کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
(2012-03-13 ساعت 02:21)pefa نوشته:  
(2012-03-12 ساعت 15:11)masih sh نوشته:  
(2012-03-12 ساعت 02:46)majidusa01 نوشته:  ولی حداقل توصیه میشه بالای 15_20 ببرید
دلار یا تومان؟
تجربه ی من در خرج کردن به این شرحه:
من با پول زیادی اینجا نیومدم و از روزی که میرم سر کار موقت، باقی پولهام دست نخورده.
خرج بزرگم هم خرید ماشین بوده و یکم وسایل خونه و مبلمان.
کلا 6500$ خرجم بوده(از سرمایه ام) تا الان.
یک ماه مهمون بودم و ماه بعدش از جیب خوردم.
به نظرم پیدا کردن کار موقت به دو چیز بستگی داره:
۱. دوست و آشنایان مقیمتون چقدر ارتباطات دارند؟
۲. چقدر زبان بلدید؟
تصور نکنید که پیدا کردن کارهای ساده و کارگری آسونه
کار کمه، حقوق کار ساده از ۲$ برای گارسونی(حقوق کم + انعام) شروع میشه و تا ۶ الی ۸ دلاری برای صندوق داری در فروشگاه های بزرگ بدون بیمه ادامه داره.
با سلام
شما کدام شهر هستید ؟
در ضمن میخواستم بدونم این خرج شما برای چند ماه بوده؟
و آیا با ماهی 2500 دلار برای 2 نفر میشه زندگی معمولی داشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام.
میشه با 10،000 دلار اومد اونور واسه 2 نفر؟
خیلی کمه؟ چیکار کنم؟ کدوم ایالت و شهر برم؟ چطور خرج کنم؟ چند ماه از جیب میخورم؟ چطور کار پیدا کنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید. خیلی سوال تو ذهنمه؟ نمیخوام شرمنده همسرم بشم
خواهشمندم کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: m.memari ، behjan
سلام دوستان کسی درباره ساکرامنتو اطلاعات داره
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-06-10 ساعت 18:18)sadjad znl نوشته:  سلام.
میشه با ۱۰،000 دلار اومد اونور واسه ۲ نفر؟
خیلی کمه؟ چیکار کنم؟ کدوم ایالت و شهر برم؟ چطور خرج کنم؟ چند ماه از جیب میخورم؟ چطور کار پیدا کنم؟
خواهشمندم کمک کنید
شما با گرین کارت میایید ? قبلا گرفتیتد یا این اولین سفرتونه ? در ضمن. سولاتون خیاب خیلی کلیه ! لطفا تایپیک های هزینه ها و ایالت ها و خرید ماشین و اجاره خونه رو بحونید . ده هزارتا زیاد نیست و در واقع دو سه ماه با خرید ماشین و وسایل ابتدایی واستون کافیه ! چقدر زبان بلد هستید در پیدا کردن کار خیلی مهمه! یک کار خوب و همیشه مورد نیاز تکنیسین دارویی هست که شما میرید بورد او فارماسی شهرتون ! مدارک رو تکمیل میکنید ! بعد دنبال کار میگردید در داروخانه ها ! البته اگر رشته تجربی نباشید و آشنا نباشید آسون نیست در ضمن زبان خیلی خوب میخواد ... اینکه کدوم شهر و ایالت برید هم باز بستگی داره به اینکه کجا دوست و آشنا دارید در غیر این صورت خیلی فرقی نمیکنه ببینید کجا کار راحت تر پیدا میشه مثلا ایالت تکزاس میگن خوبه ! و هزینه ها هم بالا نیست . امیدوارم بقبه دوستان هم راهنمایی کنند در ضمن اینجا زن و شوهر با هم کار میکنند و کسی شرمنده دیگری نمیشه ایشون هم باید آمادگی سختی و عوارض مهاجرت رو که معمولا یکسال طول میکشه رو داشته باشن .
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، meri2400 ، vahidbaq ، victor2016 ، behjat ، kaspi ، behjan ، nik.truth ، pishtaz611 ، آنارچ
به نظر من هر شهري كه توش فاميل دارين

شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sajad جان من و همسرم هم با 10000 تا دازیم راهی میشیم کمی سختی داره ولی اونایی که رفتن میگن غیر ممکن نیست...پس امیدوار باشین ما هم نوامبر راهی هستیمRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، h_researcher ، victor2016 ، behjat ، radman87
(2015-05-23 ساعت 07:38)omid man نوشته:  بچه ها من هر چند در ابتدا به خاطر فامیل میرم لس انجلس ایا امیدی واسه کار پیدا شدن هست؟اگر نیست کدوم ایالت واسه کار بهتره با توجه به اینکه هر کاری باشه انجام میدم در ابتدای ورود

کار تو همه جا هست ولی محدود هم هست همش به خودتون بستگی داره.توانایی جسمیتون.زبانتون که خیلی مهمه.و اشنایانتون که چه قد ارتباطات دارن.و مهم ترین هم شانس.
اگر شما از هفته اول دنبال کار باشین و هر کاری که گیرتون بیاد رو اپلای کنین مطمین باشین کار میگیرین.

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، pishtaz611 ، آنارچ
(2015-06-01 ساعت 10:56)AliShafiee نوشته:  
(2012-03-13 ساعت 02:21)pefa نوشته:  
(2012-03-12 ساعت 15:11)masih sh نوشته:  
(2012-03-12 ساعت 02:46)majidusa01 نوشته:  ولی حداقل توصیه میشه بالای 15_20 ببرید
دلار یا تومان؟
تجربه ی من در خرج کردن به این شرحه:
من با پول زیادی اینجا نیومدم و از روزی که میرم سر کار موقت، باقی پولهام دست نخورده.
خرج بزرگم هم خرید ماشین بوده و یکم وسایل خونه و مبلمان.
کلا 6500$ خرجم بوده(از سرمایه ام) تا الان.
یک ماه مهمون بودم و ماه بعدش از جیب خوردم.
به نظرم پیدا کردن کار موقت به دو چیز بستگی داره:
۱. دوست و آشنایان مقیمتون چقدر ارتباطات دارند؟
۲. چقدر زبان بلدید؟
تصور نکنید که پیدا کردن کارهای ساده و کارگری آسونه
کار کمه، حقوق کار ساده از ۲$ برای گارسونی(حقوق کم + انعام) شروع میشه و تا ۶ الی ۸ دلاری برای صندوق داری در فروشگاه های بزرگ بدون بیمه ادامه داره.
با سلام
شما کدام شهر هستید ؟
در ضمن میخواستم بدونم این خرج شما برای چند ماه بوده؟
و آیا با ماهی 2500 دلار برای ۲ نفر میشه زندگی معمولی داشت؟

به خیلی فاکتور ها بستگی داره.مثلاذکدوم ایالتین.چه قد اجاره میدین.ماشین دارین.ووووو
اکر تکزاس باشین چون خرج پایینه شاید بتونین خودتونو ساپورت کنین ولی تو کالیفرنیا این پول اجاره یه خونه دو خوابه تو محله خوبه.دوستانی که لس انجلسن قبلا گفتن که مخارجشون برای دو نفر حدود سه هزار و پونصد تا چهار هزار تاس.
امید وارم موفق باشین

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، آنارچ
(2015-07-21 ساعت 14:09)meri2400 نوشته:  Sajad جان من و همسرم هم با 10000 تا دازیم راهی میشیم کمی سختی داره ولی اونایی که رفتن میگن غیر ممکن نیست...پس امیدوار باشین ما هم نوامبر راهی هستیمRolleyes

سلام،شما کدوم ایالت مدنظرتون هست؟آیا آشنا دارید که برید پیشش؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
اول مقصد اورگان بود...پورتلند و من محیط اونجا رو اگرچه ندیدم ترجیح میدم ولی به دلایلی مقصد به لوس آنجلس عوض شد......امان از این استرس قبل از رفتن دارم دیوونه میشمSad
پاسخ
تشکر کنندگان: h_researcher ، r.bazargan
سلام
ما تو شهر اورلاندو آشنا داريم.به نظرتون براي اقامت بريم اورلاندو يا شهر هاي ديگه؟
در مورد اورلاندو اگه كسي اطلاعاتي داره بده...چه مزيتي داره؟چه عيبي داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا توی مهاجرسرا هیچ تایپیک و اطلاعاتی در مورد ساکرامنتو نیست؟؟؟از دوستانن اگر اطلاعی دارید و یا اینکه توی این کانتی یا شهر زندگی می کنید لطفا بنویسید تا از تجربه ی شما دوست عزیز استفاده کنیم.ممنون.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 18:18)sadjad znl نوشته:  سلام.
میشه با ۱۰،000 دلار اومد اونور واسه ۲ نفر؟
خواهشمندم کمک کنید
من با ده تا دونفری اومدیم سال دوهزاروسیزده
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، r.bazargan ، ELNAZ21
با سلام به تمامی عزیزان
چند تا مطلب از دوستان در باره سیاتل در ایالت واشنگتن رو خوندم .ولی اگر عزیزی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم راهنمایی کنه .
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-09-03 ساعت 21:09)panizrm نوشته:  با سلام به تمامی عزیزان
چند تا مطلب از دوستان در باره سیاتل در ایالت واشنگتن رو خوندم .ولی اگر عزیزی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

من هم در مورد ایالت واشنگن و ایلینویز اطلاعات بیشتری لازم دارم اگر دوستان اطلاعاتی دارن، ممنون میشم با ما به اشتراک بذارن.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان