کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گواهی عدم سوء پیشینه
فکر کنم NVC باید باشه دیگه. چون اونا ازتون خواستن نه اداره مهاجرت یا سفارت
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، abdolreza ، msar
با سلام خدمت دوستان گرامی
ما 2 سال مالزی زندگی کردیم, الان تهران هستیم, میخوام بدونم دقیقا واسه گواهی عدم سوءپیشینه باید چکار کنیم؟؟؟ در ضمن پاسهای قبلی که باهاش مالزی بودیم منقضی شده و پاس جدید گرفتیم.
مرسی
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من یک سوال داشتم. من ۲ سال مالزی زندگی‌ کردم و پاسپورت رو که اونجا عوض کردم هنوز تا ۱.۵ سال دیگه اعتبار داره. حالا می‌خوام ببینم واسه سؤ پیشینه باید از مالزی هم درخواست کنم؟ کسی‌ می‌تونه من رو کاملا راهنمایی کنه؟ یا این که فقط از ایران بگیرم کافیه؟

من الان ایران هستم. و این که من کیس F2B هستم.
پاسخ
(2014-06-14 ساعت 13:43)Lgoli نوشته:  من ۲ سال مالزی زندگی‌ کردم و پاسپورت رو که اونجا عوض کردم هنوز تا ۱.۵ سال دیگه اعتبار داره. حالا می‌خوام ببینم واسه سؤ پیشینه باید از مالزی هم درخواست کنم؟ کسی‌ می‌تونه من رو کاملا راهنمایی کنه؟ یا این که فقط از ایران بگیرم کافیه؟
به ازاء اقامت بیش از شش ماه در هر کشور ثالثی گواهی سوء پیشینه نیاز هست
شما از طریق سف ارت مالزی در تهران این درخواست رو به جریان میاندازید
سوء پیشینه صادر شده از طرف پل یس ایران قابل قبول نیست !
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، msar
ممنون از جواب شما.

امکان ارسال به صورت آن لاین وجود داره که بشه از شهرستان انجام داد؟ کسی‌ انجام داده این روند رو و میدونه چقدر طول میکشه؟
پاسخ
ممنون از جواب شما.

امکان ارسال به صورت آن لاین وجود داره که بشه از شهرستان انجام داد؟ کسی‌ انجام داده این روند رو و میدونه چقدر طول میکشه؟
پاسخ
(2014-06-19 ساعت 09:03)Lgoli نوشته:  ممنون از جواب شما.

سلام
فکر نمیکنم بتونی به صورت آنلاین کاری انجام بدی چون اصل پاسپورتت لازم میشه ولی میتونی به سفارت ایمیل بزنی و ازشون سوال کنی که چه مدارکی لازمه و کی باید مراجعه کنی.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه
با سلام بر شما و همه دوستان

اگه این سئوال تکراری است معذرت می خواهم ولی چون هنوز جوابی دریافت نکردم دوباره می فرستم
ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از امریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر جواب بدهید ممنون میشم.
ضیاء
پاسخ
(2010-03-10 ساعت 15:01)hamedj2001 نوشته:  
(2010-03-09 ساعت 17:46)pashaneco نوشته:  
(2009-11-08 ساعت 15:56)sadra_sepehr نوشته:  سو پیشینه ایران رو نمی خوان

ولی من فرستادم.

از ایران گواهی عدم سو پیشینه نمیخوان ولی اگر بیشتر از یک سال در کشور دیگری زندگی کرده باشید باید از اون کشور گواهی عدم سو پیشینه بگیرید

سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه
اگه این سئوال تکراری است معذرت می خواهم ولی چون هنوز جوابی دریافت نکردم دوباره می فرستم

ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از آمریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر کسی جواب بدهد ممنون میشم.
ضیاء
پاسخ
من از ١٢ تا ١٦ سال و نيم قطر بودم ،با توجه به گذشت شش ماه از ١٦ سالگي اين گواهي رو مي خوان ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان این گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه برای برندگان لاتاری واقعا جدی هست کجا نوشته که حتما میخواهد
کسی میدونه چطور باید از کشور کانادا عدم سوء پیشینه گرفت وقتی که العان سفارت در تهران نداره
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
پاسخ
تشکر کنندگان:
سئوالی در مورد گواهی Police Check
دوستان من از مصاحبه برگشتم همانطور که انتظار می رفت FBI چک خوردم و فعلآ ایران هستم. از انجا که من قبلا حدود 5 سال در آمریکا زندگی کرده ام برای تکمیل مدارک مهاجرت به آمریکا نیاز به تهیه نامه Police Check و یا همون «عدم سوء پیشینه» از آمریکا دارم.
آیا کسی در این مورد تجربه‌ای داره؟
اگر کسی جواب بدهد ممنون میشم.
ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام، سفارت ابوظبی برای مصاحبه اف‌‌۲ب از همسر من پلیس چک امارات رو خواستن، در صورتی‌ که هیچ وقت اونجا زندگی‌ نکرده، ایمیل زدیم به سفارت موضوع رو گفتیم اما الان یک ماه جواب ندادن و ما باید هفته دیگه بریم مصاحبه به نظرتون چه کار کنیم؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 21:30)parsush نوشته:  دوستان سلام، سفارت ابوظبی برای مصاحبه اف‌‌۲ب از همسر من پلیس چک امارات رو خواستن، در صورتی‌ که هیچ وقت اونجا زندگی‌ نکرده، ایمیل زدیم به سفارت موضوع رو گفتیم اما الان یک ماه جواب ندادن و ما باید هفته دیگه بریم مصاحبه به نظرتون چه کار کنیم؟

ایمیل هیچ وقت جواب نمیده زنگ بزنید و بگید میخواید با یکی که فارسی بلده حرف بزنید و موضوع رو بهش بگید ایمیل رو کلا فراموش کنید بندازید دور.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush
سلام ، من حدودا 3 دفعه و هر دفعه حدود 4 ماه اکراین بودم
به نظر شما آیا من باید از سفارت اکراین در تهران سوء پیشینه بگیرم ؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان