کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گواهی عدم سوء پیشینه
(2015-09-15 ساعت 20:59)bahpak نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 20:53)Haghighat نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 20:17)bahpak نوشته:  توی سایت نوشته کسانی که هند بودن و پاسپورت هندی ندارند و الان از خارج از هند میخواند اقدام به مهاجرت کنند
نیازی به سوء پیشینه نیست برای بقیه کشور ها هم توضیح میده این هم آدرس سایت

http://www.immihelp.com/immigration/poli...cates.html

پیر مغان حکایت معقول می کند
معذورم ار محال تو باور نمی کنم
دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید.
من هنوز نتونستم موسسه مطمئنی رو پیدا کنم که این کار را برام انجام بده. این سایت را قبلا دیده بودم. و همین طور یک سایت دیگه هم هست که مربوط به ایمیگریشن آمر یکا هست در بمبئی که در اونجا هم همین مطلب را ذکر کرده که اگه سیتیزن هند نباشید و خارج از هند زندگی میکنید این مدرک پلیس برای شما NOT available هست. با این وجود باز هم گفتم برم سفارت و اقدام کنم. راستش سفارت به من نگفت که این مدرک رو به شما نمیدیم ولی قول دادن هم نداد. چون فقط در همین ۲ تا سایت این مورد ذکر شده بود خیالم راحت نیست! دوست عزیز شما تجربهء عینی دارین؟ خودتون یا اطرافیانتون که بدون این مدرک کارشون راه افتاده باشه و نقص مدرک نخورده باشن؟ اگه این طور باشه خیالم راحت میشه!

با صحبتی که دوستمون کردن من خودم هم شک کردم
و مطلب رو پاک کردم ولی نه متاسفانه کسی رو با این شرایط باشه ندیدم
ببینید.
من تو سایت های دیگه هم سرچ کردم. با کسی هم نامه نگاری کردم که برای کانادا اقدام کرده بود و لنگ همین پلیس سرتیفیکیت هند بود. که مهاجرتش به خاطر این قضیه یکسال عقب افتاده بود و در آخر یه پرینت از این دوتا سایت گرفته بود و به مهاجرت کانادا فرستاده بود و نامه نگاریهای دیگه و اونها ازش قبول کرده بودن. منتها باز من نمیتونم به این قضیه استناد کنم چون اون سفارت کانادا بود و نمیدونم سفارت آ مریکا چه برخوردی میکنه!؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: bahpak
من براتون كامل گفتم استناد به سايت درست نيست وقتي واضح تو نامه مصاحبه ميخواد

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، bahpak
(2015-09-15 ساعت 21:08)vahid4573 نوشته:  من براتون كامل گفتم استناد به سايت درست نيست وقتي واضح تو نامه مصاحبه ميخواد

خب البته من تمام تلاشم رو میکنم که مدرک رو بگیرم. ولی خب نامه مصاحبه هم وحی منزله نیست! همین بچه ها سایت تو نامه هاشون سوئ پیشینه آنکارا یا ابوظبی رو خواستن که تا حالا اصلا اونجا نبودن. اینکه نامه سوئ پیشینه رو میخوان یک روتین اداری هست.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: bahpak
درسته ولي پاسپورت شما نشون ميده كجا بودين و اونا اصلا خودشون ميدونن.در كل ريسك پايين باشه كه گيري ندن

پاسخ
تشکر کنندگان:
شما براي اطمينان اين سوال رو تو چند تا تاپيك مطرح كنيد دوستان نظر بدن

پاسخ
تشکر کنندگان:
در ضمن یه مطلب دیگه هم بگم من یه ویزای چهارساله داشتم که مالتیپل بود ولی کلا 2 سال بیشتر اونجا نبودم و تو این 2 سال هم یک سال کامل اونجا نبودم و مدام میومد ایران به خاطر اینکه مجبور بودم کار کنم و هزینه تحصیلم رو جور کنم.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
حقيقت عزيز اينا ميگن تو ٥ سال اخير بالاي ١ سال شما تو فرو ds160 براي ما نامزديا يا اگه اشتباه نكنم ٢٦٠ براي لاتاري يا بقيه كيسها ميگين تو ٥ سال گذشته كجا بودين .من چون به سختي جور كردم ميخوام كسي اين مشكل براش پيش نياد

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، bahpak
(2015-09-15 ساعت 21:31)vahid4573 نوشته:  حقيقت عزيز اينا ميگن تو ٥ سال اخير بالاي ١ سال شما تو فرو ds160 براي ما نامزديا يا اگه اشتباه نكنم ٢٦٠ براي لاتاري يا بقيه كيسها ميگين تو ٥ سال گذشته كجا بودين .من چون به سختي جور كردم ميخوام كسي اين مشكل براش پيش نياد

حق با شماست. امیدوارم تا اون موقع مدرک من هم آماده بشه.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
ايشالا سوالي بود درخدمتم

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat
سلام دوستان
ما مدارک رو حدودا یک ماهه واسه nvc ارسال کردیم و نامه دریافت مدارک رو هم ایمیل کردند اما هنوز از کم و کاستش چیزی نگفتند. .عدم سو پیشینه هم ارسال کردیم اما تازه متوجه شدیم همسرم باید چون سه سال تو کانادا زندگی کرده)2005-2008( باید از اونجا هم عدم سوپیشینه تهیه می کرده. به نظرتون باید چکار کنیم؟ جداگانه تهیه و ارسال کنیم یا صبر کنیم nvc یا سفارت از ما بخواد؟؟ به نظرتون خللی تو کار ما ایجاد می کنه؟؟؟ ممنون می شم اگه پاسخ بدین (f4 هستیم سال2003)
روز خوش
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013
آقای وحید از پاسخ شما ممنونم .شما از کجا این مطلب رو خوندید یا شنیدین؟؟؟ شما خودتون هم در 5 سال اخیر جایی غیر از ایران تشریف داشتید یا قبل تر تشریف داشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دقيق يادم نيست كجا ولي بپرسين بله ١٠ سال ولي٤ سال پيش بود به هر سختي بود جور كردم از نامه دعوت به مصاحبم عكس فرستادم براتون

[عکس: 145c216d9c26de24db43702dd3558643.jpg]

تا فرصت هست جور كنيد ريسك نكنيد

پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013
(2015-09-21 ساعت 11:27)مهسا20132013 نوشته:  آقای وحید از پاسخ شما ممنونم .شما از کجا این مطلب رو خوندید یا شنیدین؟؟؟ شما خودتون هم در ۵ سال اخیر جایی غیر از ایران تشریف داشتید یا قبل تر تشریف داشتید؟

خیر این حرف صحیح نیست و شما اگر بیشتر از 6 ماه در کشوری اقامت داشتید باید گواهی پلیس رو ارسال کنید تحت هر شرایطی.

گواهی پلیس ایران قابل دستیابی نیست. می تونید بگیرید و ترجمه کنید اگر شک و شبهه دارید ولی معمولا به اون توجهی نمی کنند و ازتون هم نمی خواهند. اگر در آمریکا اقامت داشتید هم گواهی پلیس آمریکا رو لازم ندارید.

در مورد کیس شما، اگر الان بگیرید و بفرستید امکان گم شدن مدارک وجود داره. دست نگه دارید تا پرونده رو بررسی کنند. بهتون میگن که باید پست کنید به NVC یا باید روز مصاحبه همراهتون بیارید. اگر قرار باشه پست کنید معمولا یعنی یکی دو ماه تاخیر ولی اگر الان بفرستید ریسک تاخیر بیشتر وجود داره.

در اینکه این گواهی لازم میشه شکی نیست اگر همسرتون هم متقاضی ویزا باشند باید تهیه کنند.

به نظر میاد گواهی پلیس کشور کانادا از لینک زیر تهیه میشه (اگر خارج از کانادا باشید):

http://www.rcmp-grc.gc.ca/en/criminal-re...tor-checks
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016