کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گواهی عدم سوء پیشینه
به به منم ١٠ سال بودم

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: bahpak
واسه ٤ ماه نميخواد ولي سفارت اكراين هيچ كاري نميكنه

پاسخ
(2015-09-14 ساعت 12:50)vahid4573 نوشته:  واسه ٤ ماه نميخواد ولي سفارت اكراين هيچ كاري نميكنه

آقا وحید منظورتون چیه که سفارت اکراین هیچ کاری نمیکنه؟ یعنی بلاخره نتونستید سوئ پیشینه بگیرید؟ اگه اینطوره پس چطور سفارت ام ریکا رو قانع کردین؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
خدمتون عرض شود خيلي طولاني جريان ولي من دادم اكراين برام گرفتن همون جا ترجمه كردن فرستادن ايران.مگه شما هم اكراين بودين؟؟؟؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
راستش نه! من هند بودم . رفتم سفارت و درخواست دادم . ولی از تجربیات گذشتگان این طور بر میاد که این پرسه یا انجام نمیشه و یا خیلی طولانی مثلا بیش از یکسال هست. و الان 4 ماهه که از دزخواست من گذشته و هیچ خبری ازش نیست! در واقع سفارت بهت قول نمیده که در یه بازه زمانی این مدرک به دستت برسه! الان هم نمیدونم که باید چی کار کنم طبق زمان بندی خودم اگه نقص مدرک نخورم تا 3 ماه دیگه به مصاحبه میرم. فقط امیدوارم تا اون زمان مدرک برسه ! راه دیگه ایی به نظرم نمیرسه! کسی رو هم هند ندارم که برام این کار رو انجام بده!
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
افرين دقيقا درست گفتين به منم گفت ١ سال شايد.ميخواستم برم خودم كه جور شد.شما از اين شركت ها كه دانشجو ميبرن پيدا كنيد صحبت كنيد يه پولي بده اونجا برات انجام بده وايسين ٣ ماه ديگه بياد يا نه ريسك داره

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-14 ساعت 14:06)vahid4573 نوشته:  افرين دقيقا درست گفتين به منم گفت ١ سال شايد.ميخواستم برم خودم كه جور شد.شما از اين شركت ها كه دانشجو ميبرن پيدا كنيد صحبت كنيد يه پولي بده اونجا برات انجام بده وايسين ٣ ماه ديگه بياد يا نه ريسك داره

چه پیشنهاد خوبی دادین! به فکر خودم نرسید! حتما میرم این کارو انجام میدم. خدا خیرتون بده!
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلامت باشين چون كاره سختي نيست واسه كسي كه اونجاست فقط حتما ترجمه شده باشه چون اگه بخواين اينجا ترجمه كنين ١٠٠٪ نميشه بازم هر سوالي بود بگين

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat
این مطلب را بخاطر وجود اشتباه پاک میکنم

با عرض پوزش
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزيز شما اگر بالاي ٦ ماه قبلا بود الان ١ سال كشوري ديگه باشين بايد سوء پيشينه بيارين.من رفتم مصاحبه افيسر بلافاصله خواست داخل نامه مصاحبه هم نوشته و جزو مدارك اصلي هستش.حالا استناد به سايت درسته؟حالا هند يا هر كشوري فرقي نداره

پاسخ
(2015-09-15 ساعت 20:32)vahid4573 نوشته:  دوست عزيز شما اگر بالاي ٦ ماه قبلا بود الان ١ سال كشوري ديگه باشين بايد سوء پيشينه بيارين.من رفتم مصاحبه افيسر بلافاصله خواست داخل نامه مصاحبه هم نوشته و جزو مدارك اصلي هستش.حالا استناد به سايت درسته؟حالا هند يا هر كشوري فرقي نداره

من بیشتر از یک سال اکراین بودم ولی نه به طور پیوسته
به نظر شما آیا نیازی به سوء پیشینه هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-15 ساعت 20:17)bahpak نوشته:  توی سایت نوشته کسانی که هند بودن و پاسپورت هندی ندارند و الان از خارج از هند میخواند اقدام به مهاجرت کنند
نیازی به سوء پیشینه نیست برای بقیه کشور ها هم توضیح میده این هم آدرس سایت

http://www.immihelp.com/immigration/poli...cates.html

پیر مغان حکایت معقول می کند
معذورم ار محال تو باور نمی کنم
دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید.
من هنوز نتونستم موسسه مطمئنی رو پیدا کنم که این کار را برام انجام بده. این سایت را قبلا دیده بودم. و همین طور یک سایت دیگه هم هست که مربوط به ایمیگریشن آمر یکا هست در بمبئی که در اونجا هم همین مطلب را ذکر کرده که اگه سیتیزن هند نباشید و خارج از هند زندگی میکنید این مدرک پلیس برای شما NOT available هست. با این وجود باز هم گفتم برم سفارت و اقدام کنم. راستش سفارت به من نگفت که این مدرک رو به شما نمیدیم ولی قول دادن هم نداد. چون فقط در همین 2 تا سایت این مورد ذکر شده بود خیالم راحت نیست! دوست عزیز شما تجربهء عینی دارین؟ خودتون یا اطرافیانتون که بدون این مدرک کارشون راه افتاده باشه و نقص مدرک نخورده باشن؟ اگه این طور باشه خیالم راحت میشه!
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
bahpak عزيز به نظرم نه چون پيوسته نبوده.خدارو شكر. چون اگه بود سفارت هيچ همكاري نميكرد من خودم ١٠ سال اونجا بودم به بدبختي جور كردم

پاسخ
(2015-09-15 ساعت 20:53)Haghighat نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 20:17)bahpak نوشته:  توی سایت نوشته کسانی که هند بودن و پاسپورت هندی ندارند و الان از خارج از هند میخواند اقدام به مهاجرت کنند
نیازی به سوء پیشینه نیست برای بقیه کشور ها هم توضیح میده این هم آدرس سایت

http://www.immihelp.com/immigration/poli...cates.html

پیر مغان حکایت معقول می کند
معذورم ار محال تو باور نمی کنم
دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید.
من هنوز نتونستم موسسه مطمئنی رو پیدا کنم که این کار را برام انجام بده. این سایت را قبلا دیده بودم. و همین طور یک سایت دیگه هم هست که مربوط به ایمیگریشن آمر یکا هست در بمبئی که در اونجا هم همین مطلب را ذکر کرده که اگه سیتیزن هند نباشید و خارج از هند زندگی میکنید این مدرک پلیس برای شما NOT available هست. با این وجود باز هم گفتم برم سفارت و اقدام کنم. راستش سفارت به من نگفت که این مدرک رو به شما نمیدیم ولی قول دادن هم نداد. چون فقط در همین ۲ تا سایت این مورد ذکر شده بود خیالم راحت نیست! دوست عزیز شما تجربهء عینی دارین؟ خودتون یا اطرافیانتون که بدون این مدرک کارشون راه افتاده باشه و نقص مدرک نخورده باشن؟ اگه این طور باشه خیالم راحت میشه!

با صحبتی که دوستمون کردن من خودم هم شک کردم
و مطلب رو پاک کردم ولی نه متاسفانه کسی رو با این شرایط باشه ندیدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببيند ما اصلا بحث سيتيزن هند يا هر كشوري نيست شما يه مدت اونجا بودي بايد بري اداره پليس يه برگه بگيرين نوشته شما جرمي نداشتي دادگاهي نشده و تحت تغيب نيستين.و به انگليسي روز مصاحبه ميبرين جزو مدارك اصلي نقص ميخورين الان تا زمان هست يه فكري بكنين

تو نامه مصاحبه كاملا واضح نوشته حتي نوشته اگه دانشجو باشينم ميخواد و افيسر قبل اينكه برين پيش كانسولر ميگيره

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان