کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
(2010-07-26 ساعت 12:38)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:ارسال شده توسط seravin - امروز 11:29 AM
آمریکا هم توش خلاف هست بکش بکش هست همه چی هست!!
ولی شما پست اول خودت رو بخون با قاطعیت نوشتی آی مردم نرید تگزاس مخصوصا هیوستون چون عموی دوستم یا خودم که بالاخره ما هم نفهمیدیم گفته اینجا بکش بکشه!!!
ما داریم رو حرف اول شما بحث میکنیم که واقعا استدلال حرف شما فقط عموی دوستتونه!!!!
این چه ربطی به این داره که اینجا خلاف صورت میگیره یا نه

اگر تو فارغي از حال دوستان يارا
فراغت از تو ميسر نمي‌شود ما را

دوست من من نیومدم بگم آآآآآآآآآآآآآیییییییییییی مردم نرید تگزاس من فقط یه اطلاع به دوستان دادم که که مراقب باشند اصلا به من چه هرکی خواست بره هرکی هم خواست نره

من زیاد به نوشته های کتابی مثل سایت ها و کتاب ها و اینطور چیزا اعتقاد ندارم چون این جمله رو باورم دارم "شنیدن کی بود مانند دیدن " و من حرف دوستان رو در مورد آمریکا به عنوان یه سند نگه می دارم وگرنه بیکار نیستن که بیان بگن اینجا بکش بکشه که چی شه ؟؟؟؟

اصلا من حرفم رو اصلاح می کنم آمریکا کشوری بسیار امن و بدونه هیچ گونه خلاف و جنگ و آدم کشی هر کی خواست می تونه به هر ایالتی که خواست بره

آقا من نمی فهمم!!!!! شما دارید تو تگزاس زندگی می کنید و سعی مکنید به من بفهمونید که اینجا اینطور نیست درست ولی همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه نکنید من نمیگم که تگزاس ایالتی کاملا خطرناکه بلکه می گم نه تنها تو تگزاس بلکه تو هر کشوری کنار صلح جنگ هم هست

پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، rouham ، msar
آقا شرایط من اینجوری به نظرتون کدوم ایالت واسه کار و زندگی واسه من بهتره ؟ (فقط مسخره نکنید)
مرد ، مجرد ، 26 ساله ، چاق (150 کیلو) ، لیسانس کامپیوتر سخت افزار با معدل افتضاح 13 ( تقریباً) ، زبان در حد دبیرستان ( حالا میشه اینو یکاریش کرد ) ، ترکی استانبولی و کردیمم بد نیس ، شرایط مالی متوسط (خیلی بتونم پول ببرم 10 هزار دلار ) ، یه مشکل جددی اونم اینه که متاسفانه کار دیگه ای بلد نیستم (سوسول بزرگ شدم ) ، اصلا تحمل گرما رو ندارم ولی عاشق سرما ، هیکلم گندهس ولی دنبال جای امنم ، بقیش اوکیه Big Grin
نگید بمون پیش مامان جونت که نمیشه ، نگید برو بهشت که اونم نمیشه در کل جواب درست حسابی می خوام ...
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، rouham ، msar ، Daneshjo ، مير منصور ، lighthouse ، آنارچ
(2014-09-28 ساعت 16:36)hhoushmand نوشته:  آقا شرایط من اینجوری به نظرتون کدوم ایالت واسه کار و زندگی واسه من بهتره ؟ (فقط مسخره نکنید)
مرد ، مجرد ، 26 ساله ، چاق (150 کیلو) ، لیسانس کامپیوتر سخت افزار با معدل افتضاح 13 ( تقریباً) ، زبان در حد دبیرستان ( حالا میشه اینو یکاریش کرد ) ، ترکی استانبولی و کردیمم بد نیس ، شرایط مالی متوسط (خیلی بتونم پول ببرم 10 هزار دلار ) ، یه مشکل جددی اونم اینه که متاسفانه کار دیگه ای بلد نیستم (سوسول بزرگ شدم ) ، اصلا تحمل گرما رو ندارم ولی عاشق سرما ، هیکلم گندهس ولی دنبال جای امنم ، بقیش اوکیه Big Grin
نگید بمون پیش مامان جونت که نمیشه ، نگید برو بهشت که اونم نمیشه در کل جواب درست حسابی می خوام ...

شما برو شیکاگو... اینهم لینک اطلاعات کامل
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، sheghi
(2014-09-28 ساعت 16:36)hhoushmand نوشته:  آقا شرایط من اینجوری به نظرتون کدوم ایالت واسه کار و زندگی واسه من بهتره ؟ (فقط مسخره نکنید)
ممنون

اگر سرما رو دوست داری برو طرف یکی از ایالت های شمالی که هواش خیلی سرده معمولا توی این ایالت ها به خاطر هوای بد (سرد) همه چی ارزونه و بازم به خاطر همین دلیل (هوای سرد) حقوق ها زیاد .
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: hhoushmand ، taherifar ، msar
سلام دوستان من سن حوزه كاليفورنيا هستم در مهاجرسرا كسي هست كه سن حوزه باشه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان ميشه اطلاعاتى هم در مورد زندگى و اب و هواى فلوريدا بگيد ؟؟ ممنون
پاسخ
سلام امید هستم 30 ساله 1 ماه سن دیگو هستم من 1 استدیو اجاره کردم اگه کسی هست که میخواد بیاد اینجا و مثل من تازه وارده و تنهاست من میتونم کمکش کنم و یه مدت رو پیش من بمونه بدون اجاره دادن . اگه کسی مایل بود شمارشو بده تو وایبر صحبت میکنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، msar ، Daneshjo ، بهار111
من لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران دارم و 18 سال سابقه در زمینه حسابداری و مدیریت مالی دارم متاهل هستم و سن من 43 سال می باشد و یک فرزند 9 ساله دارم من تا یکسال آینده دارم می آیم امریکا کدوشهر رو انتخاب کنم که
1- آب و هواش خوب باشه
2- هوای تمیزی داشته باشه
شهر آرم و مردم خوبی داشته باشه
کار بشه پیدا کرد
دانشگاه خوبی داشته باشه
بشه با ماهی 1000 دلار حداقل زندگی رو کرد
لطفا من را راهنمایی بفرمایید و در این یکسال که در ایران هستم چه کارهای رو انجام بدم
منتظر راهنمایی دو.تان هستم
پاسخ
(2015-04-26 ساعت 17:57)hmahmoudi نوشته:  بشه با ماهی 1000 دلار حداقل زندگی رو کرد
لطفا من را راهنمایی بفرمایید و در این یکسال که در ایران هستم چه کارهای رو انجام بدم

ماهی ۱۰۰۰ برای ۳ نفر ??? , مسکن , خوراک , پوشاک, ماشین , بیمه , ..., ..., ... ؟؟؟
پاسخ
(2015-04-26 ساعت 23:41)compresskeytionboard نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:57)hmahmoudi نوشته:  بشه با ماهی 1000 دلار حداقل زندگی رو کرد

ماهی ۱۰۰۰ برای ۳ نفر ??? , مسکن , خوراک , پوشاک, ماشین , بیمه , ..., ..., ... ؟؟؟

با تشکر
کدوم شهر بیام که پله ی خوبی باشه برای موفقیت من اهل کار و تحصیل هستم ولی میخوام پله اول رو دریست بردارم لطفا اگه کسی میدونه در پله اول من رو کمک کنه سپاسگذارم کهدم شهر بیام که محیطش آروم پاکیزه مردمش خوب باشن و بشه کار پیدا کرد و دانشگاه خوبی برای ادامه تحصیل داشته باشه و برای فرزندم خوب باشه لطفا من را کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Daneshjo
سلام دوستان شما خودتون کدوم شهر رو انتخاب کردید و علت آن چی می باشه تا حالا چند شهر رو نشون کردم ولی مردد هستم لطفا کمک کنید
لاس و گاس - آستیرن - لوس آنجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Daneshjo
سلام، من تازه عضو سایت شدم و به پیشکسوتان محترم عرض ادب دارم، من در ایران هستم و میخواستم برای مهاجرت از راههای سرمایه گذاری اقدام کنم یه سوال داشتم در مورد یه بیزینس خاص تو امریکا، میخواستم ببینم که پرورش ماهی در ایالتهای واشنگتن، اورگون و آیداهو چه سرمایه اولیه ای میخواد؟ (البته میدونم که توی این ایالتها وضعیت پرورش ماهی خوبه)
مثلاً میخواستم بدونم با 400000 $ میشه اونجا یه همچین بیزینسی زد یا نه؟ البته میدونم این سوال خیلی خاصه و حتما باید یه اینکاره جوابشو بده. گفتم شاید دوستان اطلاعاتی هرچند کم در این زمینه بهم بدن
ممنون
پاسخ
دوستان عزيز سلام
من برنده لاتاري 2015 هستم و وزايم را گرفتم.
اوايل مرداد 94 دارم ميرم شيكاگو.
كسي هست كه نياز به همخونه داشته باشه يا ساكن شيكاگو باشه راهنمايي كنه بايد چكار كنم؟
لطفا پيام خصوصي بديد يا من را به دوستاني كه مثل من هستند معرفي كنيد.
خيلي ممنون.
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-04-26 ساعت 17:57)hmahmoudi نوشته:  من لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران دارم و 18 سال سابقه در زمینه حسابداری و مدیریت مالی دارم متاهل هستم و سن من 43 سال می باشد و یک فرزند ۹ ساله دارم من تا یکسال آینده دارم می آیم آمریکا کدوشهر رو انتخاب کنم که
۱- آب و هواش خوب باشه
۲- هوای تمیزی داشته باشه
شهر آرم و مردم خوبی داشته باشه
کار بشه پیدا کرد
دانشگاه خوبی داشته باشه
بشه با ماهی 1000 دلار حداقل زندگی رو کرد

دوست عزیز فکر نمیکنم شهری در امریکا باشه که بشه سه نفره با هزار دلار زندگی کرد اما مطمئن نیستم شاید باشه !!
اما نزدیک با چنین شرایط اقتصادی که شما میگید هیوستون ارزان تره اما هوای خوبی نداره

البته بد نیست مطالب مربوط به ایالت نوادا رو هم بخونید شاید اونجا با هزار دلار بشه زندگی کرد اما گرم سوزانه
فورت ورث شهر دیگری هست که قیمت های اجاره پایین تره هواش هم بد نیست
مطلب مهم عزیز هموطن اینجاست که وقتی اجاره میاد پایین کیفیت محل هم کم میشه بویژه شما که بچه دارید امنیت یک فاکتور مهمه که باید هزینه اش را بپردازید.
به هر حال من فکر میکنم با هزار دلار نمیشه محل مناسبی در اینجا پیدا کرد
اگر مطالب گذشته در این سایت رو بخونید ریز مخارج ماهیانه و حداقل ها رو میبینید
موفق باشید
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من هر چند در ابتدا به خاطر فامیل میرم لس انجلس ایا امیدی واسه کار پیدا شدن هست؟اگر نیست کدوم ایالت واسه کار بهتره با توجه به اینکه هر کاری باشه انجام میدم در ابتدای ورود
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان