کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
(2012-09-07 ساعت 10:13)حامد انجمن نوشته:  سلام:
خوبین؟من مدارکموواسه تعیین وقت مصاحبه فرستادم آنکارادستشونم رسیده یه بارواسشون ای میل زدم که وقت مصاحبه من کی هست؟جواب دادن فعلابرنامه ریزی نکردیم از سایت چک کنین!الان تقریبا10روزکه مدارک دستشونه!به نظرتون باای میل یاتلفنی بازم پیگیرشم خوبه یافرقی به حالشون نمیکنه؟

مال من رو با ایمیل اطلاع داده بودن و ما فکر میکردیم به طریق دیگه ای باشه ؛ خیلی حواستون جمع باشه ؛ من ندیدم و وقت عقب افتاد
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، حامد انجمن ، الهه سابق
(2012-09-07 ساعت 10:13)حامد انجمن نوشته:  سلام:
خوبین؟من مدارکموواسه تعیین وقت مصاحبه فرستادم آنکارادستشونم رسیده یه بارواسشون ای میل زدم که وقت مصاحبه من کی هست؟جواب دادن فعلابرنامه ریزی نکردیم از سایت چک کنین!الان تقریبا10روزکه مدارک دستشونه!به نظرتون باای میل یاتلفنی بازم پیگیرشم خوبه یافرقی به حالشون نمیکنه؟
حامد جان هنوز دیر نشده.نگران نشو.تاریخ من رو حدودن یک ماه بعد اعلام کردن.
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، حامد انجمن ، الهه سابق ، sib 24
mercedeh2011وفردای عزیزم ممنونم, کیس من نامزدی هست,واسه چه مدت بعدازاعلام وقت مصاحبه بهتون وقت داده بودن؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، فردا
(2012-09-07 ساعت 18:06)حامد انجمن نوشته:  mercedeh2011وفردای عزیزم ممنونم, کیس من نامزدی هست,واسه چه مدت بعدازاعلام وقت مصاحبه بهتون وقت داده بودن؟!

وا... حامد جان منم نامزد هستم
دقیقا 10 جولای پرونده من به دستشون رسید ؛ خودشون گفتن 19 جولای به من ایمیل زدن که 24 جولای اینجا باش ... Sad Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن ، الهه سابق
(2012-09-07 ساعت 18:06)حامد انجمن نوشته:  mercedeh2011وفردای عزیزم ممنونم, کیس من نامزدی هست,واسه چه مدت بعدازاعلام وقت مصاحبه بهتون وقت داده بودن؟!
خواهش می کنم.
من متوجه مفهوم سوالت نشدم حامد جان!
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن
منظورم اینکه مصاحبتونوواسه چه مدت بعد تعیین کردن؟

(2012-09-07 ساعت 18:30)mercedeh2011 نوشته:  

وا... حامد جان منم نامزد هستم
دقیقا 10 جولای پرونده من به دستشون رسید ؛ خودشون گفتن 19 جولای به من ایمیل زدن که 24 جولای اینجا باش ... Sad Wink

یعنی واسه 2هفته بعد وقت دادن؟!Cool

(2012-09-07 ساعت 19:29)فردا نوشته:  
خواهش می کنم.
من متوجه مفهوم سوالت نشدم حامد جان!

منظورم اینکه مصاحبتونوواسه چه مدت بعد تعیین کردن؟ Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
در کمال ناباوری ؛ بله
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن ، الهه سابق ، battosai
(2012-09-07 ساعت 20:42)حامد انجمن نوشته:  منظورم اینکه مصاحبتونوواسه چه مدت بعد تعیین کردن؟ Smile
برای من حدود 24-25 روز بعد

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai
واقعا کسی اینجا نمی خواد یه جوابی بده ... شایدم جاش رو اشتباه نوشتم ... خب بگید
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسده جان شاید اینجا خیلی ها هنوز مصاحبه نرفتن واسه همین نمیدونن. توی تاپیک سفرنامه ابوظبی بنویسی شاید بهتر باشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
اوکی Sad چرا ابوظبی ؟ آنکارای یخ بندون باید برم Sad(((
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
اشتباه لپی بود عزیزم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
سلام دوستان

کیس من در تاریخ ۱۶ آگوست امسال در NVC کامل شده ولی هنوز تا به این لحظه تاریخ مصاحبه را دریافت نکردم

با سفارت نیز در تماس بودم تا هفته گذشته اطلاعی از کیس من نداشتند به NVC هم ایمیل دادم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم چند روزی صبر می کنم و بعد تلفنی با NVC تماس خواهم گرفت.

اطلاعات در مورد کیس من :
IR-1/CR-1 Visa
Consulate : Ankara, Turkey
Case Completed at NVC : 2012-08-16

دوستانی که وضعیتی مشابه با من دارند لطف کنند اطلاع رسانی کنند که آیا تاریخ مصاحبه دریافت کرده اند ؟
با تشکر
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوالی برام پیش اومد

این بحث را که مطالعه کردم دیدم دوستان نوشتند که مدارکمون را باید برای سفارت ارسال کنیم

بعد از کیس ما کامل شد دیگه هیچ ایمیلی از NVC دریافت نکردیم ٫ آیا باید منتظر باشیم که به ما اطلاع بدن که مدارک رو برای سفارت ارسال کنیم ؟

یا اینکه زمانی که وقت مصاحبه را تعیین کردند به ما اطلاع می دهند که مدارک برای سفارت باید ارسال شود ؟
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان:
کیس های نامزدی باید مدارکو واسه سفارت ارسال کنن. کیس های ازدواجی مدارکشون توی NVC قبلا بررسی شده. چون بچه های نامزدی مرحله NVC ندارن، مدارکو باید به سفارت تحویل بدن.
اگه مدارک شما توی آگوست تکمیل شده، تقریبا 1 ماه طول میکشه برسه سفارت، 1 ماه بعد از اونم سفارت نامه میده. تقریبا 25 روز دیگه باید نامه تون بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان