗﻐﻴﻴﺮﺵﻧﺪﺍﺩﻩﺑﺎﺷﻴﻢ ﺟﻲ ﻣﻴﺸﻪ
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها

ما یه نامه دریافت کردیم از نشنال ویزا سنتر که گفته کیس ما رو فوروارد کرده به سفارت ارمنستان، بعد گفت

The U.S. embassy will contact your fiance when they are ready to process his or her petition

حالا ما باید تماس بگیریم با سفارت ارمنستان برا وقت مصاحبه یا باید صبر کنیم که اونها با ما تماس بگیرن.

خیلی‌ ممنون میشم بچه‌ها که تجربش رو داشتن منو راهنمایی کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان عزیز
من بعد از گرفتن case num گفتن باید یک فرمی رو به اسم ds160 توی سایت پر کنم و نزدیک به یک ماه هست که اون رو هم پر کردم و فرستادم حالا باید چیکار کنم اینجا هیچ کس حرفی از ds160 نزده
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من کیسم ویزای ازدواجی با گرین کارت هست و ایمیل اومده که مدارک توی NVC کامل شده و داره میره سفارت و باید منتظر باشیم تا وقت بدن. میدونید تقریبا" چقدر طول میکشه تا وقت بدن؟ سفارتمون هم ارمنستانه. دیگه خسته شدم من اینجا شوهرم ایران Sad
پاسخ
(2014-01-14 ساعت 22:16)tina alin نوشته:  سلام دوستان عزیز
من بعد از گرفتن case num گفتن باید یک فرمی رو به اسم ds160 توی سایت پر کنم و نزدیک به یک ماه هست که اون رو هم پر کردم و فرستادم حالا باید چیکار کنم اینجا هیچ کس حرفی از ds160 نزده
]
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
سلام دوستان عزیز
من بعد از گرفتن case num گفتن باید یک فرمی رو به اسم ds160 توی سایت پر کنم و نزدیک به یک ماه هست که اون رو هم پر کردم و فرستادم حالا باید چیکار کنم اینجا هیچ کس حرفی از ds160 نزده ، کیس من نامزدی هست
لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده نمی دونم چطور باید وقت برای سفارت بگیرم

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2014-01-15 ساعت 12:10)tina alin نوشته:  سلام دوستان عزیز
من بعد از گرفتن case num گفتن باید یک فرمی رو به اسم ds160 توی سایت پر کنم و نزدیک به یک ماه هست که اون رو هم پر کردم و فرستادم حالا باید چیکار کنم اینجا هیچ کس حرفی از ds160 نزده ، کیس من نامزدی هست

دوست عزیز سفارتتون کجاست ؟ اگر ابوظبی هستید منتظر باشید که از سفارت برات تعیین وقت مصاحبه بیاد توسط ایمیل هر چند که معمولا دویا سه هفته ای سفارت میفرسته مال شما یکماهه که گذشته پس براشون ایمیل بزنید و اگر انکار هستید که باید خودتون تعیین وقتتون رو انجام بدید. در مورد ارمنستان نمیدونم .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2014-01-15 ساعت 14:43)azadandish نوشته:  

دوست عزیز سفارتتون کجاست ؟ اگر ابوظبی هستید منتظر باشید که از سفارت برات تعیین وقت مصاحبه بیاد توسط ایمیل هر چند که معمولا دویا سه هفته ای سفارت میفرسته مال شما یکماهه که گذشته پس براشون ایمیل بزنید و اگر انکار هستید که باید خودتون تعیین وقتتون رو انجام بدید. در مورد ارمنستان نمیدونم .

سایت سفارت ابوظبی برنامه انکارا نذاشته؟باید تک ب تک چک کرد درسته؟توضیحی درباره نحوه برخوردشون دارید بدید؟اینکه راحت ویزا میدن یابیخود گیرمیدن اسمش بددراومده!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz

lمرسی از راهنماییتون ، سفارت ارمنستان هست شما هم این فرم ds160رو توی سایتت پر کردین؟ و اینی که میگن یک ایمیل حاوی چند تا فرم میاد که باید پرشون کنی و بفرستی و بهد خودشون وقت سفارت میدن چیه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-17 ساعت 12:43)tina alin نوشته:  

lمرسی از راهنماییتون ، سفارت ارمنستان هست شما هم این فرم ds160رو توی سایتت پر کردین؟ و اینی که میگن یک ایمیل حاوی چند تا فرم میاد که باید پرشون کنی و بفرستی و بهد خودشون وقت سفارت میدن چیه؟

من از ارمنستان اصلا اطلاعات ندارم . من فرم ds160 رو پر کردم و از اون موضوع ایمیلی که میگید من اصلا چیزی نشنیدم و ندیدم .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: