کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گواهی عدم سوء پیشینه
گواهی سوء پیشینه رو نمیشه از سفارت اون کشور در ایران گرفت ؟
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان:
chera mitoonid
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-03 ساعت 18:53)123goli نوشته:  chera mitoonid

سلام
من برای گرفتن عدم سوپیشینه به سفارت ترکیه در تهران رفتم گفتن که ما اینجا نمی دهیم وباید از ترکیه بگیرید.
کارمند بداخلاق و کم حوصله ای هم داشت
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان از پدر و مادرم.در زمان ارسال مدارک گواهی عدم سوء پیشینه خواستند..(از من نخواستند)
ما هم 3 نفری گواهی عدم سو پیشینه ایران رو ترجمه کردیم و ارسال کردیم.و چیز دیگری نگفتند.و کیس ما کامپلیت شد.
یک نکته:همه عزیزان می گن برای کیس ایران نباید سو پیشینه بخوان.
پدر و مادرم.قبل از زمان ارسال مدارک سفری 35 روزه به سوئد داشتند.(من نرفتم)
با توجه به این که گواهی سوء پیشینه رو از پدر و مادرم سوء پیشینه خواستند و از من نخواستند.ممکن با این که سفر پدر و مادرم زیر 6 ماه و 1 ماهه بوده.منظورشون از عدم سوء پیشینه همون کشور سو ئد بوده باشه.

منظور من این است که با توجه به این که حدود 2 ماه دیگه به تاریخ مصاحبه مانده است.در روز مصاحبه نداشتن سوءپیشینه سوئد برای ما نقص مدارک به حساب نیاید؟
ANKARA CAT = F4
Priority date = 3/10/2002    
approval date = 1/19/2010  
weelcome letter=03/23/2015
case complete=12/23/2015
interview date=21/03/2016
OR date =15/07/2016
ISSUED =19/07/2016
Cool Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-07 ساعت 03:08)alibabax نوشته:  دوستان از پدر و مادرم.در زمان ارسال مدارک گواهی عدم سوء پیشینه خواستند..(از من نخواستند)
ما هم 3 نفری گواهی عدم سو پیشینه ایران رو ترجمه کردیم و ارسال کردیم.و چیز دیگری نگفتند.و کیس ما کامپلیت شد.
یک نکته:همه عزیزان می گن برای کیس ایران نباید سو پیشینه بخوان.
پدر و مادرم.قبل از زمان ارسال مدارک سفری 35 روزه به سوئد داشتند.(من نرفتم)
با توجه به این که گواهی سوء پیشینه رو از پدر و مادرم سوء پیشینه خواستند و از من نخواستند.ممکن با این که سفر پدر و مادرم زیر 6 ماه و 1 ماهه بوده.منظورشون از عدم سوء پیشینه همون کشور سو ئد بوده باشه.

منظور من این است که با توجه به این که حدود 2 ماه دیگه به تاریخ مصاحبه مانده است.در روز مصاحبه نداشتن سوءپیشینه سوئد برای ما نقص مدارک به حساب نیاید؟

زیر 6 ماه سو پیشینه لازم نداره. گواهی ایران رو هم نمیخوان و اگر ببرید به احتمال زیاد نگاه نمیکنند.
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: alibabax ، mshirali1981
دوستان عزیز اگه شما در کشوری 6 ماه یا بیشتر زندگی کردیید حتما حتما حتما حتما گواهی عدم سوپیشینه ازتون می خوان . گواهی عدم سوپیشینه ایران هم اصلا مهم نیست نمی خوان چون کلا قبولش ندارن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-02 ساعت 09:20)مهسا20132013 نوشته:  دوستان عزیز اگه شما در کشوری 6 ماه یا بیشتر زندگی کردیید حتما حتما حتما حتما  گواهی عدم سوپیشینه ازتون می خوان . گواهی عدم سوپیشینه ایران هم اصلا مهم نیست نمی خوان چون کلا قبولش ندارن

ببخشید از شما عدم سو پیشینه کانادا رو خواستن؟
(چون خودم از ۳ سال پیش کانادا زندگی میکنم میپرسم)
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-02 ساعت 18:03)goldman_64 نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 09:20)مهسا20132013 نوشته:  دوستان عزیز اگه شما در کشوری 6 ماه یا بیشتر زندگی کردیید حتما حتما حتما حتما  گواهی عدم سوپیشینه ازتون می خوان . گواهی عدم سوپیشینه ایران هم اصلا مهم نیست نمی خوان چون کلا قبولش ندارن

بله دوست عزیز از ما عدم سوپیشینه کانادا رو خواستند. شما ایا در انکارا مصاحبه دارید؟
ما از طریق سفارت کانادا در انکارا اقدام کردیم حدود یک ماه قبل از مصاحبه از طریق ایمیل بهشون وضعیت و تاریخ مصاحبه رو گفتیم و درخواست کمک کردیم انها هم جواب دادن روتین کار ما نیست ولی بعنوان لطف براتون انجام می دیم .یه فرم ایمیل کردند پر کردیم و امضا شده براشون با اسکن ایمیل کردیم بعد دو تا سه هفته اماده شدنامه زدن امادست دو روز قبل از مصاحبه طبق وقتی که داده بودند رفتیم گرفتیم کاملا هم رایگان. اگه شما هم انکارا مصاحبه دارید می تونید این اقدام رو انجام بدین. شک نکنید که می خوان ازتون سفارت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-04-02 ساعت 23:04)مهسا20132013 نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 18:03)goldman_64 نوشته:  

بله دوست عزیز از ما عدم سوپیشینه کانادا رو خواستند. شما ایا در انکارا مصاحبه دارید؟
ما از طریق سفارت کانادا در انکارا اقدام کردیم حدود یک ماه قبل از مصاحبه از طریق ایمیل بهشون وضعیت و تاریخ مصاحبه رو گفتیم و درخواست کمک کردیم انها هم جواب دادن روتین کار ما نیست ولی بعنوان لطف براتون انجام می دیم .یه فرم ایمیل کردند پر کردیم و امضا شده براشون با اسکن ایمیل کردیم بعد دو تا سه هفته اماده شدنامه زدن امادست دو روز قبل از مصاحبه طبق وقتی که داده بودند رفتیم گرفتیم کاملا هم رایگان. اگه شما هم انکارا مصاحبه دارید می تونید این اقدام رو انجام بدین. شک نکنید که می خوان ازتون سفارت.

ممنون از پاسختون
برای NVC هم باید فرستاد؟ یا فقط روز مصاحبه؟
من هنوز تو مرحله اولم منتظر اپروو uscis هستم خواستم بدونم از الان.
ترجیح میدم که همین کانادا بیفتم برای مصاحبه.
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-03 ساعت 11:01)goldman_64 نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 23:04)مهسا20132013 نوشته:  
(2016-04-02 ساعت 18:03)goldman_64 نوشته:  ببخشید از شما عدم سو پیشینه کانادا رو خواستن؟

ممنون از پاسختون
برای NVC هم باید فرستاد؟ یا فقط روز مصاحبه؟
من هنوز تو مرحله اولم منتظر اپروو uscis هستم خواستم بدونم از الان.
ترجیح میدم که همین کانادا بیفتم برای مصاحبه.

دوست عزیز باید برای nvc بفرستید اگه نفرستید قبل از مصاحبه خود سفارت ازتون درخواست می کنه . موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: goldman_64
سلام دوستان در مورد گواهی عدم سوپیشینه سوال داشتم.
خواهرم حدود 9 سال قبل به مدت 3سال حدود 20مرتبه هم با ویزای کاری و هم با ویزای مسافرتی رفت و آمدهای زیر6 ماه به مدت اقامت هر دفعه حداکثر تا یک ماه ونیم به افغانستان داشتن . پاسپورتشون را تعویض کردن و من هنوز فرم ‎DS-260‎ را براشون پر نکردم. میخواستم بدانم عدم سوپیشینه لازم هست براشون؟ چون سفارت افغانستان در ایران بهشون گفتن باید به افغانستان برن و اونجا برای گواهی عدم سوپیشینه اقدام کنن و باتوجه به اینکه برای خواهر من سخته و کابل امنیت مناسبی هم نداره براشون مقدور نیست که شخصا به افغانستان سفر کنن. خواهرم کار دولتی در ایران دارن و به احتمال زیاد بک گراند چک می خورن. دوستان پیشنهاد میکنید که چکار کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تجربه شخصی بنده:
از ما عدم سو پیشینه نخواستن با این که در نامه ی مصاحبه گفته شد بود که می خوان و ما هم همراه برده بودیم.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. در مورد گواهی عدم سوء پیشینه میخواستم بپرسم برای کسانیکه با ویزای توریستی شینگن به مدت کوتاهی به اروپا مسافرت کردند ولی ساکن ایران هستند لازم هست یا نه؟
اگه کسی جواب بده ممنون میشم
(برای ویزای لاتاری)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من حدود یکسال و سه ماه پیش مدارکم را برای nvc پست کردم که داخلش هم نامه گواهی سو پیشینه ایران هم بود و الان برای ماه بعد برایم زمان مصاحبه انتخاب کردند. با توجه به اینکه بیشتر از یکسال از گرفتن گواهی سوپیشینه قبلیم که به nvcارائه دادم میگذرد، ایا باید گواهی سوپیشینه جدیدی از ایران برای روز مصاحبه بگیرم؟با توجه به اینکه اعتبارش یکساله است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام..من برنده لاتاری 2019 هستم..برام ایمیل اومده و مدارکی خواسته شده که براشون ارسال کنیم..در این مدارک گواهی عدم سو پیشینه خواسته شده..میخواستم ببینم باید بفرستیم چون برای ایرانیان هرجا میخونم نوشته لازم نیست..لطفا راهنماییم کنین.با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان