کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
من کامل فرمایش شما رو متوجه میشم ولی اونا نه کاریشم نمیشه کرد فقط صبور باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، می‌خواستم بگم که امکان تغییر تاریخ مصاحبه وجود داره. نامزد من به سفارت e-mail زد و اونا هم تاریخ مصاحبه رو آوردن ۱ ماه نزدیکتر. ما هم کلی‌ ذوق کردیم و تشکر !! بعدش بدون اینکه ما درخواست کنیم خودشون یه e-mail زدن و زمان مصاحبه رو باز هم ۱۵ روز آوردن جلوتر. نمیدونم که این تأثیری در زمینهٔ کلیر داره یا نه، فقط خواستم بگم که اگه درخواست کنید امکانش هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
میشه بپرسم پروسه کاریتون توی uscis چه مدت طول کشیده؟
ممنون میشم هرکدوم از دوستان جواب بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-11 ساعت 15:10)رادین نوشته:  سلام

رادین عزیز، ما توی march اپلای کردیم، ۱ ماه بعد اپرو شدیم و ماه June گفتن که مدارک رو می‌فرستن انکارا. امیدوارم که جواب سوالت رو داده باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: رادین
(2011-01-12 ساعت 00:14)myfarstar نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 15:10)رادین نوشته:  سلام

رادین عزیز، ما توی march اپلای کردیم، ۱ ماه بعد اپرو شدیم و ماه June گفتن که مدارک رو می‌فرستن انکارا. امیدوارم که جواب سوالت رو داده باشم.

مای فار استار عزیز ممنون که جواب دادین
خوشبحالتونSmile کیس ما ۴ماهه که توی uscis هست و هنوز هم جواب نیومدهSad
هرچی هم تماس میگیرم میگن باید صبرکنید
ان شالله که هرچه زودتر کلیر میشید و ویراتون را میگیریدSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-24 ساعت 18:34)yami نوشته:  تا جایی که من میدونم فقط در موارد اورژانس این اجازه رو به متقاضی میدن که همچین درخواستی بکنه و سفارت هم بررسی میکنه و جواب میده. اورژانس یعنی اینکه برای مثال خدای نکرده یکی از والدین نامزد آمریکایی مطابق مدارک موثق پزشکی در حال احتضار هست و مثلا تقاضا بشه که جهت انجام عروسی قبل از مرگ ایشون حدالامکان ویزا سریعتر داده بشه یا موارد مشابه.
البته موکول کردن زمان مصاحبه به زمان دیرتر ظاهرا خیلی ساده تر هست و معمولا قبول میشه.
متاسفانه به علت اینکه ویزاهای مهاجرتی اکثر ایرانیان و عراقی ها و همچنین کلیه اتباع ترکیه در آنکارا بررسی میشه, ظاهرا زمان و نیروی کافی برای زمان مصاحبه نزدیکتر ندارند.
خلاصه بگم "خیلی ستمه!!" با این حساب من باید رو هشت ماه بعد از امروز حساب کنم Sad

سلام.واسه من 11فروردین تاریخ مصاحبه در آنکارا دادن میخواستم ببینم با توجه به اینکه ایام عیده اگئ درخواست تغییر تاریخ کنم به یک زمان دورتر اون زمان رو خودم میتونم تایین کنم ؟یا نه ،بازم باید منتظر بمونم تا خودشون یه تاریخ دیگه بدن؟
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگه اینکارو بکنین خودشون تاریخ را تعیین میکنن. شما نمی تونید تعیین کنید که چه زمانی برید چون ممکنه اون تاریخ که شما بگین سفارت تمام نوبت هاش پر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: nedadd ، Parniyan
با سلام
من در لاتاری 2012 برنده شدم . ولی در حال حاضر مشغول گذراندن دوره خدمت سربازی هستم .
خدمتم اول مرداد 91 به پایان میرسد . یک ماه بعد زمان مصاحبم در ترکیه اعلام شده است . به سفارت ترکیه ایمیل زدم و درخواست کردم که تاریخ مصاحبه را 6 ماه عقب بندازند و مشکلم را توضیح دادم ولی متاسفانه بعد از گذشت یک هفته هنوز جوابی نگرفتم . لطفا از کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند خواهش میکنم من را راهنمایی کنند .
به این ادرس در آنکارا ایمیل زدم ca-ankara@state.gov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-11-07 ساعت 14:08)em63 نوشته:  با سلام
من در لاتاری 2012 برنده شدم . ولی در حال حاضر مشغول گذراندن دوره خدمت سربازی هستم .
خدمتم اول مرداد 91 به پایان میرسد . یک ماه بعد زمان مصاحبم در ترکیه اعلام شده است . به سفارت ترکیه ایمیل زدم و درخواست کردم که تاریخ مصاحبه را 6 ماه عقب بندازند و مشکلم را توضیح دادم ولی متاسفانه بعد از گذشت یک هفته هنوز جوابی نگرفتم . لطفا از کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند خواهش میکنم من را راهنمایی کنند .
به این ادرس در آنکارا ایمیل زدم ca-ankara@state.gov

من این ایمیل رو نمیشناسم. شما این فرم رو پر کن:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
بعدش هم سعی کن که متن نامه رو با فاکس هم بهشون بفرستی و بالاش بزرگ هم بنویس URGENT و همچنین یکی رو پیدا کن که انگلیسیش فول باشه و بهشون زنگ بزنه. شماره بخش ویزای مهاجرتی تو سایتشون هست فکر کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان؛ باز هم مثل همیشه از همه دوستان تشکر می کنم؛
کم کم مراحل کاری من هم داره به اون مرحله میرسه که من باید مدارکم رو برای سفارت ترکیه ارسال کنم و ظاهرا و باطنا بعد از رسیدن مدارک به سفارت تعیین وقت مصاحبه میشه ؛ که حالا این زمان رو اینجا تا 6 ماه هم گفته اند.
میشه من رو دقیقتر راهنمایی کنین ؛ مثل اینکه با چه پستی بفرستم
آدرسشون
و موارد امنیتی و نکات مهم و ریزی که به نظر شما در ارسال مدارک بسیار مهم هستن

آخرین پست اینجا jul 2010 هست؛ و میدونین که هرچه زمان بیشتر می گذره ماجراها هم تغییر می کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-16 ساعت 14:25)mercedeh2011 نوشته:  سلام دوستان؛ باز هم مثل همیشه از همه دوستان تشکر می کنم؛
کم کم مراحل کاری من هم داره به اون مرحله میرسه که من باید مدارکم رو برای سفارت ترکیه ارسال کنم و ظاهرا و باطنا بعد از رسیدن مدارک به سفارت تعیین وقت مصاحبه میشه ؛ که حالا این زمان رو اینجا تا 6 ماه هم گفته اند.
میشه من رو دقیقتر راهنمایی کنین ؛ مثل اینکه با چه پستی بفرستم
آدرسشون
و موارد امنیتی و نکات مهم و ریزی که به نظر شما در ارسال مدارک بسیار مهم هستن

آخرین پست اینجا jul 2010 هست؛ و میدونین که هرچه زمان بیشتر می گذره ماجراها هم تغییر می کنه

ذوست عزیز با DHL و آرامکس میتونی بفرستی. هردوشون پستهای خوبین. در مورد مدارک هم به نظرم بهتره بالای همه صفحات مدارکتون کیس نامبرتونو بنویسید که اگه احیانا توی سفارت با برگه های دیگران قاطی شد مشکلی نباشه. اگه واسه سفارت عکس هم داری میفرستی با یه گیره به یکی از فرمها وصلش کن که گم نشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl
(2012-07-30 ساعت 10:58)حامد انجمن نوشته:  Salam:
khoobi?yeh nameh rafteh khooneh namzadam too U.S.a keh shomareh case roo neveshteh va gofteh keh ba man tamass migiran!vali namzadam migeh man baiad khodam zang bezanam va peigir sham chon oona shomareh tamassi az man nadaran!man koja va beh cheh shomareii too Ankara baiad bezangam?!oona farsi ham baladan?!
شما ایمیل معرفی کرده بودین توی فرمهاتون؟ اگه ایمیلی از شما یا نامزدتون داره خودشون ایمیل میدن و وقت مصاحبه رو تعیین میکنن. اگه ایمیلی معرفی نکردید، به آنکارا ایمیل بدید و subject ایمیلتونو شماره کیستون بدید و بعدشم اسم و تاریخ تولد خودتون و نامزدتونو بدید و بعد بگید مصاحبه من کی هستش
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن ، girl
دوستان؛ وکیلمون به آنکارا ایمیل زده و درخواست تغییر و جلو افتادن تاریخ مصاحبه رو داده؛ معمولا ایمیلها رو چندروزه جواب میدن؟ سایت رو چرا اینقدر دیر آپ دیت می کنن Sad
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
معمولا برای جلو انداختن تاریخ مصاحبه جواب مثبت نمیدن مگه خیلی دلایل محکمی برای اینکار ارائه بدین. من که تا حالا ندیدم کسی جلو بندازه چون اگه به جلو انداختن باشه 99 درصد متقاضی ها میخوان جلو بندازن ولی به ندرت کسی ممکنه بخواد عقب بندازه، پس عقب انداختن راه داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، ASALI ، الهه سابق
سلام:
خوبین؟من مدارکموواسه تعیین وقت مصاحبه فرستادم آنکارادستشونم رسیده یه بارواسشون ای میل زدم که وقت مصاحبه من کی هست؟جواب دادن فعلابرنامه ریزی نکردیم از سایت چک کنین!الان تقریبا10روزکه مدارک دستشونه!به نظرتون باای میل یاتلفنی بازم پیگیرشم خوبه یافرقی به حالشون نمیکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان